KUTAK
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

EVE - Prva VTO

+26
Bobac
PalcicaBg
Hobbes
Zmajuška
Sirijus
mimi85
Principessa
Strumfeta78
micam
ninica2
ivanicasale
Jerapetra
aurora
mamadabudem
Eve
srculence 84
Lenaaa
nina :)
saska1
TrebamNaDijetu
Ancica 87
Bobaue
valika77
sanja 73
NikolaMaja
Rada74
30 posters

Strana 12 od 12 Prethodni  1, 2, 3 ... 10, 11, 12

Ići dole

EVE - Prva VTO  - Page 12 Empty Re: EVE - Prva VTO

Počalji od ninica2 2/8/2017, 23:36

Draga Eve jesam ti rekla da će sve biti ok i da će da kucka junačko srculence. Čestitam još jednom i drago mi je da smo se upoznale 😍😘❤
ninica2
ninica2

Broj poruka : 1841
Godina : 44
Location : Novi Sad
Datum upisa : 26.08.2011

Nazad na vrh Ići dole

EVE - Prva VTO  - Page 12 Empty Re: EVE - Prva VTO

Počalji od Dora1 2/8/2017, 23:46

Draga moja, čestitam!! Jedna zvezdica ali veoma vredna. Bravo, bravo!!!! ❤❤❤
Dora1
Dora1

Broj poruka : 906
Datum upisa : 08.08.2014

Nazad na vrh Ići dole

EVE - Prva VTO  - Page 12 Empty Re: EVE - Prva VTO

Počalji od Eve 3/8/2017, 08:45

Hvala svakoj od vas pojedinacno za bodrenje, lepe reci, pozitivnu energiju, tesenje kada je bilo potrebno, ohrabrivanje i uopste podrsku kroz ovaj proces! Mnogo je lakse bilo proci sve ovo kada mozete da dodjete na ovakvo mesto i bez cenzure od sebe same i drugih podelite ono sto vas muci i o cemu razmisljate - sta god to bilo.

Ninice - jako mi je drago da smo se upoznale i znam da ce uskoro i kod tebe biti lepih vesti... sad samo malo odmora, mir kao sto smo pricale a onda u novu borbu i, ja verujem, dobar ishod ovaj put!

Dora - jedna mamina zvezdica, najsjajnija <3 Nema reci da se opise... zaista nema... jos se ne opustam sasvim i ne dozvoljavam sebi da poletim - i verujem da necu do drugog trimestra ali ovo je vec sad jako ohrabrujuce i daje mi nadu i snagu da verujem da ce i na dalje sve biti kako treba. Ljubim te puno!
Eve
Eve

Broj poruka : 144
Datum upisa : 15.05.2017

Nazad na vrh Ići dole

EVE - Prva VTO  - Page 12 Empty Re: EVE - Prva VTO

Počalji od Dora1 3/8/2017, 12:48

❤ Taj osećaj si zaslužila!!
Dora1
Dora1

Broj poruka : 906
Datum upisa : 08.08.2014

Nazad na vrh Ići dole

EVE - Prva VTO  - Page 12 Empty Re: EVE - Prva VTO

Počalji od Sirijus 3/8/2017, 13:48

Eve sjajno srca osmeh srce
Sirijus
Sirijus

Broj poruka : 1889
Godina : 50
Location : Beograd
Datum upisa : 13.09.2011

Nazad na vrh Ići dole

EVE - Prva VTO  - Page 12 Empty Re: EVE - Prva VTO

Počalji od Hobbes 3/8/2017, 14:40

Divno Eve! srca
Hobbes
Hobbes

Broj poruka : 171
Datum upisa : 30.05.2017

Nazad na vrh Ići dole

EVE - Prva VTO  - Page 12 Empty Re: EVE - Prva VTO

Počalji od Principessa 4/8/2017, 00:53

Bravo Eve, sad otvaraj trudnicki, pa da nastavimo da navijamo svih 9 meseci! 👏🏼👏🏼👏🏼❤❤❤
Principessa
Principessa

Broj poruka : 1104
Godina : 51
Datum upisa : 23.10.2015

Nazad na vrh Ići dole

EVE - Prva VTO  - Page 12 Empty Re: EVE - Prva VTO

Počalji od Blanka 5/8/2017, 15:30

Eve divnooooi!!! Cestitam!!!!
Pozdrav sa Durmitora osmeh srce
Blanka
Blanka

Broj poruka : 4318
Godina : 42
Datum upisa : 30.10.2014

Nazad na vrh Ići dole

EVE - Prva VTO  - Page 12 Empty Re: EVE - Prva VTO

Počalji od Eve 8/8/2017, 17:32

Na zalost, ovaj dnevnik zatvaram velikom tugom. Danas su ustanovili da je srce prestalo da kuca pre 3-4 dana. Prekidam svu terapiju i cekam da prokrvarim - ne zele da rade kiretazu da bi se materica sto pre oporavila. Nema reci. Odoh da odbolujem pa da vidimo sta cemo dalje.
Eve
Eve

Broj poruka : 144
Datum upisa : 15.05.2017

Nazad na vrh Ići dole

EVE - Prva VTO  - Page 12 Empty Re: EVE - Prva VTO

Počalji od micam 8/8/2017, 17:36

Eve draga zagrljaj zagrljaj zagrljaj
Bez reci sam samo ostaje pitanje ZASTO ?Isplaci se draga zagrli muza i poduprite jedno drugo.
micam
micam

Broj poruka : 1357
Godina : 51
Datum upisa : 12.11.2015

Nazad na vrh Ići dole

EVE - Prva VTO  - Page 12 Empty Re: EVE - Prva VTO

Počalji od Eve 8/8/2017, 17:49

Po recima lekara - nema nekog vidljivog razloga, svi rezultati ok, vizuelno sve ok - njihova pretpostavka je da embrion nije bio genetski dobar (visak ili manjak hromozoma) i da ga je telo zato odbacilo. Navodno, desava se svakoj petoj trudnoci a posle 35. godine zivota svakoj trecoj. Ukratko, surova statistika.

Ok sam. Muz je na putu kuci. Ja sam se isplakala sa mojim krznenim drugarima... sada cekamo da prokrvarim da to sve ode pa idemo dalje. Nema odustajanja.
Eve
Eve

Broj poruka : 144
Datum upisa : 15.05.2017

Nazad na vrh Ići dole

EVE - Prva VTO  - Page 12 Empty Re: EVE - Prva VTO

Počalji od Strumfeta78 8/8/2017, 17:52

Jao Eve, mnogo mi je zao...
Iz svake borbe covek izadje crvsci i jaci...
Drzite se!!!
Strumfeta78
Strumfeta78

Broj poruka : 957
Godina : 45
Location : Beograd
Datum upisa : 08.11.2013

Nazad na vrh Ići dole

EVE - Prva VTO  - Page 12 Empty Re: EVE - Prva VTO

Počalji od Principessa 8/8/2017, 18:02

Eve mnogo mi je zao, mogu samo da zamislim kako se osecas. To je nazalost sve deo ove nase borbe. Isplaci se, zagrli muza, odboluj, pa u nove pobede kad se osetis spremnom. Veliki zagrljaj! ❤❤❤
Principessa
Principessa

Broj poruka : 1104
Godina : 51
Datum upisa : 23.10.2015

Nazad na vrh Ići dole

EVE - Prva VTO  - Page 12 Empty Re: EVE - Prva VTO

Počalji od mimi85 8/8/2017, 19:38

Auhhhhh nema reci kojima bih mogla da te tešim. Zagrli krznene drugare dok muzic ne dođe. Surova je ova naša borba. Isplači se, nek se to sve samo sredi pa u nove borbe. Ljubim draga!
mimi85
mimi85

Broj poruka : 3352
Godina : 39
Datum upisa : 03.11.2015

https://mimainmiraculousadventure.blogspot.com/

Nazad na vrh Ići dole

EVE - Prva VTO  - Page 12 Empty Re: EVE - Prva VTO

Počalji od Sirijus 9/8/2017, 08:25

Uh Eve baš mi je žao. Isplači se odboluj, otresi kolena i u nove pobede. Teška je naša borba i svašta se dešava, na žalost. Grli krznene drugare oni su velika uteha.
Sirijus
Sirijus

Broj poruka : 1889
Godina : 50
Location : Beograd
Datum upisa : 13.09.2011

Nazad na vrh Ići dole

EVE - Prva VTO  - Page 12 Empty Re: EVE - Prva VTO

Počalji od Zmajuška 9/8/2017, 09:03

Eve, baš mi je žao zbog ovakvog ishoda, nemam reči kojima bih te utešila, osim možda da će ti vremenom biti lakše i da je veliki uspeh to što vam je 1.vto bila uspešna.
Biće bolje, mora.
Zmajuška
Zmajuška

Broj poruka : 1167
Location : Ni na nebu ni na zemlji
Datum upisa : 14.12.2014

Nazad na vrh Ići dole

EVE - Prva VTO  - Page 12 Empty Re: EVE - Prva VTO

Počalji od Hobbes 9/8/2017, 09:04

O Eve, baš mi je žao...ljubim te.
Ušuškaj se i prigrli svu toplinu i ljubav svojih najbližih.

Sećam se te statistike, i meni su je pričali pre godinu i po, sva sreća vremenom sve to pustiš i kreneš dalje. I tako i treba cvet
Hobbes
Hobbes

Broj poruka : 171
Datum upisa : 30.05.2017

Nazad na vrh Ići dole

EVE - Prva VTO  - Page 12 Empty Re: EVE - Prva VTO

Počalji od PalcicaBg 9/8/2017, 09:17

Eve mnogo mi je zao,prvo sam videla potpis,ma reko ne verujem,mozda je to od pre,kad ono :-(
Grlim jako draga!
PalcicaBg
PalcicaBg

Broj poruka : 4146
Location : Beograd
Datum upisa : 24.02.2013

Nazad na vrh Ići dole

EVE - Prva VTO  - Page 12 Empty Re: EVE - Prva VTO

Počalji od Bobac 9/8/2017, 13:34

Bas mi je zao Eve sto je tako moralo da bude. Odmori se i fizicki i psihicki.
Bar je dobro da ne moras na kiretazu.
Grlim

Bobac

Broj poruka : 489
Datum upisa : 06.07.2014

Nazad na vrh Ići dole

EVE - Prva VTO  - Page 12 Empty Re: EVE - Prva VTO

Počalji od Dora1 11/8/2017, 07:51

E jbm mu... izvinite što psujem! Ali ovo stvarno nije fer... Draga, jako mi je žao a sve je krenulo dobro... Drži se, biće sledeće prilike! Saosećam se sa tobom, jer znam da ti je jako teško jer se nekako ćovek brzo i lako navikne da trudnoću, na sam taj pojam. Ali veruj u sledeći pokušaj koji mora biti dobitni. Ljubim te i grlim!! Tu sam ako ti treba društvo, da znaš!!! srca srca srca srca srca
Dora1
Dora1

Broj poruka : 906
Datum upisa : 08.08.2014

Nazad na vrh Ići dole

EVE - Prva VTO  - Page 12 Empty Re: EVE - Prva VTO

Počalji od BiKsi :) 11/8/2017, 10:04

Eve, grlim te jako i istiskam bar delic te tuge i teskobe koja je sada u tebi. Nekako negativna beta mu dodje kao nesto sto je ok u odnosu na ovakvu nadu, kad mislis i ocekujes da sve bude ok, jer sto bi se drugacije i mislilo... Ono sto mogu da ti kazem je da ne razmisljas previse o tome, da se ne opterecujes da li si nesto mogla, nisi sigurno, jer sve sto je bilo do tebe cinila si, ali nije se dalo. Sad samo vreme da ucini da ti prodje ovaj period, pa da smislis sta dalje. Samo hrabro dalje.
BiKsi :)
BiKsi :)

Broj poruka : 22697
Godina : 43
Datum upisa : 09.05.2010

Nazad na vrh Ići dole

EVE - Prva VTO  - Page 12 Empty Re: EVE - Prva VTO

Počalji od Eve 11/8/2017, 10:13

Hvala puno drage moje na lepim recima i podrsci. Da je tesko - tesko je, uzasno je tesko. Hiljadu i jedno pitanje: zasto, zasto sada, zasto nama, da li ce ikada da krene na bolje (mi smo i inace imali jako tesku godinu, suprug i ja)... ali se ne damo. Mnogo mi znaci sto je suprug tu i sto je njegov sef imao razumevanja i dao mu dane da dodje i bude sa mnom, mislim da ne bih ovo uspela da guram bez njega. Sta da vam kazem... kotrljamo se, bude ok, pa ne bude ok, pa jedno od nas padne, pa drugo padne... ali za sada je ono drugo uvek jako u takvim trenucima i uspevamo da se podignemo. Najteze mi padaju simptomi koji su jos uvek tu i to sto jos nisam prokrvarila... ako je gotovo - zelela bih da sto pre prodjem sve i da znam da se zavrsilo i da to sve ostavim iza sebe i pocnem da gledam unapred.

Odlucili smo da naredna 2-3 meseca posvetimo sebi i pronadjemo u sebi radost... nekako smo, pogotovo ove godine, sa svim problemima zaboravili da se radujemo i sve je postalo samo obaveza, duznost, odgovornost... zanemarili smo potrebu zivog bica da se necemu raduje i da nesto radi - eto, tek zabave radi. Usvojili smo tehniku, koja mozda pomogne nekome u slicnoj situaciji, koja nam za sada pomaze da se otrgnemo... kada nas ophrvaju lose misli, mi zapisemo u svescicu sta sve zelimo da radimo sto uopste nije svrsishodno ali bi nas cinilo srecnim. To su sve sitne stvari, nista veliko... ali sitnice koje smo sebi jako dugo uskracivali... tipa: - konacno cu procitati knjigu ABC, - organizovacu zensko vece sa drugaricama, - poseticu taj i taj muzej, i sl. To nas natera da razmisljamo o necemu cemu se mozemo radovati i onda kriza nekako prodje...

A sto se borbe tice - naravno da nema odustajanja. Malo da se telo i dusa oporave probacemo prirodno a onda kada osetimo da smo spremni idemo u novi krug.
Eve
Eve

Broj poruka : 144
Datum upisa : 15.05.2017

Nazad na vrh Ići dole

EVE - Prva VTO  - Page 12 Empty Re: EVE - Prva VTO

Počalji od BabyBear 11/8/2017, 10:26

Eve, tek sad vidim lose vesti. Sve sam cekala da pises na trudnickim stranama I mislila sam da je ovaj dnevnik zatvoren, kad ono... Sad

Suvisno je reci da mi je mnogo zao. Ostala sam potpuno bez teksta...
Ono sto sam do sad uvidela za ovo kratko vreme je da si jaka licnost. Odboluj, odtuguj, pa glavu gore. Napravi novi plan I pokusaj da se ne osvrces u nazad. Lose je to sto ti se desilo, ali bar znas da mozes da ostanes trudna (sad ti se to cini mozda bez veze ali je jako bitno u ovoj prici u kojoj si od skora, a ja ti zelim da ne budes dugo), tako da mislim da ce ti sledeci pokusaj doneti uspeh, sto ti od srca zelim.

Ljubim I grlim jako!
BabyBear
BabyBear

Broj poruka : 4268
Godina : 55
Location : Beograd
Datum upisa : 19.06.2014

Nazad na vrh Ići dole

EVE - Prva VTO  - Page 12 Empty Re: EVE - Prva VTO

Počalji od mamadabudem 11/8/2017, 10:35

Sad Uh, nisam se ovom nadala... No, dalje se mora...
mamadabudem
mamadabudem

Broj poruka : 2253
Location : Beograd
Datum upisa : 12.02.2014

Nazad na vrh Ići dole

EVE - Prva VTO  - Page 12 Empty Re: EVE - Prva VTO

Počalji od Blanka 11/8/2017, 19:23

Eve draga mnogo mi je zao. Grlim te, budi jaka.
Blanka
Blanka

Broj poruka : 4318
Godina : 42
Datum upisa : 30.10.2014

Nazad na vrh Ići dole

EVE - Prva VTO  - Page 12 Empty Re: EVE - Prva VTO

Počalji od Sponsored content


Sponsored content


Nazad na vrh Ići dole

Strana 12 od 12 Prethodni  1, 2, 3 ... 10, 11, 12

Nazad na vrh

- Similar topics

 
Dozvole ovog foruma:
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu