KUTAK
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

EVE - Prva VTO

+26
Bobac
PalcicaBg
Hobbes
Zmajuška
Sirijus
mimi85
Principessa
Strumfeta78
micam
ninica2
ivanicasale
Jerapetra
aurora
mamadabudem
Eve
srculence 84
Lenaaa
nina :)
saska1
TrebamNaDijetu
Ancica 87
Bobaue
valika77
sanja 73
NikolaMaja
Rada74
30 posters

Strana 7 od 12 Prethodni  1, 2, 3 ... 6, 7, 8 ... 10, 11, 12  Sledeći

Ići dole

EVE - Prva VTO  - Page 7 Empty Re: EVE - Prva VTO

Počalji od Eve 11/7/2017, 13:00

Baby - vidis i to je moguce a nije mi palo na pamet. Ja i inace spadam u metereopate i reagujem na vremenske promene i pun mesec - trebalo je da se setim toga.

Mimi - Jaooo hvalaaaa, rode i rodeni srca - posalji i malo svezije vreme iz Svedske, ljubim te!
Eve
Eve

Broj poruka : 144
Datum upisa : 15.05.2017

Nazad na vrh Ići dole

EVE - Prva VTO  - Page 7 Empty Re: EVE - Prva VTO

Počalji od mimi85 11/7/2017, 21:58

E razvedrilo se i ovde pa bilo oko 21... Citam kad nahvatam net a navijam iz sveg srca
mimi85
mimi85

Broj poruka : 3352
Godina : 39
Datum upisa : 03.11.2015

https://mimainmiraculousadventure.blogspot.com/

Nazad na vrh Ići dole

EVE - Prva VTO  - Page 7 Empty Re: EVE - Prva VTO

Počalji od TrebamNaDijetu 11/7/2017, 22:20

Da se i ja pridruzim navijanju. radost radost radost
TrebamNaDijetu
TrebamNaDijetu

Broj poruka : 34
Datum upisa : 09.06.2016

Nazad na vrh Ići dole

EVE - Prva VTO  - Page 7 Empty Re: EVE - Prva VTO

Počalji od Jerapetra 11/7/2017, 23:39

Eve, evo malo roda roda roda roda roda roda roda Ja sam takodje poprilican control freak i zato sam iz dna duse mrzela cekanje bete, mislim ko ga pa voli, ali ceo proces je meni uvek bio ladovina dok ne dodju te dve nedelje. Poslednji put, kad je uspelo, pokusavala sam na slicne nacine da prevazidjem kao sto i ti radis - posao, setnje psa, druzenje, itd. Nista lezanje i zatvaranje u kucu. Imala sam napade negativnosti, naravno, ali sam uspela da batalim trazenje simptoma, a ne mogu sad da se setim sta sam radila kad me napadne negativnost, nekako mi maglovito, mislim da sam jednostavno dolazila na Kutak, govorila sebi da sam ucinila sve sto je do mene i cekala da minus faza prodje. Jeste lekcija, naucis da moras da pustis kontrolu, meni je bila nimalo laka lekcija. Navijam od srca za tvoju veliku betu, pa da te hvata neizdrz pred UZ, prvi i svaki sledeci yes

Jerapetra

Broj poruka : 1311
Godina : 40
Datum upisa : 20.03.2015

Nazad na vrh Ići dole

EVE - Prva VTO  - Page 7 Empty Re: EVE - Prva VTO

Počalji od Dora1 12/7/2017, 21:50

Draga naša, kako si mi? Šaljem rode!! ❤❤❤❤❤❤❤
Dora1
Dora1

Broj poruka : 906
Datum upisa : 08.08.2014

Nazad na vrh Ići dole

EVE - Prva VTO  - Page 7 Empty Re: EVE - Prva VTO

Počalji od Eve 13/7/2017, 09:45

Dobro dosla TrebamNaDijetu :)

Ierapetra, hvala! Da, 100% se razumemo na temu control-freak u mojoj glavi. Trudim se iz petnih zila da pregrmim sve ovo. Zaista razmisljam o tome koliko ovo mora da je psiholoski razlicito iskustvo za razlicite tipove licnosti i koliko bi bilo bolje da u sklopu VTO postoji i savetovanje sa profesionalcima o emotivnim preprekama i nosenju tereta u ovom procesu.

Dorice - ok sam, evo guramo 8.dan od transfera jos 3 dana pa beta. Usitnilo se. Sada sam vec potpuno opustena - kao da se nista i nije desilo, znam da cekam ponedeljak ali sem toga i ne razmisljam o tome previse sto mislim da je dobro. Prijala je ova kisa nocas malo da osvezi pa sam dobro spavala jedino sto imam neke kosmare - strasno zive snove koje ni za glavu ni za rep ne mogu da uhvatim. Juce me je malo boleo donji stomak... nije to bas bol, vise onaj neprijatan osecaj da cu da dobijem svakog trenutka. Trcala sam do toaleta svaka dva minuta da proveravam toliko sam bila sigurna da je to to... ali evo, jos nista. E da, i sva sam naduta kao da sam progutala balon - sta god da pojedem/popijem a bas vodim racuna. Sutra stize Hazbnd, u subotu poslednji Pregnyl i onda sta nam Bog da u ponedeljak! :)
Eve
Eve

Broj poruka : 144
Datum upisa : 15.05.2017

Nazad na vrh Ići dole

EVE - Prva VTO  - Page 7 Empty Re: EVE - Prva VTO

Počalji od Eve 13/7/2017, 12:33

Devojke, treba mi pomoc.

OK, nije tajna da sam jako losa u cekanju... i tako sam se uzvrtela i shvatila da imam jedan kucni test jos od ranije u steku... i iako je tek 8. dan i iako sam znala da je rano i da cak nije ni jutarnji urin - uradila sam test - eto, cisto da to izbacim iz glave.

Medjutim, DRUGA LINIJA SE POJAVILA DOK SAM JOS SEDELA NA SOLJI - Pre nego sto se test osusio!!!

Sad, Pregnyl (2500) sam primila u podne 10. jula, danas je 13. dakle punih 72 sata kasnije. Prof. Kopitovic mi je rekla da njemu treba 48sati da izadje i da zato radim betu 12 dan iako 10. dana primam jos jednu bocu. Ono sto mene zanima je da li je Utrogestan mogao da napravi lazno pozitivan rezultat? Jutros ga nisam stavila vaginalno nego popila, ali jesam sinoc.

EVE - Prva VTO  - Page 7 2dtb2g6
Eve
Eve

Broj poruka : 144
Datum upisa : 15.05.2017

Nazad na vrh Ići dole

EVE - Prva VTO  - Page 7 Empty Re: EVE - Prva VTO

Počalji od Zmajuška 13/7/2017, 12:40

Eve, na tvoje pitanje ne znam odgovor, ali želim da verujem da si trudna!!!!
Zmajuška
Zmajuška

Broj poruka : 1167
Location : Ni na nebu ni na zemlji
Datum upisa : 14.12.2014

Nazad na vrh Ići dole

EVE - Prva VTO  - Page 7 Empty Re: EVE - Prva VTO

Počalji od Lenaaa 13/7/2017, 12:42

Ej pa ti su trudna :)
S obzirom da se lepo vidi druga crta 8dc bice to odlicna beta. Cestitam :)
Lenaaa
Lenaaa

Broj poruka : 51
Datum upisa : 24.05.2017

Nazad na vrh Ići dole

EVE - Prva VTO  - Page 7 Empty Re: EVE - Prva VTO

Počalji od Eve 13/7/2017, 12:45

Ok, zvala sam Feronu. Kazu da Utrogestan ne moze da napravi lazno pozitivan test urina a da je moj Pregnyl (2500) isto bio dovoljno davno da ne bi trebalo ni da je od njega. Naravno, ponovili su da oni uzimaju u obzir samo betu iz krvi i da budem strpljiva ali meni ovo deluje kao da imam razloga da se nadam da je bar jedna moja zvezdica odlucila da ostane sa mamom i tatom!!!!!!!!
Eve
Eve

Broj poruka : 144
Datum upisa : 15.05.2017

Nazad na vrh Ići dole

EVE - Prva VTO  - Page 7 Empty Re: EVE - Prva VTO

Počalji od Lenaaa 13/7/2017, 12:52

Ali ova crta se tako dobro vidi da ce tu biti blizanci 100% Wink
Lenaaa
Lenaaa

Broj poruka : 51
Datum upisa : 24.05.2017

Nazad na vrh Ići dole

EVE - Prva VTO  - Page 7 Empty Re: EVE - Prva VTO

Počalji od Eve 13/7/2017, 12:54

Joooooj, Lenaaa iz tvojih usta u Bozje usi... Ne bi bilo srecnijih ljudi od nas. Nisam ocekivala da se bilo sta vidi, zaista sam uradila test da bih sebi rekla 'Eto vidis, prerano je za bilo sta, iskuliraj'... kad ono. Samo da nam beta to potvrdi.
Eve
Eve

Broj poruka : 144
Datum upisa : 15.05.2017

Nazad na vrh Ići dole

EVE - Prva VTO  - Page 7 Empty Re: EVE - Prva VTO

Počalji od Sirijus 13/7/2017, 12:58

Eve, strpljenje ti nije vrlina, kao ni jednoj od nas koje čekamo lol!
Utrogestan je progesteron on nikako ne može da da pozitivnu betu, pregnil je beta HCG i zato se čeka da on ispari iz organizma. Koliki su tebi beše bili embrioni na ET?
Ne smem ništa da ti kažem ali .......... posle ovoga testa ja bi uradila betu pre tog sledećeg pregnila  b ni strelci (tj ja) baš nemaju prag strpljenja.
Pregnil je trebao da ti i do danas ispari da ne pokazuje na kućnom testu ništa. Sve mi miriše da ćeš biti jedna lepa trudnica b
Sirijus
Sirijus

Broj poruka : 1889
Godina : 50
Location : Beograd
Datum upisa : 13.09.2011

Nazad na vrh Ići dole

EVE - Prva VTO  - Page 7 Empty Re: EVE - Prva VTO

Počalji od Eve 13/7/2017, 13:01

1 morula, 1 osmocelijski A kvaliteta i 1 sestocelijski. Ja zbog ove morule se nesto nadam da je mozda i moglo ovako brzo da pokaze kucni testic. Da znas da i ja razmisljam da odmah ujutru uradim betu, pa makar za svoju dusu. Njihove zvanicne cu svakako da radim u ponedeljak i sredu ali nesto mislim da mozda to obavim sada pa u subotu pre Pregnyl-a ponovo, sta mislis?
Eve
Eve

Broj poruka : 144
Datum upisa : 15.05.2017

Nazad na vrh Ići dole

EVE - Prva VTO  - Page 7 Empty Re: EVE - Prva VTO

Počalji od Sirijus 13/7/2017, 13:09

Ta morula je imala šanse da se do sada ugnezdi. Ne znam šta da ti kažem za vađenje krvi. Zavisi od stepena tvoga strpljenja. Samo kako god da odlučiš opredeli se za labaratoriju u kojoj ćeš moći da izvadiš i sve sledeće. Dakle neka to bude uvek ista lab da može lepo da se prati rast.

Sirijus
Sirijus

Broj poruka : 1889
Godina : 50
Location : Beograd
Datum upisa : 13.09.2011

Nazad na vrh Ići dole

EVE - Prva VTO  - Page 7 Empty Re: EVE - Prva VTO

Počalji od Eve 13/7/2017, 13:21

Imam lab odmah preko puta zgrade tako da sam svakako planirala sve da radim kod njih. Malo cu da iskuliram sada da sredim misli pa cu da vidim da li da krenem da radim od danas na svaki drugi dan ili da ipak cekam ponedeljak. Huh. Ovo je bilo neocekivano :)
Eve
Eve

Broj poruka : 144
Datum upisa : 15.05.2017

Nazad na vrh Ići dole

EVE - Prva VTO  - Page 7 Empty Re: EVE - Prva VTO

Počalji od Sirijus 13/7/2017, 13:25

Preskoči baš rađenje danas :) Sačekaj subotu ako ne možeš već ponedeljak, to ti je 10-ti dan ali je izvadi pre pregnila, pa taman u ponedeljak onda. Srećno! i da zateknem ovde veselje i radovanje kada se vrnem sa 7 dana odmora tamo 23-eg roda roda roda roda roda roda roda roda roda roda roda roda roda roda roda
Sirijus
Sirijus

Broj poruka : 1889
Godina : 50
Location : Beograd
Datum upisa : 13.09.2011

Nazad na vrh Ići dole

EVE - Prva VTO  - Page 7 Empty Re: EVE - Prva VTO

Počalji od Eve 13/7/2017, 13:26

Hvala draga... uzivaj na odmoru a ja se iskreno nadam da ce biti razloga za radovanje u ovom dnevniku :)
Eve
Eve

Broj poruka : 144
Datum upisa : 15.05.2017

Nazad na vrh Ići dole

EVE - Prva VTO  - Page 7 Empty Re: EVE - Prva VTO

Počalji od BabyBear 13/7/2017, 13:37

Eve, pa ovo je sjajno! Sirijus ti je sve rekla. Otidji uradi betu sutra kad vec test ima drugu crtu, pa ces u ponedeljak ponovo. Ako bude dobar rez sutra, onda mozes opet u nedelju, mada ako beta bude visoka nema potrebe za njenim ponavljanjem.

Cestitala bih ti ali nesto ne bih pre bete uhhhh
Ma to je to!
BabyBear
BabyBear

Broj poruka : 4268
Godina : 55
Location : Beograd
Datum upisa : 19.06.2014

Nazad na vrh Ići dole

EVE - Prva VTO  - Page 7 Empty Re: EVE - Prva VTO

Počalji od Blanka 13/7/2017, 13:46

Jao Eve slazem se sa curama da odradis betu sjutra prije pregnila. Za morulu to je ok dan za betu ma i za te ostale embrione nije prerano ali svakako budi spremna na ponavljanje iste. Ajde srecno,bas sam happy zbog tebe, daj boze da to bude to!!!!
Blanka
Blanka

Broj poruka : 4318
Godina : 42
Datum upisa : 30.10.2014

Nazad na vrh Ići dole

EVE - Prva VTO  - Page 7 Empty Re: EVE - Prva VTO

Počalji od Principessa 13/7/2017, 13:58

Jeeee strava, navijam jako za betu sutra! Bice to jedna lepa trudnoca! 💪🏼👏🏼🤞🏼❤
Principessa
Principessa

Broj poruka : 1104
Godina : 51
Datum upisa : 23.10.2015

Nazad na vrh Ići dole

EVE - Prva VTO  - Page 7 Empty Re: EVE - Prva VTO

Počalji od Hobbes 13/7/2017, 14:18

Juhuuu radost , divne vesti Eve roda
Hobbes
Hobbes

Broj poruka : 171
Datum upisa : 30.05.2017

Nazad na vrh Ići dole

EVE - Prva VTO  - Page 7 Empty Re: EVE - Prva VTO

Počalji od Eve 13/7/2017, 19:29

Devojke, ja odradih betu danas - 53.1 Very Happy osmi dan od 3-dnevnog transfera! (referentne vrednosti za ovaj period su valjda 5-71). U subotu Pregnyl primam oko 1 tako da cu pre injekcije samo da svratim da uradim ponovo betu da vidim da li raste. Ako bude lepo napredovala, trebalo bi vec u subotu da bude trocifrena ili bar blizu trocifrene. Uradicu i ove njihove zvanicne, onako kako su mi rekli u ponedeljak i sredu - ali ove dve su za moju dusu Very Happy
Eve
Eve

Broj poruka : 144
Datum upisa : 15.05.2017

Nazad na vrh Ići dole

EVE - Prva VTO  - Page 7 Empty Re: EVE - Prva VTO

Počalji od Principessa 13/7/2017, 20:14

Haha pa ti si sou, a ja sam mislila da sam ja najnestrpljiviji moguci ovan na svetu! 😂😂😂
Bravo i samo napred, kao sto rekoh bice to lepa trudnoca! 🤞🏼💪🏼👏🏼❤ sad navijamo da budu dvojke 🐣🐣❤❤❤
Principessa
Principessa

Broj poruka : 1104
Godina : 51
Datum upisa : 23.10.2015

Nazad na vrh Ići dole

EVE - Prva VTO  - Page 7 Empty Re: EVE - Prva VTO

Počalji od Eve 13/7/2017, 20:16

Ih, ja razbijam sve predrasude o ribama koje postoje i inace. Nista sanjarenje, romanticna sam kao stap, a zen sam samo pod anestezijom. :)

Vrlo sam doslovno primila ono sto su me ucili 'Sto mozes danas, ne ostavljaj za sutra'... Sad samo da betica lepo raste... pa koliko god zvezdica da bude bice bas onako kako je trebalo - savrseno.
Eve
Eve

Broj poruka : 144
Datum upisa : 15.05.2017

Nazad na vrh Ići dole

EVE - Prva VTO  - Page 7 Empty Re: EVE - Prva VTO

Počalji od Sponsored content


Sponsored content


Nazad na vrh Ići dole

Strana 7 od 12 Prethodni  1, 2, 3 ... 6, 7, 8 ... 10, 11, 12  Sledeći

Nazad na vrh

- Similar topics

 
Dozvole ovog foruma:
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu