KUTAK
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

BLANKA - Maminim skočicama stiže pojačanje

+41
Bobac
Mimi12
MalaSaJuga
ivanicasale
PalcicaBg
Šašava
Strumfeta78
Hobbes
Eve
Tavita
Sirijus
micam
sanja 73
Zmajuška
BiKsi :)
Sofija Veks
Jerapetra
valika77
Lija
mimi85
mamadabudem
Vuchica
Ancica 87
zsuki75
Niny
Simona
saska1
Anka13
Vanja80
aurora
fight&faith
lolipop
nina :)
SladZana
marina_82
noja
ganedina
kiki5
Deni
dusica78
alisa
45 posters

Strana 4 od 40 Prethodni  1, 2, 3, 4, 5 ... 22 ... 40  Sledeći

Ići dole

Blanka - BLANKA - Maminim skočicama stiže pojačanje  - Page 4 Empty Re: BLANKA - Maminim skočicama stiže pojačanje

Počalji od Bobac 20/3/2017, 15:48

Draga Blanka,
citam sta sam propustila u proteklih nekoliko dana. Raznezih se kako nasi roditelji sve to prihvataju i prozivljavaju.
Super sto si uspela da redukujes sol i oboris pritisak. Samo hrabro napred. Imas li kakvih simptoma?
Uzivaj sa svojima i odmaraj koliko god mozes.

Bobac

Broj poruka : 489
Datum upisa : 06.07.2014

Nazad na vrh Ići dole

Blanka - BLANKA - Maminim skočicama stiže pojačanje  - Page 4 Empty Re: BLANKA - Maminim skočicama stiže pojačanje

Počalji od PalcicaBg 20/3/2017, 19:00

Blankic,imas pp,nadam se da je stigla jer mi stoji u sanducetu za slanje.
PalcicaBg
PalcicaBg

Broj poruka : 4146
Location : Beograd
Datum upisa : 24.02.2013

Nazad na vrh Ići dole

Blanka - BLANKA - Maminim skočicama stiže pojačanje  - Page 4 Empty Re: BLANKA - Maminim skočicama stiže pojačanje

Počalji od Blanka 20/3/2017, 22:48

Drage moje zene hvala vam puno, vi ste moja prava snaga i podrska.srca srca
Ja prosto ne stizem ni da se javim. Kako je granulo sunce mi se ne savijamo. Konacno setnja, uzivancija, odmaranje na cistom vazduhu. Ukoliko izadjemo napolje njih dvije zaspu u kolicima. Obozavaju da setaju smizle moje. Ja sam dobro,nikakavih simptoma. Pritisak je 120/75. Prosto mi bi cudno pa sam mjerila i na svekrvin aparat da vidim da moj nije u kvaru kad tamo sve ok takodje.
Ono sto moram da vam priznam, malo me sramota, ne znam je li to trenutno nesto a voljela bih da jeste, sve zene, zene kao sav zenski rod, su strasno pocele da me nerviraju i to sve ove moje oko mene kao i ove sto sretnem preko dana. Zaista ne znam sta mi je,trudnoca vadim se, pojma memam. Hahahaha lol! Vas obozavam, nemojte da me kudite.
Drugo nista novo, samo se seta i uziva.
Ljubimo vas drugarice nase virtuelne. love
Blanka
Blanka

Broj poruka : 4318
Godina : 42
Datum upisa : 30.10.2014

Nazad na vrh Ići dole

Blanka - BLANKA - Maminim skočicama stiže pojačanje  - Page 4 Empty Re: BLANKA - Maminim skočicama stiže pojačanje

Počalji od MalaSaJuga 20/3/2017, 22:54

Blankic svratih samo da vas pozdravim i ljubnem...uzivajte osmeh srce
MalaSaJuga
MalaSaJuga

Broj poruka : 2140
Godina : 33
Location : Leskovac
Datum upisa : 04.05.2014

Nazad na vrh Ići dole

Blanka - BLANKA - Maminim skočicama stiže pojačanje  - Page 4 Empty Re: BLANKA - Maminim skočicama stiže pojačanje

Počalji od Blanka 22/3/2017, 22:04

Hello evribadi lol!
E pa dragi moji ja moram da utefterim u ovaj moj dnevnik da sam strasno nervozna, aoooo brate sve mi zivo smeta i danas mi svi zivi smetaju. A tek sto znam da lupim i kazem nesto sto ne mislim uopste, prosto me sramota kasnije. Ne sjecam se da li je ovako bilo prosli put, jedino muza da pitam da i on otvori dnevnik pa da ga nazove "prezivljavanje njene/ nase trudnoce, ja velikomucenik otac bliznakinja K&K i muz njenog visocanstva zvanog Blanka "
Pa ja mislim da ga o jadu zabavih, ali sta cu , da se nije petljao tamo dje i treba da se petlja da se razumijemo odmah , nista od ovoga mozda ne bi bilo, pa neka snosi posledice sad, sta cu, ja sam trudna i moze mi se. lol! lol! lol!
Eto, nista novo sem da ja tako malo popizditis imam i kad se ispraznim kao malo lakse.
Ovi moji na poslu jos nista ne znaju, sto ce da se slogiraju jer su jedva cekali da se vratim. Ali bajo nema vracanja bar jos 2 godine. A onda cu da se prikljucim ovim zenama sto strajkuju ispred skupstine ( ove Majke sto ih je drzava ispalila pred izbore za naknade za sve majke sa troje i vise djece) jer kako su krenule strajkovace jos dvije godine minimum, i onda odoh i ja penziju, pa nek ide zivot. lol! lol! lol!
A sada laku noć osmeh srce
Blanka
Blanka

Broj poruka : 4318
Godina : 42
Datum upisa : 30.10.2014

Nazad na vrh Ići dole

Blanka - BLANKA - Maminim skočicama stiže pojačanje  - Page 4 Empty Re: BLANKA - Maminim skočicama stiže pojačanje

Počalji od Mimi12 23/3/2017, 08:12

Hahahaa, stvarno si kraljica queen . Bas me nasmeja jutros.

Ja sam bila strasno nervozna na pocetku trudnoce. Ali da te i smirim, posle preslo u nirvanu. Naravno, sto se okolnih dogadjaja tice. Nervirala sam se samo oko konkretne trudnoce (preterano). A ovi drugi...mogli su svi na glavu da se postave. Nista me nije zanimalo. Nadam se da ce se i kod tebe to desiti.

Mimi12

Broj poruka : 1758
Datum upisa : 21.02.2013

Nazad na vrh Ići dole

Blanka - BLANKA - Maminim skočicama stiže pojačanje  - Page 4 Empty Re: BLANKA - Maminim skočicama stiže pojačanje

Počalji od PalcicaBg 23/3/2017, 09:26

Blanka svaka cast na toj snazi da se nerviras,ja nemam snage da prdnem,haha.
Ceo dan sam slogi,svako jutro se budim oko 4 i ne mogu da spavam od mucnine.
Izgleda nisam od tih srecnica sto prodju bez simptoma.
U ovoj prici najvise nastradaju nasi muzevi,velikomucenici,haha.
Mene moj zove dosadni trut.

Ljubim puno vas cetiri/cetvoro :-)
PalcicaBg
PalcicaBg

Broj poruka : 4146
Location : Beograd
Datum upisa : 24.02.2013

Nazad na vrh Ići dole

Blanka - BLANKA - Maminim skočicama stiže pojačanje  - Page 4 Empty Re: BLANKA - Maminim skočicama stiže pojačanje

Počalji od Bobac 23/3/2017, 14:24

Mozda te sve nervira, ali zato nisi izgubila svoj smisao za humor. yes
Uskoro ces ti u zen fazu - pa te nista nece doticati.

Ja sam Mimi21 bila kao ti. Nista me nije doticalo sa strane, ali sam se toliko bojala za trudnocu. Ne znam kako si ti, ali ja sam postavila sebi stotine dijagnoza i prozivela milion uzasnih scenarija u glavi i onda sve to nesebicno delila sa mojim velikomucenikom. Sad mi zao sto se nisam opustila i pustila nas oboje da uzivamo.

Palcice, znam, lako je reci ali drzi se, vratice se snaga, a i mucnine ce proci.

Blanka kako su skocice devojcice, one su par meseci starije od moje bebe (7.5 meseci). Sta ima kod njih novo? Sta nam se sledece sprema?

Bobac

Broj poruka : 489
Datum upisa : 06.07.2014

Nazad na vrh Ići dole

Blanka - BLANKA - Maminim skočicama stiže pojačanje  - Page 4 Empty Re: BLANKA - Maminim skočicama stiže pojačanje

Počalji od Mimi12 23/3/2017, 21:39

Joj Bobac, i meni je zao sto nisam uzivala vise u trudnoci. Svi su mi to govorili, ovde na forumu posebno. Ali ne vredi. Toliko sam se plasila za bebu, da nista nije pomagalo.
A sad tek vidim koliko je to jedan lep period i, sto je obicavao moj dr da kaze, "Bogom dan zenama". Ali ova luda zena nije znala da uziva.
Ali Blanka zna, samo da je prodje nervoza lol! Blanka, to ti je faza pms-a, dok organizam ne shvati da si trudna.
A muzevi uvek nadrljaju. Sta da se radi? Takva im je sudbina.

Mimi12

Broj poruka : 1758
Datum upisa : 21.02.2013

Nazad na vrh Ići dole

Blanka - BLANKA - Maminim skočicama stiže pojačanje  - Page 4 Empty Re: BLANKA - Maminim skočicama stiže pojačanje

Počalji od Ancica 87 24/3/2017, 06:56

e sam da ljubnem moje skocice njihovog batu u stomaku,i mamu njihovu divnu,koja ce da uziva i da ne bude nervozna....

Ancica 87

Broj poruka : 1382
Datum upisa : 05.09.2014

Nazad na vrh Ići dole

Blanka - BLANKA - Maminim skočicama stiže pojačanje  - Page 4 Empty Re: BLANKA - Maminim skočicama stiže pojačanje

Počalji od Tavita 24/3/2017, 14:49

Blanka, carice, ma postrojavaj sve redom - zapalo te sad i ko zna kad Very Happy A mužić nek trpi, moraju i oni malo da osete drugo stanje! Mom mužu je u početku bilo neobično, bunio se, svađao, a najviše me je nerviralo kad kaže: "Vidi se da si trudna" ili "Kapriciozna si kao kakva trudnica". Sad se navikao, pa se na moja zvocanja samo osmehne i odmahne rukom.
Tavita
Tavita

Broj poruka : 722
Datum upisa : 13.05.2015

Nazad na vrh Ići dole

Blanka - BLANKA - Maminim skočicama stiže pojačanje  - Page 4 Empty Re: BLANKA - Maminim skočicama stiže pojačanje

Počalji od Blanka 24/3/2017, 22:03

Helooo!!!!
Kako ja vas volem, zaista ste mi velika snaga i podrska. Da je lako nije ni malo, njih dvije su svakim danom sve aktivnije, a ja sam sve tromija i slabija. Al ajde, vadim se na ono prva tri mjeseca osjeca se veliki umor, svaki korak je naporan, pa se nadam da ce proci, ma samo se tjesim malo lol!
Tavita, ma neka pricaju sta hoce neko mora i da prica. Bas nas bole brige.
Ancice draga moja, ljubim i ja onog tvog lepotanka.
Mimi12 kako si mi ti?. Kako djevojka? Sad ste se dobro uhodale vjerujem, nema vise grcuca sigurno su prosli?
Bobac, pa ne znam sta da ti kazem. Aktivne su jako. One meni bas slabo spavaju. Ja se tjesim da je faza. Preko dana jednom spavaju nekad sat nekad pola sata, popodne bas rijetko. Spavaju u kolicima kad setamo.  Sad su u fazi trpanja svega u usta. Mi smo uveliko u fazi "zubici" pa nas to malo remeti i uvece oko spavanja. Mi imamo kuci one ljulje koje smo ponijeli i kod babe i djeda pa su mi one spas. U njih spavaju, jedu igraju se. Vecinu vremena su na podu, igraju se sa igrackama, svadjaju, cupaju jedna drugu. Kasija vec hoce na noge, dok Katja se prevrce i sjedi. Uglavnom veselo nam je bas. Kako rastu sve je teze iskremo, najlakse mi je bilo prva 4.mjeseca, a vec kasnije kako rastu sve je teze. Mogu samo da zamislim zurku kad prohodaju, pa bice nam bas veseeelo! Nego samo neka su zdravo sve je lako, sve su to slatke mukice.
Danas smo bili u skitnju, bilo je prevruce. Jedva sam se dovukla kuci. Kad sam dosla patosirala sam se u krevet i spavala 3 sata. Inace, prepone su pocele da me bole, nadam se da nece biti kao sa skocicama, jer su me prepone ubijale pa sam to pripisivala serklazu, mada kako je ovako rano krenulo ovo je definitivno moj "simptom" trudnoce. Stomak mi se vec vidi ljudi moji, kazu druga trudnoca da se vidi ranije jer su ligamenti, tj misici opusteni, a ja sam vec naduvena. Sa skocicama je tek negdje u 4.mjesecu poceo da pupi, a sad mi je kao da sam 4.mjesec sa blizancima. Ili su mozda babine pite uradile posao lol!
Ono sto je mozda bitno je da se osjecam potpuno relax. Nije kao sa skocicama, nisam stegnuta, nisam u grcu, bas se ne bojim nicega. Ma kao da nisam trudna vjerujte mi. Potpuna opustencija samo neka potraje. Mi smo jos par dana kod babe i djeda i onda idemo kuci.
Ps. Sinoc sam izasla na 2.5h sa kumovima na picence i kasnije na pizzu. Ja jela posnu, vegeterijanu bez ikakvih zacina i dodataka. Dok sam konobaru objasnila kakvu cu, bolje brate da sam ja otisla i napravila je. Muz kaze trudna je i pomalo komplikovana ne zamjeri. Hahahah. Ljepse pizze nisam jela. No to nije poenta, ostavili smo skocice babi i djedu. Ja sam jbt cijelo vrijeme bila kao na iglama, jesu li jele, jesu li im se popele na gkavu, hoce li ih presvuci, placu li sad, zvala deset puta. Ne mogu da se opustim nikako. Naravno, zvala sam taxi i nazad. Baba i djed su popadali. Kuca je bila izvrnuta naopacke. I onda stvarno shvatim da nama zenama treba orden dati za sve. Mom muzu sam vec trazila isti, i to ne jedan nego tri, jer troje djece da mu rodim za godinu ipo dana, malo li je? Tako to ide kod nas, kad nas nece onda nas nece, al kad nam krene brate moramo na prebrojavanje. lol! lol!
Laka vam noc drugari nasi.
Blanka
Blanka

Broj poruka : 4318
Godina : 42
Datum upisa : 30.10.2014

Nazad na vrh Ići dole

Blanka - BLANKA - Maminim skočicama stiže pojačanje  - Page 4 Empty Re: BLANKA - Maminim skočicama stiže pojačanje

Počalji od Jerapetra 25/3/2017, 09:11

Blanka, mnogo ste slatki, onako porodično, sa sve babom i dedom Very Happy
I meni je bol u preponama, doduše kod mene uz probleme sa stolicom, bio jedini simptom trudnoće negde u trećem i četvrtom mesecu. Sećam se da su me prepone rasturale pri ustajanju i sedanju posebno, a umetnost je bila sesti u auto, tim pre jer je dosta nizak.

Jerapetra

Broj poruka : 1311
Godina : 40
Datum upisa : 20.03.2015

Nazad na vrh Ići dole

Blanka - BLANKA - Maminim skočicama stiže pojačanje  - Page 4 Empty Re: BLANKA - Maminim skočicama stiže pojačanje

Počalji od BabyBear 25/3/2017, 17:41

Citam te, mislim na vas I volim vas najvise na svetu!
Uzivajte u ovim divnom vremenu. Kissssssssss
BabyBear
BabyBear

Broj poruka : 4268
Godina : 55
Location : Beograd
Datum upisa : 19.06.2014

Nazad na vrh Ići dole

Blanka - BLANKA - Maminim skočicama stiže pojačanje  - Page 4 Empty Re: BLANKA - Maminim skočicama stiže pojačanje

Počalji od Blanka 25/3/2017, 22:17

BabyBear ::Citam te, mislim na vas I volim vas najvise na svetu!
Uzivajte u ovim divnom vremenu. Kissssssssss

Tetkiceeeeeee, volimo te punoooo osmeh srce osmeh srce osmeh srce
Jako najjače vučemo za nosić lepi srca srca


Jarapetra mazi trbu, ljubac od nas osmeh srce
Blanka
Blanka

Broj poruka : 4318
Godina : 42
Datum upisa : 30.10.2014

Nazad na vrh Ići dole

Blanka - BLANKA - Maminim skočicama stiže pojačanje  - Page 4 Empty Re: BLANKA - Maminim skočicama stiže pojačanje

Počalji od MalaSaJuga 25/3/2017, 23:08

Blankici ma ti si zena zmaj...mogu ti reci da ce biti lakse kad prohodaju skocice, bar ih ne nosas...ja sve izbacila iz dnevne sobe, samo njegove igracke i garnitura i nema kud...ajd ljubnem ja taj debeli stomak i te nemirne lepojke osmeh srce
MalaSaJuga
MalaSaJuga

Broj poruka : 2140
Godina : 33
Location : Leskovac
Datum upisa : 04.05.2014

Nazad na vrh Ići dole

Blanka - BLANKA - Maminim skočicama stiže pojačanje  - Page 4 Empty Re: BLANKA - Maminim skočicama stiže pojačanje

Počalji od BiKsi :) 27/3/2017, 00:11

Slatko se ja tebi nasmejem i tvojim objasnjenjima! Kraljice! Ljubim vas sve u kompletu!
BiKsi :)
BiKsi :)

Broj poruka : 22697
Godina : 43
Datum upisa : 09.05.2010

Nazad na vrh Ići dole

Blanka - BLANKA - Maminim skočicama stiže pojačanje  - Page 4 Empty Re: BLANKA - Maminim skočicama stiže pojačanje

Počalji od noja 27/3/2017, 09:40

Blankic samo da Vas ljubnemo tebe i K&K i bebca u stomacicu 💋💋💋predivne vesti 💚💛💜💙
noja
noja

Broj poruka : 6242
Godina : 45
Location : tamo gde Dunav teče
Datum upisa : 24.02.2011

Nazad na vrh Ići dole

Blanka - BLANKA - Maminim skočicama stiže pojačanje  - Page 4 Empty Re: BLANKA - Maminim skočicama stiže pojačanje

Počalji od Mimi12 27/3/2017, 21:45

Blanka ::
Mimi12 kako si mi ti?. Kako djevojka? Sad ste se dobro uhodale vjerujem, nema vise grcuca sigurno su prosli.

Prosli, hvala Bogu! Sad smo u fazi zuba. Ali, bar za sad, ne  moze da se meri sa grcevima. Pre svega jer je dete vece, zna da komunicira,....A ono kad je malo, kao mrva, samo da sedis i places zajedno sa njim.
Da zloupotrebim tvoj dnevnik Embarassed , da pitam nesto. Koju dozu paracetamola dajes skocicama za problem sa zubicima? Da li kao sto pise na uputstvu za situaciju kad su bolesni ili manju?

Ja vam savetujem da kod babe i dede ostanete sto duze budete mogli. I da ih maksimalno "iskoristite", a sto ce, sigurna sam, i njima prijati i nece imati nista protiv. I svi srecni i zadovoljni.

Mimi12

Broj poruka : 1758
Datum upisa : 21.02.2013

Nazad na vrh Ići dole

Blanka - BLANKA - Maminim skočicama stiže pojačanje  - Page 4 Empty Re: BLANKA - Maminim skočicama stiže pojačanje

Počalji od Blanka 27/3/2017, 22:14

Mala s juga, Biksi, Noja ljuuuubim vas osmeh srce

Mimi12 ne davas naravno kao na uputstvu jer onda moras da davas onoliko mililitara koliko ima kg pa pola. Npr 8 kg , ti onda das 4.ml paracetamola kad su bolesne tj kad imaju temperaturu. A ja im dam oko 2.ml sada jer nisu bolesne, samo malo da ih umiri. Mada ne davam to cesto bez kad bas moram da bi ih malo umirilo. Meni tj njima trenutno pomaze calgel za zubice i one dentokind homeopatske tabletice. Onda ubacam glodalive u frizider pa im ondanto prija da glodju onako hladno. Onda nekad calgelom namazem svoj kaziprst i onda im masiram desne dugo i dam da mi glodju mon prst to ih bas umiri. Pedijatar mi savjetovala i od boga joj hvala!!! E da, nama nikako nisu pomogle ogrlice od cilibara, mene je bilo strah da ine perlice ne prekinu pa progutaju jer sve zivo stavljaju u usta, pa sam im to skinula.
Otprilike to je to, proci ce i to,sve su to faze u odrastanju kroz koje moramo da prodjemo.

Drage moje, sjutra idemo kuci. Nase druzenje sa babom i djedom nastavljamo telefonski do ljeta kad cemo se ponovo druziti.
Elem ja sam prehladila, bas me cudi kako. Jbt citavu zimu nisam se nakasljala ni jednom a sad šmrkeljam i kijam, veselo. Vrijeme je ocajno, prehladno, nismo nigdje isli. Ja sam ok, pritisak je ok, nista novo da vam saopstim nemam.
Ljubim vas i grlim jako ovako virtuelno zagrljaj
Blanka
Blanka

Broj poruka : 4318
Godina : 42
Datum upisa : 30.10.2014

Nazad na vrh Ići dole

Blanka - BLANKA - Maminim skočicama stiže pojačanje  - Page 4 Empty Re: BLANKA - Maminim skočicama stiže pojačanje

Počalji od Mimi12 27/3/2017, 22:23

Pa pao ti imunitet, zar je cudno? Sto ti se sve izdesavalo brzinski u zadnje vreme? Neka je pritisak pod kontrolom, pa ce proci i prehlada.

Da, stavljamo Calgel, prste takodje (i nase, a i ona svoje), ali sve to je kratkog daha....Nosimo se, pevamo, cicimo i skicimo,...stogod moze malo da skrene misli sa bola. Jadne nase komsije.
Paracetamol joj nisam jos davala, frka mi je, ali da budem spremna ako bude bas panika. Hvala Blanka! ljubav

Mimi12

Broj poruka : 1758
Datum upisa : 21.02.2013

Nazad na vrh Ići dole

Blanka - BLANKA - Maminim skočicama stiže pojačanje  - Page 4 Empty Re: BLANKA - Maminim skočicama stiže pojačanje

Počalji od Blanka 27/3/2017, 22:32

Ja sam negdje citala da su ti sirupi za temperaturu poput paracetamola, febriceta, ibalgina bas stetni za imunitet, kao narusavaju ga zestoko. E sad da li je to prica pricina ne znam. Nego samo da se oni manje muce i da ih ne boli mrve male. Ljubim vas osmeh srce
Blanka
Blanka

Broj poruka : 4318
Godina : 42
Datum upisa : 30.10.2014

Nazad na vrh Ići dole

Blanka - BLANKA - Maminim skočicama stiže pojačanje  - Page 4 Empty Re: BLANKA - Maminim skočicama stiže pojačanje

Počalji od Bobac 28/3/2017, 19:26

Poljubac za Blanku, Skocice i sve trudnice i mamice!

Drz' se Blanka, proci ce glupo smrkeljanje i kijanje, vazno da je sve drugo dobro. U stvari, moglo bi se reci, super sto je imunitet pao - to organizam prepoznaje da raste jedno malo cedo i spusta imunitet kako bi zastitio bebicu. Samo se cuvaj i odmaraj i bice sve dobro. Za ishranu necu ni da spominjem, znam da je sve pod konac.

Vidim da spominjete zubice, mi smo isto u toj fazi. Malo smo spori, ali zato dva donja nicu u isto vreme, pa mukama nikad kraja. Probali smo sve, osim lekica, ali sve je privremenog dejstva, bar u nasem slucaju. Mozda najbolje jos deluje kada mu masiramo desni prstom.
Sto se tice ostalog, tu smo odmah za Skocicama, vec nekoliko nedelja krenulo puzanje, prevrtanje, bacanje igracaka...puno novih dogadjaja.

Mimi21, ti si malo posle mene se porodila, ako se dobro secam, koliko ima tvoja devojcica?

Zloupotrebljavam tvoj dnevnik Blanka, izvinjavam se. Citam roditeljske ovih dana, ali ni sama nesto ne znam gde bi postavljala ova pitanja, ma nisu ni pitanja, nego cisto caskanje. Ako imate ideju, mozemo se preseliti tamo.

Srecan povratak kuci!



Bobac

Broj poruka : 489
Datum upisa : 06.07.2014

Nazad na vrh Ići dole

Blanka - BLANKA - Maminim skočicama stiže pojačanje  - Page 4 Empty Re: BLANKA - Maminim skočicama stiže pojačanje

Počalji od Blanka 28/3/2017, 19:43

Bobac draga, kakvo bre preseljenje, pisi sta god zelis slobodno. I nama su dva zubica isla istovremeno i bilo je bas grozno, ali proci ce i to kao sto sve prodje.

Šmrkeljam za medalju, nosim masku da im ne predje pa se nadam da nece. Inace, stigosmo kuci prije par sati. Sad nam puna kuca uzeljeli se skocica, a ja odmaram. Stomak mi je skroz modar i pun kvrzica nije tako bilo prosli put, moracu margarin mazati lol!
Volim vas.
Blanka
Blanka

Broj poruka : 4318
Godina : 42
Datum upisa : 30.10.2014

Nazad na vrh Ići dole

Blanka - BLANKA - Maminim skočicama stiže pojačanje  - Page 4 Empty Re: BLANKA - Maminim skočicama stiže pojačanje

Počalji od MalaSaJuga 29/3/2017, 14:33

Blankic za zubice te potpuno razumem,,,al tebi jos teze jer su njih dve...ja od kako se porodih nisdam se naspavala...prvo grceve a odmah posle njih i zubici,svaki zub nespavanje, plakanje sekret iz nosa, odbijanje hrane, ponekad temp. i ja sam njemu calgel i morala sam povremeno paracetamol jer je vristao...i jos smo u toj fazi sada mu izlaze petice. s tim sto sad pokazuje i kaze MAMA BO-da ga boli.uh ..al ko sto ti rece sve su to faze opdrastanja...
ljubim te u stomacic
MalaSaJuga
MalaSaJuga

Broj poruka : 2140
Godina : 33
Location : Leskovac
Datum upisa : 04.05.2014

Nazad na vrh Ići dole

Blanka - BLANKA - Maminim skočicama stiže pojačanje  - Page 4 Empty Re: BLANKA - Maminim skočicama stiže pojačanje

Počalji od Sponsored content


Sponsored content


Nazad na vrh Ići dole

Strana 4 od 40 Prethodni  1, 2, 3, 4, 5 ... 22 ... 40  Sledeći

Nazad na vrh

- Similar topics

 
Dozvole ovog foruma:
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu