KUTAK
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

BLANKA - Maminim skočicama stiže pojačanje

+41
Bobac
Mimi12
MalaSaJuga
ivanicasale
PalcicaBg
Šašava
Strumfeta78
Hobbes
Eve
Tavita
Sirijus
micam
sanja 73
Zmajuška
BiKsi :)
Sofija Veks
Jerapetra
valika77
Lija
mimi85
mamadabudem
Vuchica
Ancica 87
zsuki75
Niny
Simona
saska1
Anka13
Vanja80
aurora
fight&faith
lolipop
nina :)
SladZana
marina_82
noja
ganedina
kiki5
Deni
dusica78
alisa
45 posters

Strana 7 od 40 Prethodni  1 ... 6, 7, 8 ... 23 ... 40  Sledeći

Ići dole

BLANKA - Maminim skočicama stiže pojačanje  - Page 7 Empty Re: BLANKA - Maminim skočicama stiže pojačanje

Počalji od nina :) 6/4/2017, 13:28

sad mi palo na pamet KOstandin ili Kosta
nina :)
nina :)

Broj poruka : 5182
Godina : 48
Datum upisa : 06.07.2011

Nazad na vrh Ići dole

BLANKA - Maminim skočicama stiže pojačanje  - Page 7 Empty Re: BLANKA - Maminim skočicama stiže pojačanje

Počalji od Bobac 6/4/2017, 15:47

Da se i ja ukljucim u ovu lepu pricu smisljanja imena - Krstan/Krstana. Krstana mozete zvati Krsta ili Krsto.

Tavita draga, samo odmaraj, kao sto nas konzilijum kaze - horizontala. Znam da boli kad sutne bebac u grlic, ali se tesi da imas aktivnu bebu, a aktivna beba je ona koja ima dovoljno hrane i kiseoika, pa lepo raste i jos ima energije da se igra.
Da grlic izdrzi - ljubav i zagrljaj

Bobac

Broj poruka : 489
Datum upisa : 06.07.2014

Nazad na vrh Ići dole

BLANKA - Maminim skočicama stiže pojačanje  - Page 7 Empty Re: BLANKA - Maminim skočicama stiže pojačanje

Počalji od Blanka 6/4/2017, 16:48

Vidim ja vama zanimljivo bas,samo se vi igrajte. Ovoj trudnjači se baš i ne dopadaju imena ali izabraće se neko na kraju. Ja volim kad ime ima znacanje, da nije dugačko previše i da nema nadimka. Npr: Mnogo volim musko ime Pavle ali je svaki Pavle kod nas Pajo, odmah nadimak, ili npr: Petar pa je odmah Pero, ma uzas. Djordjije je Djoko, itd. Ja to ne volEM !
Inace, ja sam se zdebljala, kako, ne znam, kod dr je vaga pokazala 4 kg vise, to je bas puno za mene i ovako kršnu. Sa skocicama samo 7 kg do kraja a sada vec 4 kg moram prikociti. Malo me sveki razmazila sa domacim neslanim pitama, nisam to mogla odbiti onih dana kad smo bili kod njih nikako, zato od danas, vracamo se lagano mojoj kuhinji.
Vrijeme je uzasno, grozno, smorismo se kuci, vise ne znam sta cu sa sobom. Nadamo se uskoro lijepom vremenu i setnjici.

Sladzana duso moja, hvala ti puno. Ajde sa srecom nek ti je sledeci korak na putu ka bebici,ljubi Ksendzi.
osmeh srce
Nina, Bobac, Vuchica,Tavita, Mimi,Marina82 , valjda nisam nikog zaboravila VOLIM VAS ljubav
Blanka
Blanka

Broj poruka : 4318
Godina : 42
Datum upisa : 30.10.2014

Nazad na vrh Ići dole

BLANKA - Maminim skočicama stiže pojačanje  - Page 7 Empty Re: BLANKA - Maminim skočicama stiže pojačanje

Počalji od mimi85 6/4/2017, 18:52

A u ovom kraju gde sad zivim svaki Sava je Savulja (sto mi odvratno zvuci, nekako pogrdno ga ja dozivljavam), svakog Svetozara zovu Cveće ( a niko ne ume da mi objasni otkud to). 

A ne brini, smislicemo mi bezbroj imena za nasu omiljenu trudnicu!!!! Meni je lepo zensko ime Kalina ali sad trazimo za batu (u najavi)...smislicu i ja neki predlog (trnutno sam bez inspiracije)
mimi85
mimi85

Broj poruka : 3352
Godina : 39
Datum upisa : 03.11.2015

https://mimainmiraculousadventure.blogspot.com/

Nazad na vrh Ići dole

BLANKA - Maminim skočicama stiže pojačanje  - Page 7 Empty Re: BLANKA - Maminim skočicama stiže pojačanje

Počalji od Lija 6/4/2017, 20:55

Svi navijaju da je decak, nemojte da se uvredi ako je devojcica Very Happy

Tavita, mene je beba toliko sutala u grlic da sam ja na kraju pitala doktoricu jel moze ona da ispadne napolje! Malo me je cudno pogledala haha Very Happy ali stalno sam imala osecaj da ce joj noga izaci napolje. Naravno da je i sada zvrk :)
Lija
Lija

Broj poruka : 267
Datum upisa : 04.10.2015

Nazad na vrh Ići dole

BLANKA - Maminim skočicama stiže pojačanje  - Page 7 Empty Re: BLANKA - Maminim skočicama stiže pojačanje

Počalji od Blanka 6/4/2017, 23:35

Lijo, ma nece niko da se.ljuti samo se malo SIGRAMO sto bi rekla jedna djevojcica iz naseg komsiluka.
Mimi85 bas me nasmija, a kakve veze ima Svetozar sa cvijecem grom ih ubio hahahahah. Sjajno!!!! Kod nas bi bio Sveto i tačka. lol! lol!
Blanka
Blanka

Broj poruka : 4318
Godina : 42
Datum upisa : 30.10.2014

Nazad na vrh Ići dole

BLANKA - Maminim skočicama stiže pojačanje  - Page 7 Empty Re: BLANKA - Maminim skočicama stiže pojačanje

Počalji od lolipop 7/4/2017, 16:29

srca Divan i veseo dnevnik, ugodnu i školsku trudnoću želim.
lolipop
lolipop

Broj poruka : 4146
Godina : 45
Location : Sarajevo
Datum upisa : 15.11.2010

Nazad na vrh Ići dole

BLANKA - Maminim skočicama stiže pojačanje  - Page 7 Empty Re: BLANKA - Maminim skočicama stiže pojačanje

Počalji od Tavita 7/4/2017, 17:18

Mimi85, baš me je zainteresovao taj Savulja Very Happy I jeste pogrdno sve što ima taj završetak -ulja. Nekad je u našoj tradiciji postojao taj običaj da se muškoj deci, da bi se održala, daju imena protiv uroka. U tome poaebno prednjačr Crna Gora i Hercegovina, gde su dečake nazivali cak i turskim imenima (da zlo ne čuje) Murat, Turo i sl. A da i ne govorimo o imenima Gorčin, Gorčilo, Grdan Very Happy
Blankin dnevnik nam je baš inspirativan ♡
Ovde je nekako široko i veselo, a tako je sigurno i u Blankicinoj duši.
Trudnjačice, nemoguće je da si se za tako kratko vreme ugojila. Sećam se da si pre odlaska u Pljevlja pisala da si izgubila 3-4kg. Možda neka vaga laže Very Happy Ali podržavam potpuno tvoje zavođenje reda u ishrani.
Tavita
Tavita

Broj poruka : 722
Datum upisa : 13.05.2015

Nazad na vrh Ići dole

BLANKA - Maminim skočicama stiže pojačanje  - Page 7 Empty Re: BLANKA - Maminim skočicama stiže pojačanje

Počalji od mimi85 7/4/2017, 19:09

Tavita u Sremu odmila Savu zovu Savulja. A ja sam iz Banata i meni je to pogrdno! lol!
mimi85
mimi85

Broj poruka : 3352
Godina : 39
Datum upisa : 03.11.2015

https://mimainmiraculousadventure.blogspot.com/

Nazad na vrh Ići dole

BLANKA - Maminim skočicama stiže pojačanje  - Page 7 Empty Re: BLANKA - Maminim skočicama stiže pojačanje

Počalji od Simona 7/4/2017, 19:30

Blanka,
Meni je neobično kad sam čula da je nadimak za ime Branko u vašem kraju Banjo, mog druga tako zovu... Ja navijam za ime Jan, nema da se skraćuje Wink Onda Maksim... To su nama bila imena za muško dete pa su mi i sad mnogo lepa. Pavle naravno, slažem se da je lepo... Možda ovo što je Nina rekla - Konstantin, mada opet zvaće ga Kosta... Ili neko drugo ime na K, da se uklapa sa devojčicama...
Simona
Simona

Broj poruka : 8349
Godina : 55
Location : Beograd
Datum upisa : 14.11.2009

Nazad na vrh Ići dole

BLANKA - Maminim skočicama stiže pojačanje  - Page 7 Empty Re: BLANKA - Maminim skočicama stiže pojačanje

Počalji od Blanka 7/4/2017, 22:22

Vi ste zene kraljice. queen
Meni je bas drago, sto bi rekli iznimno drago, sto sam otvorila dnevnik pa da mozemo da ćakulamo na razne teme. Kazem ja muzu mom, zene sa kutka salju predloge imena , a on meni na to samo : hahahah, pa sad ja biram kaze, dosta si ti birala. Ma neka misli on da ce da bira, al opet cu se ja na kraju pitati. lol! Nego, samo nek je zivo i zdravo i da sve bude kako treba, za ime cemo lako a i za pol takodje.
Elem, danas sam bila na kafu sa koleginicama iz firme, naslusah se dva sata svega i svacega, pocev od toga da smo u strasnoj krizi, do toga ko se s kim smuvao, ko trudan, ko je presao na koje radno mjesto, i mogu vam reci da sam se iskreno smorila. Ja ne radim od septembra 2015.a kao da me nema deset godina. Mislim nece me biti jos dvije naredne ako firma uopste i opstane do tada. Nije mi bas svejedno moram priznati, posao koji radim mi je bas odgovarao, nadam se da ce se za dvije godine sve stabilizovati.

Sto se tice čudanceta i mene sve je pod kontrolom. Sinoc sam jedva sebi dala clexan to je sve tvrdo kao kamen. Modrice u prolazu ali kvrzice ostale.

Tavita, sve je ista vaga. Ja jesam smrsala,pa sam onda vratila te kile, ali sredicu ja to sve. lol!
Simona draga, bas lijepa imena. usne

Sad odoh haos u kuhinji da sredim pa onda idem da se patosiram u krevet.
Laku noc zene kraljice srca srca
Blanka
Blanka

Broj poruka : 4318
Godina : 42
Datum upisa : 30.10.2014

Nazad na vrh Ići dole

BLANKA - Maminim skočicama stiže pojačanje  - Page 7 Empty Re: BLANKA - Maminim skočicama stiže pojačanje

Počalji od PalcicaBg 8/4/2017, 08:56

Ja samo da ljubnem veselu druzinu!
Nemam predlog za ime na K,i ja sam kao ti neodlucna i probirljiva,jedva da sam nasla jedno za musko i jedno za zensko ako bude i tako ce verovatno ostati do kraja.
PalcicaBg
PalcicaBg

Broj poruka : 4146
Location : Beograd
Datum upisa : 24.02.2013

Nazad na vrh Ići dole

BLANKA - Maminim skočicama stiže pojačanje  - Page 7 Empty Re: BLANKA - Maminim skočicama stiže pojačanje

Počalji od Sofija Veks 8/4/2017, 10:18

Blanka, pa guza da te zabole za posao, da prostis. Deca na prvom mestu, to sto si sa njima u ovom periodu dok su mali je neprocenjiv, a firma retko koja ume da bude zahvalna za pozrtvovanost. Ja sam 8 godina na mom poslu bila na veoma visokoj poziciji, karijera mi je uvek bila bitna, no pre nego da se vratim na posao promenila se ekipa na vrhu i radili su reorganizaciju u mom odsustvu i meni dali neku dosadnu poziciju, a inace sam bila uvek nagradjivana da se natrosecno zalazem na poslu i postizem rezultate. Smorila sam se kao puz. Posle sam saznala da se to desavalo ranije (kada su neki opet drugi ljudi bili na vrhu) i mojim koleginicama koje su bile na trudnickom/porodiljskom. I vratila sam se na posao, ali na tu dosadnu poziciju. Bio mi sef neki klinac koji nema veze sa poslom, ali je ozenjen milionerkom, pa mu se moze da nam uveli svoj deo posla jer ne zna da ga radi. Svaki put kada su mi se curice prehladile i uzimala sam bolovanje, to je bila muka ziva na poslu, patnja i tih osuda. A devojcice nervozne jer su sa 16 meseci otisle u jaslice i bile tamo od 8 ujutru do 6 uvece. Nedostajala im mama, kada se vratim preumorna sa posla umesto da se igram sa njima ja moram da spremam veceru, a one mi se zalepe oko nogu...i tako. Kada su oko nove godine sadaradili novu rekonstrukciju posla, ja se lepo prijavim za otpremninu (sto je fina suma) i oprostim se od njih. Mislila sam da je tesko da cu se zaposliti jer u mojoj profesiji gotovo da poslova nema. Medjutim, nekoliko ponuda sam dobila. Na kraju sam prihvatila jednu da radim skraceno, barem u narednih godinu dana dok devojcice nemaju 3-3.5 godine, posle cu puno radno vreme, i super nam je. One su u jaslicama od pola 10 do pola 3, ja u medjuvremenu radim, onda imamo celo poslepodne i vece da se igramo i uzivamo zajedno, tako da ne smaram dugim postom, poenta je ne misli na posao, jer tesko da ce ovi na poslu toliko misliti na tebe. Na kraju svako gleda svoje prioritete, a ti si majka carica kraljica uskoro troje malih medenjaka :) :* <3
Sofija Veks
Sofija Veks

Broj poruka : 2743
Location : Beograd
Datum upisa : 05.11.2012

Nazad na vrh Ići dole

BLANKA - Maminim skočicama stiže pojačanje  - Page 7 Empty Re: BLANKA - Maminim skočicama stiže pojačanje

Počalji od Blanka 8/4/2017, 12:17

Jao Sofija ista stvar ce biti i kod nas. I ja sam bila na rukovodecem mjestu, vodila tim od 7 ljudi, radila kao konj, slobodno mogu tako da kazem. Kad sam otisla na bolovanje izvrsni direktor je stalno pitao kada se vracam na posao. To me dodatno iziritiralo. Sada ocekujem opsti haos, ali bas me briga. I ako bude promjena samo neka smo zdravo. Ovo vrijeme sa mojim bebama ne bih dala ni za sta na svijetu. A posla ce biti uvijek. Bravo za tvoju odluku, i hvala na podrsci. Ljubi preksrasne djevojcice.srca srca srca

Palcice mazi trbu, ljubimo vas osmeh srce
Blanka
Blanka

Broj poruka : 4318
Godina : 42
Datum upisa : 30.10.2014

Nazad na vrh Ići dole

BLANKA - Maminim skočicama stiže pojačanje  - Page 7 Empty Re: BLANKA - Maminim skočicama stiže pojačanje

Počalji od BiKsi :) 8/4/2017, 17:13

Samo da vas ljubnem. Podrzavam Sofijuveks, i jako mi se svidja sto je donela odluku da bude sa svojom decom, a ne sa firmom. lol! lol! lol! Meni su svojevremeno govorili, sto produzavas porodiljsko, mozda nije vreme, znas, racionalizacije su, ma more, tolike godine sam zdusno sebe dala. Na bolovanju bila kad sam operisala kicmu, i tada mesec pre pocela da radim nego sto mi je komisija produzila bolovanje i kad sam slomila ruku, mada i tada isla povremeno da uradim neke stvari. Neko mi je rekao hvala. Jok more. Smatram da je za decu neprocenjivo da roditelji sto vise vremena budu s njima pune tri godine, posle manje vise. Posla ce uvek biti, od dece treba ljude napraviti!
BiKsi :)
BiKsi :)

Broj poruka : 22697
Godina : 43
Datum upisa : 09.05.2010

Nazad na vrh Ići dole

BLANKA - Maminim skočicama stiže pojačanje  - Page 7 Empty Re: BLANKA - Maminim skočicama stiže pojačanje

Počalji od mamadabudem 8/4/2017, 20:02

Blanka, žene su objasnile i u pravu su...tako da ti lepo uživaš sa svojom decom a posla će biti. Nekako će se sve skockati, veruj mi. Ljubac za skočice i skočka u stomaku :)
mamadabudem
mamadabudem

Broj poruka : 2253
Location : Beograd
Datum upisa : 12.02.2014

Nazad na vrh Ići dole

BLANKA - Maminim skočicama stiže pojačanje  - Page 7 Empty Re: BLANKA - Maminim skočicama stiže pojačanje

Počalji od Mimi12 8/4/2017, 20:46

Joooj, citam sto pisete, ista situacija i kod mene. Ja ne mogu da zamislim da bebu sa 11 meseci ostavljam po 10 sati u jaslicama. Ovo moje pace jos nesto posebno osetljivo, pa meni bi srce prepuklo. A da nadjem drugi dobro placen posao u mojim godinama, mislim da je nemoguce...A bila bi ista situacija, pa opet nista nisam dobila.
Sve razmisljam sto znam da radim da bih od kuce nesto radila par sati....nista. Nikakav zanat nemam u rukama. Potrosih zivot na neke velike firme, i danas od toga nemam nista. Verovatno ni mene nece vratiti na isto radno mesto, jer je tu vec "neko neciji" uskocio. A radila sam i vikende i praznike....ma kao i vecina danas. Nista novo. Ali to vise se ne uklapa u zivot sa detetom. Dok smo mm i ja bili sami i nekako, mada je i on negodovao cesto.
Ova zemlja ne misli na decu, a stalno pricaju o tome.
Ako neko od vas ima neku ideju, neka mi je javi lol!

Mimi12

Broj poruka : 1758
Datum upisa : 21.02.2013

Nazad na vrh Ići dole

BLANKA - Maminim skočicama stiže pojačanje  - Page 7 Empty Re: BLANKA - Maminim skočicama stiže pojačanje

Počalji od Blanka 8/4/2017, 22:52

Svuda ista prica zenske,  da je glupo o tome uopste i pricati. Ali Bogu hvala sto sad imam drugu preokupaciju najljepsu na svijetu, i sto ce mi djeca biti jedina briga da ih izvedem na pravi put. Juce sam bila malo ljuta jer sam jedan dobar dio zivota dala toj firmi, zao bi mi bilo da sve ode dodjavola. Al sve je to zivot, mora se ici dalje.
Volim vas puno srca

Inace ovih dana razmisljam o proslavi prvog rodjendanka za skocice. Plan je da to bude neki restoran van kuce, necemo praviti guzvu i halabuku samo najblizi i najdrazi ljudi. Takodje istog dana cemo obaviti i krstenje pod Ostrogom. Sad smisljam ideje za taj dan.
Planiram da im taj dan bude jedna predivna uspomena za kasnije evo nekih ideja a vi ako imate jos nesto slobodno pisite bas me zanima.

- Napravicemo mnoštvo fotografija, napravicemo par snimaka.  Sve će nam kasnije poslužiti, ne samo kao draga uspomena, već i mogućnost da i nakon mnogo godina pokažemo koliko ih volimo.
– sacuvacemo dnevne novine sa datumom prvog rođendana (naravno, možemo da čuvamo i one na dan svakog narednog rođendana).

– Snimićemo im glas! Iako je to sad : gugutanje, plač, smijeh, radovanje, negodovanje, po koja rijec mama, tata, baba, bice zanimljivo.
– Napravicemo otisak šake i stopala bas tog dana.

Eto ideje su sa neta, meni su bas zanimljive sreca
Javite ako imate jos nekih zanimljivih idejica a i ove slobodno ukradite osmeh srce
Blanka
Blanka

Broj poruka : 4318
Godina : 42
Datum upisa : 30.10.2014

Nazad na vrh Ići dole

BLANKA - Maminim skočicama stiže pojačanje  - Page 7 Empty Re: BLANKA - Maminim skočicama stiže pojačanje

Počalji od fight&faith 9/4/2017, 22:35

Cestitam Blanka. Neka ti trudnoca bude lagana i skolska. Poljupci za K&K. Very Happy

fight&faith

Broj poruka : 1852
Location : Beograd
Datum upisa : 17.11.2012

Nazad na vrh Ići dole

BLANKA - Maminim skočicama stiže pojačanje  - Page 7 Empty Re: BLANKA - Maminim skočicama stiže pojačanje

Počalji od Blanka 9/4/2017, 22:52

Puno hvala F&F. Eto kao sto vidis isti tvoj scenario, mislim da ce cak i ista razlika biti izmedju skocica i trece bebe kao izmedju tvojih zvrkova. Reci mi kako izgleda taj haos, te slatke mukice? Bas mi je drago da si se javila. Ljubac za vas srca
Blanka
Blanka

Broj poruka : 4318
Godina : 42
Datum upisa : 30.10.2014

Nazad na vrh Ići dole

BLANKA - Maminim skočicama stiže pojačanje  - Page 7 Empty Re: BLANKA - Maminim skočicama stiže pojačanje

Počalji od Sofija Veks 10/4/2017, 11:53

Super su vam ideje Blanka! Ja predloge nemam sta drugo, mi smo nasima slavili prvi rodjus samo mi i bake i deke, tako da smo samo dekorisali stan i njih skockali i to je to, one su bile placljive i jedva su cekale da legnu da spavaju Very Happy Very Happy

Ali smo im drugi rodjus lepo organizovali, isto kod nas u stanu, ali sa puuunooo dece, te ako vam trebaju ideje za drugi rodjus i kako animirati dvogodisnjake, tu smo Very Happy Very Happy

Ljub ljub za tibicu!
Sofija Veks
Sofija Veks

Broj poruka : 2743
Location : Beograd
Datum upisa : 05.11.2012

Nazad na vrh Ići dole

BLANKA - Maminim skočicama stiže pojačanje  - Page 7 Empty Re: BLANKA - Maminim skočicama stiže pojačanje

Počalji od Blanka 11/4/2017, 10:59

Hvala Sofija. Za godinu dana javljam se da mi saljes predlige, e to je vec ozbiljna stvar zabaviti dvogodisnjake Very Happy
Ljubi tvoje ljepote, kakve su majko moja, samo da ih covjek ljubi osmeh srce

Drage moje konacno lijepo vrijeme, pa ovih dana smo stalno napolju. Sjutra idem da radim torch tacnije samo Anti toxo jer sam ga relativno skoro radila pa dr rece nema potrebe. Preksjutra idem da vadim briseve, hormone stitne i tako to. A u petak se naravno farbaju jaja. Bas se radujem praznicima, kao i prosli i ovaj Vaskrs sam trudna. Okrenulo nas zestoko. Ljubim vas zenske mi odosmo u setnju. love
Blanka
Blanka

Broj poruka : 4318
Godina : 42
Datum upisa : 30.10.2014

Nazad na vrh Ići dole

BLANKA - Maminim skočicama stiže pojačanje  - Page 7 Empty Re: BLANKA - Maminim skočicama stiže pojačanje

Počalji od zsuki75 11/4/2017, 12:22

ehej da se upišem u tvoj divan dnevnik!
evo imam ja ideju, možete da se slikate taj dan u nekoj pozi ili sa nekom pozadinom, pa da isti scenario ponavljate svake godine :) ako me kontaš.

zsuki75

Broj poruka : 873
Godina : 48
Location : NS
Datum upisa : 05.05.2015

Nazad na vrh Ići dole

BLANKA - Maminim skočicama stiže pojačanje  - Page 7 Empty Re: BLANKA - Maminim skočicama stiže pojačanje

Počalji od Bobac 12/4/2017, 04:18

Draga Blanka, citam sta se desavalo poslednjih dana.
Lepo je citati dnevnik gde sve prsti od predloga imena, planova za rodjendan... Samo neka tako i ostane.

Citam i ovo sto ste pisale u vezi posla. Ja bih isto najradje napravila pauzu da uzivam sa nasim cedom. Vreme brzo prolazi, valja ga iskoristiti na pravi nacin. Kod mene je situacija da moram da radim, ali cu definitivno traziti novi posao koji ce bolje odgovarati novim okolnostima - pre svega, manje putovati do posla, mozda gledatii da radim 3 dana u nedelji ili od kuce. Hiljadu je opcija u mojoj glavi, prava zbrka, a sat kucka. Jos malo i valja poceti raditi ponovo Sad

Primakao se i prvi rodjendan! Divno li je planiati svojoj deci rodjendan. Imas super ideje, ne znam sta bih dodala osim da mi se svidja predlog sto je dala zsuki - to bi mogao da bude pocetak divne tradicije, koje devojcice mogu da nastave i kad budu odrasle.

Puno poljubaca za lepu trudnicu i devojcice!

Bobac

Broj poruka : 489
Datum upisa : 06.07.2014

Nazad na vrh Ići dole

BLANKA - Maminim skočicama stiže pojačanje  - Page 7 Empty Re: BLANKA - Maminim skočicama stiže pojačanje

Počalji od Blanka 12/4/2017, 22:22

Zsuki , Bobac hvala vam puno.
Zsuki posebno hvala na predlogu. Gledala sam na netu neke sestre koje su se fotkale punih 40-50 godina, ista poza isto mjesto bas je zanimljivoo :-)

Danas sam vadila nalaze, kad sam to zavrsila isla do firme da se vidim sa direktorom, bas se obradovali kad su me vidjeli, mislila sam ostacu pola sata ali sam ostala 3 ipo sata dok sam se sa svima izpozdravljala i ispricala. Svi srecni i veseli sto sam ponovo trudna, počupah za nos neke friške nevjeste kao i one što se bore dugo za bebca, i baš nas ima dosta. Eto samo u mojoj firmi ih ima sigurno desetak. To stvarno veliki broj ljudi koji imaju problem sa sterilitetom. O prokleta sifro N97.
Sjutra sam planirala briseve ali lab ne prima nista zbog praznika.
PS. Danas sam bila totalno NEdisciplinovana. Priznajem vama moj konzilijume dragi,ne razapinjite me odmah. Jela sam pizzu i nakon dva tri sata mi je pritisak skocio 140/80 znam da je zbig pizze jer je bas bila slana da sam se nalivala vodom u galonima.
Posle dva sata od mjerenja izmjerih ponovo 123/80. Obecavam javno dragi konzilujume da vise te greške necu praviti. Evo javno se zaklinjem.
yes yes yes
Blanka
Blanka

Broj poruka : 4318
Godina : 42
Datum upisa : 30.10.2014

Nazad na vrh Ići dole

BLANKA - Maminim skočicama stiže pojačanje  - Page 7 Empty Re: BLANKA - Maminim skočicama stiže pojačanje

Počalji od Sponsored content


Sponsored content


Nazad na vrh Ići dole

Strana 7 od 40 Prethodni  1 ... 6, 7, 8 ... 23 ... 40  Sledeći

Nazad na vrh

- Similar topics

 
Dozvole ovog foruma:
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu