KUTAK
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

+44
Šašava
Simona
Sirijus
lolipop
makica1984
Smrdica
micam
kiki5
Sofija Veks
ganedina
HappyGirl
Ancica 87
Niny
Vanilla
sanja 73
alisa
tiramisu
marina_82
Bobaue
saska1
winni
Zmajuška
dusica78
bak
daduska
MalaSaJuga
Tavita
mamadabudem
BabyBear
Jerapetra
mimi85
Tebi
bobica83
Mimi12
kornjaca
Lija
Blanka
branka86
kolibri5
zumbulcic
jelena.kuburic
masato
BiKsi :)
nina :)
48 posters

Strana 11 od 40 Prethodni  1 ... 7 ... 10, 11, 12 ... 25 ... 40  Sledeći

Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 11 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od kornjaca 28/12/2016, 18:52

Trudim se ali bas bas me je strah
kornjaca
kornjaca

Broj poruka : 284
Godina : 46
Datum upisa : 21.10.2013

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 11 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od Blanka 28/12/2016, 23:18

Kornjacice, mislim da si ti vec u nekoj sigurnoj zoni 16+ tako da ti miomi ne mogu nista. Mozda ako se javi malo krvarenja da znas da je od toga. Ihaaa koliko ima trudnica koje normalno iznesu trudnocu i pored mioma. Samo ti to redovno prati i kontrolisi i mislim da ce sve biti ok, sigurno.

Tavita, ako ne pijes vec ukljuci Magnezijum. On je dobar za bolove kod rastezanja materice ma i za sve ostale bolove a i umiruje svakako.

Tiramisu kraljice, bravo mackice izgura ti zestoko a jos ces, nemas pojma koji je to plus za beke sjutra. Izbjeci ces dodatne kontrole i ispitivanja od pedijatara i neonatologa zato sto lagano gazis 37. nedelju sestro slatka, bravooooo! To se zove uspjeh blizanacke trudnoce!!!

Ljubim vas bebelice. Mi smo danas napunili 7.mjeseci, i velike smo pogane djevojke lol! osmeh srce
Blanka
Blanka

Broj poruka : 4318
Godina : 42
Datum upisa : 30.10.2014

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 11 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od tiramisu 29/12/2016, 11:43

Hvala Blanka i sama sam nekako ponosna na sebe,sad samo da je tacan UZ sto se tice kilaze dece.
Brinem da li ce mi paziti decu kako treba u novogodisnjoj noci,gde bas 31-og... na sta da obratim paznju kad mi ih daju na po par min
Cula sam da moraju da imaju stolicu,da je to jako vazno npr.
tiramisu
tiramisu

Broj poruka : 922
Godina : 44
Location : Beograd
Datum upisa : 01.12.2013

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 11 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od Blanka 29/12/2016, 15:13

Ma ne opterecuj se oko toga. Babice i sestre su obucene i godinama rade to. Svakako bebe presvlace one a ne ti, jer u bolnicama ih i drugacije povijaju. Sto se tice UZ i kilaze to je tu priblizno, nisu bas ni tacni,ono precizni, makar meni bi uvijek govorili da je jedna teza od druge oko 500 gr a razlika u rodjenju bila samo 10 gr. Ali kod vas je sigurno i bolji UZ nas je bio raspad u domu zdravlja affraid
Inace, zapamti, ono sto je meni receno na porodjaju,kilaza bebe nije uslov da je beba zdrava i vitalna nego drugi parametri. Kilaza nije na prvom mjestu tako da ne brini. Ti si dogurala skoro do kraja i nema zime za tvoje bebirone :-*****
Blanka
Blanka

Broj poruka : 4318
Godina : 42
Datum upisa : 30.10.2014

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 11 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od Tavita 29/12/2016, 15:17

Tiramisu, važno je da si ti dostigla punih 37 nedelja, a za ostalo ne brigaj. Verujem da će sestrice, bez obzira na novogodišnji noć, paziti lepo tvoje anđelčiće. Ja sam neko ko je protiv davanja bilo kakvih poklona "pod moranjem", ali pada mi na pamet da bi tvoj mužić mogao da ih odobrovolji malim znakom pažnje.

Kornjačo, ne verujem da su ti miomi takvi i toliki da bi smetali trudnoći. U tom slučaju tražili bi ti da pre VTO ukloniš miome. Meni je miom prošlog puta narastao do 5 cm, ali nije pravio nikakav problem. I sada ga imam - raste, naporedo s matericom, ali ne smeta bebi.

Blanka, uzimala sam redovno magnezijum direkt, ali ne znam da li sada da nastavim, pošto mi je dr propisao elevit, koji takođe sadrži magnezijum. Da ne preteram Very Happy

Lerapetra, šta je na kraju bilo - da li moraš da stavljaš serklaž?
Tavita
Tavita

Broj poruka : 722
Datum upisa : 13.05.2015

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 11 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od Jerapetra 29/12/2016, 16:25

Tiramisu, stvarno svaka cast za 37. nedelju, bebice ce biti kao bombonice! I ne sumnjam da ce ih paziti bas kako treba tako da ti mozes da predahnes. Porodiliste je porodiliste, radi 365 dana u godini,odnosno, hocu da kazem da su navikli da rade i za praznike. osmeh srce
Tavita, imam zakazano sad u utorak, 3. januara, u Feroni, pa cemo da vidimo sta prof. kaze. Hvala sto pitas! osmeh srce

Jerapetra

Broj poruka : 1311
Godina : 40
Datum upisa : 20.03.2015

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 11 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od BiKsi :) 29/12/2016, 17:35

Stigao nam Petar, divnooooo! Cestitke tebi i tebiboy, da uzivate u svakom novom danu punom ljubavi i topline! I nespavanja, hahahhahah!

Tiramisu, bravo za dana koje si izgurala, ne opterecuje se tim stvarima oko beba, spremi se na bezuslovnu ljubav i mazenje i pazenje! I ne brini sto su praznici, svi oni ok budu, mi smo 31.12. Vodili Arsu na kontrolu kod neonatologa, dr nam dala uput tamo da ga ostavimo, jer za sedam dana nije dobio bio grama po tablici. Tamo su bili bas fini, izmerili dete, rekli da ga hranimo na dva sata i da sutra dodjemo na merenje, da bismo prvu novu god docekali skupa!

Kornjaco, mnogo zenica ima miome, bitno je da je beba pozicionirana taako da miomi ne prave problem. Nnadam se da ce ti terapijom vec smiriti upalu. Mantraj da ce sve biti dobro.
BiKsi :)
BiKsi :)

Broj poruka : 22697
Godina : 43
Datum upisa : 09.05.2010

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 11 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od bobica83 29/12/2016, 21:57

E pa drage moje kod mene ne moze bez trzavica. Posto vlada ovaj virus naravno nismo mogli da ga izbegnemo. Prvo Dimitrije koji je imao i 40t koju jedva smo uspeli da oborimo posle dva sata i posle toga bio ok,jos par puta je imao do 38.5 i sad je dobar. Ja naravno nisam imala gde da se sklonim i zakacilo i nas. Temperatura mi nije velika do 38 ali sam kao da me brzi voz pregazio. I naravno ja posto povracam jos uvek,tem i povracanje dodjem u stadium da mi puls od 120 i pritisak na 70sa50. Zavrsila sam na infujiji je sam naravno dehidrirala. Ne jedem nista vec tri dana ne znam uopste od ceka se krecem. Sledeceh dana cu dobijati infuziju sa vitaminima. A nos mi naravno zapusen pa ne mogu nocu da zaspim. Proslu noc sam presedela i uhvatiao me isijadikus. Prvo mi svasta nesto palo na pamet,znate i same sta,medjutim pocinju noge da mi se koce i sad znam sta je. Od spavanje na 5jastuka. I tako kod nas bas zanimljivo. Mi smo sad 17nedelja i bitno da su mi bebe dobro a meni kako bude.
Eto pisem kad malo dodjem sebi...
bobica83
bobica83

Broj poruka : 2140
Godina : 40
Location : zemun
Datum upisa : 15.01.2010

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 11 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od Tavita 29/12/2016, 23:02

Joj, Bobice, držim fige da što pre prođe, da budete dobro i ti i bebe...
Tavita
Tavita

Broj poruka : 722
Datum upisa : 13.05.2015

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 11 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od kornjaca 30/12/2016, 19:31

Upoznala sam tiramisu tražila sam je ali smo se. Nekako našle !!!! Ja sam ovde i za praznike Miković je tako rekao primam antibiotike beba je ok raste !!! Bolnica je jezivo prazna i tiho je posete su zabranjene tako da smo se svi redom ovde razočarali !!! Em mi frka em nema zagrljaja za novu god eto rasplaka se sad
kornjaca
kornjaca

Broj poruka : 284
Godina : 46
Datum upisa : 21.10.2013

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 11 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od Tavita 30/12/2016, 21:46

Kornjačo, grle tebe najlepše ručice, samo ih ti još ne vidiš. Najvažnije je da je bebica dobro i da ste obe na sigurnom.

Tiramisu, srećno sutra, draga! osmeh srce
Tavita
Tavita

Broj poruka : 722
Datum upisa : 13.05.2015

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 11 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od Mimi12 31/12/2016, 00:04

Tiramisu zagrljaj
Mislimo sutra na vas troje srca1

Mimi12

Broj poruka : 1758
Datum upisa : 21.02.2013

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 11 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od sanja 73 31/12/2016, 12:37

Tiramisu srećno ng
Kornjačo grlim te jako jako zagrljaj uskoro ćeš ti tvojoj kućici ne sekiraj se,samo da budete dobro to je sad najvažnije srcasti poljupci srcasti poljupci srcasti poljupci
sanja 73
sanja 73

Broj poruka : 1001
Datum upisa : 15.08.2015

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 11 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od bobica83 31/12/2016, 12:50

Tiramisu muslimo na vas...
bobica83
bobica83

Broj poruka : 2140
Godina : 40
Location : zemun
Datum upisa : 15.01.2010

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 11 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od Jerapetra 31/12/2016, 14:52

Tiramisu, cekamo dobre vesti od vas troje!
Bobice, je li ti sada bolje? Uh, ne moze covek nikako da bude miran!

Jerapetra

Broj poruka : 1311
Godina : 40
Datum upisa : 20.03.2015

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 11 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od Vanilla 31/12/2016, 20:20

Drage moje, sve redovno čitam i bude mi žao kad čujem da se neko muči, kao npr. Bobica, Kornjacica.. i jako se obradujem za lepe vesti, izveštaje i srca što kucaju u maminim srcima.. Ja sam već toliko iscrpljena da se pitam kako ću imati snage da se porodim.. moje dete def hoće da se rodi u novoj godini 😊 Ljubim sve redom trudnice osmeh srce
Vanilla
Vanilla

Broj poruka : 298
Datum upisa : 23.03.2014

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 11 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od Mimi12 1/1/2017, 10:37

Drage debelice, zelim vam da ostatak trudnoce provedete u sto je moguce vecem miru i sto manjim problemima i brigama, kao i da pamtite ovu 2017. kao jednu od najlepsih godina kad ste dobili svoju najvecu ljubav. I od kada u vasim zivotima nista vise nece biti isto kao pre.
Srecna vam nova 2017. godina! jelka1

Mimi12

Broj poruka : 1758
Datum upisa : 21.02.2013

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 11 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od Mimi12 1/1/2017, 10:42

Ja i mm smo se sinoc u ponoc isplakali gledajuci nasu devojcicu kako spokojno spava...i nema pojma koliko novih godina smo bas nju pozeleli jedno drugom u ponoc.
Eto, stigao je i taj dan...i ta nova godina. srce

Mimi12

Broj poruka : 1758
Datum upisa : 21.02.2013

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 11 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od Jerapetra 1/1/2017, 10:50

Mimi12 zagrljaj

Jerapetra

Broj poruka : 1311
Godina : 40
Datum upisa : 20.03.2015

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 11 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od Vanilla 1/1/2017, 12:26

Srećna Nova godina svim trudnicama, sadašnjim i budućim i da ih bude sve više na ovim stranama, kao i svim mamicama  jelka2
Mimi baš dirljivo i lepo, i mi jedva čekamo taj dan love
Vanilla
Vanilla

Broj poruka : 298
Datum upisa : 23.03.2014

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 11 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od BiKsi :) 1/1/2017, 14:03

Mimi12 ::Ja i mm smo se sinoc u ponoc isplakali gledajuci nasu devojcicu kako spokojno spava...i nema pojma koliko novih godina smo bas nju pozeleli jedno drugom u ponoc.
Eto, stigao je i taj dan...i ta nova godina. srce
srca srca srca srca srca srca

Prelepo!

Svima zelim pregrst zdravlja i da nam ove trudnicke strane budu krcate ove godine!

Bobo, grlim jako, Kornjaco, takodje. Da vam trudnoce protrce, sa svim mukama koje su vas snasle. Bobo, verujem da si iscrpljena do besvesti...
BiKsi :)
BiKsi :)

Broj poruka : 22697
Godina : 43
Datum upisa : 09.05.2010

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 11 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od branka86 1/1/2017, 16:15

Debelice srecna vam svima Nova godina, puno zdravlja i ljubavi a onda i svega ostalog 😉da sve trudničice prodju dobro i napokon uzmu svoje anđele u ruke, a svim cekalicama zelim uspesniju godinu nego prethodne.. I puuuuno beba u 2017.😘😘😘😘🎄🎅🎈🎉👼💝👶👪
branka86
branka86

Broj poruka : 328
Datum upisa : 25.07.2014

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 11 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od Blanka 1/1/2017, 20:31

Drage moje buduce mamice, srecnu novu godinu od srca vam zelimo nas tri. Poklone vec imate, jos malo pa cete ih upoznati, neko uskoro neko kasnije.
Ljubimo vas i jos jednom neka vam je srecno i blagosloveno.ljubav
Mimi12 grlim te srca srca
Blanka
Blanka

Broj poruka : 4318
Godina : 42
Datum upisa : 30.10.2014

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 11 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od tiramisu 2/1/2017, 12:33

Srecnu novu godinu vam zeli nas troje. Oboje imaju po 2700 i 46 dugacki. Malo su dlakavi ali preslatki. Videla sam ih na kratko dva puta,jos mi ih ne donose.
Ja se fino oporavljam,svakì dan je sve bolji i bolji.
Ali ipak sam promenila misljenje o CR gledajuci zene po bolnici koje su se prirodno porodile i nas.
tiramisu
tiramisu

Broj poruka : 922
Godina : 44
Location : Beograd
Datum upisa : 01.12.2013

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 11 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od Vanilla 2/1/2017, 12:35

Čestitam Tiramisu, da se brzo oporaviš, a dečici da su živi i zdravi 100 godina! srca srca srca
Vanilla
Vanilla

Broj poruka : 298
Datum upisa : 23.03.2014

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 11 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od Sponsored content


Sponsored content


Nazad na vrh Ići dole

Strana 11 od 40 Prethodni  1 ... 7 ... 10, 11, 12 ... 25 ... 40  Sledeći

Nazad na vrh

- Similar topics

 
Dozvole ovog foruma:
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu