KUTAK
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

GOROCVJET- cekajuci naseg malog borca

+21
Dora1
ivanicasale
Tavita
PalcicaBg
MalaSaJuga
Zmajuška
daduska
kornjaca
marina_82
alisa
BiKsi :)
HappyGirl
Blanka
sanja 73
Ancica 87
zumbulcic
Jerapetra
Sirijus
Lola021
mimi85
Gorocvjet
25 posters

Strana 2 od 5 Prethodni  1, 2, 3, 4, 5  Sledeći

Ići dole

GOROCVJET- cekajuci naseg malog borca - Page 2 Empty Re: GOROCVJET- cekajuci naseg malog borca

Počalji od alisa 4/10/2016, 08:24

Dobro dosla draga i da te sa ovih strana prebacimo pravo na trudnicke!!!
Za pocetak ja cu malo da poskocim igracice igracice igracice igracice igracice igracice igracice
alisa
alisa

Broj poruka : 1753
Godina : 45
Datum upisa : 01.06.2010

Nazad na vrh Ići dole

GOROCVJET- cekajuci naseg malog borca - Page 2 Empty Re: GOROCVJET- cekajuci naseg malog borca

Počalji od marina_82 4/10/2016, 08:26

Dobrodosla Gorocvjet ff
Znam da je tesko ali pokusaj da se ne opterecujes simptomima posto su poprilicno individualni. Ti se lepo opusti, a mi cemo da navijamo igracice igracice igracice igracice igracice igracice ljubav c
marina_82
marina_82

Broj poruka : 596
Godina : 42
Datum upisa : 09.10.2015

Nazad na vrh Ići dole

GOROCVJET- cekajuci naseg malog borca - Page 2 Empty Re: GOROCVJET- cekajuci naseg malog borca

Počalji od Gorocvjet 4/10/2016, 08:37

Hvala vam Alisa I Marina na divnim rijecima. Mnogo mi to znaci.

Nadam se da cu se izboriti do pozitivnog ishoda.

I ovdje da postavim pitanje, mozda neka zna odgovor. Zasto me malo boli pupak, od juce ga osjecam?

Poljubac za sve cure, divne ste.
Gorocvjet
Gorocvjet

Broj poruka : 96
Datum upisa : 02.10.2016

Nazad na vrh Ići dole

GOROCVJET- cekajuci naseg malog borca - Page 2 Empty Re: GOROCVJET- cekajuci naseg malog borca

Počalji od alisa 4/10/2016, 08:49

Gorocvjet meni se cini da si previse napeta i da previse osluskujes svoje telo.... a sad ona cuvena Opusti se malo lol! lol! lol!

Bez zezanja... probaj malo da skrenes misli... idi sa drugaricom na kafu ( sad vec mozes i pomalo da setas i preporucljivo je cak sta vise ) , pusti sebi neki dobar film, idi u soping... radi sve ono sto volis i sto ti prija i pokusaj malo da skrenes sebi misli osmeh srce
alisa
alisa

Broj poruka : 1753
Godina : 45
Datum upisa : 01.06.2010

Nazad na vrh Ići dole

GOROCVJET- cekajuci naseg malog borca - Page 2 Empty Re: GOROCVJET- cekajuci naseg malog borca

Počalji od Gorocvjet 4/10/2016, 09:07

U pravu si Alisa. Danas cu imati nekih aktivnosti, pa se nadam da cu manje da osjecam kojesta.

Poljubac za tebe.
Gorocvjet
Gorocvjet

Broj poruka : 96
Datum upisa : 02.10.2016

Nazad na vrh Ići dole

GOROCVJET- cekajuci naseg malog borca - Page 2 Empty Re: GOROCVJET- cekajuci naseg malog borca

Počalji od kornjaca 4/10/2016, 10:00

Koliko vidim ti si ranoranilac kao ja meni oci kao fidzani u pet ili pola sest!!
kornjaca
kornjaca

Broj poruka : 284
Godina : 46
Datum upisa : 21.10.2013

Nazad na vrh Ići dole

GOROCVJET- cekajuci naseg malog borca - Page 2 Empty Re: GOROCVJET- cekajuci naseg malog borca

Počalji od Gorocvjet 4/10/2016, 10:21

Da, da, ustajem oko 6. Ma da sto prije odlezim Utrogestan. Dosadi mi lezati, jer legnem rano.
Gorocvjet
Gorocvjet

Broj poruka : 96
Datum upisa : 02.10.2016

Nazad na vrh Ići dole

GOROCVJET- cekajuci naseg malog borca - Page 2 Empty Re: GOROCVJET- cekajuci naseg malog borca

Počalji od daduska 4/10/2016, 10:35

Gorocvjet, da te i ja malo zaprasim, i povucem za nosic  vv
daduska
daduska

Broj poruka : 163
Godina : 41
Location : Gradiska
Datum upisa : 14.06.2016

Nazad na vrh Ići dole

GOROCVJET- cekajuci naseg malog borca - Page 2 Empty Re: GOROCVJET- cekajuci naseg malog borca

Počalji od Gorocvjet 4/10/2016, 10:54

Joj Daduska hvala na podrsci...

Ja drzim fige za tvoju predivnu trudnocu I da uzivas u svakom momentu bez problema.

Poljubac saljem
Gorocvjet
Gorocvjet

Broj poruka : 96
Datum upisa : 02.10.2016

Nazad na vrh Ići dole

GOROCVJET- cekajuci naseg malog borca - Page 2 Empty Re: GOROCVJET- cekajuci naseg malog borca

Počalji od Gorocvjet 4/10/2016, 18:33

Ovaj 4.dpt je prosao bez vecih problema. Nisam imala bolove, osim povremeno par probadanja u maternici. Takodje apetit mi je bio slab. I malo sam bila uznemirena. Setala, kuvala, napravila mami friziru I kolac. Dosta za danas :)
Gorocvjet
Gorocvjet

Broj poruka : 96
Datum upisa : 02.10.2016

Nazad na vrh Ići dole

GOROCVJET- cekajuci naseg malog borca - Page 2 Empty Re: GOROCVJET- cekajuci naseg malog borca

Počalji od zumbulcic 4/10/2016, 18:40

Otvaraj prozore sirom, stizu rode roda roda roda roda roda roda roda roda roda roda roda roda roda roda roda roda roda roda roda roda

zumbulcic

Broj poruka : 429
Datum upisa : 15.03.2016

Nazad na vrh Ići dole

GOROCVJET- cekajuci naseg malog borca - Page 2 Empty Re: GOROCVJET- cekajuci naseg malog borca

Počalji od Zmajuška 4/10/2016, 18:41

Gorocvjete, baš ti je lep nick, sviđa mi se! Sretno ti otvaranje dnevnika i da ga zatvoriš na najlepši mogući način!
navijacica navijacica navijacica navijacica navijacica navijacica navijacica navijacica
Zmajuška
Zmajuška

Broj poruka : 1167
Location : Ni na nebu ni na zemlji
Datum upisa : 14.12.2014

Nazad na vrh Ići dole

GOROCVJET- cekajuci naseg malog borca - Page 2 Empty Re: GOROCVJET- cekajuci naseg malog borca

Počalji od Gorocvjet 4/10/2016, 19:04

Hvala ti Zmajuska, tvoj me asocira da si zmaj zenska, opasna po muski rod, hehehe...

I ja tebi zelim sve najbolje, da skupis snage I teras dalje.
Gorocvjet
Gorocvjet

Broj poruka : 96
Datum upisa : 02.10.2016

Nazad na vrh Ići dole

GOROCVJET- cekajuci naseg malog borca - Page 2 Empty Re: GOROCVJET- cekajuci naseg malog borca

Počalji od Gorocvjet 5/10/2016, 08:31

Dobro jutro svima.
Danas mi je 5.dpt. Za pocetak mali bolcici u donjem stomaku. I podrigujem od juce stalno.
Vidjecemo kako ce proci dan.
Poljubac za sve.
Gorocvjet
Gorocvjet

Broj poruka : 96
Datum upisa : 02.10.2016

Nazad na vrh Ići dole

GOROCVJET- cekajuci naseg malog borca - Page 2 Empty Re: GOROCVJET- cekajuci naseg malog borca

Počalji od Lola021 5/10/2016, 13:04

Evo ti malo novosadskog sunca i roda za što lepši dan

sunny sunny sunny sunny sunny sunny sunny
roda roda roda roda roda roda
Lola021
Lola021

Broj poruka : 144
Godina : 43
Location : Novi Sad
Datum upisa : 15.06.2016

Nazad na vrh Ići dole

GOROCVJET- cekajuci naseg malog borca - Page 2 Empty Re: GOROCVJET- cekajuci naseg malog borca

Počalji od MalaSaJuga 5/10/2016, 13:14

GORO CVJET, SVE NAJBOLJE, ZELIM TI BETU KO KUCA roda roda roda roda roda roda roda roda roda roda roda roda roda roda
Hi, hi zmajuska ti je bas takva, hihi. to je jedno predivno bice na ovoj planeti, tako nezna a tako jaka.
MalaSaJuga
MalaSaJuga

Broj poruka : 2140
Godina : 33
Location : Leskovac
Datum upisa : 04.05.2014

Nazad na vrh Ići dole

GOROCVJET- cekajuci naseg malog borca - Page 2 Empty Re: GOROCVJET- cekajuci naseg malog borca

Počalji od Gorocvjet 5/10/2016, 13:23

Vidis kako sam ja to prepoznala.

Ma sve ste mi super. Nadam se da cu vas nekad upoznati. Cedto dolazim u Novi Sad, a vrlo rijetko u Beograd.
Gorocvjet
Gorocvjet

Broj poruka : 96
Datum upisa : 02.10.2016

Nazad na vrh Ići dole

GOROCVJET- cekajuci naseg malog borca - Page 2 Empty Re: GOROCVJET- cekajuci naseg malog borca

Počalji od Gorocvjet 5/10/2016, 16:52

Joj cure, kako ide vece sve sam nesto losije. Nervozna sam, boli me glava, bi me po dnu sto.aka kao da cu dobiti. Grudi me ne bole I blijeda sam.

Ne znam sta da mislim.
Gorocvjet
Gorocvjet

Broj poruka : 96
Datum upisa : 02.10.2016

Nazad na vrh Ići dole

GOROCVJET- cekajuci naseg malog borca - Page 2 Empty Re: GOROCVJET- cekajuci naseg malog borca

Počalji od Blanka 5/10/2016, 18:54

Gorocvjete ja mislim da je tebe uhvatio jedan veliki neizdrž, ti bi betu cini mi se sjutra izvadila lol!
Predlazem ti da nadjes neku zanimaciju,gledas filmove, citas knjigu, izadjes s drugaricama na kafu pa opletete trač partiju. Mozes i da citas VTO dnevnike sa uspjesnim krajem. Predlazem ti dnevnik nase Biksi, to je terapija za sve cekalice, savrsen za opustanje i punjenje pozitivnom energijom vjeruj mi.
Ako sve to budes radila, dan D ce biti koliko sjutra. Samo relax i misli na to da ces narednih 9 mjeseci da sve to isto radis i da uzivas.
Ajde uz tebe smo, samo naprijed!!! roda roda roda roda roda roda
Blanka
Blanka

Broj poruka : 4318
Godina : 42
Datum upisa : 30.10.2014

Nazad na vrh Ići dole

GOROCVJET- cekajuci naseg malog borca - Page 2 Empty Re: GOROCVJET- cekajuci naseg malog borca

Počalji od Gorocvjet 5/10/2016, 19:33

Blanka srce si, u pravu si. Smirila sam se. Uh a bilo mi je zlo toliko da sam I temperaturu mjerila. Razgovor sa bliskom osobom I caj od kamilice sve rjesava.

Cmokic
Gorocvjet
Gorocvjet

Broj poruka : 96
Datum upisa : 02.10.2016

Nazad na vrh Ići dole

GOROCVJET- cekajuci naseg malog borca - Page 2 Empty Re: GOROCVJET- cekajuci naseg malog borca

Počalji od Jerapetra 5/10/2016, 20:36

Gorocvjete, samo još malo strpljenja, znamo svi kako je to lako reći a teško učiniti, ali svesna si i sama da nestrpljenje neće da pomogne. Tako je, šoljica čaja, razgovor sa nekim dragim, malo zaboraviš na sve. Navijam jako za tvoju veliku betu! igracice igracice igracice vv vv vv vv vv vv vv vv wavecrowd wavecrowd roda roda roda roda roda

Jerapetra

Broj poruka : 1311
Godina : 40
Datum upisa : 20.03.2015

Nazad na vrh Ići dole

GOROCVJET- cekajuci naseg malog borca - Page 2 Empty Re: GOROCVJET- cekajuci naseg malog borca

Počalji od Gorocvjet 5/10/2016, 21:40

Saljem ti poljupce Ierapetra za podrsku sto mi pruzas.

Borim se koliko mogu. Bice sve u redu.
Gorocvjet
Gorocvjet

Broj poruka : 96
Datum upisa : 02.10.2016

Nazad na vrh Ići dole

GOROCVJET- cekajuci naseg malog borca - Page 2 Empty Re: GOROCVJET- cekajuci naseg malog borca

Počalji od zumbulcic 6/10/2016, 18:29

roda roda roda roda roda roda roda roda roda roda igracice igracice igracice igracice igracice b b b b b vv

zumbulcic

Broj poruka : 429
Datum upisa : 15.03.2016

Nazad na vrh Ići dole

GOROCVJET- cekajuci naseg malog borca - Page 2 Empty Re: GOROCVJET- cekajuci naseg malog borca

Počalji od MalaSaJuga 6/10/2016, 22:23

Gorocvjet strpljenja molim lol!
Eh sto, Blankic rece, Biksin dnevnik za cekalice. uz njega i ja docekala pozitivnu betu. Hvala tako divnoj zeni na takom divnom dnevniku queen
Kad god ne vidim izlaza iz neke situacije i ja okrenem br jedne osobe, koja je daleko, zna me negde oko god, a razume ko da mi je sestra rodjena. U ovoj borbi pored Vasilija, Bog mi poslao i nju. osmeh srce
Evo i rodice roda roda roda roda roda roda roda roda roda roda roda roda roda roda roda roda roda roda roda
MalaSaJuga
MalaSaJuga

Broj poruka : 2140
Godina : 33
Location : Leskovac
Datum upisa : 04.05.2014

Nazad na vrh Ići dole

GOROCVJET- cekajuci naseg malog borca - Page 2 Empty Re: GOROCVJET- cekajuci naseg malog borca

Počalji od Gorocvjet 7/10/2016, 08:11

Dobro jutro drage moje dame. Hvala vam sto mislite na mene. Juce sam imala uzasnih problema sa zelucem. Uopste mi nije radio. Bas me bolio.
Jutros je malo bolje. Supica I caj I nista vise necu danas jesti, dok se ne smiri.
Danas mi je 7.dpt. Jutros me oko 5 sati probudio bol po dnu stomaka kao da cu dobiti.
Ne brinem previse, jer ste mnoge pisale da ste imale takve simptome, pa su ipak Imale veliku betu.

Saljem vam poljubac I zelim ugodan dan.
Gorocvjet
Gorocvjet

Broj poruka : 96
Datum upisa : 02.10.2016

Nazad na vrh Ići dole

GOROCVJET- cekajuci naseg malog borca - Page 2 Empty Re: GOROCVJET- cekajuci naseg malog borca

Počalji od Sponsored content


Sponsored content


Nazad na vrh Ići dole

Strana 2 od 5 Prethodni  1, 2, 3, 4, 5  Sledeći

Nazad na vrh

- Similar topics

 
Dozvole ovog foruma:
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu