KUTAK
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

GOROCVJET- cekajuci naseg malog borca

+21
Dora1
ivanicasale
Tavita
PalcicaBg
MalaSaJuga
Zmajuška
daduska
kornjaca
marina_82
alisa
BiKsi :)
HappyGirl
Blanka
sanja 73
Ancica 87
zumbulcic
Jerapetra
Sirijus
Lola021
mimi85
Gorocvjet
25 posters

Strana 1 od 5 1, 2, 3, 4, 5  Sledeći

Ići dole

GOROCVJET- cekajuci naseg malog borca Empty GOROCVJET- cekajuci naseg malog borca

Počalji od Gorocvjet 3/10/2016, 10:42

Pozdrav svim curama.
Nova sam na forumu. Ukratko cu opisati nasu dugogodisnju borbu. Zajedno smo skoro 11 god. Stalni pregledi, hormoni, cajevi, dizanje nogu uza zid I sve moguce sto ste vjerovatno sve prosle... Nista nije davalo nikakve  rezultate. 2012. Oboje smo poceli raditi sve nalaze. Spermiogram je bio solidan, hormoni malo poremeceni, terapija, sve ok. Opet nista. 2014.kod Balica Tuzla radili 1 . inseminaciju, neuspjesno. Tu mi je dr Balic nasao insulinemiju. Ali propisao preveliku dozu. I nista nije objasnjavao, negk da samo moram piti 2x1 siofor. Spremajuci se za 2.inseminaciju desi se poplava. Svi planovi padose u vodu. Onda ponovo porodicna tuga, stres, nisam bila sposobna za VTO. Ove god.2016. U februaru krenuli smo u prikupljanje  nalaza I pripremu za VTO.
Jedini problem koji su nam nasli jeste moja insulinemija I poboljsanje pokretljivosti spermica kod mm.
U maju pocela stimulacija injekcijama, 07.06. Bila je aspiracija folikula. Na dan stop injekcije, dva dana prije aspiracije, imala sam 18 folikula. Kad sam dosla na aspiraciju, prezivjela su samo 3 folikula, od kojih je samo 1 oplodjen.
10.06.zakazan je embriotransfer. Dan prije toga dobila sam krvarenje. Previse su me stimulisali hormonima, sto moj organizam nije podnio. Dr Sibincic me dva puta vracala na sto, ali je odbila da vrati embrion.
Slozili smo se da se embrion zamrzne, a dr jr rekla da postupak nije zavrsen I da nastavak ide na racun fonda.
I tako sam 3 mjeseca bila pod endokrinoloskom terapijom dr Brkic. Pila neke aminokiseline, aspirin plus c, siofor, flutasin, d3 kapi, ne znam tacmo sta jos. Na siofor sam odreagovala osipom, alergija. Kasnije me prebaci na Metfogamu. Uslijedila je samo umanjena doza. Od aspirina sumeceg poceli su mi pucati kapilari, prestala. Od Flutazina pocela upadati putem. Prestala. Od tetapije samo mi je ostala Metfogama I D3 kapi. Nalazi super. Dr kazr da sam potpuno spremna za VTO.
Ovaj put pristupili su spontanom ciklusu bez stimulacije. Samo 6 dana nakon ovulacije isao je Utrogestan 3x2. Embriotransfer je dobro prosao. Embrion je odmrznut I vitalan je. Sluznica 11 mm. Nastavila sa utrogestanom 3x2, aspitinom, folna kiselina. Zbog lezanja uvela sam magnezij da pijem. Super je za stolicu. Sve ovo smo radili u Medico S.
I zaboravila sam reci da sam vegetarijanac. Otud tako burne reakcije na lijekove, jer moj organizam nema hormona zivotinjskog porijekla. Cist je.
Eto, danas mi je 3.dan od embriotransfera. Juce I prekjuce me bolio donji stomak I jajnici. Blagi bolovi.  
Jutros isto to, samo osjecam I pupak nesto kao da me boli. Juce nisam imala bas apeyita, a danas je bolje. Grudi me ne bole, valjda sto nije bilo hormonske stimulacije. Uglavnom lezim, odmaram, malo prosetam, pa se opet vratim leci. Ne mogu da sjedim. Radije stojim. Eto nadam se da je ovo dovoljno za pocetak. Ne znam sta da ocekujem. Totalno sam neinformisana. Vi ste prvi da citam I pratim. Bojim se I previse informacija. A opet da mi je znati sta ce biti. Strah me. Naravno da zelim da uspije, ali malo je onih kojima je uspjelo 1.x.
Javite se da pticamo, svejrdno nemam pametnija posla nego da pricam sa vama I da osluskujem svoje tijelo.
Ljubim vas. ljubav
Gorocvjet
Gorocvjet

Broj poruka : 96
Datum upisa : 02.10.2016

Nazad na vrh Ići dole

GOROCVJET- cekajuci naseg malog borca Empty Re: GOROCVJET- cekajuci naseg malog borca

Počalji od Gorocvjet 3/10/2016, 10:50

Izvinjavam se zbog mnogo stamparskih gresaka, kuckam na telefonu.
Gorocvjet
Gorocvjet

Broj poruka : 96
Datum upisa : 02.10.2016

Nazad na vrh Ići dole

GOROCVJET- cekajuci naseg malog borca Empty Re: GOROCVJET- cekajuci naseg malog borca

Počalji od mimi85 3/10/2016, 11:18

Ima dosta cura kojima je uspelo iz prvog puta i ja ti zelim da prepises od njih! A ja ti saljem rode i navijam od srca! roda roda roda roda roda roda roda roda roda roda roda roda roda
mimi85
mimi85

Broj poruka : 3352
Godina : 39
Datum upisa : 03.11.2015

https://mimainmiraculousadventure.blogspot.com/

Nazad na vrh Ići dole

GOROCVJET- cekajuci naseg malog borca Empty Re: GOROCVJET- cekajuci naseg malog borca

Počalji od Gorocvjet 3/10/2016, 11:33

Hvala mimi85. Upravo mi je muka, moram na intervenciju...
Gorocvjet
Gorocvjet

Broj poruka : 96
Datum upisa : 02.10.2016

Nazad na vrh Ići dole

GOROCVJET- cekajuci naseg malog borca Empty Re: GOROCVJET- cekajuci naseg malog borca

Počalji od Lola021 3/10/2016, 11:48

Šaljem rode, navijam da uspe iz prve! sunny

srca roda srca roda srca roda srca roda srca roda srca
Lola021
Lola021

Broj poruka : 144
Godina : 43
Location : Novi Sad
Datum upisa : 15.06.2016

Nazad na vrh Ići dole

GOROCVJET- cekajuci naseg malog borca Empty Re: GOROCVJET- cekajuci naseg malog borca

Počalji od Gorocvjet 3/10/2016, 12:04

Lola021 ::Šaljem rode, navijam da uspe iz prve! sunny

srca roda srca roda srca roda srca roda srca roda srca

Hvala lola021. Pitanje. Da li je neka sto joj je uspjelo imala mucninu 3.dan?
Gorocvjet
Gorocvjet

Broj poruka : 96
Datum upisa : 02.10.2016

Nazad na vrh Ići dole

GOROCVJET- cekajuci naseg malog borca Empty Re: GOROCVJET- cekajuci naseg malog borca

Počalji od Sirijus 3/10/2016, 12:07

Gorocvijet, dobro ti nama došla, i još brže zabebila.
navijam i šaljem rode da se tvoj borac ugnezdi kod mame i da tu ostane osmeh srce
roda roda roda roda roda roda roda roda roda roda roda
Sirijus
Sirijus

Broj poruka : 1889
Godina : 50
Location : Beograd
Datum upisa : 13.09.2011

Nazad na vrh Ići dole

GOROCVJET- cekajuci naseg malog borca Empty Re: GOROCVJET- cekajuci naseg malog borca

Počalji od Gorocvjet 3/10/2016, 12:19

Hvala sirijus. Tako mi je lijepo kod vas. Nisam znala za vas, prije bih se uclanila. Saljem vam svima puno poljubaca.
Gorocvjet
Gorocvjet

Broj poruka : 96
Datum upisa : 02.10.2016

Nazad na vrh Ići dole

GOROCVJET- cekajuci naseg malog borca Empty Re: GOROCVJET- cekajuci naseg malog borca

Počalji od mimi85 3/10/2016, 12:32

Utrogestan pijes? Ako pijes od njega hoce biti muka....
mimi85
mimi85

Broj poruka : 3352
Godina : 39
Datum upisa : 03.11.2015

https://mimainmiraculousadventure.blogspot.com/

Nazad na vrh Ići dole

GOROCVJET- cekajuci naseg malog borca Empty Re: GOROCVJET- cekajuci naseg malog borca

Počalji od Jerapetra 3/10/2016, 12:32

Gorocvjet, dobro nam došla i odmah se preselila na trudničke strane! ff Evo malo roda roda roda roda roda roda roda roda roda roda

Jerapetra

Broj poruka : 1311
Godina : 40
Datum upisa : 20.03.2015

Nazad na vrh Ići dole

GOROCVJET- cekajuci naseg malog borca Empty Re: GOROCVJET- cekajuci naseg malog borca

Počalji od Gorocvjet 3/10/2016, 12:35

Drage moje, danas mi je 10.dan kako stavljam vaginalno utrogestan I nikako mi nije bilo muka I povracanje do danas. A danas je 3.dpt.
Hvala vam lijepoj dobrodoslici.
Gorocvjet
Gorocvjet

Broj poruka : 96
Datum upisa : 02.10.2016

Nazad na vrh Ići dole

GOROCVJET- cekajuci naseg malog borca Empty Re: GOROCVJET- cekajuci naseg malog borca

Počalji od zumbulcic 3/10/2016, 15:57

Evo i mene kod tebe da te zaprasim vv vv vv vv
napred scuro roda roda roda roda roda roda roda roda roda roda
Rece u maju si bila kod Balica, ako je to bilo ove godine bila sam i ja tad na fetu, ko zna mozda smo se i srele :) Adem je covjek koji slabo govori sto mi se ne svida. Ja sam bila prvobitno njegov pacijent i onda sam presla kod Devlete, ona je preedivna.

zumbulcic

Broj poruka : 429
Datum upisa : 15.03.2016

Nazad na vrh Ići dole

GOROCVJET- cekajuci naseg malog borca Empty Re: GOROCVJET- cekajuci naseg malog borca

Počalji od Gorocvjet 3/10/2016, 16:20

Joj ja se nikako nisam mogla pomoriti sa tim da mi kaze to moras piti I tacka. Bez ikakvog objasnjenja! Zbog toga sam I napustila njega.
Gorocvjet
Gorocvjet

Broj poruka : 96
Datum upisa : 02.10.2016

Nazad na vrh Ići dole

GOROCVJET- cekajuci naseg malog borca Empty Re: GOROCVJET- cekajuci naseg malog borca

Počalji od Gorocvjet 3/10/2016, 16:22

Zumbulcicu ja imam iste simptome kao ti s pocetka. Jesi li ti uspjela?
Danas crkoh povracajuci, a I I.ala sam sexi snove Hahahahaha
Gorocvjet
Gorocvjet

Broj poruka : 96
Datum upisa : 02.10.2016

Nazad na vrh Ići dole

GOROCVJET- cekajuci naseg malog borca Empty Re: GOROCVJET- cekajuci naseg malog borca

Počalji od zumbulcic 3/10/2016, 16:45

Adem je cudo, meni je zacinio kad je rekao poslije druge inseminacije da ja i mm promijenimo partnere jer navodno nismo kompatibilni a iri i tombofiliju je pretpostaavio da su dobri nalazi (a nisu)h lol!
U decembru sam isla prvi put na vto, vodila je Devleta imala 5blastocista, vratila 1 i uspjelo ali je bio spontani u 5s5d, u maju isla na fet-vratila 2 blast beta negativna i sa 2.9. vratila jednu i beta ogromna 540na 13dpt. Isla sam na pri pregled i sad cekam danasnji dan da odem ponovo i nadam se da cu cuti i vidjeti srce

PS sexi snovi su mi glavni simptom bili, grudi su me pocele boluckat tek 2-3 dana poslije bete

zumbulcic

Broj poruka : 429
Datum upisa : 15.03.2016

Nazad na vrh Ići dole

GOROCVJET- cekajuci naseg malog borca Empty Re: GOROCVJET- cekajuci naseg malog borca

Počalji od Gorocvjet 3/10/2016, 16:52

Hvala ti sto si mi ukratko pisala. Procitala sam I tvoj dnevnik.
Zelim ti sve najbolje. Uzivaj u svakom danu. Zasluzila si poslije toliko borbe. I zelim ti da sve bude najbolje bez problema.
Poslala bih ti poljubac, ali kuckam sa tel.
Drzi mi palceve.
Gorocvjet
Gorocvjet

Broj poruka : 96
Datum upisa : 02.10.2016

Nazad na vrh Ići dole

GOROCVJET- cekajuci naseg malog borca Empty Re: GOROCVJET- cekajuci naseg malog borca

Počalji od zumbulcic 3/10/2016, 17:01

Nista draga, ni ja nemam nikakvog pametnijeg posla da radim hehehe lezim, saltam tv, surfam i tak ljencarim.
Naravno da drzim palceve i navijam iz sve snage igracice igracice b b

zumbulcic

Broj poruka : 429
Datum upisa : 15.03.2016

Nazad na vrh Ići dole

GOROCVJET- cekajuci naseg malog borca Empty Re: GOROCVJET- cekajuci naseg malog borca

Počalji od Ancica 87 3/10/2016, 18:04

Dobro nam dosla i sa srecom ti bilo!!! Neka borac ostane kod svoje mame!

Ancica 87

Broj poruka : 1382
Datum upisa : 05.09.2014

Nazad na vrh Ići dole

GOROCVJET- cekajuci naseg malog borca Empty Re: GOROCVJET- cekajuci naseg malog borca

Počalji od sanja 73 3/10/2016, 18:43

Srećno navijam za tvoju veliku betu love
sanja 73
sanja 73

Broj poruka : 1001
Datum upisa : 15.08.2015

Nazad na vrh Ići dole

GOROCVJET- cekajuci naseg malog borca Empty Re: GOROCVJET- cekajuci naseg malog borca

Počalji od Gorocvjet 3/10/2016, 18:51

Hvala drage moje. Tridim se da ne mislim o tome. Malo se zabavim ovdje na forumu, malo mamu ucim da koristi smartphone hehehe...
Malo mukica, pritisak I tako. Nadam se dobrom rezultatu.
Gorocvjet
Gorocvjet

Broj poruka : 96
Datum upisa : 02.10.2016

Nazad na vrh Ići dole

GOROCVJET- cekajuci naseg malog borca Empty Re: GOROCVJET- cekajuci naseg malog borca

Počalji od Blanka 3/10/2016, 19:40

Gorski cvijete neka ti je otvaranje dnevnika srecno i bebicetno! srca srca srca
Blanka
Blanka

Broj poruka : 4318
Godina : 42
Datum upisa : 30.10.2014

Nazad na vrh Ići dole

GOROCVJET- cekajuci naseg malog borca Empty Re: GOROCVJET- cekajuci naseg malog borca

Počalji od Gorocvjet 3/10/2016, 19:52

Hvala ti Blanka.
Uzivaj sa svojim bebicama.

Molim Boga samo za pozitivnu betu. Obecavam da se nikada necu buniti sto povracam... ako treba do poroda.
Hvala svima na podrsci.
Gorocvjet
Gorocvjet

Broj poruka : 96
Datum upisa : 02.10.2016

Nazad na vrh Ići dole

GOROCVJET- cekajuci naseg malog borca Empty Re: GOROCVJET- cekajuci naseg malog borca

Počalji od HappyGirl 3/10/2016, 21:48

Gorocvjet, neka ti je srećno i bebićetno ovo putovanje igracice igracice igracice
HappyGirl
HappyGirl

Broj poruka : 13681
Location : Uvek na oblacima :)
Datum upisa : 05.12.2007

Nazad na vrh Ići dole

GOROCVJET- cekajuci naseg malog borca Empty Re: GOROCVJET- cekajuci naseg malog borca

Počalji od BiKsi :) 4/10/2016, 00:35

Dobrodosla Gorocvijet, i odmah te ispratili na trudnicke!
BiKsi :)
BiKsi :)

Broj poruka : 22697
Godina : 43
Datum upisa : 09.05.2010

Nazad na vrh Ići dole

GOROCVJET- cekajuci naseg malog borca Empty Re: GOROCVJET- cekajuci naseg malog borca

Počalji od Gorocvjet 4/10/2016, 07:37

Hvala HappyGirl, prije svega hvala ti sto si osmislila ove stranice. Saljem ti poljubac.

Biksi veselice, sva si mi cvrkutava, slatka.

Pravite mi divne dobrodoslice..

Danas mi je 4.dpt...
Vidjecemo kakav ce biti dan. Juce je bilo problema. Cujemo se u toku dana.
Gorocvjet
Gorocvjet

Broj poruka : 96
Datum upisa : 02.10.2016

Nazad na vrh Ići dole

GOROCVJET- cekajuci naseg malog borca Empty Re: GOROCVJET- cekajuci naseg malog borca

Počalji od Sponsored content


Sponsored content


Nazad na vrh Ići dole

Strana 1 od 5 1, 2, 3, 4, 5  Sledeći

Nazad na vrh

- Similar topics

 
Dozvole ovog foruma:
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu