KUTAK
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Korak po korak na putu do bete +

+59
Hugolina
zsuki75
Smrdica
Dreamerka
MalaSaJuga
masato
nina :)
anapetrovic
Mika
branka86
Lola021
bebana81
kornjaca
Gorocvjet
Pikseta
HappyGirl
SannI-AlL
Padobranka
Vanilla
Dora1
Mia-ns
mirjanamirjana1986
Blanka
ne gubim nadu
bebko
Bobaue
Mimi12
winni
PalcicaBg
Ancica 87
lela1984
sanja369
Arwen
tiramisu
bak
enap
OKacica
Amna84
jelena.kuburic
mimi85
BabyBear
sanja 73
Zmajuška
ivanicasale
Tebi
Tavita
alisa
mamadabudem
zumbulcic
bobica83
saska1
dusica78
Sirijus
Jerapetra
marina_82
libra35
Vanja80
daduska
BiKsi :)
63 posters

Strana 10 od 40 Prethodni  1 ... 6 ... 9, 10, 11 ... 25 ... 40  Sledeći

Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 10 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od BiKsi :) 2/10/2016, 13:12

Zmajuska, cekamo lepe vesti od tebe danas! molitva molitva molitva

BiKsi :)
BiKsi :)

Broj poruka : 22697
Godina : 43
Datum upisa : 09.05.2010

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 10 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od Jerapetra 2/10/2016, 13:13

Biksi, uze mi reči iz usta!Very Happy Zmajuška molitva

Jerapetra

Broj poruka : 1311
Godina : 40
Datum upisa : 20.03.2015

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 10 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od Zmajuška 2/10/2016, 15:39

BiKsi i Ierapetra, hvala vam što mislite na nas.
Ni ovaj put nije nađen nijedan jedini spermatozoid, akupunktura i terapija nisu dale rezultat. No dobro, mi smo napravili plan,još da ga sprovedemo u delo Wink .
U Spebu su nam ostale zamrznute 2 porcije spermatozoida iz 2014.-te kada ih je još bilo, i mi smo rešili da ih iskoristimo s tim što želimo da to bude prirodnjak. Sutra zovem Spebo i zakazujem konsultaciju sa prof.Stojkovićem da čujemo šta on kaže na to.

Svim ostalim koračaljkama želim što lakše i lepše korake!!!
cveće
Zmajuška
Zmajuška

Broj poruka : 1167
Location : Ni na nebu ni na zemlji
Datum upisa : 14.12.2014

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 10 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od Jerapetra 2/10/2016, 16:23

Zmajuška, želim vam uspešno sprovođenje u delo vašeg plana, da vas dovede do cilja! igracice igracice igracice igracice igracice izveštavaj nas šta kaže prof. a ja verujem da će sve na najbolje moguće izaći.

Jerapetra

Broj poruka : 1311
Godina : 40
Datum upisa : 20.03.2015

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 10 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od BabyBear 2/10/2016, 18:30

Zmajuska, samo napred sa planom. Navijam, mantram, grlim, ljubim
BabyBear
BabyBear

Broj poruka : 4268
Godina : 55
Location : Beograd
Datum upisa : 19.06.2014

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 10 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od Dora1 2/10/2016, 19:53

Zmajuška, odličan plan! Sve najbolje vam želim, sledeća je sreća, videćeš! osmeh srce
Dora1
Dora1

Broj poruka : 906
Datum upisa : 08.08.2014

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 10 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od Dora1 2/10/2016, 19:56

kornjaca ::Ja sam od juce sva zbunjena malo mi se vrti mozda od lezanja nisam ja navikla temperatura mi je 37,2 i nisam gladna!! Kazem ja mm nije mi ovako bilo prosli put kaze on ( normalan covek ) pa bolje da nije Very Happy Very Happy !!! Stvarno je najgore cekati!! Kad mogu kucni test da uradim koji dan posle et !?!?

Ja sam radila 10. dan posle et-a. E sad ako si primala pregnil, treba ipak da sačekaš do 12.dana.
Dora1
Dora1

Broj poruka : 906
Datum upisa : 08.08.2014

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 10 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od Gorocvjet 2/10/2016, 21:07

Zdravo svima. Nova sam na forumu.
30.09. Sam radila cryo et. Danas mi je 2.dpt.
I juce I danas osjecam nelagodu u donjem stomaku I jajnike kao da neko drzi. I imam stalno neke valunge vrucine. Grudi me ne bole. Ali rekle ste da pocnu noliti od 3. Dana, pa cemo vidjeti sta ce biti sutra. Citam po forumu vasa iskustva, uglavnom su slicna.
Da mi je nekako iskljuciti ovaj mozak do bete. Milion ?????? Iznad glave.
Malo utjehe molim ff
Gorocvjet
Gorocvjet

Broj poruka : 96
Datum upisa : 02.10.2016

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 10 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od BabyBear 2/10/2016, 21:36

Dobrodosla Gorocvjetu! Osecaj se kao u svojoj dnevnoj sobi. Drzim palceve jako za veliku betu. Gde si radila FET? Reci nam nesto o sebi da te upoznamo malo, a najbolje bi bilo da otvoris svoj vto dnevnik da te pratimo tamo, a i ti sama sebe bolje da pratis i da ti se kasnije ne izgube postovi, pa kad budes htela nrsto da nadjes da se ne mucis. A i jednog dana ce ti biti lepo kad budes citala sebi i detetu svoj dnevnik i podsecala se svega Very Happy

Sto se simptoma tice, moze a i ne mora ih biti. Ako ih i bude bilo to je zbog lekova koje konzumiras. Rano je za simptome trudnoce. Opusti se i ne misli na to. Srecno!
BabyBear
BabyBear

Broj poruka : 4268
Godina : 55
Location : Beograd
Datum upisa : 19.06.2014

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 10 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od bebko 2/10/2016, 22:16

BiKsi :) ::
bebko ::
Sanjci87- prirodna trudnoca, nije posle vto
Pikseta -Ferona
veki1- prirodna trudnoca,nije posle vto
Klarica-prirodna trudnoca, Klarica ima dete iz vto, a ovo je spontana trudnoca,al posle izvesnog vremena
Caci- vto, pitacu je u kojoj klinici u Makedoniji je radila
alex11
shenon-prirodna trudnoca, isto kao kod Klarice
bubamara
lija-prirodna trudnoca, cekala na vto,pa se desila prirodna
Dacca
Eho- Ferona, prirodnjak
Tangerine-prirodna trudnoca, nije posle vto
Zvoncica-prirodna trudnoca
Heart1984-Jevremova, prirodnjak
Jellena*
Kiki5- Prag, dr Sonja
OKI DOKI-prirodna trudnoca, nije posle vto

Bebko, ovo je sto pohvatah.  Javim ti za Caci, a cimnucu i Dacca. Znam da je ona radilau NS,samo da vidim i gde tacno bi.


love
bebko
bebko

Broj poruka : 3844
Godina : 49
Location : KiM
Datum upisa : 05.03.2009

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 10 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od kornjaca 3/10/2016, 06:52

Dora1 ::
kornjaca ::Ja sam od juce sva zbunjena malo mi se vrti mozda od lezanja nisam ja navikla temperatura mi je 37,2 i nisam gladna!! Kazem ja mm nije mi ovako bilo prosli put kaze on ( normalan covek ) pa bolje da nije Very Happy Very Happy !!! Stvarno je najgore cekati!! Kad mogu kucni test da uradim koji dan posle et !?!?

Ja sam radila 10. dan posle et-a. E sad ako si primala pregnil, treba ipak da sačekaš do 12.dana.
Nisam nista primala samo utrogestan i siofor!!! Hvala devojke, mnoooogoooo mi znaci da sa nekim podelim prosli put su svi znali pa mi je tesenje bilo gore od neuspeha!!!! Treba da radim betu u subotu!!!! Dobila sam migrenu uzas, preznojavam se i kao da cu da dobijem svakog casa affraid affraid jaoooo panika me neka uhvatila No No ali bice sve ok nadam se lol!
kornjaca
kornjaca

Broj poruka : 284
Godina : 46
Datum upisa : 21.10.2013

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 10 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od Bobaue 3/10/2016, 09:13

Zvali su me juce iz Ferone , veceras u 18,30 transfer. Ne znam sta se do danas desava sa embrionima , a juce mi je Aco javio da od 4 oplođene j.celije jedna se nije podelila a ostala 3 embriona su bila a kvalitete. Daj Boze da tako i ostane. E imam sada jedno pitanje , mi smo planirali da se u sredu vratimo kuci ( oko 230km), e sada postoji jedan grozni deo puta od 8km koji je pa skoro makadam , između Valjeva i Kosjerića ko je prosao zna o cemu pricam , uzas affraid  . Smeta li to ili da idemo nekim drugim putem ?

Bobaue

Broj poruka : 658
Godina : 46
Datum upisa : 27.06.2014

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 10 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od mimi85 3/10/2016, 10:13

Bobaue moja dr uvek kaze da ako hoce da uspe- mozes i na mesec da ides. A ako nece ne vredi ni da dubis na trepavicama. Ako mozete da izbegnete taj deo puta-izbegnite cisto da se ti ne bi opterecivala
mimi85
mimi85

Broj poruka : 3352
Godina : 39
Datum upisa : 03.11.2015

https://mimainmiraculousadventure.blogspot.com/

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 10 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od kornjaca 3/10/2016, 10:30

Slazem se sa mimicom ako se desi desi ce se nema pravila!!! Bice to sve super draga moja srca igracice zagrljaj
kornjaca
kornjaca

Broj poruka : 284
Godina : 46
Datum upisa : 21.10.2013

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 10 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od mimi85 3/10/2016, 10:47

Zmajuska zagrljaj hrabrise moje, tako treba u nove pobede!

Juce ja unosila drva roditeljima (malo fizicke aktivnosti) i posmatram tu hrpu i razmisljam da je ta hrpa drva problem. Na pocetku deluje veliko, neresivo. A onda malo po malo i pocinje da se nazire dno-resenje problema. Tako da onog momenta kad sam ubacila poslednju cepanicu u supu niko srecniji od mene nije bio, jer sam imala osecaj kao da sam nesto resila. Eto kako deset metara drva moze coveku resiti neke dileme u glavi lol!
mimi85
mimi85

Broj poruka : 3352
Godina : 39
Datum upisa : 03.11.2015

https://mimainmiraculousadventure.blogspot.com/

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 10 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od Gorocvjet 3/10/2016, 14:01

Cestitke za sve nove pocetke...

Pitanje ovdje za sve. Danas mi je 3.dpt. imam mucninu I povracam I pritisak u stomaku I jajnicima. Da li je neka imala takve simptome?
Uh "Godina prodje, a dan nikad"
Gorocvjet
Gorocvjet

Broj poruka : 96
Datum upisa : 02.10.2016

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 10 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od zumbulcic 3/10/2016, 14:34

Dancek zenice
Evo da zazelim srecu cekalicama bete i da vas povucem za nosice wavecrowd wavecrowd
Gorocvjet hehehe tacno tako, dani sporo prolaze. Kod mene je prva 2-3 dana bila napetost u somaku, ziguckanje i sl a 4dpt sam cijeli dan povracala. Ako budes svracala u moj dnevnik pisala sam o simptomima po danima.

Zmajuska drago mi je da vec planiras za dalje, samo naprijed.

Bobaue sretno veceras i javi nam kako je proslo igracice igracice

kornjaca ma naravno da ce sve biti ok, samo smireno. U pravu si, to tjesenje poslije neuspjeha je gore nego sam neuspjeh. Ja ovaj put nisam nikom govorila do prekucer, samo sam rekla roditeljima za betu i pregled i nista vise. Ne bih ni to jos spominjala ali morala sam nesto reci iz razloga zasto sad necu cesce dolazit (ja i mm zivimo u drugom gradu) pa bolje da im kazem onda istinu.

Pa hajte zene koje ste u postupcima otvorite dnevnike, lakse cemo vas pratiti i prasiti.

zumbulcic

Broj poruka : 429
Datum upisa : 15.03.2016

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 10 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od kornjaca 3/10/2016, 14:39

Da najgore je cekati ja sam na 6 dpt !!!! Pa sto se tice simptoma mogu da znace svasta, neko nema nikakve simptome pa bude beta do neba, a isto tamo ko ima neke od simptoma bude uspesno !! Evo meni danas muka i glavobolja ali to moze da bude od siofora iscekivanja i moguce trudnoce!!! osmeh srce
Ja ti u svakom slucaju zelim veliku betu !!!! osmeh srce roda roda  Napisite na kom ste protokolu bili ukratko da Vam iskusnije koracaljke pomognu srca1 srca1
kornjaca
kornjaca

Broj poruka : 284
Godina : 46
Datum upisa : 21.10.2013

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 10 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od Gorocvjet 3/10/2016, 15:23

Pisem uporedo I dnevnik. Otprilike sam tamo sve objasnila.

Kornjaca hvala na lijepim zeljama. I ja tebi takodje zelim veliku betu I da se ovih momenata slatko sjecamo. Mada je meni I ovo blagoslov. Prvi put da mi se desava bilo sta vezano za trudnocu.
Gorocvjet
Gorocvjet

Broj poruka : 96
Datum upisa : 02.10.2016

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 10 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od BiKsi :) 4/10/2016, 00:45

Bobo, srecno.! Ja se ne bih opterecivala, to je kratka deonica, znas kakvih neravnina je iz le bilo kad ostah sa Arsom trudna! A kuda god da krenete, svuda zastoji, radovi na putu, obilaznice. Mi smo iz leskovca neki dan putovali sest sati, to nam je rekord, isli preko Goca, da zaobidjemo Stopanju, i radove tamo. Al kroz Cacak smor. Tako, da lagano, drugom pa makar i 30k. Na cas tuda i relax.

Zmajuska, sta drugo da ti pozelim sem srecu koju je meni Spebo doneo 2013. Te!

Niz poz beta se mora nastaviti! Ajmo cure!
BiKsi :)
BiKsi :)

Broj poruka : 22697
Godina : 43
Datum upisa : 09.05.2010

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 10 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od BiKsi :) 4/10/2016, 01:02

Korak po korak na putu do bete + - Page 10 15f2nn7
Red je da ovu fotku stavim i ovde, za sve devojke, da se izborite, i gurate po jedna decija kolica uskoro!
BiKsi :)
BiKsi :)

Broj poruka : 22697
Godina : 43
Datum upisa : 09.05.2010

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 10 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od Bobaue 4/10/2016, 07:35

Da se javim , sinoc zavrsen transfer . Ostala 3 embriona a kvaliteta ,2 osmoćelijska i 1 šestoćelijski i sva 3 su vracena. Joj vracamo se mi do stana i lift ne radi a stan na 5 spratu No affraid i ja polako klaj-klaj peske na 5. sprat .E kada nisam poludela . Tako da moje pitanje o truckanju u voznji posle 2 dana gubi smisao v Nesto sam se sva stegla i ovaj donji deo stomaka ako ovako nastavim nabiću trbušnjake , kao blesava nešto ne mogu da se opustim. Ljubim vas sve .

Bobaue

Broj poruka : 658
Godina : 46
Datum upisa : 27.06.2014

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 10 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od Gorocvjet 4/10/2016, 07:44

Pozdrav Bobaeu. Nadam se da ti je maternica amortizovala sve vanredne pokrete. Ima ih dovoljno, drzim fige da se bar jedan osjeti kao kod kuce.

Pusica
Gorocvjet
Gorocvjet

Broj poruka : 96
Datum upisa : 02.10.2016

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 10 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od alisa 4/10/2016, 08:09

Bobaue jel pijes magnezijum? Ako ga ne pijes ne bi bilo lose da pocnes cisto da ti malo opusti misice...
Svim koracaljkama srecno u daljim koracima !!!
Odo malo u ove novootvorene dnevnike Very Happy
alisa
alisa

Broj poruka : 1753
Godina : 45
Datum upisa : 01.06.2010

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 10 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od Gorocvjet 4/10/2016, 08:11

Asto me boli pupak?
Gorocvjet
Gorocvjet

Broj poruka : 96
Datum upisa : 02.10.2016

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 10 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od Sponsored content


Sponsored content


Nazad na vrh Ići dole

Strana 10 od 40 Prethodni  1 ... 6 ... 9, 10, 11 ... 25 ... 40  Sledeći

Nazad na vrh

- Similar topics

 
Dozvole ovog foruma:
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu