KUTAK
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Korak po korak na putu do bete +

+47
noja
mirjanamirjana1986
dr mali pariz
mmakica
spring
Vanilla
annci
bak
Bobaue
Nevena77
Ancica 87
lela1984
dusica78
Sofija Veks
Zmajuška
sanja 73
aurora
ivanicasale
PalcicaBg
mamadabudem
zsuki75
zumbulcic
winni
Lola021
bobica83
srculence 84
Amna84
BiKsi :)
Tebi
masato
tiramisu
saska1
Nataly17
tatjanica
Blanka
mimi85
Padobranka
kiki5
nina :)
Sirijus
Vanja80
sareni leptir
Mimi12
BabyBear
Jerapetra
alisa
TrebamNaDijetu
51 posters

Strana 17 od 40 Prethodni  1 ... 10 ... 16, 17, 18 ... 28 ... 40  Sledeći

Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 17 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od annci 29/6/2016, 21:16

Mimi12 ::
sirijus ::
Annci, Đolence je kao anđe  osmeh srce  presladak je
Cure dakle rađajte devojčice, vidite kakav je divan momak na raspolaganju yes

Obecala ga mama jos dok je bio u stomaku Laughing .
Ne znam samo da li ce je slusati kad poraste, s obzirom na ovaj mangupski osmeh i pogled....


Haahaa..ma vec vidim Mimi, da cu biti majka kakve sam se uvek jezila...nema nista od slusanja tu...rekla sam dragom da cu mu placati po 100 din da vice na Djoleta, on me pogledao samo i preneo dalje "Maso, placam 200 din da povremeno vices na Djoleta i izdevetas kada ti kazem" lol! Vidim ja da ce biti sve po njegovom...ako se ne opametimo do tada....
annci
annci

Broj poruka : 1805
Godina : 48
Location : Beograd
Datum upisa : 14.10.2013

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 17 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od winni 29/6/2016, 21:17

meni je u oktobru 5dpt bio 8 ng/ml i nista nije bilo
winni
winni

Broj poruka : 436
Datum upisa : 02.11.2011

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 17 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od aurora 29/6/2016, 21:24

annci ::Evo Jelenko...malo vetra u ledja.
Zaboravih da dodam najvaznije, deca sa kutka su najsladja... srca  srca  srca od snova, zelja i suza satkana...

Korak po korak na putu do bete + - Page 17 Qp12yb

ANCCIIIIIIIII KAKVA LJUBAV!!!!!!!!!!!!! KAKAV LEPOTAN !!!!!!!!! KAKVA DUŠA MILA MALENA !!!!!!!! srca1 srca1 srca1 srca1 srca1 srca1 srca1 srca1 srca1 srca1 srca1 srca1 srca1 srca1 srca1 srca1 srca1 srca1

Oko milo jedno, pu pu, kakva divota samo dok gledam angel angel
aurora
aurora

Broj poruka : 427
Location : Bgd
Datum upisa : 15.04.2016

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 17 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od aurora 29/6/2016, 21:32

Devojke, hvala Vam na razmišljanjima i rečima podrške ljubav ljubav ljubav ljubav ljubav
Kada mi je bila prekinuta stimulacija u aprilu (sa jakom stimulacijom) imala sam ozbiljan razgovor sama sa sobom. I došla do zaključka da:
u meni ima još potencijala,
da hodam po ivici i da sam toga svesna
da se sa vto ne bavim ni godinu dana,
da sam već imala moju jć.
I tako će i biti - do potpunog prestanka rada motora

Ja idem dalje. Čekam prvi dan ciklusa, pa drugog idem na uz. Uz ovaj ciklus planiram da uradim i histero. Videću ako ima prostora i ako postoji "podloga" da razgovaramo i o blagoj stimulaciji. To će biti za oko 10-ak dana.
aurora
aurora

Broj poruka : 427
Location : Bgd
Datum upisa : 15.04.2016

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 17 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od aurora 29/6/2016, 21:37

Winni, tackice, alisa, amna - sve Vas poljubac poljubac poljubac poljubac

Mamadajesam osmeh srce
aurora
aurora

Broj poruka : 427
Location : Bgd
Datum upisa : 15.04.2016

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 17 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od Mimi12 29/6/2016, 22:04


Hahaha, Annci, vidim da cete morati na kraju da angazujete neku eksternu agenciju Very Happy:D Very Happy .
Ma skroz vas razumem! Tesko da se ikada mogu zaboraviti vreme i strepnja do dolaska dugo ocekivane dece. Ruku na srce, obicno su ta deca razmazena. Ali niko nije savrsen, zar ne?

Mimi12

Broj poruka : 1758
Datum upisa : 21.02.2013

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 17 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od Mimi12 29/6/2016, 22:10

Spring cestitam!!!! b b b
Vuci za nos ove cekalice!

Mimi12

Broj poruka : 1758
Datum upisa : 21.02.2013

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 17 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od winni 30/6/2016, 07:36

D.jutro... ja juce kupila jos jedan testic samo nemojte da seljutite na mene morala sam likeit osetljivost testa je 10 bhcg i jutros ga uradim iii nemogu da verujem vidi se druga i to roze mada je puuuunuuno svetla .... e sad onaj moj progesteron od juce nije nesto sta kazete da i danas odem pop progesteron depo:aa15:
winni
winni

Broj poruka : 436
Datum upisa : 02.11.2011

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 17 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od dusica78 30/6/2016, 07:44

Winni, sjajno!!!!
radost radost radost radost radost
dusica78
dusica78

Broj poruka : 276
Godina : 45
Datum upisa : 27.09.2015

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 17 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od Vanja80 30/6/2016, 07:48

Spring, divno, cestitam od srca, neka bude lagana i skolska trudnoca! trudnica f
Winni, crta je crta, svetlija ili jaca, tu je, bravo draga! d Progesteron ne moze da ti skodi, bolje da ga ima viska nego manjka.
Ajmo devojke, da se pokrene talas pozitivnih letnjih beta, Tackice i MDB, cekalice, bockalice, navijam za sve i mislim na vas!!! igracice igracice igracice
Jelenko, samo napred, navijam iz sveg srca da nas uskoro obradujes! osmeh srce

Vanja80

Broj poruka : 894
Datum upisa : 25.01.2015

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 17 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od Mimi12 30/6/2016, 07:52

winni ::D.jutro... ja juce kupila jos jedan testic samo nemojte da seljutite na mene morala sam likeit osetljivost testa je 10 bhcg i jutros ga uradim iii nemogu da verujem vidi se druga i to roze mada je puuuunuuno svetla .... e sad onaj moj progesteron od juce nije nesto sta kazete da i danas odem pop progesteron depo:aa15:  
Winniiii! Ja sam od onih uvek protiv testa, ali kad je crta tu, to je to!
Ja bih uzela pg depo. Sad sam ga sve vreme uzimala, do 14. nedelje. Usaglasila se sa endokrinologom. Kaze zena da ne skodi, a ako cu ja biti mirnija, slobodno da ga primam.Ja sam umislila bila da nesto Utrogestan ne apsorbujem dobro. Uzmi yibnjega bas sad, dok se to ne ucvrsti, pa ces posle videti s tvojim dr.

Mimi12

Broj poruka : 1758
Datum upisa : 21.02.2013

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 17 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od winni 30/6/2016, 07:58

Hvalavam na ovako ranom jutarnjem bodrenju... ali nesmem jos da se radujem.... Laughing Laughing odoh da primim progesteron....
winni
winni

Broj poruka : 436
Datum upisa : 02.11.2011

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 17 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od mamadabudem 30/6/2016, 08:06

Spring, čestitam! sunny sunny sunny
Winni , wow divnooooo osmeh srce neka beta potvrdi, neka bude masna :)
mamadabudem
mamadabudem

Broj poruka : 2253
Location : Beograd
Datum upisa : 12.02.2014

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 17 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od spring 30/6/2016, 09:34

Hvala svima na cestitkama,Wini to je to sigurno,mora biti bleda,ali ona je tu i to je to,CESTITAM radost radost igracice igracice as as
spring
spring

Broj poruka : 101
Datum upisa : 15.03.2015

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 17 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od PalcicaBg 30/6/2016, 09:36

Divnih li vesti!
Spring cestitam draga,sjajna beta!
Winni tek sad vidim da si imala transfer i jos da je druga crtica tu,ma bravo zeno!Navijam za debelu betu!
Koraci srecno!
PalcicaBg
PalcicaBg

Broj poruka : 4146
Location : Beograd
Datum upisa : 24.02.2013

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 17 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od Sirijus 30/6/2016, 11:15

spring, čestitam na debeloj masnoj beti igracice igracice igracice
wini, crtica je crtica koje god da je boje, čestitam, sad će beta to samo i da potvrdi.
Čekalice, bockalice želim vam puno puuuuno puuuuuno sreće. roda roda roda roda roda roda roda roda roda roda roda roda roda roda roda roda roda roda roda roda roda roda
Ja još jedan dan na poslu (danas ne računam) i odooooo na Pešter yes f f f jedno 10-12 dana na speleo ekspediciju da se malo izduvam. Kupih šešir i cvike i sad sam kao američki kauboji  b  b  b
Jedino me smara što još nisam dobila. prošli put sam po prestanku terapije dobila drugi dan, a sad je već četvrti i ništa. Juče snimih braon končić na papiru i obradovala se, kad ono ćorak v
b b b b b Kada se vratim neka sve pršti od velikih beta, a ja ću sve forumske negativne bete i sve naše bedake da bacim u duuuboke jane na Pešteru da se više ne vraćaju i ne jave f b b b b b
Sirijus
Sirijus

Broj poruka : 1889
Godina : 50
Location : Beograd
Datum upisa : 13.09.2011

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 17 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od winni 30/6/2016, 11:54

osmeh srce hvala vam ali na to gledam jos uvek sa rezervom te blede crtice su uvek bile biohemiske... daj boze da ovaj put nije tako
tackice kako je Very Happy
winni
winni

Broj poruka : 436
Datum upisa : 02.11.2011

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 17 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od dusica78 30/6/2016, 12:00

Winni, napeto molitva
Ta tvoja bleda crtica mi se mnogo dopada igracice
Danas peti dan i sve se nadam da mrvica počinje da se gnezdi.
Simptomi 0. Temp uspešno nisam merila lol!
Navijam jako i čekam prvo tvoju pa, nadam se i moju, veliku betu!
ljubav
b b b b b
Sirijus, draga, izduvaj se najjače i baci sve nelepe vesti u najdublju j najdalju jamu, da ne nadju put nazad! ljubav ljubav ljubav
dusica78
dusica78

Broj poruka : 276
Godina : 45
Datum upisa : 27.09.2015

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 17 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od aurora 30/6/2016, 12:13

Spring 💕💕💕💕
Winni za jednu veeeeeliku betu - da sve pršti 😚😚
Sirijus al će tebi da bude dobro tamo ☺☺ povedi i mene 😇
aurora
aurora

Broj poruka : 427
Location : Bgd
Datum upisa : 15.04.2016

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 17 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od tiramisu 30/6/2016, 12:16

Winni koji dan et? Ja cu ti kazem,strucnjak za pis testove ☺😁
tiramisu
tiramisu

Broj poruka : 922
Godina : 44
Location : Beograd
Datum upisa : 01.12.2013

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 17 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od winni 30/6/2016, 12:34

hej tiramisu pomagaj 7dpt.. juce sam redovno primila progesteron ali sam i jutros otisla po jos jedan jer mi je mala vrednost 17,9 .. neznam da postavim Very Happy slicicu pa kasnije kad dodje m.m
Tackice isto i kod mene simptomi 0 zato i u ovo neverujem a i iskreno nemam nikakav osecaj da sam trudna .. zamisljam ja i bebice i sve to alii...
winni
winni

Broj poruka : 436
Datum upisa : 02.11.2011

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 17 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od Mimi12 30/6/2016, 12:53

Winni, pg depo se prima 3-5 dana. Ja sam shvatila da si na Utrogestanu, pa zato pitas da li da primis pg depo. Sto imas od terapije?

Mimi12

Broj poruka : 1758
Datum upisa : 21.02.2013

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 17 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od winni 30/6/2016, 13:12

krace bi bilo da pisem sta nemam eurotirox..bromokriptin..fraxi... elevit .. folna....estradiol... utrici..glukofaz..od 750....i progest.depo i dexazon Very Happy kao pokretna apoteka
winni
winni

Broj poruka : 436
Datum upisa : 02.11.2011

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 17 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od Mimi12 30/6/2016, 13:23

Znam tu prvu fazu, tako izgleda affraid . Posle se oslobadjas jednog po jednog.
Nemoj depo cesce od 3 dana. Kad je intenzivno krvarenje daje se na 2.

Mimi12

Broj poruka : 1758
Datum upisa : 21.02.2013

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 17 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od Amna84 30/6/2016, 14:09

Wini ,opet nisi izdrzala :-) Dobro je da je vec 7. dana ta blaga crtica,samo polako bez panike lol! Ima da uspije!

Progesteron depo su inekcije ? To uzimate ili mora recept?
Da li to dobijemo u Pragu,koja je najbolja zamjena za to ?
Ja sam dobila Utrogeston,ali razmisljam da u Pragu trazim recept da uzmem rezeerve,jer ovdje nema sanse da ce mi dati bez recepta,ako krene lose il ako budem htjela da poduplam..Ovdje pustaju da se priroda izbori!
Amna84
Amna84

Broj poruka : 1022
Datum upisa : 15.02.2015

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 17 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od Sponsored content


Sponsored content


Nazad na vrh Ići dole

Strana 17 od 40 Prethodni  1 ... 10 ... 16, 17, 18 ... 28 ... 40  Sledeći

Nazad na vrh

- Similar topics

 
Dozvole ovog foruma:
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu