KUTAK
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

+48
daduska
Zmajuška
bobica83
jelena.kuburic
Vanja80
Vanilla
winni
alex11
dr mali pariz
zvoncica36
JednaSova
noja
lenjivica
Deni
heart84
mirjanamirjana1986
mamadabudem
annci
ivanicasale
leptirica1977
MalaSaJuga
micaubica83
Amna84
Eho
tatjanica
bak
alisa
PalcicaBg
nina :)
masato
caci
Smrdica
Šašava
Sirijus
BiKsi :)
Bobaue
BabyBear
Lija
Ancica 87
Mimi12
Tebi
saska1
Sofija Veks
kiki5
Blanka
tiramisu
Jerapetra
mimi85
52 posters

Strana 4 od 40 Prethodni  1, 2, 3, 4, 5 ... 22 ... 40  Sledeći

Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 4 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od tiramisu 15/6/2016, 15:21

Da,samo glukozu. Mislis da sam dobila IR u medjuvremenu. Ipak,ja sam sa endokrinologom zavrsila jos 2013,kada mi je rekla da nisam za nju,da je sve u redu. Vise se nisam osvrtala na tu stranu.
Tebi,ako ti je glukoza ok to je za svaki slucaj. Meni je bila kao sto rekoh 6,4 zato me je poslala na test. Zasto da ti muci bebu i organizam ako ne mora.
tiramisu
tiramisu

Broj poruka : 922
Godina : 44
Location : Beograd
Datum upisa : 01.12.2013

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 4 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od Mimi12 15/6/2016, 15:40

Pa pitam te jer je meni grozno za popiti onu glukozu, pa kad si se vec mucila, mislila sam da su ti mogli sve izvaditi. Nisam ti ja neki veliki ekspert za IR, nego volim kad nesto rade da me ne setaju pet puta nego urade sve sto treba odjednom.
Zapravo, jezim se od pomisli da cu morati i ja taj test ponovo v.

E, i sa TSH znam da se uvek u trudnoci vadi FT4.

Mimi12

Broj poruka : 1758
Datum upisa : 21.02.2013

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 4 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od Blanka 15/6/2016, 18:40

Cao trudilice okruglice ljubav
Ne stizem sve da ispratim, ali mislim na vas da znate.
Vidim Tiramisu malo povisena glukoza. Obavezno povedi racuna o ishrani, ali svakako ce ti to dr reci. Secer zna da djipi itekako kod blizanackih trudnoca, tako da oprez.
Posebno ljubim moje trudilice  i pozdravljam, Kiki, Mimi12, Vanja 80, i ostale da koju ne zaboravim Mislim na vas, samo gurajte love
Volimo vas skočice i ja.
Mi smo bili na prvu kontrolu kod pedijatra, sve je u redu. Juce smo primili i prvu vakcinu BSŽ. Sjutra idemo na kontrolu zbog pupka, doktorica hoce i to da isprati. Inace dr nam je i komsinica iz ulaza, uspjeli smo da je nahvatamo da nam bude izabrani pedijatar jer je kod nje ogromna guzva, ali komsijske veze proradile  Very Happy
Ljubac za sve  osmeh srce
Blanka
Blanka

Broj poruka : 4318
Godina : 42
Datum upisa : 30.10.2014

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 4 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od Jerapetra 15/6/2016, 19:18

Blanki osmeh srce Bas mi je drago sto vidim da uzivate sa skocicama i sto lepo napreduju ljubav

Jerapetra

Broj poruka : 1311
Godina : 40
Datum upisa : 20.03.2015

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 4 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od Mimi12 15/6/2016, 19:39

Zdravo Blankaaaa ff!!!!
Znam da si u velikoj guzvi, hvala sto svracas ovde i sto nas nisi zaboravila.
Poljubac za skocice poljubac

Mimi12

Broj poruka : 1758
Datum upisa : 21.02.2013

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 4 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od tiramisu 15/6/2016, 21:40

Mimi,ovo sa 50gr glukoze i sat vremena je smesno u odnosu na 75gr i 3 sata. Ne znam zasto nisam i insulin radila,valjda ona zna.
Blanka,hvala na savetu i hvala sto nas posecujes,poljubac za vas tri.
tiramisu
tiramisu

Broj poruka : 922
Godina : 44
Location : Beograd
Datum upisa : 01.12.2013

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 4 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od BabyBear 15/6/2016, 22:38

Blankiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiii
3 poljupca za vas 3 devojcice lepotice
ljubav ljubav ljubav
BabyBear
BabyBear

Broj poruka : 4268
Godina : 55
Location : Beograd
Datum upisa : 19.06.2014

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 4 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od nina :) 15/6/2016, 23:22

kad ces blanka okaciti sliku od skocica da ih vidimo
nina :)
nina :)

Broj poruka : 5182
Godina : 48
Datum upisa : 06.07.2011

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 4 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od Vanja80 16/6/2016, 07:26

Blankic, draga, lepo sto nas obidjes kad imas vremena! osmeh srce
Ljubac za tebe i skocice, samo uzivajte i napredujte...super za pedijatra, koliko znaci kad imas dr koji je dobar i iskusan pa jos i iz komsiluka. ljubav Slazem se sa Ninom, mogla bi da nas obradujes sa fotkicom.
Tiramisu, mozda za svaki slucaj da proveris i insulin, ipak proslo je 3 godine, glukoza jeste malo povisena, ali mislim da nije strasno, kao sto rece Blanka, mozda mozes da je korigujes ishranom, bez lekova - izbaci secer, ugljene hidrate, belo brasno, grickalice, bananu, suvo voce....
Meni je glukoza uvek bila solidna, ali zato je insulin divljao.

Vanja80

Broj poruka : 894
Datum upisa : 25.01.2015

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 4 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od Blanka 16/6/2016, 08:22

Pozdrav drugarice, evo jedne slicice kad smo stigle kuci iz porodilista
Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 4 Ruocpi
Blanka
Blanka

Broj poruka : 4318
Godina : 42
Datum upisa : 30.10.2014

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 4 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od Mimi12 16/6/2016, 08:31

Joj Boze Blanka! Kao dve lutke! 
Prvo mi pade na pamet slika tvog stomaka koju si postavila u 9.om mesecu i ove dve princeze par nedelja kasnije. I sto je priroda! 
Hvala ti do neba na ovoj slici! Neverovatna motivacija za nas koje smo nekoliko meseci iza tebe, a verujem i za one koje se spremaju na neki od postupaka.
Uzivaj s tim lutkama!

Mimi12

Broj poruka : 1758
Datum upisa : 21.02.2013

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 4 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od Vanja80 16/6/2016, 08:44

Blanka, divne su, med medeni, ulepsala si mi dan ovom fotkicom, haljinice su im fenomenalne, ma predivne su, ne mogu prestati da gledam. Uzivajte sa vasim bebicama! poljubci srca srca

Vanja80

Broj poruka : 894
Datum upisa : 25.01.2015

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 4 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od Mimi12 16/6/2016, 08:48

I ja se Vanja stalno vracam na forum da ih jos malo pogledam Laughing.

Mimi12

Broj poruka : 1758
Datum upisa : 21.02.2013

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 4 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od saska1 16/6/2016, 08:54

Jao Blanka predivne su ❤❤
saska1
saska1

Broj poruka : 2530
Datum upisa : 04.10.2012

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 4 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od PalcicaBg 16/6/2016, 09:02

Blanka predivne su! Pu,pu...A tek kako ste ih obukli,nemam reci.Ljubim vas puno
PalcicaBg
PalcicaBg

Broj poruka : 4146
Location : Beograd
Datum upisa : 24.02.2013

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 4 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od Sofija Veks 16/6/2016, 09:05

Ma jao lepotice piskotice slatkice medenice! Da ih odmah poruckamo koliko su slatke! Smizlice! Blanka, kako se snalazite, sikaju li slatkice? Ljub ljub u prstice medenice!
Sofija Veks
Sofija Veks

Broj poruka : 2743
Location : Beograd
Datum upisa : 05.11.2012

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 4 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od mimi85 16/6/2016, 09:06

Blanka skocice  su medene!!! Divnoooooo!!!! Uzivaj u svojim devojcicama!!!!
mimi85
mimi85

Broj poruka : 3352
Godina : 39
Datum upisa : 03.11.2015

https://mimainmiraculousadventure.blogspot.com/

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 4 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od Vanilla 16/6/2016, 09:28

Koje slatkice male, medene lepotice! Cmok za curice slatke i za mamicu! Hvala Blanka
srca srca srca srca srca
Vanilla
Vanilla

Broj poruka : 298
Datum upisa : 23.03.2014

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 4 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od Sirijus 16/6/2016, 10:03

Dve mamine lepotice, ljubi ih tetka forumska srca srca srca ljubav ljubav ljubav
Sirijus
Sirijus

Broj poruka : 1889
Godina : 50
Location : Beograd
Datum upisa : 13.09.2011

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 4 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od Jerapetra 16/6/2016, 10:05

srca srca srca srca srca srca srca srca srca

Jerapetra

Broj poruka : 1311
Godina : 40
Datum upisa : 20.03.2015

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 4 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od kiki5 16/6/2016, 10:34

Blankic dragi,bas mi je drago sto si se javila...
Super sto devojcice lepo napreduju,jos bolje sto vam je doktorka komsinica..
A slicica devojcica ....prelepa...Katja i Kasija su preslatke medenice...Nemam reci za haljinice za izlazak iz porodilista,fenomenalne.
Sto neko rece,ne mogu da ih se nagledam.
Ljubim te puno Blankic nas i tebe i tvoje devojcice,mislim na vas cesto osmeh srce osmeh srce osmeh srce
srca srca srca srca1 srca1 srca1

kiki5

Broj poruka : 350
Datum upisa : 21.09.2014

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 4 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od alisa 16/6/2016, 10:47

Jao bre... ja sa telefona pa mi mala slicica ! Jedva cekam da dodjem kuci da ih lepo vidim... duse male osmeh srce
alisa
alisa

Broj poruka : 1753
Godina : 45
Datum upisa : 01.06.2010

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 4 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od BabyBear 16/6/2016, 10:50

Joooooooooj ljubaviiiiiiiiiiii malene....mrvice male skocice...preslatke ff ff zagrljaj
BabyBear
BabyBear

Broj poruka : 4268
Godina : 55
Location : Beograd
Datum upisa : 19.06.2014

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 4 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od tiramisu 16/6/2016, 10:56

Ulepsala si mi dan blanka. Dala vetar u ledja. Ne mogu bre da ih se nagledam.
tiramisu
tiramisu

Broj poruka : 922
Godina : 44
Location : Beograd
Datum upisa : 01.12.2013

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 4 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od bak 16/6/2016, 11:58

Joj kakve su srca srca srca srca srca srca srca srca
bak
bak

Broj poruka : 6802
Godina : 48
Location : Zemun
Datum upisa : 25.01.2010

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 4 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od Sponsored content


Sponsored content


Nazad na vrh Ići dole

Strana 4 od 40 Prethodni  1, 2, 3, 4, 5 ... 22 ... 40  Sledeći

Nazad na vrh

- Similar topics

 
Dozvole ovog foruma:
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu