KUTAK
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Korak po korak na putu do bete +

+45
Arwen
lela1984
Nevena77
lenjivica
HappyGirl
annci
Lina73
libra35
dada88
kiki5
mirjanamirjana1986
ahosame
bak
SoJa
AriesGirl
saska1
nina :)
srculence 84
alisa
tatjanica
zsuki75
noja
Vanja80
Tebi
Mimi12
Jerapetra
Zmajuška
Dora1
ivadare79
tiramisu
Blanka
Lija
Ancica 87
PalcicaBg
winni
mimi85
zumbulcic
Amna84
Sirijus
sanja 73
BabyBear
ivanicasale
aurora
Bobaue
BiKsi :)
49 posters

Strana 19 od 40 Prethodni  1 ... 11 ... 18, 19, 20 ... 29 ... 40  Sledeći

Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 19 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od tiramisu 25/4/2016, 21:13

Ahosame koji ti je dan? Jbg kako to nije videla na prvom UZ.  Da li si imala antralce? Ananas za endo.
Ja sam ok.malo umorna ali to je i od nespavanja,imam one nemirne noge ili kako se vec zove pa me nekad bas uhvati to nocu.Temp.nema hvala bogu.
tiramisu
tiramisu

Broj poruka : 922
Godina : 44
Location : Beograd
Datum upisa : 01.12.2013

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 19 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od libra35 25/4/2016, 21:18

Draga Eho bodrim 😘a kazi mi jel imas folikul u ciklusima jesi li to ispratila..tj da li dolazi do ovulacije.Mozda je za tebe dobitni skroz prirodni ciklus.
libra35
libra35

Broj poruka : 385
Datum upisa : 12.09.2014

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 19 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od BiKsi :) 25/4/2016, 21:25

Tebi, da nas sutra obradujes, da sve prsti od tvoje visoke bete! roda roda roda roda roda roda


Libra,BB, Sanja,Sirijus, cikalice drage, da vam dani prolete i da nas isto obradujete za koji dan!

Ahosame, ajde mozda se trgne taj jedan,al verujem da si se smorila! No, da ga ne otpisujemo odmah, da zamasem i zalijem! igracice igracice igracice igracice igracice igracice igracice zalivanje zalivanje zalivanje zalivanje zalivanje zalivanje zalivanje zalivanje zalivanje

Tiramisu, bices ti do srede cakum pakkum!
BiKsi :)
BiKsi :)

Broj poruka : 22697
Godina : 43
Datum upisa : 09.05.2010

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 19 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od tiramisu 25/4/2016, 21:27

To je i meni palo na pamet,prirodnjak. Ili skupljanje kao Libra.
Neki ciklusi su jednostavno losi,prosli mesec sam npr imala vise folikula nego ovaj ali muz je imao hreaplazmu pa smo odlozili.
Biksi,dr ce se potruditi da mi malo odlozi,tako da cenim petak. Sutra na uz cemo videti.
tiramisu
tiramisu

Broj poruka : 922
Godina : 44
Location : Beograd
Datum upisa : 01.12.2013

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 19 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od BiKsi :) 25/4/2016, 21:32

Mimi85, da zamantram i za tebe, i za srecan put u Prag! igracice igracice igracice igracice igracice igracice igracice
BiKsi :)
BiKsi :)

Broj poruka : 22697
Godina : 43
Datum upisa : 09.05.2010

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 19 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od Sirijus 25/4/2016, 21:41

ahosame ::Evo me u busu devojke, situacija sledeca: samo 1 folikul od 9mm na desnom,na levom nema nista,endo 6.4mm.Dr nije zadovoljna,dala je sansu do cetvrtka da taj jedan odreaguje,od sutra 4 menopura dnevno,u cetvrtak ujutru da uradim E2 pa s tim nalazom kod nje na UZ.Ako ne bude reakcije,odustace se od postupka,i tako... Sad

Htela sam samo da vam se  svima koje ste me podrzavale i bodrile od srca zahvalim,stvarno ste sve sjajne cure...Hvala vam mnogo..
Ajde ajde nije strasno. Toliki su i meni bili na UZ. Koji ti je dan bockanja? Ima to lepe sanse da poraste. I moji su bili lenjivci pa ih evo oba u stomacicu. lol!
Sirijus
Sirijus

Broj poruka : 1889
Godina : 50
Location : Beograd
Datum upisa : 13.09.2011

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 19 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od Jerapetra 25/4/2016, 21:43

Ahosame, navijam za cetvrtak! Ne ocajavaj, imali smo mi ovde obrta samo takvih, i sa folikulima, i sa betama i sa svim zivim, kad se cinilo da je sve izgubljeno, pa se ispostavljalo da nije tako! Stisak zagrljaj srcasti poljupci

Jerapetra

Broj poruka : 1311
Godina : 40
Datum upisa : 20.03.2015

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 19 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od BabyBear 25/4/2016, 22:12

Ahosame, samo hrabro do cetvrtka. Nasa Sirijus je zivi dokaz da je sve to moguce i pored jednog volikula i tolikog enda.
Mi jako drzimo fige i navijamo, a na tebi je da se do cetvrtka potrudis za endo. Dakle, 2-3 brazilska oraha dnevno, ananas, casa piva svako vece (slobodno, bez obzira na terapiju koju/ako pijes).

Mimi, sve znas, ovaj april mora biti nas i tacka!
Pisemo se jos do srede ljubav

Sve ostale saborke, zene moje drage, bockalice, cekalice, tetke moje dece, navijam za vas najjace poljubci poljubci poljubci
BabyBear
BabyBear

Broj poruka : 4268
Godina : 55
Location : Beograd
Datum upisa : 19.06.2014

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 19 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od BabyBear 25/4/2016, 22:16

Zene, ja moram da podsetim jos jednom, nisam odavno, ako nekoj treba ili ako znate da nekome treba, imam jos 16 Menopura na prodaju, nabavljenih iz Madjarske, koji meni nisu bili potrebni jer sam zbog visokog FSH morala ponovo na donaciju, pa se javite na PP.

Cena je 12-13 evra po komadu, kako vam odgovara (ja nabavila tamo po 15 evra).
BabyBear
BabyBear

Broj poruka : 4268
Godina : 55
Location : Beograd
Datum upisa : 19.06.2014

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 19 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od saska1 25/4/2016, 22:16

Ahosame hajde navijamo da taj jedan krene da ga razdrma povecana doza i da dobijes jednu lijepu celiju drzkm fige jako jako....
Tebi sutra radi betu cekamo lijepe vijesti ☺
Ostale cekalice saljem rode hajde da krene i da se samo nizu pozitivne bete.
Mimi srecno u Pragu.
saska1
saska1

Broj poruka : 2530
Datum upisa : 04.10.2012

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 19 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od ahosame 25/4/2016, 23:33

Hvala vam svima od srca!!! Jos se klackam u busu,prastajte Na greskama.
Danas je 7. Dan ciklusa, isprimala sam 5 menopura (x2 dnevno) I 5x2 femare. I meni se cini da velicina enda i tog jednog folikula nije tako losa s obzirom na dan ciklusa,ali je dr rekla da je to jako lose i razmisljala se da li da vec sad prekine i onda kao ajd da da sanssu jos 2-3 dana. Ne znam,nisam pametna. Jedem brazilca za endo i ananas. Nisam odustala,nikad nisam ni imala vise po ciklusu,malo sam pod utiskom dr komentara,ali ok. Idemo s verom,pa sta bude...
Hvala vam svima jos jednom od sveg srca!!!
ahosame
ahosame

Broj poruka : 389
Godina : 45
Location : Kragujevac
Datum upisa : 03.08.2012

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 19 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od Sirijus 26/4/2016, 00:15

Samo se ti klackaj u busu. I proveri E2 da vidimo sazreva li taj folikul. A dobar je on ne se sekiras. Ocekivala je verovatno vise pa zbog toga nije zadovoljna. Inace su moji bili 6.8.8 petog dana bockanja lol! Taj je jedan ali vredan pa ce da odradi posao ljubav
Sirijus
Sirijus

Broj poruka : 1889
Godina : 50
Location : Beograd
Datum upisa : 13.09.2011

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 19 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od BabyBear 26/4/2016, 01:47

Nista od trece smene. Izgleda da ponedeljkom ne radi...

Navijam jako za moju Tebi sutra, za njenu veeeeeeliku betu drzim fige jako.
Idemoooooooooooo Tebiiiiiiiiiiiii
BabyBear
BabyBear

Broj poruka : 4268
Godina : 55
Location : Beograd
Datum upisa : 19.06.2014

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 19 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od PalcicaBg 26/4/2016, 07:33

Tebi navijam za danasnju betu,obraduj nas!Saljem sve moguce rode!
PalcicaBg
PalcicaBg

Broj poruka : 4146
Location : Beograd
Datum upisa : 24.02.2013

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 19 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od zumbulcic 26/4/2016, 07:43

Jutroooo kutanjke, jestel se naspavale? Ja sam se digla u 6 ko vjestica lol!
ahosame pa nije ti los endo obzirom na dan ciklusa....Nista se ti ne brini podebljat ce se on jos. Meni je endo bio na dan transfera oko 10mm a transfer je bio na 20dc i zakacilo se, zato samo opusteno a mi cemo da navijamo i malo zalijemo taj folikul roda roda roda roda roda zalivanje zalivanje zalivanje zalivanje zalivanje

Tebi navijam navijači2 navijači2 navijači2 roda roda roda roda roda

zumbulcic

Broj poruka : 429
Datum upisa : 15.03.2016

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 19 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od Sirijus 26/4/2016, 08:12

Tebi, navijaaaaam igracice igracice igracice igracice igracice igracice igracice igracice igracice igracice igracice igracice igracice igracice igracice igracice igracice igracice igracice igracice igracice igracice igracice igracice igracice igracice igracice igracice igracice igracice igracice igracice igracice igracice igracice igracice igracice igracice igracice igracice igracice igracice igracice igracice igracice igracice igracice igracice igracice igracice igracice igracice
Sirijus
Sirijus

Broj poruka : 1889
Godina : 50
Location : Beograd
Datum upisa : 13.09.2011

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 19 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od Mimi12 26/4/2016, 08:31

Devojke, navijam za sve!

Ali danas posebno za Tebi i njenu betu! b b b b b b b b b b b b

Mimi12

Broj poruka : 1758
Datum upisa : 21.02.2013

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 19 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od aurora 26/4/2016, 09:15

Tebi, navijam za betu 💖💖
aurora
aurora

Broj poruka : 427
Location : Bgd
Datum upisa : 15.04.2016

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 19 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od aurora 26/4/2016, 09:20

Ahosame, u petak sam bila na prvim konsultacijama kod dr K. Kad se dovatim kompjutera napisaću moju celu priču. Takođe sam pod utiskom i znam na šta misliš i kako se osećaš. Ja još uvek "varim".
Međutim, to nema veze sa tim da će sigurno biti još folikulica sa ćelijicama 😎😎 Nema tu još prekidanja !!
aurora
aurora

Broj poruka : 427
Location : Bgd
Datum upisa : 15.04.2016

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 19 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od zsuki75 26/4/2016, 09:53

jelenko ajd baš me zanima šta ti je rekla.
moja drugarica je isto bila nedavno i baš se skenjala. Kopita nešto u zadnje vreme pa ne znam, ili je jako direktna ili uošte neće da zavlači pacijente, ali fakat malo oduzima nadu...
ja nemam to iskustvo ali od mnogo žena čujem to.
sad će da je svrgnu sa vlasti pa će imati malo manje obaveza, možda se malo promeni :)

zsuki75

Broj poruka : 873
Godina : 48
Location : NS
Datum upisa : 05.05.2015

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 19 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od zsuki75 26/4/2016, 09:53

TEBI a tebi veeeeeeeeeeeliko navijanje!!!

zsuki75

Broj poruka : 873
Godina : 48
Location : NS
Datum upisa : 05.05.2015

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 19 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od libra35 26/4/2016, 10:07

Ja mislim da Feroni koja radi da podigne statistiku nisu pozeljni pacijenti kao mi sa manjom rezervom.To je moj neki utisak.A i nikome jos tamo kolekcija nije predlozena jer je malo vise cimanja za njih doktore i tacan tajming je bitan za iste pare.Cak i lab bas nzm da li je savremen kao u Ge.
Takav sam utisak stekla
libra35
libra35

Broj poruka : 385
Datum upisa : 12.09.2014

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 19 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od zsuki75 26/4/2016, 10:18

nemam pojma stvarno. U genesisu je embriolog odličan to znam. e sad kakav je lab, to zne znam.
ja se iskreno razmišljam gde da idem sledeći put ako ga uopšte bude bilo. pada mi na pamet Jevremova...
mi spremamo papire za još jedan pokrajinski pokušaj, jer ako ode Kopita ko zna šta će biti sa tim parama. pa reko da ja predam papire, pa ako se ipak odlučim, da imam opciju.

nadam se da će nam ovo ljubavisanje sad uroditi plodom....mada me jajnici malo bole, donji deo stomaka natečen...

zsuki75

Broj poruka : 873
Godina : 48
Location : NS
Datum upisa : 05.05.2015

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 19 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od Zmajuška 26/4/2016, 10:47

Ahosame, nada uvek postoji, nemoj da kloneš duhom. zagrljaj

Mimi85, srećan put u zlatni grad! Želim ti sve bebićetne praznike! vv vv vv

Tebi za beta wavecrowd wavecrowd wavecrowd wavecrowd
Zmajuška
Zmajuška

Broj poruka : 1167
Location : Ni na nebu ni na zemlji
Datum upisa : 14.12.2014

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 19 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od BabyBear 26/4/2016, 10:59

Suki navijam ipak za rezultate ljubavisanja. Ti si dokazana u tome :-*
BabyBear
BabyBear

Broj poruka : 4268
Godina : 55
Location : Beograd
Datum upisa : 19.06.2014

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 19 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od Sponsored content


Sponsored content


Nazad na vrh Ići dole

Strana 19 od 40 Prethodni  1 ... 11 ... 18, 19, 20 ... 29 ... 40  Sledeći

Nazad na vrh

- Similar topics

 
Dozvole ovog foruma:
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu