KUTAK
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

+47
medolino
tiramisu
Deni
libra35
Blanka
lenjivica
Vanilla
Niny
fight&faith
jadranka
Vuchica
Zmajuška
Jerapetra
saska1
Tebi
alex11
SladZana
masato
mirjanamirjana1986
sanja 73
Bobaue
PalcicaBg
Eho
Ancica 87
MalaSaJuga
alisa
Smrdica
Sirijus
tatjanica
Lija
Šašava
Vanja80
noja
micaubica83
BabyBear
Sofija Veks
sandrolina
caci
nina :)
mimi85
BiKsi :)
bak
kiki5
annci
AriesGirl
Vecka
Mimi12
51 posters

Strana 37 od 40 Prethodni  1 ... 20 ... 36, 37, 38, 39, 40  Sledeći

Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 37 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od Mimi12 30/5/2016, 19:02

Diki, nema nista lepse od ridjokose devojcice. Uzivajte!

Mimi12

Broj poruka : 1758
Datum upisa : 21.02.2013

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 37 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od Deni 30/5/2016, 21:15

Blanka , cestitam!!

Neka su skocice zive i zdrave 100 godina.

A, sada , UZIVAJTE srca srca srca
Deni
Deni

Broj poruka : 1741
Godina : 45
Datum upisa : 08.05.2010

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 37 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od BiKsi :) 30/5/2016, 22:17

Blankic, videh ti tiker,pa se odusevih,al iscitah sve sta se izdesavalo! Dobrodosle devojcice sa prelepim imenima, da uvek budete zdrave, vesele ,srecne,voljene, da vas za koji mesec matorci potrpaju u planinarske ranceve, pa da vas odvedu na Durmitor,gde su se zakleli na vecnu ljubav! Kako cete samo da uzivate, cetverac ste sada, eheeeeeh,divota i lepota! Cestitke i jedva cekam da ih prigrlis i opises tu srecu! Sto se tice reza i rane, meni je najgori bio treci dan, a posle je sve bivalo lakse.Kad ti skinu konce, kod nas to rade sedmi dan,preporodis se. Ja sam imala i dren, i njega kad su iscupali cetvrti dan, takodje mi je bilo lakse.Lagano, iz dana u dan je bolje i lakse, videces vec. Trazi boce protiv bolova, nema razloga da trpis`! Ljubac za mamu i prcaste lepotice skocice~!
srca srca srca srca srca srca srca srca srca srca

Diki81, ja to isto radim malcu i nakon dve ipo godine. Ponekad mislim umrecu od ljubavi! srca srca srca srca srca No, i ne cudi, koliko je zeljen i cekan! Zato gnjavi puslicu, i samo cmaci i mazi!

Tebi, divan ti je tikeeeeer! srca srca srca srca srca srca srca srca srca srca

BiKsi :)
BiKsi :)

Broj poruka : 22697
Godina : 43
Datum upisa : 09.05.2010

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 37 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od micaubica83 30/5/2016, 23:11

Ja nisam verovala drugaricama kad su mi rekle da carski r nije nista strasno jer je meni bilo paklenooo,posle mi je dr objasnila da ue mnogo jaci bol zbog blizanackih trudnoca jer zapravo jako boli kad se materica vraca u prvobitan oblik a blizanackim mamama je dvostruko uvecana materica.Sve ce to proci za par dana i ides kuciii sa skocicama :-*
micaubica83
micaubica83

Broj poruka : 442
Datum upisa : 07.06.2014

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 37 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od BiKsi :) 30/5/2016, 23:43

Meni nisu bolovi bili tako strasni. Kao jaki menstrualni. Jedva sam ustala prvi put,uz sestru naravno,zamantalo mi se i tad me je jace bolelo.Posle mi se rana upalila od flastera,to mi se saniralo tek nakon mesec dana, svrbelo je kao djavo i smorilo me samo tako. Razlicito zene podnose bol, jer je i prag torelancije drugaciji. Posle operisane kicme i tadasnjih bolova, meni je carski stvarno bio nista, onako najiskrenije. Al to je valjda kad prezivis zestoke bolove pre, pa prosto ocekujes, a onda ne bude tako, i samim tim bude psihicki lakse.
BiKsi :)
BiKsi :)

Broj poruka : 22697
Godina : 43
Datum upisa : 09.05.2010

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 37 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od Šašava 30/5/2016, 23:56

Zemske, gde su nam Annci i Tatjanica?
Šašava
Šašava

Broj poruka : 956
Godina : 42
Datum upisa : 30.04.2015

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 37 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od BiKsi :) 31/5/2016, 00:00

Bas pisemo na jutrima...Tatjanici je umrla mama... tuga.
BiKsi :)
BiKsi :)

Broj poruka : 22697
Godina : 43
Datum upisa : 09.05.2010

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 37 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od Blanka 31/5/2016, 01:03

Drage moje ženice, hvala vam na ovim divnim riječima. Moja sreća je uz vas mnogo veća i zato vam puno hvala.

Skočice su izašle jutros iz inkubatora i bile su kod mame na maženje. Taj osjecaj je neopisiv, a dace bog da ga svaka dozivi od vas pa ćete shvatiti o čemu pričam. Donijeli su ih zajedno u krevetac, spavale su, a ja sam ih gledala i samo gledala, i divila se mojim hrabrišama malim, mirisnim. 

Dan rodjenja mojih životića 28.05.2016. 
Drugi dan u bolnici.
Tog jutra standardno vadjenje nalaza, ctg, mjerenje pritiska. Sve je bilo ok. Popodne ctg u redu, pritisak ćutanje, sestra ne prijavljuje da me ne potresa dodatno,zove doktora . Nista ne znam sta se desava,samo vidim frka na odjeljenju, u sobu dolazi dr u trenerku ,covjek nije radio,nacelnica odjeljenja i saopstavaju da je pritisak ogroman i da bebe trpe puno, da moram hitno u salu.  Ali prije toga skidamo serklaž, hitno, nemamo vremena da čekamo salu.Moj muž u šoku, grli me i ljubi i kaze srecno ljubavi. Volim te! Odlazim u ambulantu, skidanje serklaža je bilo užasno bolno, prokrvarim, nemam vremena ni da se obucem, navlacim samo gacice, spustaju me u porodjajni blok. Sestra brzinski radi klistir, briju me, druga uzima sve podatke o meni, muzu. Pedijatrica nadrkana do bola, oprostite na izrazu, tesko joj sto je pozvana subotom da radi, a htjela je mene i bebe da salje za Podgoricu. Doktor moj najmiliji, rod rodjeni, usvojicemo ga :-) dolazi i odrza joj predavanje. Kaze vidis ovu zenu, borila se dugo da dodje do ove trudnoce, prosla je sito i reseto, ovo treba da je njen najsrecniji dan u zivotu, a vi tu histerisete bez potrebe, jer ce ona a i bebe biti dobro, to je jedna zdrava trudnoca i zdrave bebice,usle u deveti mjesec i nema pottebe da ide u Klinicki centar,ne dam!!! Vi šaljete majku i nerodjene bebe u Podgoricu a niste ih ni vidjeli, sramota! Ja u šoku,ne vjerujem sta zena prica, ali doktor je pospremio odmah. 
Stavljaju mi kateter, i doktor me uzima za ruku i odvlaci sa strane i kaze: Miko moj, u sali nas cekaju samo nasmijana lica, sve ovo sto si sad dozivjela zaboravi, na pedijatricu ne obracaj paznju, sve sto govori i sto bude govorila u sali uzimamo s rezervom. Ti si moj zmaj, Bog je uz nas, idemooo. Odlazim sa njim i dvije predivne babice Rajka i Ljilja, koje me na putu do sale hrabre da ce sve biti u redu. Ulazim u salu, tamo 10 ljudi,svi veseli, nasmijani, docekuju me s osmjehom. Hrabre me i bodre, navijaju. Dobijam spinal, nista ne boli, krecemo. Anesteziolog doktorica me mazi, tehnicar, sladak decko prica sa mnom, uspostavljamo neke rodjacke veze, svi su super, moj doktor gore radi sa nacelnicom odjeljenja i ja sam u sigurnim rukama. Iza zelenog pokrivaca javlja se doktor i kaze, miko moj za 10 sec ugledaces tvoju prvu bebu. Vade je, nemirnicu majkinu Katju, skočicu moju. Zaplakala je odmah, pokazuje mi je, a meni samo suze lipte niz obraze. Pogledala me je, znam da je i ona shvatila da sam njena majka, njena snaga i podrska od sada pa zauvijek, dok me ima dok sam ziva. Uzimaju je, odvode u drugu prostoriju. 
Cekamo drugu skočicu, majkinu mirnicu Kasiju, evo je i ona, pokazuju mi je, ne zaplaka odmah, uze je jedna od babica, poče i ona da plače majkina sreća, radost, majkin životić. 
Gledam za njom. Pedijatrica mi se obraca rijecima: Prodisale su, progledale su, ici ce malo u inkubator pa cemo pratiti stanje. 
Moj doktor mi namiguje i kaze, bebe su ti super i nemoj da brigas, sve sto ti bude rekla znas, zanemari. Čestitaju mi svi, ja plačem i dalje. Moj doktor zove moju doktoricu kraljicu sa kojom je bio na vezi cijelo vrijeme, dava mi je na telefon, a ona u njenom stilu : Mačka moja, eto sve je dobro prošlo, uživajte, mazite se i pazite i neka su ti žive i zdrave lutke male.
Posle zasivanja one dvije predivne babice me vode na intenzivnu, prolazimo pored vrata od porodilista kad iza vrata moj muzic, i cijela familija ( dje stadoše svi pitam se ja) udjoše, a moj dragi plače, zbunjen, ma izgubljen totalno. Izljubiše me, čestitaše, samo što ne zapjevaše u sred porodilišta. 
Uvode me u sobu, ja tu sama, sve mislim na moje skočice kako su, jesu li mi dobro. Dolazi sestra i kaže,bebe su super, rumenke male, hoćeš da ti ih slikam u inkubator? O radosti moje, hoću naravno. Ode žena, uze telefon i posle 10 min se vraca. Gledam slike, gledam njih dvije, zajedno u inkubatoru. Rodile se nase srece, nase najljepse zivotno djelo, nas ponos, nasa snaga. Puno srce, puna kuća!
Jutros su izasle iz inkubatora, doveli ih kod mamite, mazili smo se,njuškali,mirisali. Stavljali ih na grudi da ostvarimo prvi kontakt i bilo je bozanstveno. Sjutra opet pa se molim da pokrenemo mlekce jer mi je to sad jedina briga. 
Inace, kad sam ih vidjela,trazila sam odmah da mi skinu kateter, i setala sam po hodniku. Boli,ali sve covjek izdrzi,dobije neku nevjerovatnu snagu to znaju sve majke sto radjaju junake! 
Eto moje junakinje, skocice su se rodile. Rodile se najljepse zvjezde na nebu, najsjajnije, dugo čekane. Volimo vas tetke s Kutka
Katja,Kasija i MAJKA!
srca srca srca srca srca srca srca srca
Blanka
Blanka

Broj poruka : 4318
Godina : 42
Datum upisa : 30.10.2014

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 37 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od Vanilla 31/5/2016, 01:22

Blanka, rasplakala si me i raznežila! Hvala ti za izveštaj, divno, divno.. A tek imena za devojčice, ma prelepo! Želim ti što brži oporavak i da uživate uskoro svojoj kućici svi zajedno, da se volite i mazite zauvek  srca  srca  srca  srca  srca
Ne brini se za mleko, krenuće i to! Mnogim ženama čak i kad se prirodno porode mleko krene za par dana!
love
Vanilla
Vanilla

Broj poruka : 298
Datum upisa : 23.03.2014

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 37 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od BabyBear 31/5/2016, 01:49

Idi bre Blankic u... Rasplaka me zeno toliko da ne mogu da stanem. Pocela sam i da jecam par puta. Lezim u krevetu, citam i prezivljavam bukbalno sve kao da se meni desava...samo sto nemam oziljak da to i dokazem Very Happy

Svi tvoji izvestaji su bili divni ali ovaj je poseban, najlepsi, najnezniji i najzivopisnije napisan. Ovaj je kruna svega!

A doktor Miko? Svaka mu cast! Malo je takvih. Takav je da bih sad pozelela da jednog dana dodjem dole da me on porodi Very Happy
Ma jo sisa pedijatricu, cela ostala ekipa je bila fenomenalna.

Mleko ce ti uskoro krenuti, ne brini, to ti ja kao iskusna majka kazem Wink

Ljubim te puno MAJKA i ljubi preslatke najsladje KK skocice od teta Baby
osmeh srce osmeh srce osmeh srce
BabyBear
BabyBear

Broj poruka : 4268
Godina : 55
Location : Beograd
Datum upisa : 19.06.2014

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 37 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od Mimi12 31/5/2016, 04:15

Hvala ti Blanka na iscrpnim izvestaju i na ovolikim emocijama koje si podelila sa nama. Vas susret je bio kakav smo i ocekivali. Mrvice male prepametne. 
Rasplakah se, ali to sam i ocekivala. Hvala Bogu na doktoru i sestrama kojeg si imala! Pedijatricu cemo zaboraviti. Grozno da se jedna takva osoba bavi poslom koji bi trebao biti tako human.
Uzivaj sad MAMA sa svojim lepoticama!

Mimi12

Broj poruka : 1758
Datum upisa : 21.02.2013

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 37 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od Blanka 31/5/2016, 04:50

Za Baby, Za Mimi 12, Za Vanillu
love love love zagrljaj zagrljaj
Blanka
Blanka

Broj poruka : 4318
Godina : 42
Datum upisa : 30.10.2014

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 37 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od BabyBear 31/5/2016, 04:58

A sto vi zene ne spavate? Pogotovu ti mama...ccc osmeh srce
BabyBear
BabyBear

Broj poruka : 4268
Godina : 55
Location : Beograd
Datum upisa : 19.06.2014

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 37 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od Mimi12 31/5/2016, 05:08

Hahaha, dobro jutro onda i vama!
Ja rano zaspim jer sam uvece jos uvek grozna, pa negde pocnem da vilenim oko 4-5 ujutru.

Mimi12

Broj poruka : 1758
Datum upisa : 21.02.2013

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 37 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od libra35 31/5/2016, 06:35

Cestitam Blanka i da ste zajedno u zagrljaju ceo zivot😘😘😘
libra35
libra35

Broj poruka : 385
Datum upisa : 12.09.2014

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 37 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od Mimi12 31/5/2016, 07:13

Imam jedno pitanje za d-dimer. S obzirom da sam tek usla u 4. mesec, mislim da je malo povecan, oko 400 je. Do kraja drugog trimestra treba da bude 500. Zvanicno sam u ref.vrednostima. Ali problem je sto mi je pre mesec dana bio samo 150. Tako da je prosle nedelje, dok sam jos bila na kraju prvog trimestra i gde je granica 250, sigurno bio preko te vrednosti.
Da li mislite da treba da idem kod hematologa na korekciju terapije? Sada sam na Fraxiparinu 0,3....
Sto utice na njegov rast osim kilaze? Dobila sam 3 kg do sad.

Mimi12

Broj poruka : 1758
Datum upisa : 21.02.2013

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 37 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od Sirijus 31/5/2016, 07:29

Cestitam Blanka, koliko ljubavi i emocija utkano u pricu o devojcicama......... Citam tvoj izvestaj ovako jutrom tek probudjena i emocije me drmaju samo tako. Suze radosnice nad lepotom i cudom radjanja. A najvise na ljubav koja izbija iz svake tvoje ispisane reci. Skocice su jako srecne devojcice sa tobom, mamom punom ljubavi. Sa toliko emocija opisan svaki trenutak da imam utisak da sam bila tu. Neizmerno se radujem dolasku skocica srca srca srca srca srca Uzivajte sada devojke i uzivajte ceo zivot i neka vam ceo bude radostan i srecan, ljubim vas sve tri love
Sirijus
Sirijus

Broj poruka : 1889
Godina : 50
Location : Beograd
Datum upisa : 13.09.2011

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 37 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od Vanja80 31/5/2016, 07:54

Blanka, draga, pridruzujem se klubu rasplakanih zena.
Toliko emocija i ljubavi, suze same idu. Svaka cast doktoru, takvih je malo, ove ostale nebitne i nadrndane osobe zanemarit cemo! Uzivajte Blankic! ljubav
Mimi, meni je na pocetku cetvrtog d dimer bio 400, pre toga cini mi se da je bio oko 150, a na pocetku petog 680, hematolog kaze da je to sve u redu...granica za prvi trimestar je do 500, za drugi od 500-1000, a za treci od 1000-1500.

Vanja80

Broj poruka : 894
Datum upisa : 25.01.2015

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 37 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od Vuchica 31/5/2016, 08:00

Blanka, srca1 znala sam da ces sve da nas oboris izvestajem o prvom susretu sa svojim devojcicama-skocicama family
ne prokomentarisah ranije, ali, imena su im divna

Bogu hvala da jos ima doktora koji vole svoj posao i koji su ljudi. Dobro je da si na takvog naisla kada je bilo najpotrebnije. Tu PRDIjatricu ne zelim ni da komentarisem Mad Mad

Zelim vam da sto pre zbrisete kuci i da uzivate. Vas cetvoro, nek uskoci i neka baba ako moze, samo ne daj bulumenta da ti dolazi u kucu.
ljubav
Vuchica
Vuchica

Broj poruka : 3208
Godina : 47
Location : Beograd
Datum upisa : 09.04.2012

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 37 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od masato 31/5/2016, 08:56

Blanka, neka je sa srecom rodjenje skocica, neka su zdrave i srecne jos 100 godina, zajedno sa mamom i tatom! Mamine lepotice i tatine princezice :))) I sto pre kuci na max mazenje i uzivanje, zasluzili ste. Ljubim te MAMA!
masato
masato

Broj poruka : 157
Godina : 45
Location : Nis
Datum upisa : 10.11.2013

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 37 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od micaubica83 31/5/2016, 09:24

Blankic,izvestaj divan sve je Bogu hvala dobro proslo,uzivaj sada sa svojim lutkicama :-)
micaubica83
micaubica83

Broj poruka : 442
Datum upisa : 07.06.2014

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 37 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od bak 31/5/2016, 09:39

Jao Blanka srca srca srca srca srca srca srca srca srca srca srca srca Divan divan izvestaj i veeeeliki pozdrav za divnog doktora. Ima ih jos na svu srecu

Uzivajj u svakom narednom danu, satu, trenutku srca srca srca srca srca srca
bak
bak

Broj poruka : 6802
Godina : 48
Location : Zemun
Datum upisa : 25.01.2010

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 37 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od Jerapetra 31/5/2016, 09:39

Blankice, ne moze se ovaj tvoj izvestaj procitati bez suza... Bravo za tebe, tvoje dve lepotuske, osoblje u sali i doktora kralja, svaka mu cast! as Sada uzivajte, navijam da mleko lepo krene i da skocice uzivaju sa mamom i tatom! ljubav

Jerapetra

Broj poruka : 1311
Godina : 40
Datum upisa : 20.03.2015

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 37 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od PalcicaBg 31/5/2016, 10:12

Auh Blanka sta mi uradi,placem ko kisa :-) Svaka cast tvom doktoru,takvi se retko radjaju.Brz oporavak zelim i da sto pre uzivate kod kucice svi skupa.Ljubim vas puno!
PalcicaBg
PalcicaBg

Broj poruka : 4146
Location : Beograd
Datum upisa : 24.02.2013

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 37 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od tiramisu 31/5/2016, 10:34

Uh Blanka,ne mogu da prestanem da placem. Poistovecujem se sa tobom jer i mene isto ceka.Kada ce vas pustiti kuci? Jel imas bolove danas?
tiramisu
tiramisu

Broj poruka : 922
Godina : 44
Location : Beograd
Datum upisa : 01.12.2013

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 37 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od Sponsored content


Sponsored content


Nazad na vrh Ići dole

Strana 37 od 40 Prethodni  1 ... 20 ... 36, 37, 38, 39, 40  Sledeći

Nazad na vrh

- Similar topics

 
Dozvole ovog foruma:
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu