KUTAK
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

BB-Dva ovna pošla po svoje ovčice (slika je iz mladjih dana)

+47
SladZana
Eho
ahosame
aurora
twinsi
zumbulcic
ivanicasale
libra35
SoJa
lenjivica
Amna84
Vecka
Smrdica
Niny
Vuchica
HappyGirl
MalaSaJuga
Bobaue
srculence 84
AriesGirl
saska1
PalcicaBg
Ancica 87
OKacica
zsuki75
nina :)
Zmajuška
kiki5
Jerapetra
bak
Dora1
Lina73
tatjanica
jelena.kuburic
sanja 73
Sirijus
Vanja80
mimi85
alisa
micaubica83
Pikseta
Mimi12
noja
Blanka
Tebi
BiKsi :)
BabyBear
51 posters

Strana 7 od 44 Prethodni  1 ... 6, 7, 8 ... 25 ... 44  Sledeći

Ići dole

BB-Dva ovna pošla po svoje ovčice (slika je iz mladjih dana) - Page 7 Empty Re: BB-Dva ovna pošla po svoje ovčice (slika je iz mladjih dana)

Počalji od mimi85 2/4/2016, 22:44

Trecoj smeni zelim veselu noc a ja moram ustati u 5.30  v

I moj se pakuje za 5minuta pred polazak normalno.... Sta zaboravi zaboravi ja se time ne opterecujem. (Lazem ko pas izdernjam se svaki put da je neodgovoran) zimus u Pragu pitam ga da li je sve odneo do kola, vice da jeste...ne budem lenja da proverim: moja jakna ostala u ormaru, neseser u kupatilu, ne secam se vise sta je trece bilo....
mimi85
mimi85

Broj poruka : 3352
Godina : 39
Datum upisa : 03.11.2015

https://mimainmiraculousadventure.blogspot.com/

Nazad na vrh Ići dole

BB-Dva ovna pošla po svoje ovčice (slika je iz mladjih dana) - Page 7 Empty Re: BB-Dva ovna pošla po svoje ovčice (slika je iz mladjih dana)

Počalji od BabyBear 2/4/2016, 22:58

Mimi12 ::Haha, slicno i kod mene. Samo moj ima teoriju da ja i tako volim sve da organizujem, pa "mi se on tu ne bi mesao". Ali se nikad ni za sta i ne buni i sve mu uvek dobro. Lak za odrzavanje Very Happy .

E, a i moj je bas takav. Ne trazi nista i nista mu ne treba, samo da jede, i to ne mora da bude spremljeno i da ga ceka, itd. A sto se odrzavanja tice, nisam verovala da postoje takvi
A isti je i sto se teorije tice, ima istu teoriju, mada je u pravu lol!
BabyBear
BabyBear

Broj poruka : 4268
Godina : 55
Location : Beograd
Datum upisa : 19.06.2014

Nazad na vrh Ići dole

BB-Dva ovna pošla po svoje ovčice (slika je iz mladjih dana) - Page 7 Empty Re: BB-Dva ovna pošla po svoje ovčice (slika je iz mladjih dana)

Počalji od BabyBear 2/4/2016, 22:59

mimi85 ::Trecoj smeni zelim veselu noc a ja moram ustati u 5.30  v

I moj se pakuje za 5minuta pred polazak normalno.... Sta zaboravi zaboravi ja se time ne opterecujem. (Lazem ko pas izdernjam se svaki put da je neodgovoran) zimus u Pragu pitam ga da li je sve odneo do kola, vice da jeste...ne budem lenja da proverim: moja jakna ostala u ormaru, neseser u kupatilu, ne secam se vise sta je trece bilo....

Laku noc draga. I ja cu uskoro, tako da cu opet dati otkaz III smeni za veceras jer sam em ustala danas u 6, em cu sutra u 8 ustati da idemo u manastir u Beocin. Jedva cekam Very Happy
BabyBear
BabyBear

Broj poruka : 4268
Godina : 55
Location : Beograd
Datum upisa : 19.06.2014

Nazad na vrh Ići dole

BB-Dva ovna pošla po svoje ovčice (slika je iz mladjih dana) - Page 7 Empty Re: BB-Dva ovna pošla po svoje ovčice (slika je iz mladjih dana)

Počalji od HappyGirl 2/4/2016, 23:43

Srećno draga! igracice igracice
HappyGirl
HappyGirl

Broj poruka : 13681
Location : Uvek na oblacima :)
Datum upisa : 05.12.2007

Nazad na vrh Ići dole

BB-Dva ovna pošla po svoje ovčice (slika je iz mladjih dana) - Page 7 Empty Re: BB-Dva ovna pošla po svoje ovčice (slika je iz mladjih dana)

Počalji od Sirijus 3/4/2016, 00:06

Laku noc BB lepi snovi
Sirijus
Sirijus

Broj poruka : 1889
Godina : 50
Location : Beograd
Datum upisa : 13.09.2011

Nazad na vrh Ići dole

BB-Dva ovna pošla po svoje ovčice (slika je iz mladjih dana) - Page 7 Empty Re: BB-Dva ovna pošla po svoje ovčice (slika je iz mladjih dana)

Počalji od BiKsi :) 3/4/2016, 11:43

Bravo za dobar prolaktin! 

Uzivajte u lepom danu,  mir s vama djeco!  :-P


Poslednji izmenio BiKsi :) dana 3/4/2016, 16:03, izmenjeno ukupno 1 puta
BiKsi :)
BiKsi :)

Broj poruka : 22697
Godina : 43
Datum upisa : 09.05.2010

Nazad na vrh Ići dole

BB-Dva ovna pošla po svoje ovčice (slika je iz mladjih dana) - Page 7 Empty Re: BB-Dva ovna pošla po svoje ovčice (slika je iz mladjih dana)

Počalji od bak 3/4/2016, 15:11

Evo nekoliko roda roda roda roda roda roda roda nece biti viska Wink
bak
bak

Broj poruka : 6802
Godina : 48
Location : Zemun
Datum upisa : 25.01.2010

Nazad na vrh Ići dole

BB-Dva ovna pošla po svoje ovčice (slika je iz mladjih dana) - Page 7 Empty Re: BB-Dva ovna pošla po svoje ovčice (slika je iz mladjih dana)

Počalji od zsuki75 3/4/2016, 19:42

Ahaha ala ste me nasmejale za pakovanje!
Joj ja sam se u životu toliko pakovala. ..što tokom studija raznih i stalno sam negde išla. ..ili se selila.
Sad sam pravi tata mata! Celu kuću za par sati !i to sve smisleno i obeleženo. Ahaha
Jedno me dragi selio, bilo je danas za sutra tad još nismo živeli zajedno. Javi on meni ujutru, imam kombi za popodne. Ja ga zovem za par sati kao možeš da dođeš! Ahaha evakuacija.

Za more sve pakujem tako da ne mora da se vadi iz kofera, sve možeš lepo redom vaditi. Uh uh al sam se nahvalila ahaha
A nisam neka urednica inače, ustvari sam udvojena ličnost!

BB navijam za tebe!

zsuki75

Broj poruka : 873
Godina : 48
Location : NS
Datum upisa : 05.05.2015

Nazad na vrh Ići dole

BB-Dva ovna pošla po svoje ovčice (slika je iz mladjih dana) - Page 7 Empty Re: BB-Dva ovna pošla po svoje ovčice (slika je iz mladjih dana)

Počalji od BabyBear 3/4/2016, 21:38

Drage moje zene, mi smo danas bili u manastiru u Beocinu u kome se nalazi cudesna ikona presvete Bogorodice. Manastir је poseban za parove koji ne mogu da imaju decu. Prelepo je bilo, divan dan, divan manastir, divne molitve.
Ljubi vas BB ljubav
BabyBear
BabyBear

Broj poruka : 4268
Godina : 55
Location : Beograd
Datum upisa : 19.06.2014

Nazad na vrh Ići dole

BB-Dva ovna pošla po svoje ovčice (slika je iz mladjih dana) - Page 7 Empty Re: BB-Dva ovna pošla po svoje ovčice (slika je iz mladjih dana)

Počalji od mimi85 3/4/2016, 22:04

Nek donese ispunjenje zelja!
mimi85
mimi85

Broj poruka : 3352
Godina : 39
Datum upisa : 03.11.2015

https://mimainmiraculousadventure.blogspot.com/

Nazad na vrh Ići dole

BB-Dva ovna pošla po svoje ovčice (slika je iz mladjih dana) - Page 7 Empty Re: BB-Dva ovna pošla po svoje ovčice (slika je iz mladjih dana)

Počalji od BabyBear 3/4/2016, 22:48

mimi85 ::Nek donese ispunjenje zelja!
love
BabyBear
BabyBear

Broj poruka : 4268
Godina : 55
Location : Beograd
Datum upisa : 19.06.2014

Nazad na vrh Ići dole

BB-Dva ovna pošla po svoje ovčice (slika je iz mladjih dana) - Page 7 Empty Re: BB-Dva ovna pošla po svoje ovčice (slika je iz mladjih dana)

Počalji od BabyBear 3/4/2016, 22:51

Nedostaje mi Tatjanica i njena pozitivnost i veselje i da ljubim nju i Sofkicu lepoticu srcasti poljupci zagrljaj
BabyBear
BabyBear

Broj poruka : 4268
Godina : 55
Location : Beograd
Datum upisa : 19.06.2014

Nazad na vrh Ići dole

BB-Dva ovna pošla po svoje ovčice (slika je iz mladjih dana) - Page 7 Empty Re: BB-Dva ovna pošla po svoje ovčice (slika je iz mladjih dana)

Počalji od noja 3/4/2016, 23:28

Lepo sto ste obisli manastir , jos jedan je divan ali crkva svete Petke u Sremskoj Kamenici ako budete imali priliku da posetite..vidim da volite vikend lepo da iskoristite . mosti ruke su bile e sad ne znam da li je tu jos uvek ili ih donose mozete nekako i proveriti....
Divnoooo Baby osmeh srce
noja
noja

Broj poruka : 6242
Godina : 45
Location : tamo gde Dunav teče
Datum upisa : 24.02.2011

Nazad na vrh Ići dole

BB-Dva ovna pošla po svoje ovčice (slika je iz mladjih dana) - Page 7 Empty Re: BB-Dva ovna pošla po svoje ovčice (slika je iz mladjih dana)

Počalji od BabyBear 3/4/2016, 23:32

Vise do Praga necemo imati vremena da idemo bilo gde, jer sledeci vikend slavimo rodjendane sreca
BabyBear
BabyBear

Broj poruka : 4268
Godina : 55
Location : Beograd
Datum upisa : 19.06.2014

Nazad na vrh Ići dole

BB-Dva ovna pošla po svoje ovčice (slika je iz mladjih dana) - Page 7 Empty Re: BB-Dva ovna pošla po svoje ovčice (slika je iz mladjih dana)

Počalji od Blanka 3/4/2016, 23:33

Divno Baby, neka ste bili. Mene takva mjesta potpuno ispune i onda me ta energija manastira prati dugo, dugo. Nadam se da ce dragi bog uslusiti sve tvoje molitve danas izrecene, jer znam da si tamo pristupila cistog srca i duse. Ljubim te ljubav
Blanka
Blanka

Broj poruka : 4318
Godina : 42
Datum upisa : 30.10.2014

Nazad na vrh Ići dole

BB-Dva ovna pošla po svoje ovčice (slika je iz mladjih dana) - Page 7 Empty Re: BB-Dva ovna pošla po svoje ovčice (slika je iz mladjih dana)

Počalji od BabyBear 3/4/2016, 23:34

Hvala ti Blanka duso moja lepa i dobra osmeh srce
BabyBear
BabyBear

Broj poruka : 4268
Godina : 55
Location : Beograd
Datum upisa : 19.06.2014

Nazad na vrh Ići dole

BB-Dva ovna pošla po svoje ovčice (slika je iz mladjih dana) - Page 7 Empty Re: BB-Dva ovna pošla po svoje ovčice (slika je iz mladjih dana)

Počalji od Jerapetra 4/4/2016, 00:44

BB, evo mene ovaj put u trecoj smeni, samo da malo navijam za tebe vv vv vv bb d bb

Jerapetra

Broj poruka : 1311
Godina : 40
Datum upisa : 20.03.2015

Nazad na vrh Ići dole

BB-Dva ovna pošla po svoje ovčice (slika je iz mladjih dana) - Page 7 Empty Re: BB-Dva ovna pošla po svoje ovčice (slika je iz mladjih dana)

Počalji od BabyBear 4/4/2016, 00:55

Ierapetra ::BB, evo mene ovaj put u trecoj smeni, samo da malo navijam za tebe vv vv vv bb d bb
poljubci
BabyBear
BabyBear

Broj poruka : 4268
Godina : 55
Location : Beograd
Datum upisa : 19.06.2014

Nazad na vrh Ići dole

BB-Dva ovna pošla po svoje ovčice (slika je iz mladjih dana) - Page 7 Empty Re: BB-Dva ovna pošla po svoje ovčice (slika je iz mladjih dana)

Počalji od Sirijus 4/4/2016, 08:47

BB pozdrav od prve smene osmeh srce vid kako ti se sprema lepo vreme za Prag i tvoje bebice.
Sirijus
Sirijus

Broj poruka : 1889
Godina : 50
Location : Beograd
Datum upisa : 13.09.2011

Nazad na vrh Ići dole

BB-Dva ovna pošla po svoje ovčice (slika je iz mladjih dana) - Page 7 Empty Re: BB-Dva ovna pošla po svoje ovčice (slika je iz mladjih dana)

Počalji od mimi85 4/4/2016, 08:57

Tebi, srecan put u Prag!!! 

A sto se tice vremena u Pragu bice lepo al ne ove vrucine kao kod nas. 
Ja svaki put mislim da me telefon laze kad mi pokaze trenutnu temperaturu hahahahaha jer su mi ove temperature neverovatne za april
mimi85
mimi85

Broj poruka : 3352
Godina : 39
Datum upisa : 03.11.2015

https://mimainmiraculousadventure.blogspot.com/

Nazad na vrh Ići dole

BB-Dva ovna pošla po svoje ovčice (slika je iz mladjih dana) - Page 7 Empty Re: BB-Dva ovna pošla po svoje ovčice (slika je iz mladjih dana)

Počalji od Vuchica 4/4/2016, 10:11

BabyBear ::Drage moje zene, mi smo danas bili u manastiru u Beocinu u kome se nalazi cudesna ikona presvete Bogorodice. Manastir је poseban za parove koji ne mogu da imaju decu. Prelepo je bilo, divan dan, divan manastir, divne molitve.
Ljubi vas BB ljubav

Nek se uslise vase molitve, BB :). Bas vlada neka posebna energija u manastiru. Mi smo jednom bili, a imamo zelju da odemo opet, ovog puta sa Bogdanom sunny
Hteli ovog vikenda, ali smo pomerili. Mogli smo se sresti

Saljem mamecu prasinu! Navijam jako za vas i vase ovcice!
srecno!
Vuchica
Vuchica

Broj poruka : 3208
Godina : 47
Location : Beograd
Datum upisa : 09.04.2012

Nazad na vrh Ići dole

BB-Dva ovna pošla po svoje ovčice (slika je iz mladjih dana) - Page 7 Empty Re: BB-Dva ovna pošla po svoje ovčice (slika je iz mladjih dana)

Počalji od zsuki75 4/4/2016, 10:25

Divno za manastir, dođe mi da i ja idem!

zsuki75

Broj poruka : 873
Godina : 48
Location : NS
Datum upisa : 05.05.2015

Nazad na vrh Ići dole

BB-Dva ovna pošla po svoje ovčice (slika je iz mladjih dana) - Page 7 Empty Re: BB-Dva ovna pošla po svoje ovčice (slika je iz mladjih dana)

Počalji od PalcicaBg 4/4/2016, 10:59

Bb vidim lepo ste proveli vikend,i mi smo prosli vikend bili u Koporin,taj mir treba svako da oseti.
gde je otprilike manastir Beocin,koliko daleko?
Neka vam Presveta Bogorodica uslisi zelje pa da joj se sledece godine pohvalite bar jednim zamotuljkom
PalcicaBg
PalcicaBg

Broj poruka : 4146
Location : Beograd
Datum upisa : 24.02.2013

Nazad na vrh Ići dole

BB-Dva ovna pošla po svoje ovčice (slika je iz mladjih dana) - Page 7 Empty Re: BB-Dva ovna pošla po svoje ovčice (slika je iz mladjih dana)

Počalji od BabyBear 4/4/2016, 13:07

Vuchica ::
BabyBear ::Drage moje zene, mi smo danas bili u manastiru u Beocinu u kome se nalazi cudesna ikona presvete Bogorodice. Manastir је poseban za parove koji ne mogu da imaju decu. Prelepo je bilo, divan dan, divan manastir, divne molitve.
Ljubi vas BB ljubav

Nek se uslise vase molitve, BB :). Bas vlada neka posebna energija u manastiru. Mi smo jednom bili, a imamo zelju da odemo opet, ovog puta sa Bogdanom  sunny
Hteli ovog vikenda, ali smo pomerili. Mogli smo se sresti

Saljem mamecu prasinu! Navijam jako za vas i vase ovcice!
srecno!

Tamo stvarno vlada neka posebna energija. Mene je, cim sam usla u crkvu, nesto obuzelo sto ne umem da opisem. A nisam neki verski fanatik pa da imam objasnjenje za to ili da druge nagovaram. Kuma i ja usle i ona kaze...uh sto mi je prejak miris ovde (a ona npr. ide cesce u crkve i manastire od mene). A meni je bas ta koncentracija mirisa tamjnana prijala. Crkva je puna bila za liturgiju, a ja sam se osecala kao da sam sama tamo. Posle kad je svestenik citao meni i muzu molitvu, ja sam pocela da placem kao kisa, klecim i placem, ne stajem. Telo mi se trese, jecaji. Kao da sam se praznila i neku gorcinu iz sebe izbacivala. Osetila sam gorko u ustima...cudno. I onda kad sam izasla iz crkve posle molitve, tek onda sam pocela da placem kao kisa... Valjda sam ispraznila sve to iz sebe i posle se smirila. A bas sam bila napeta ovih dana, kao struna. Bice sve dobro, znam sunny
BabyBear
BabyBear

Broj poruka : 4268
Godina : 55
Location : Beograd
Datum upisa : 19.06.2014

Nazad na vrh Ići dole

BB-Dva ovna pošla po svoje ovčice (slika je iz mladjih dana) - Page 7 Empty Re: BB-Dva ovna pošla po svoje ovčice (slika je iz mladjih dana)

Počalji od BabyBear 4/4/2016, 13:09

PalcicaBg ::Bb vidim lepo ste proveli vikend,i mi smo prosli vikend bili u Koporin,taj mir treba svako da oseti.
gde je otprilike manastir Beocin,koliko daleko?
Neka vam Presveta Bogorodica uslisi zelje pa da joj se sledece godine pohvalite bar jednim zamotuljkom

To ti je oko 90 km od Beograda. Od Beograda ima 2 puta, svejedno je kojim se ide. Jedan je preko Rume, pa Beocin dodje odmah posle Sremske Kamenice, a drugi put je preko Petrovaradina. Mislim da je razlika u duzini oko 4 km. Mi smo otisli preko Rume, a vratili se preko Petrovaradina i proveli dan posle u Sremskim Karlovcima. Bio je to jedan diiiiiiiivan dan sunny sunny sunny

A htela sam i ja da idem do manastira Koporin, ali nisam uspela da se organizujem pre Praga. Jednom cu otici Very Happy
BabyBear
BabyBear

Broj poruka : 4268
Godina : 55
Location : Beograd
Datum upisa : 19.06.2014

Nazad na vrh Ići dole

BB-Dva ovna pošla po svoje ovčice (slika je iz mladjih dana) - Page 7 Empty Re: BB-Dva ovna pošla po svoje ovčice (slika je iz mladjih dana)

Počalji od Sponsored content


Sponsored content


Nazad na vrh Ići dole

Strana 7 od 44 Prethodni  1 ... 6, 7, 8 ... 25 ... 44  Sledeći

Nazad na vrh

- Similar topics

 
Dozvole ovog foruma:
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu