KUTAK
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

BB-Dva ovna pošla po svoje ovčice (slika je iz mladjih dana)

+47
SladZana
Eho
ahosame
aurora
twinsi
zumbulcic
ivanicasale
libra35
SoJa
lenjivica
Amna84
Vecka
Smrdica
Niny
Vuchica
HappyGirl
MalaSaJuga
Bobaue
srculence 84
AriesGirl
saska1
PalcicaBg
Ancica 87
OKacica
zsuki75
nina :)
Zmajuška
kiki5
Jerapetra
bak
Dora1
Lina73
tatjanica
jelena.kuburic
sanja 73
Sirijus
Vanja80
mimi85
alisa
micaubica83
Pikseta
Mimi12
noja
Blanka
Tebi
BiKsi :)
BabyBear
51 posters

Strana 6 od 44 Prethodni  1 ... 5, 6, 7 ... 25 ... 44  Sledeći

Ići dole

BB-Dva ovna pošla po svoje ovčice (slika je iz mladjih dana) - Page 6 Empty Re: BB-Dva ovna pošla po svoje ovčice (slika je iz mladjih dana)

Počalji od Blanka 2/4/2016, 14:14

Baby, bravo za odličan prolaktin. Eto i pored svega tebi rezultat super. Svaka čast!. Ljubimo te moje skočice i ja osmeh srce d d
Blanka
Blanka

Broj poruka : 4318
Godina : 42
Datum upisa : 30.10.2014

Nazad na vrh Ići dole

BB-Dva ovna pošla po svoje ovčice (slika je iz mladjih dana) - Page 6 Empty Re: BB-Dva ovna pošla po svoje ovčice (slika je iz mladjih dana)

Počalji od Sirijus 2/4/2016, 14:16

Meni je zapala za oko sasvim druga osobina kod gej populacije. A to je da prosto vooooole da ciste sredjuju i da je cakum pakum. Znam iz licnog druzenja. Prosto sam pozelela da ih zadrzim u kuci. Lepi ki lutke i korisni lol!
Sirijus
Sirijus

Broj poruka : 1889
Godina : 50
Location : Beograd
Datum upisa : 13.09.2011

Nazad na vrh Ići dole

BB-Dva ovna pošla po svoje ovčice (slika je iz mladjih dana) - Page 6 Empty Re: BB-Dva ovna pošla po svoje ovčice (slika je iz mladjih dana)

Počalji od Pikseta 2/4/2016, 14:26

Hahaha,Sirijus Laughing Laughing Potpuno sam se pronasla u tvom opisu osobina gej populacije.Hej,hej jesam li ja gej lol!
Pikseta
Pikseta

Broj poruka : 106
Location : Novi Sad
Datum upisa : 20.05.2015

Nazad na vrh Ići dole

BB-Dva ovna pošla po svoje ovčice (slika je iz mladjih dana) - Page 6 Empty Re: BB-Dva ovna pošla po svoje ovčice (slika je iz mladjih dana)

Počalji od BabyBear 2/4/2016, 14:27

Blanka ::Baby, bravo za odličan prolaktin. Eto i pored svega tebi rezultat super. Svaka čast!. Ljubimo te moje skočice i ja osmeh srce d d

Pa tebe cekam da se probudis mamice i da ljubnem vas sve tri. Ali dobro, odbila sam ti spavanje na tesko disanje i tu tvoju dugotrajnu prehladu.

Saljem ti puno sunca, mada ga verovatno dosta imas dole sunny sunny sunny osmeh srce
BabyBear
BabyBear

Broj poruka : 4268
Godina : 55
Location : Beograd
Datum upisa : 19.06.2014

Nazad na vrh Ići dole

BB-Dva ovna pošla po svoje ovčice (slika je iz mladjih dana) - Page 6 Empty Re: BB-Dva ovna pošla po svoje ovčice (slika je iz mladjih dana)

Počalji od Tebi 2/4/2016, 14:28

Draga moja BB osmeh srce Nisi ni morala da ga vadis, znala sam da ce ti biti dobar. Skoro pa kao moj  lol!
Tebi
Tebi

Broj poruka : 656
Godina : 38
Location : Serbia
Datum upisa : 20.11.2013

Nazad na vrh Ići dole

BB-Dva ovna pošla po svoje ovčice (slika je iz mladjih dana) - Page 6 Empty Re: BB-Dva ovna pošla po svoje ovčice (slika je iz mladjih dana)

Počalji od BabyBear 2/4/2016, 14:28

Pixeta darling, bas mi treba neko ovih dana pred put da malo opajamo po kuci Wink
BabyBear
BabyBear

Broj poruka : 4268
Godina : 55
Location : Beograd
Datum upisa : 19.06.2014

Nazad na vrh Ići dole

BB-Dva ovna pošla po svoje ovčice (slika je iz mladjih dana) - Page 6 Empty Re: BB-Dva ovna pošla po svoje ovčice (slika je iz mladjih dana)

Počalji od Blanka 2/4/2016, 14:30

BabyBear ::
Blanka ::Baby, bravo za odličan prolaktin. Eto i pored svega tebi rezultat super. Svaka čast!. Ljubimo te moje skočice i ja osmeh srce d d

Pa tebe cekam da se probudis mamice i da ljubnem vas sve tri. Ali dobro, odbila sam ti spavanje na tesko disanje i tu tvoju dugotrajnu prehladu.

Saljem ti puno sunca, mada ga verovatno dosta imas dole sunny sunny sunny  osmeh srce

Baby dušo moja dobra. Sinoć nisam ni spavala od ove prehlade. Bila kod dr. Pisala sam trudnickim stranam. Ti si imala susret sa gejovima a ja sa dr Končitom. E ne znam ni sad je li musko ili zensko lol!
Blanka
Blanka

Broj poruka : 4318
Godina : 42
Datum upisa : 30.10.2014

Nazad na vrh Ići dole

BB-Dva ovna pošla po svoje ovčice (slika je iz mladjih dana) - Page 6 Empty Re: BB-Dva ovna pošla po svoje ovčice (slika je iz mladjih dana)

Počalji od BabyBear 2/4/2016, 14:30

Tebi ::Draga moja BB osmeh srce Nisi ni morala da ga vadis, znala sam da ce ti biti dobar. Skoro pa kao moj  lol!

Pa ti si mladja i sladja Wink
BabyBear
BabyBear

Broj poruka : 4268
Godina : 55
Location : Beograd
Datum upisa : 19.06.2014

Nazad na vrh Ići dole

BB-Dva ovna pošla po svoje ovčice (slika je iz mladjih dana) - Page 6 Empty Re: BB-Dva ovna pošla po svoje ovčice (slika je iz mladjih dana)

Počalji od Pikseta 2/4/2016, 14:31

Nikakav problem Very Happy Ja sam svoju kucu okrecila(to znas),sredila..sad sam potpuno slobodna i mogu priskociti u pomoc Wink
Pikseta
Pikseta

Broj poruka : 106
Location : Novi Sad
Datum upisa : 20.05.2015

Nazad na vrh Ići dole

BB-Dva ovna pošla po svoje ovčice (slika je iz mladjih dana) - Page 6 Empty Re: BB-Dva ovna pošla po svoje ovčice (slika je iz mladjih dana)

Počalji od BabyBear 2/4/2016, 14:32

Blanka ::
BabyBear ::
Blanka ::Baby, bravo za odličan prolaktin. Eto i pored svega tebi rezultat super. Svaka čast!. Ljubimo te moje skočice i ja osmeh srce d d

Pa tebe cekam da se probudis mamice i da ljubnem vas sve tri. Ali dobro, odbila sam ti spavanje na tesko disanje i tu tvoju dugotrajnu prehladu.

Saljem ti puno sunca, mada ga verovatno dosta imas dole sunny sunny sunny  osmeh srce

Baby dušo moja dobra. Sinoć nisam ni spavala od ove prehlade. Bila kod dr. Pisala sam trudnickim stranam. Ti si imala susret sa gejovima a ja sa dr Končitom. E ne znam ni sad je li musko ili zensko lol!

Hahahahahahahahahaha
Jel ti pevala?  b  b  b  b  b
BabyBear
BabyBear

Broj poruka : 4268
Godina : 55
Location : Beograd
Datum upisa : 19.06.2014

Nazad na vrh Ići dole

BB-Dva ovna pošla po svoje ovčice (slika je iz mladjih dana) - Page 6 Empty Re: BB-Dva ovna pošla po svoje ovčice (slika je iz mladjih dana)

Počalji od Blanka 2/4/2016, 14:36

https://youtu.be/xQsn873Otik

Evo pogledaj insert iz naseg domaceg filma cudo nevidjeno. Dr je ista kao ova baba grana. Samo poslusaj dijalog i sve ce ti biti jasno lol! lol! lol!
Blanka
Blanka

Broj poruka : 4318
Godina : 42
Datum upisa : 30.10.2014

Nazad na vrh Ići dole

BB-Dva ovna pošla po svoje ovčice (slika je iz mladjih dana) - Page 6 Empty Re: BB-Dva ovna pošla po svoje ovčice (slika je iz mladjih dana)

Počalji od BabyBear 2/4/2016, 14:37

Pikseta ::Nikakav problem Very Happy Ja sam svoju kucu okrecila(to znas),sredila..sad sam potpuno slobodna i mogu priskociti u pomoc Wink

E posto sad imas viska vremena, zvacu te kad budem trebala da putujem da mi pomognes da se pakujem, jer ako sta mrzim na ovom svetu to je pakovanje i to uvek radim u ne minut do 12, nego u sekund do 12 i onda sam naravno u panici. I samo nemoj da mi kazes da pocnem na vreme jer sam to pokusala 100000 puta i opet ostavim za pred sam put, iako npr. imam 3 dana pre toga slobodna. Znaci pakovanje v v v
BabyBear
BabyBear

Broj poruka : 4268
Godina : 55
Location : Beograd
Datum upisa : 19.06.2014

Nazad na vrh Ići dole

BB-Dva ovna pošla po svoje ovčice (slika je iz mladjih dana) - Page 6 Empty Re: BB-Dva ovna pošla po svoje ovčice (slika je iz mladjih dana)

Počalji od BabyBear 2/4/2016, 14:41

Hahahahahahahaha...prava matora Koncita
Andjeli s tobom! hahahahaha
BabyBear
BabyBear

Broj poruka : 4268
Godina : 55
Location : Beograd
Datum upisa : 19.06.2014

Nazad na vrh Ići dole

BB-Dva ovna pošla po svoje ovčice (slika je iz mladjih dana) - Page 6 Empty Re: BB-Dva ovna pošla po svoje ovčice (slika je iz mladjih dana)

Počalji od Blanka 2/4/2016, 14:45

Hahahahahah, bas me podsjetila na babu granu lol! lol! lol!
Blanka
Blanka

Broj poruka : 4318
Godina : 42
Datum upisa : 30.10.2014

Nazad na vrh Ići dole

BB-Dva ovna pošla po svoje ovčice (slika je iz mladjih dana) - Page 6 Empty Re: BB-Dva ovna pošla po svoje ovčice (slika je iz mladjih dana)

Počalji od mimi85 2/4/2016, 15:03

jes varaju ko blesavi i umeju da budu ljubomorni...ove koje ja znam, oni su protiv parade, homofobicni su(smesno zvuci ali je istina) na one sto se prenemazu, oblace ko nesvet i sve ostalo... Al zato kaze seka moja(imaju oni dosta lezbo ili gay kruzeva) da su lezbejke grozne... u smislu da su isfrustrirane, da mrze muskarce itd...
mimi85
mimi85

Broj poruka : 3352
Godina : 39
Datum upisa : 03.11.2015

https://mimainmiraculousadventure.blogspot.com/

Nazad na vrh Ići dole

BB-Dva ovna pošla po svoje ovčice (slika je iz mladjih dana) - Page 6 Empty Re: BB-Dva ovna pošla po svoje ovčice (slika je iz mladjih dana)

Počalji od Pikseta 2/4/2016, 15:05

A,ja kad negde putujem,ja se spakujem 2 nedelje ranije,mada se desi da mi nesto treba,pa ponovo raspakujem,nosim,operem,peglam,vracam..i stalno proveravam da nisam nesto slucajno zaboravila.A,moj muz pred ovaj put u torbu je ubacio stvari u 13 h,otisao u 13 i 30,ja se vec bila unervozila zbog njega.Noc pre toga i celo jutro sam ga zapitkivala kad ce se spakovati Rolling Eyes
Pikseta
Pikseta

Broj poruka : 106
Location : Novi Sad
Datum upisa : 20.05.2015

Nazad na vrh Ići dole

BB-Dva ovna pošla po svoje ovčice (slika je iz mladjih dana) - Page 6 Empty Re: BB-Dva ovna pošla po svoje ovčice (slika je iz mladjih dana)

Počalji od Sirijus 2/4/2016, 15:54

Ja cu da vas popakujem u roku od odmah. Mene je tata istrenirao ko kod one emisije leteci start lol! Mada je samo dovoljno da mi se kaze da se putuje u ja spakovana. Naravno sve se radi sad dva pred polazak. Ako vreme nije i krace lol!
Sirijus
Sirijus

Broj poruka : 1889
Godina : 50
Location : Beograd
Datum upisa : 13.09.2011

Nazad na vrh Ići dole

BB-Dva ovna pošla po svoje ovčice (slika je iz mladjih dana) - Page 6 Empty Re: BB-Dva ovna pošla po svoje ovčice (slika je iz mladjih dana)

Počalji od BabyBear 2/4/2016, 18:45

Ma jeste, lako vama kad pakujete samo sebe. Ja pakujem nas oboje i to otprilike izgleda ovako:

Idemo negde i muz stalno kritikuje mene kako se sporo pakujem, a on kao za 5 minuta. I onda ja pocnem i natenane, i onda pitam njega jesi li se spakovao, a on kaze pusti ti mene, ja se spakujem za 5 minuta, znas to. Vrlo dobro znam!
On pita na koliko idemo (npr. na 3 dana) i onda se preslisava na glas i vadi sve to iz ormara "ok, meni trebaju 3 majce, troje gace, troje carape, jedne farmerke"...i to je to...naravno sve to spusti na krevet da bih to JA spakovala u torbu "jer sam ja najbolji paker na svetu".
E onda ja kad zavrsim svoje pocnem da stavljam sve u torbu i to izgleda ovako: "gde ti je neseser?", "nisam spakovao"..."gde ti je kais", "nisam spakovao"..."gde su ti cipele/patike", "nisam spakovao"..."jesi li spakovao knjigu", "nisam"... A da ne pricam o tome kako se ne seti nicega drugoga sto bi jos trebalo da ponesemo, kao npr. kad idemo kod njegovih u BP (nije u Crnoj Gori lol! ) pa treba njegovima da ponesemo nesto, ili da vratimo nesto njihovo ili sta god odande. E pa i ja bih se tako spakovala za 5 min. I staaaaaalno ista prica v
BabyBear
BabyBear

Broj poruka : 4268
Godina : 55
Location : Beograd
Datum upisa : 19.06.2014

Nazad na vrh Ići dole

BB-Dva ovna pošla po svoje ovčice (slika je iz mladjih dana) - Page 6 Empty Re: BB-Dva ovna pošla po svoje ovčice (slika je iz mladjih dana)

Počalji od Mimi12 2/4/2016, 18:52

BB super prl! Sad si mirna. Zamisli koliki bi tek bio da se nisi tek toliko nervirala? Sigurno ispod 300.
Znala sam da nemas visok prolaktin. Pa gde si videla medvedica sa visokim prolaktinom?

Mimi12

Broj poruka : 1758
Datum upisa : 21.02.2013

Nazad na vrh Ići dole

BB-Dva ovna pošla po svoje ovčice (slika je iz mladjih dana) - Page 6 Empty Re: BB-Dva ovna pošla po svoje ovčice (slika je iz mladjih dana)

Počalji od Mimi12 2/4/2016, 18:59

A pakovanjem se opterecujem koliko i tvoj muz.
Izuzev kad se ide u pustinju na safari, svuda moze da se kupi sve sto treba. Bitno poneti ves, dokumenta i - pare. Bez nepotrebne panike, molim!
Kad je Prag u pitanju, ja inace gledam da nosimo uvek minimalno stvari, kako ja u povratku ne bih morala nista da nosim ili vucem.

Mimi12

Broj poruka : 1758
Datum upisa : 21.02.2013

Nazad na vrh Ići dole

BB-Dva ovna pošla po svoje ovčice (slika je iz mladjih dana) - Page 6 Empty Re: BB-Dva ovna pošla po svoje ovčice (slika je iz mladjih dana)

Počalji od BabyBear 2/4/2016, 19:05

TI da nosis ili vuces?
BabyBear
BabyBear

Broj poruka : 4268
Godina : 55
Location : Beograd
Datum upisa : 19.06.2014

Nazad na vrh Ići dole

BB-Dva ovna pošla po svoje ovčice (slika je iz mladjih dana) - Page 6 Empty Re: BB-Dva ovna pošla po svoje ovčice (slika je iz mladjih dana)

Počalji od Mimi12 2/4/2016, 19:38

Pa ako preteramo sa stvarima! Ono, pet kofera i sl.
Hahaha! Vidim kako je zvucalo.
Nije ni MM iz CG, nosi, vuce, cutiiiii trenutno kao zaliven.

Mimi12

Broj poruka : 1758
Datum upisa : 21.02.2013

Nazad na vrh Ići dole

BB-Dva ovna pošla po svoje ovčice (slika je iz mladjih dana) - Page 6 Empty Re: BB-Dva ovna pošla po svoje ovčice (slika je iz mladjih dana)

Počalji od BabyBear 2/4/2016, 21:12

Moj jadnicak stalno nosi i vuce (bivsi rukometni golman pa je jak kao bik) i ne bi ti meni dao da ponesem, nema sanse.

A znas kako je on meni rekao na pocetku braka...bebo, da se dogovorimo nesto, ti si pamet, a ja snaga. Ali naravno, ne zbog toga sto je on glup, nego zato da ne bi on slucajno nesto razmisljao ili donosio odluke ili pamtio, nego sav nefizicki teret na mene, sto je mnogo teze, a on mozak na otavu i ihaaaaaaaaaaaaaaaaaaaj igra
BabyBear
BabyBear

Broj poruka : 4268
Godina : 55
Location : Beograd
Datum upisa : 19.06.2014

Nazad na vrh Ići dole

BB-Dva ovna pošla po svoje ovčice (slika je iz mladjih dana) - Page 6 Empty Re: BB-Dva ovna pošla po svoje ovčice (slika je iz mladjih dana)

Počalji od Mimi12 2/4/2016, 22:28

Haha, slicno i kod mene. Samo moj ima teoriju da ja i tako volim sve da organizujem, pa "mi se on tu ne bi mesao". Ali se nikad ni za sta i ne buni i sve mu uvek dobro. Lak za odrzavanje Very Happy .

Mimi12

Broj poruka : 1758
Datum upisa : 21.02.2013

Nazad na vrh Ići dole

BB-Dva ovna pošla po svoje ovčice (slika je iz mladjih dana) - Page 6 Empty Re: BB-Dva ovna pošla po svoje ovčice (slika je iz mladjih dana)

Počalji od mimi85 2/4/2016, 22:30

Bb i moj bio rukometni golman hihihihi
mimi85
mimi85

Broj poruka : 3352
Godina : 39
Datum upisa : 03.11.2015

https://mimainmiraculousadventure.blogspot.com/

Nazad na vrh Ići dole

BB-Dva ovna pošla po svoje ovčice (slika je iz mladjih dana) - Page 6 Empty Re: BB-Dva ovna pošla po svoje ovčice (slika je iz mladjih dana)

Počalji od Sponsored content


Sponsored content


Nazad na vrh Ići dole

Strana 6 od 44 Prethodni  1 ... 5, 6, 7 ... 25 ... 44  Sledeći

Nazad na vrh

- Similar topics

 
Dozvole ovog foruma:
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu