KUTAK
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

BIKSI :) - Na putu da postane dupla KvočKa

+59
Angie83
libra35
ivanicasale
ninica2
jadranka
Lija
zoxa
MAAKKI
Stenli
twinsi
Vecka
djole42
caci
enap
Shizika
lenjivica
Mimi12
AriesGirl
Ancica 87
sanja 73
Dora1
Sofija Veks
HappyGirl
MalaSaJuga
srculence 84
zumbulcic
Niny
Vuchica
SladZana
kiki5
tatjanica
bak
Simona
Vanja80
saska1
PalcicaBg
dragana76ns
Smrdica
Amna84
JocY
Jerapetra
mirjanamirjana1986
Ema78
alisa
noja
Sirijus
BabyBear
Bobaue
Tebi
nina :)
jelena.kuburic
SoJa
Zmajuška
Lina73
zsuki75
ganedina
Blanka
mimi85
BiKsi :)
63 posters

Strana 21 od 27 Prethodni  1 ... 12 ... 20, 21, 22 ... 27  Sledeći

Ići dole

BIKSI :) - Na putu da postane dupla KvočKa - Page 21 Empty Re: BIKSI :) - Na putu da postane dupla KvočKa

Počalji od ivanicasale 17/4/2016, 16:14

Biksi drago mi je da ti prija zlatiborski vazduh;-)
Ja inace slicno ko ti,od malopre me boli stomak jace nego obicno.Drzim nam pesnice da su nam sve ovo trudnicki bolovi a ne menstrualni..
Ljubim vas
ivanicasale
ivanicasale

Broj poruka : 2280
Godina : 36
Location : Zajecar
Datum upisa : 28.09.2013

Nazad na vrh Ići dole

BIKSI :) - Na putu da postane dupla KvočKa - Page 21 Empty Re: BIKSI :) - Na putu da postane dupla KvočKa

Počalji od Dora1 17/4/2016, 19:00

BiKsi :) ::Hvala podrsko moja! Stvarno znaci svako ohrabrenje i navijanje!

8. dan od ET

Da prijavim sinoc temperaturu od 37, menstrualne bolove,  i oko 22 h uveče probadanje kroz matericu,  kao tri noza da mi je neko zabio.  U tom momentu sam se dopisivala sa nasom kutanjkom Stenli,  i kazem joj,  ako sam trudna,  sad se nesto upravo zbilo,  mozda je implantacija zavrsena,  ako je to bilo to.  Videcemo.  Znojim se za tri medalje. Bolovi menstralni,  al ne sve vreme,  u navratima onako. Osecam i blagi  pritisak u materici od danas. Krsta me bole kao pred dobijanje,  mozda malo blaze,  jer vise lezim,  nego inace kad treba da dobijem.

Dosli smo na Zlatibor,  porodicno druzenje, kuliramo,  ja upravo stavila utrogestan i legla pored njuška mog,  spava. Izjurcao se sa bracom i sestrom od tetki, i sa Anjom,  pa zaspao. A ja obozavam da se ususkam do njega kad spava i da ga njušim.  Malo ga muči neki kašalj,  mozda ce mm morati sutra da ga odvede da ga dr poslusa.  Uvedoh mu od juce sirup,   cini mi se da mu prija. Rastu mu petice,  pa slabije jede i stalno gura ruke u usta.

Blanka,  on odavno ima najbolju drugaricu Anju,  od rodjenja bolje reći,  ona mu je kao sestra i kao dadilja.  Obožavaju se.  A ona nam je inače komšinica i sedmi je razred.  Arsu sve njene drugarice i drugovi vec znaju.  Često on s njom napolje ide sam. Opasni su.

Da ne davim više,  ljubim vas sve i saljem čistog vazduha sa planine!

BB,  mahnucu tvojoj tetki u povratku!  :-D

Biksi, temperatura 37 i probadanje je jako lep simptom. Držim palčeve i navijam!!

srca srca srca srca srca srca srca srca srca srca srca srca srca srca srca
Dora1
Dora1

Broj poruka : 906
Datum upisa : 08.08.2014

Nazad na vrh Ići dole

BIKSI :) - Na putu da postane dupla KvočKa - Page 21 Empty Re: BIKSI :) - Na putu da postane dupla KvočKa

Počalji od kiki5 17/4/2016, 21:06

Biksi trudnice nasa,odlicni simptomi,sve jedan do drugog  sreca

kiki5

Broj poruka : 350
Datum upisa : 21.09.2014

Nazad na vrh Ići dole

BIKSI :) - Na putu da postane dupla KvočKa - Page 21 Empty Re: BIKSI :) - Na putu da postane dupla KvočKa

Počalji od caci 17/4/2016, 22:15

Uzivajte na divnoj planini. Svezi vazduh bas prija.d
Sitno broimo do beta
U meguvremenu roda roda roda roda navijači2 navijači2 navijači2 navijači2 navijači2 navijači2 navijači2
Ljubim te u preslatkog ti deteta srcasti poljupci
caci
caci

Broj poruka : 4530
Godina : 42
Location : Tetovo,Macedonija
Datum upisa : 22.01.2009

Nazad na vrh Ići dole

BIKSI :) - Na putu da postane dupla KvočKa - Page 21 Empty Re: BIKSI :) - Na putu da postane dupla KvočKa

Počalji od MalaSaJuga 17/4/2016, 22:16

Biksi trudnice navijamo. roda roda roda roda roda roda roda roda roda roda roda roda roda roda roda roda roda roda roda roda roda roda roda roda roda roda
MalaSaJuga
MalaSaJuga

Broj poruka : 2140
Godina : 33
Location : Leskovac
Datum upisa : 04.05.2014

Nazad na vrh Ići dole

BIKSI :) - Na putu da postane dupla KvočKa - Page 21 Empty Re: BIKSI :) - Na putu da postane dupla KvočKa

Počalji od Vanja80 18/4/2016, 07:45

Biksi, uzivajte na Zlatiboru, svidjaju mi se tvoji simptomi, navijam i saljem rode! radost radost radost roda roda roda roda roda roda

Vanja80

Broj poruka : 894
Datum upisa : 25.01.2015

Nazad na vrh Ići dole

BIKSI :) - Na putu da postane dupla KvočKa - Page 21 Empty Re: BIKSI :) - Na putu da postane dupla KvočKa

Počalji od Mimi12 18/4/2016, 08:00

Cao Biksi, meni glupo da ti pisem bilo sto vezano za simptome jer ti sve to vrlo dobro znas i bolje od skoro svih nas.
Tako da ti samo zelim da ti ovi dani do bete prolaze sto ispunjenije, da cekanje bude lakse i da se radujemo za koji dan! b b b

Mimi12

Broj poruka : 1758
Datum upisa : 21.02.2013

Nazad na vrh Ići dole

BIKSI :) - Na putu da postane dupla KvočKa - Page 21 Empty Re: BIKSI :) - Na putu da postane dupla KvočKa

Počalji od zsuki75 18/4/2016, 10:11

Biksi trudnjačo zavidim ti u svakom smislu i za tibu i za planinu hihihhih

zsuki75

Broj poruka : 873
Godina : 48
Location : NS
Datum upisa : 05.05.2015

Nazad na vrh Ići dole

BIKSI :) - Na putu da postane dupla KvočKa - Page 21 Empty Re: BIKSI :) - Na putu da postane dupla KvočKa

Počalji od noja 18/4/2016, 10:17

Bixi uzivaj trudnice na Zlataji , predivni dani sunny likeit sreca
noja
noja

Broj poruka : 6242
Godina : 45
Location : tamo gde Dunav teče
Datum upisa : 24.02.2011

Nazad na vrh Ići dole

BIKSI :) - Na putu da postane dupla KvočKa - Page 21 Empty Re: BIKSI :) - Na putu da postane dupla KvočKa

Počalji od Sirijus 18/4/2016, 10:21

Biksi, uživaj na Zlatiboru sreca meni ovo tvoje vreme do bete prosto protrčava. srca1 srca1 srca1
Sirijus
Sirijus

Broj poruka : 1889
Godina : 50
Location : Beograd
Datum upisa : 13.09.2011

Nazad na vrh Ići dole

BIKSI :) - Na putu da postane dupla KvočKa - Page 21 Empty Re: BIKSI :) - Na putu da postane dupla KvočKa

Počalji od Blanka 18/4/2016, 11:02

Biksi evo rodica from Berane, onih malih mladjanih od mame Perke i tata Perka roda roda roda roda roda roda roda roda roda roda roda roda roda roda roda roda roda roda roda roda roda roda roda roda roda roda roda roda roda
Blanka
Blanka

Broj poruka : 4318
Godina : 42
Datum upisa : 30.10.2014

Nazad na vrh Ići dole

BIKSI :) - Na putu da postane dupla KvočKa - Page 21 Empty Re: BIKSI :) - Na putu da postane dupla KvočKa

Počalji od Vuchica 18/4/2016, 11:45

Biksi, svakim danom mi se simptomi vise svidjaju Wink

Uzivaj na cistom vazduhu sa svojim decacima i pilicicima u stomacicu

roda roda roda roda roda roda roda
Vuchica
Vuchica

Broj poruka : 3208
Godina : 47
Location : Beograd
Datum upisa : 09.04.2012

Nazad na vrh Ići dole

BIKSI :) - Na putu da postane dupla KvočKa - Page 21 Empty Re: BIKSI :) - Na putu da postane dupla KvočKa

Počalji od tatjanica 18/4/2016, 12:30

....biksi,opali jednu komplet lepinju za mene i uzivajte u toj lepoti zvanoj zlatibor cvet .....jedva cekam betu debeluuuuuu!!!! roda roda roda roda roda roda roda roda roda roda roda roda roda roda roda roda roda roda roda roda roda roda roda roda roda roda roda roda roda roda roda roda roda roda roda roda roda roda roda roda roda roda roda roda roda roda roda roda
tatjanica
tatjanica

Broj poruka : 1508
Godina : 46
Location : kotor/subotica
Datum upisa : 28.10.2014

Nazad na vrh Ići dole

BIKSI :) - Na putu da postane dupla KvočKa - Page 21 Empty Re: BIKSI :) - Na putu da postane dupla KvočKa

Počalji od PalcicaBg 18/4/2016, 14:37

Samo da posaljem rode,kuckam s telefona pa zamisli one debele :-)
PalcicaBg
PalcicaBg

Broj poruka : 4146
Location : Beograd
Datum upisa : 24.02.2013

Nazad na vrh Ići dole

BIKSI :) - Na putu da postane dupla KvočKa - Page 21 Empty Re: BIKSI :) - Na putu da postane dupla KvočKa

Počalji od saska1 18/4/2016, 16:24

PalcicaBg ::Samo da posaljem rode,kuckam s telefona pa zamisli one debele :-)

Potpisujem ☺
saska1
saska1

Broj poruka : 2530
Datum upisa : 04.10.2012

Nazad na vrh Ići dole

BIKSI :) - Na putu da postane dupla KvočKa - Page 21 Empty Re: BIKSI :) - Na putu da postane dupla KvočKa

Počalji od sanja 73 18/4/2016, 16:39

evo stižu otvaraj roda roda roda roda roda roda roda roda roda roda srca srca srca srca srca srca srca srca sreca
sanja 73
sanja 73

Broj poruka : 1001
Datum upisa : 15.08.2015

Nazad na vrh Ići dole

BIKSI :) - Na putu da postane dupla KvočKa - Page 21 Empty Re: BIKSI :) - Na putu da postane dupla KvočKa

Počalji od BiKsi :) 18/4/2016, 16:45

9.dan od et

Stanje bljak. Jutros sva nervozna kao pred mecu, glavobolja,znojenje, snovi nocas, od neke nervoze u wcu zavrsila dva puta, ma ko pred cikus. Ajde snjusim se sa Arsom pred njegovo spavanje pa se malo smirim, operem kosu, glava prosla. Kasnije odem uwc, na dnevnom ulosku tragovi sveze krvi. Hm. Uradim test, donela mi zaova juce, ima blaga roze crta, jedva vidljiva. Moguce pregnil od sto injekcije. Primirim se popijem utro, za sada vise nema nista, pratim stanje. Jurim drugaricu, Rodjeni mi kupio prog depo da mi da. Znam da nema pravila, al sve mi se cini da nema nista od ovoga. Temp mi jest ii sinoc i jutros bila 37, nomozda od utrogestana. Sutra cu videti sta cu. Mozda opet test, betu mozda kasnije ako ne krene jace krvarenje. Eto, nema da se opustim, moraju dani da budu zakomplikovani, pa to je.
BiKsi :)
BiKsi :)

Broj poruka : 22697
Godina : 43
Datum upisa : 09.05.2010

Nazad na vrh Ići dole

BIKSI :) - Na putu da postane dupla KvočKa - Page 21 Empty Re: BIKSI :) - Na putu da postane dupla KvočKa

Počalji od PalcicaBg 18/4/2016, 16:54

Ja sam videla crticu i uopste nije bleda,nego ova nasa Biksi ne zna da uradi najobicniji test :-)
Drzim palceve za sutrasnji test ili betu,sta god,al znam da ce biti veselja ovde za dan,dva :-)
PalcicaBg
PalcicaBg

Broj poruka : 4146
Location : Beograd
Datum upisa : 24.02.2013

Nazad na vrh Ići dole

BIKSI :) - Na putu da postane dupla KvočKa - Page 21 Empty Re: BIKSI :) - Na putu da postane dupla KvočKa

Počalji od saska1 18/4/2016, 17:09

Draga Biksi ako se imalo vidi druga crtica trudna si znas i sama za dva tri dana ce biti deblja a nema sanse da je od stopa to je isparilo davno a kolko znam ne primas pregnil prema tome trudnice samo opusteno .Mozes i sutra uradit betu al ako bude malo niza nemoj da se stresiras .Drzim fige za radosne vijesti .
saska1
saska1

Broj poruka : 2530
Datum upisa : 04.10.2012

Nazad na vrh Ići dole

BIKSI :) - Na putu da postane dupla KvočKa - Page 21 Empty Re: BIKSI :) - Na putu da postane dupla KvočKa

Počalji od Blanka 18/4/2016, 17:12

I ja drzim fige da beta bude velika. Druga crta je druga crta. Navijam Biksi roda roda roda roda roda roda  roda roda roda roda roda roda roda roda roda roda roda roda roda roda
Blanka
Blanka

Broj poruka : 4318
Godina : 42
Datum upisa : 30.10.2014

Nazad na vrh Ići dole

BIKSI :) - Na putu da postane dupla KvočKa - Page 21 Empty Re: BIKSI :) - Na putu da postane dupla KvočKa

Počalji od BiKsi :) 18/4/2016, 17:22

BIKSI :) - Na putu da postane dupla KvočKa - Page 21 2vi5xxc

Nemam iskustva sa testovima, procenite ako znate. Palcica i bakkazu da se vidi roze crta. Vidim i ja, nazire se. Muz isto vidi kao ja. Pregnil od 10.000 sam primila 4.4. U 23 h, znaci veceras ga definitivno nece biti, istice tih 14 dana. Znateda sam realna, ne ocekujem mnogo, opet znam i da nema pravila, da moze biti dobro. Drugarica mi stize kroz dva sata da mi bocne progesteron. Pa cemo videti.
BiKsi :)
BiKsi :)

Broj poruka : 22697
Godina : 43
Datum upisa : 09.05.2010

Nazad na vrh Ići dole

BIKSI :) - Na putu da postane dupla KvočKa - Page 21 Empty Re: BIKSI :) - Na putu da postane dupla KvočKa

Počalji od BiKsi :) 18/4/2016, 17:24

Ne primam vise pregnil, sem taj stop sto sam primila. Sad sam nekako mirna, mirnija nego jutros, za divno cudo.
BiKsi :)
BiKsi :)

Broj poruka : 22697
Godina : 43
Datum upisa : 09.05.2010

Nazad na vrh Ići dole

BIKSI :) - Na putu da postane dupla KvočKa - Page 21 Empty Re: BIKSI :) - Na putu da postane dupla KvočKa

Počalji od saska1 18/4/2016, 17:28

Ma druga crta se vidi bas ne zezaj nego spremaj cast da proslavimo 😃😃😃
saska1
saska1

Broj poruka : 2530
Datum upisa : 04.10.2012

Nazad na vrh Ići dole

BIKSI :) - Na putu da postane dupla KvočKa - Page 21 Empty Re: BIKSI :) - Na putu da postane dupla KvočKa

Počalji od PalcicaBg 18/4/2016, 17:35

Ja kazem da se vidi lepo,ona izvodi besne gliste :-)
Kaze jedva se nazire,ocekivala da ce biti iste jacine kao kontrolna,jao majko moja koliko ona nema pojma o zivotu :-)
PalcicaBg
PalcicaBg

Broj poruka : 4146
Location : Beograd
Datum upisa : 24.02.2013

Nazad na vrh Ići dole

BIKSI :) - Na putu da postane dupla KvočKa - Page 21 Empty Re: BIKSI :) - Na putu da postane dupla KvočKa

Počalji od BiKsi :) 18/4/2016, 17:51

Udario me utrogeatan jer sam ga popila, osecam se potpuno nadrogirano, hahahhahahhah! Poslala sam email na kliniku. Javili mi da uradim betu sutra pa da vidimo sta dalje. Mantrajte sad najjace!

Palcice, kraljice!
BiKsi :)
BiKsi :)

Broj poruka : 22697
Godina : 43
Datum upisa : 09.05.2010

Nazad na vrh Ići dole

BIKSI :) - Na putu da postane dupla KvočKa - Page 21 Empty Re: BIKSI :) - Na putu da postane dupla KvočKa

Počalji od Sponsored content


Sponsored content


Nazad na vrh Ići dole

Strana 21 od 27 Prethodni  1 ... 12 ... 20, 21, 22 ... 27  Sledeći

Nazad na vrh

- Similar topics

 
Dozvole ovog foruma:
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu