KUTAK
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Prague fertility centre - dr. Sonja Lazarovska

+42
BiKsi :)
micam
ljikaca
NikolaMaja
Zensko pero
mimi85
beauty queen
TrebamNaDijetu
Hobbes
Sirijus
Lenaaa
Strumfeta78
alisa
dzenica
Mimi12
Jerapetra
Amna84
sanja 73
Sofija Veks
sanja369
Hugolina
Vanilla
mamadabudem
lela1984
Iva79
PalcicaBg
Nevena77
aurora
Magnolie
Erata
MaloMorgen
JocY
noja
kiki5
annci
ganedina
tatjanica
Dora1
Tebi
lenjivica
bak
ata
46 posters

Strana 2 od 16 Prethodni  1, 2, 3 ... 9 ... 16  Sledeći

Ići dole

centre - Prague fertility centre - dr. Sonja Lazarovska - Page 2 Empty Re: Prague fertility centre - dr. Sonja Lazarovska

Počalji od Dora1 3/2/2016, 22:55

Hvalaa! c Bila mi je potrebna ova informacija sada jer trenutno rezervišem i avionsku kartu i smešaj.
Dora1
Dora1

Broj poruka : 906
Datum upisa : 08.08.2014

Nazad na vrh Ići dole

centre - Prague fertility centre - dr. Sonja Lazarovska - Page 2 Empty Re: Prague fertility centre - dr. Sonja Lazarovska

Počalji od Sofija Veks 3/2/2016, 23:01

Srecno!

Mi kada smo isli u Prag smo bili odlucili da ostanemo nekoliko dana kasnije za svaki slucaj, rezervisali stan preko airbnb-ja na nedelju dana, i onda sam nakon transfera par dana opusteno odmorila, setkali se po malo i to je to, bez stresa, i evo sada uzivamo sa nasim devojcicama, sto i tebi od srca zelim Very Happy Very Happy Prvi put kada smo isli sve je nekako bilo knap, pa sam se i ja vise stresirala, i mozda i nema veze sa stresom, a mozda i ima, ali mi je beta nepravilno rasla, zato sam drugi put odlucila da idemo bez stresa...pronasla sam stancic u lepom delu sireg centra, isli svaki dan na cedjeni sok i klopu, odmarali po parkovima, kao neki mini odmor, to nam je bio pristup, i eto, posrecilo se...vucem za nosic jako!! sretan početak navijači2 navijači2 navijači2 navijači2 napred scuro
Sofija Veks
Sofija Veks

Broj poruka : 2743
Location : Beograd
Datum upisa : 05.11.2012

Nazad na vrh Ići dole

centre - Prague fertility centre - dr. Sonja Lazarovska - Page 2 Empty Re: Prague fertility centre - dr. Sonja Lazarovska

Počalji od tatjanica 4/2/2016, 10:33

...doplata za promenu datuma leta je od 30 do 60 eura,u zavisnosti od klase kojom putujete....pozz i srecno doraaa!!!
tatjanica
tatjanica

Broj poruka : 1508
Godina : 46
Location : kotor/subotica
Datum upisa : 28.10.2014

Nazad na vrh Ići dole

centre - Prague fertility centre - dr. Sonja Lazarovska - Page 2 Empty Re: Prague fertility centre - dr. Sonja Lazarovska

Počalji od Strumfeta78 4/2/2016, 14:05

Mimi, Tebi, zelim vam uspeh na fetu.
Zamolicu ako mozeze da napiste koja ja sada cena fet-a i sta ukljucuje. Mi planiramo mozda u julu, pa da se pripremimo finansijski...
I kakva je priprema? Jel salju protokol pripreme i za fet?
Strumfeta78
Strumfeta78

Broj poruka : 957
Godina : 45
Location : Beograd
Datum upisa : 08.11.2013

Nazad na vrh Ići dole

centre - Prague fertility centre - dr. Sonja Lazarovska - Page 2 Empty Re: Prague fertility centre - dr. Sonja Lazarovska

Počalji od mimi85 4/2/2016, 16:32

Mene sprema dr u Beogradu... Pila sam microgynon prethodni mesec i sutra cu videti na kontroli sta i kako dalje. Iz Praga su mi poslali juce pripremu za fet. 600eura je, ako hoces i lasersko stanjivanje opne jos dodatnih 300eura a ako hoces neki medijum embriogen kako vec se zove on je dodatnih 150... Nisam se jos odlucila da li cu uzimati nesto dodatno ili ne... Pitacu dr da li ona predlaze nesto.  A njihova priprema kaze da se radi UZ 10dc, prati se dominantni folikul, kada naraste na odredjenu velicinu prima se stop inekcija, i nakon4-5dana se radi transfer. Napamet sad pisem, nije mi mail pri ruci...
mimi85
mimi85

Broj poruka : 3352
Godina : 39
Datum upisa : 03.11.2015

https://mimainmiraculousadventure.blogspot.com/

Nazad na vrh Ići dole

centre - Prague fertility centre - dr. Sonja Lazarovska - Page 2 Empty Re: Prague fertility centre - dr. Sonja Lazarovska

Počalji od Dora1 4/2/2016, 19:43

Sofija Vex, hvala na željama i bodrenju, svakako znači! srca

Tatjanica, hvala na odgovoru, tako sam nešto i ja mislila da je.

Ja sam već rezervisala smeštaj, 13.02. krećemo za Prag. Nadam se da ću tih dana i dobiti. Inače trebalo bi da dobijem negde između 10.02.-15.02. pa sad videćemo.
Dora1
Dora1

Broj poruka : 906
Datum upisa : 08.08.2014

Nazad na vrh Ići dole

centre - Prague fertility centre - dr. Sonja Lazarovska - Page 2 Empty Re: Prague fertility centre - dr. Sonja Lazarovska

Počalji od Strumfeta78 4/2/2016, 22:39

Hvala Mimi i srecno!
Dora takodje! Da se vratite sa pozitivnim betama!
Strumfeta78
Strumfeta78

Broj poruka : 957
Godina : 45
Location : Beograd
Datum upisa : 08.11.2013

Nazad na vrh Ići dole

centre - Prague fertility centre - dr. Sonja Lazarovska - Page 2 Empty Re: Prague fertility centre - dr. Sonja Lazarovska

Počalji od mimi85 5/2/2016, 20:33

Dora, onda se mozda i sretnemo na klinici. Ja pp da cu biti tamo oko 20-tog februara...
mimi85
mimi85

Broj poruka : 3352
Godina : 39
Datum upisa : 03.11.2015

https://mimainmiraculousadventure.blogspot.com/

Nazad na vrh Ići dole

centre - Prague fertility centre - dr. Sonja Lazarovska - Page 2 Empty Re: Prague fertility centre - dr. Sonja Lazarovska

Počalji od Dora1 7/2/2016, 20:12

To bi bilo baš super. :)
Dora1
Dora1

Broj poruka : 906
Datum upisa : 08.08.2014

Nazad na vrh Ići dole

centre - Prague fertility centre - dr. Sonja Lazarovska - Page 2 Empty Re: Prague fertility centre - dr. Sonja Lazarovska

Počalji od Dora1 11/2/2016, 03:07

Kako mogu da dođem u kontakt sa taksistom Simom? Da li neko ima njegov broj?
Imamo rezervisan let u petak ujutru za Prag.
Dora1
Dora1

Broj poruka : 906
Datum upisa : 08.08.2014

Nazad na vrh Ići dole

centre - Prague fertility centre - dr. Sonja Lazarovska - Page 2 Empty Re: Prague fertility centre - dr. Sonja Lazarovska

Počalji od ganedina 11/2/2016, 07:59

Sima Vignjevic + 420 602 265 299

uzivajte u jednom od najlepsih gradova sveta I da nam se vratite sa najmanje jednom bebom u Srbiju. Srecno
ganedina
ganedina

Broj poruka : 1049
Location : Beograd
Datum upisa : 17.10.2013

Nazad na vrh Ići dole

centre - Prague fertility centre - dr. Sonja Lazarovska - Page 2 Empty Re: Prague fertility centre - dr. Sonja Lazarovska

Počalji od Dora1 11/2/2016, 08:21

Hvala ti od srca! Uživaćemo. ☺
Dora1
Dora1

Broj poruka : 906
Datum upisa : 08.08.2014

Nazad na vrh Ići dole

centre - Prague fertility centre - dr. Sonja Lazarovska - Page 2 Empty Re: Prague fertility centre - dr. Sonja Lazarovska

Počalji od Dora1 12/2/2016, 15:14

Stigli smo jutros u Prag. Ja još nisam dobila, ja se stvarno nadam da ću svaki čas. Ovde smo 2 nedelje, nadam se da ćemo tempirati vreme, dva tri dana gore dole. Malo smo odmarali pa ćemo sad u obilazak a sutra ujutru idem do klinike da uplatim depozit. Samo da kažem da je gospodin Sima jako prijatan i ljubazan čovek koji nas je tako lepo uputio u sve (menjanje novca, metro, tramvaj, šta obići, gde otići na jeftin a dobar ručak itd.) Eto tako drage moje, kuckamo se ovih dana. radost
Dora1
Dora1

Broj poruka : 906
Datum upisa : 08.08.2014

Nazad na vrh Ići dole

centre - Prague fertility centre - dr. Sonja Lazarovska - Page 2 Empty Re: Prague fertility centre - dr. Sonja Lazarovska

Počalji od mimi85 12/2/2016, 17:57

Uzivaj!!!! Nadam se da je lepo vreme!!! Mi smo uzivali u setnjamapo parkovima bas smo bii super opusteni. To je grad u kom bi mogla da zivim definitivno srce budila sam se u svitanje bez ikakve potrebe i onda  uz kaficu cekala da svane
mimi85
mimi85

Broj poruka : 3352
Godina : 39
Datum upisa : 03.11.2015

https://mimainmiraculousadventure.blogspot.com/

Nazad na vrh Ići dole

centre - Prague fertility centre - dr. Sonja Lazarovska - Page 2 Empty Re: Prague fertility centre - dr. Sonja Lazarovska

Počalji od Dora1 12/2/2016, 21:07

Da, stvarno ima nešto posebno ovaj grad. Živ je, milion ljudi oko tebe al opet normalno ideš ulicama nije prenatrpano. Od sutra krećemo u ozbiljniji obilazak. Vreme je fino, malo hladnije kad padne mrak ali mi smo se dobro obukli, tako da spakuj toplu odeću svakako.
Dora1
Dora1

Broj poruka : 906
Datum upisa : 08.08.2014

Nazad na vrh Ići dole

centre - Prague fertility centre - dr. Sonja Lazarovska - Page 2 Empty Re: Prague fertility centre - dr. Sonja Lazarovska

Počalji od alisa 15/2/2016, 21:30

Imali neko svezih informacija kako se krecu cene postupka sa doniranom jajnom celijom... i koliko preko te cene ide jos na lekove? i da li u pragu rade vto sa celijom od poznatog donora, tj. ako je sami nadjemo?
alisa
alisa

Broj poruka : 1753
Godina : 45
Datum upisa : 01.06.2010

Nazad na vrh Ići dole

centre - Prague fertility centre - dr. Sonja Lazarovska - Page 2 Empty Re: Prague fertility centre - dr. Sonja Lazarovska

Počalji od Tebi 15/2/2016, 23:48

Za cene ne znam, javice se neko ko je bolje upoznat sa time, ali znam da ne rade sa poznatim donorom. To im zakon zabranjuje.
Tebi
Tebi

Broj poruka : 656
Godina : 38
Location : Serbia
Datum upisa : 20.11.2013

Nazad na vrh Ići dole

centre - Prague fertility centre - dr. Sonja Lazarovska - Page 2 Empty Re: Prague fertility centre - dr. Sonja Lazarovska

Počalji od annci 16/2/2016, 10:33

Mimi, Dora, srecnoooo!!!
Da nam donesete jos neku prasku sunkciu!
Nama je Prag, takodje, ostao diivnoj uspomeni! Prelep grad!
Jos uvek nismo prelomili kada cemo na fet, to moram da se raspitam i kod Sonje.
Da li moram da zavrsim sa dojenjem i ako moram, koliko ranije?
Moj ginekoglog kaze da je razlika od 16-18 meseci izmedju CR, sasvim normalna.

Alisa, mi smo platili 4.500 donaciju. Ako mislis na nase lekove, nisam nikada pravila presek, tako da nemam pojma koliko je mene kostalo. To su samo kontraceptiv u prethodnom mesecu, a za vreme postupka estrofem, utrogestan, fraxi...
Estrofem i utrogestan su jeftiniji u Pragu. Odmah pored PFCa imas apoteku. Sonja ti da recept i kupis sve tamo.
Mi nista dodatno nismo uzeli, jer nam embriolog nije savetovao. To je vec individualno.
Drzim fige
annci
annci

Broj poruka : 1805
Godina : 48
Location : Beograd
Datum upisa : 14.10.2013

Nazad na vrh Ići dole

centre - Prague fertility centre - dr. Sonja Lazarovska - Page 2 Empty Re: Prague fertility centre - dr. Sonja Lazarovska

Počalji od alisa 16/2/2016, 10:44

Hvala na odgovorima...
Ako me racunica ne vara , sa smestajem , prevozom i sl, troskovima izadje oko 6000?
Kad se ide u postupak sa doniranom jajnom celijom nema nekih silnih priprema pre samog postupka osim kontraceptiva da se usaglasis sa donorkom?
I verovatno nije mesto za sledece pitanje ali ne znam gde drugo da ga postavim... Jel znate da li se negde radi sa poznatim donorom? i da li se ovaj postupak uopste radi kod nas jer na internetu nalazim oprecne informacije
I molim te annci jer u tih 4500 ulaze i oni dodatni testovi na hiv i sl sto ti rade u pragu i + zamrzavanje embiona? jer kako citam neko je to na tu cenu dodatno placao ili sam pogresno razumela?
alisa
alisa

Broj poruka : 1753
Godina : 45
Datum upisa : 01.06.2010

Nazad na vrh Ići dole

centre - Prague fertility centre - dr. Sonja Lazarovska - Page 2 Empty Re: Prague fertility centre - dr. Sonja Lazarovska

Počalji od mimi85 17/2/2016, 08:19

Drage moje, konacno znamo kada idemo u Prag :-) u petak krecemo(da malo i prozujimo po omiljenom nam gradu) a u ponedeljak je planiran et sunny

Dora, kakvi su utisci o Pragu? 

Annci draga da krenem ja tvojim stopama i donesem bar jos jednu prasku sunkicu yes

Ljubim vas sve punooooo

Danas cemo da odlucimo oko smestaja ali to nam i nije sad neki problem sad idemo u poznato :-)
mimi85
mimi85

Broj poruka : 3352
Godina : 39
Datum upisa : 03.11.2015

https://mimainmiraculousadventure.blogspot.com/

Nazad na vrh Ići dole

centre - Prague fertility centre - dr. Sonja Lazarovska - Page 2 Empty Re: Prague fertility centre - dr. Sonja Lazarovska

Počalji od annci 17/2/2016, 10:12

Alisa, meni je sve bilo u toj ceni. Nista nismo dodatno placali.
annci
annci

Broj poruka : 1805
Godina : 48
Location : Beograd
Datum upisa : 14.10.2013

Nazad na vrh Ići dole

centre - Prague fertility centre - dr. Sonja Lazarovska - Page 2 Empty Re: Prague fertility centre - dr. Sonja Lazarovska

Počalji od annci 17/2/2016, 10:13

Znam da ova tema ne sluzi za navijanje, i necu vise.
Samo da jednom poskocim za Doru i Mimi, najnovije praske trudnice
igra igra igra igra igra igra igra igra igra igra igra igra igra igra
annci
annci

Broj poruka : 1805
Godina : 48
Location : Beograd
Datum upisa : 14.10.2013

Nazad na vrh Ići dole

centre - Prague fertility centre - dr. Sonja Lazarovska - Page 2 Empty Re: Prague fertility centre - dr. Sonja Lazarovska

Počalji od mimi85 17/2/2016, 10:31

Malo me razocaralo sto dr Sonja nece biti tu u ponedeljak no dobro, ko zna mozda to tako treba!!!! Nesto me sve saplice od jutros a ja se ne dam trcim ka svom cilju i ne skidam osmeh sa lica
mimi85
mimi85

Broj poruka : 3352
Godina : 39
Datum upisa : 03.11.2015

https://mimainmiraculousadventure.blogspot.com/

Nazad na vrh Ići dole

centre - Prague fertility centre - dr. Sonja Lazarovska - Page 2 Empty Re: Prague fertility centre - dr. Sonja Lazarovska

Počalji od Dora1 19/2/2016, 10:36

Mimi, Prag je fenomenalan, stvarno sam pod utiscima.
Što se tiče doktorke, da, i meni je rekla da neće biti tu sledeće nedelje, nekoliko dana. Ja najverovatnije u ponedeljak imam aspiraciju, sutra ću na UZ saznati da li u ponedeljak ili u utorak.
Sve u svemu, objasnila mi je da ne treba da se plašim i da sumnjam u tu drugu, mislim da je u pitanju Alena, jer rade dosta dugo zajedno i da nema tu greške nikakve. I ja sam odlučila da joj verujem. Bilo mi je bitno da me Sonja vodi odpočetka, gleda preko UZ-a, procenjuje kada je vreme da menjanje terapije i biće tu na transferu.
Dora1
Dora1

Broj poruka : 906
Datum upisa : 08.08.2014

Nazad na vrh Ići dole

centre - Prague fertility centre - dr. Sonja Lazarovska - Page 2 Empty Re: Prague fertility centre - dr. Sonja Lazarovska

Počalji od kiki5 19/2/2016, 15:34

Mimi draga,srecno na fetu u ponedeljak.Do tada samo uzivanje i opustanje i u nama omiljenom gradu.
Sto se ti dr.Alene meni je ona radila uzv pregled par dana ispred feta,takodje divna doktorka,puna strpljenja,smirena,strucna,kao i Sonja. Bila je subota pa je ona bila na klinici.Inace mi je sam transfer radila Sonja.Ali se ne bi ni bunila da mi je Alena radila jer mi je i ona "legla" kao lekar.Tu na pregledu je bila i Ivana koordinatorka,cisto da malo olaksa komunikaciju.Nama je razgovor sa njom trajao i vise od sat vremena,pri cemu zaista osetis da ti se doktor bas posvetio,da je pogledao sve rezultate,predhodne pokusaje itd. sto je svima nama jako bitno.
Mimi i Dora zelim vam da uzivate u Pragu kao i mi i da se vratite sa najmanje jednom bebicom.Drzim vam palceve.

kiki5

Broj poruka : 350
Datum upisa : 21.09.2014

Nazad na vrh Ići dole

centre - Prague fertility centre - dr. Sonja Lazarovska - Page 2 Empty Re: Prague fertility centre - dr. Sonja Lazarovska

Počalji od Sponsored content


Sponsored content


Nazad na vrh Ići dole

Strana 2 od 16 Prethodni  1, 2, 3 ... 9 ... 16  Sledeći

Nazad na vrh

- Similar topics

 
Dozvole ovog foruma:
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu