KUTAK
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

+52
alisa
SladZana
jelena.kuburic
jelena*mama2andjela*
Lija
pegaz
inajo
Sofija Veks
heart84
sandrolina
Niny
Bobaue
Zmajuška
Stenli
srculence 84
Erata
BabyBear
fight&faith
lilyt
nina :)
JocY
Jerapetra
sanja 73
Vanja80
saska1
lela1984
PalcicaBg
lenjivica
kiki5
leptirica1977
libra35
Šašava
Ancica 87
noja
bak
caci
ganedina
Deni
d77
masato
Vuchica
mimi85
tatjanica
micaubica83
annci
MalaSaJuga
Eho
jadranka
AriesGirl
BiKsi :)
Blanka
diki81
56 posters

Strana 20 od 40 Prethodni  1 ... 11 ... 19, 20, 21 ... 30 ... 40  Sledeći

Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 20 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od ganedina 23/2/2016, 12:52

Kiki, bravo za dobar izvestaj sa UZ ,za jos jednog naseg deckonju I za njegovu presrecnu mamu .Sreca, sreca, radost . opustencija I uzivanje .
ganedina
ganedina

Broj poruka : 1049
Location : Beograd
Datum upisa : 17.10.2013

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 20 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od mimi85 23/2/2016, 12:59

Kikiiiiiii:aa20: divno za malenog junaka!!!! Da ti protekne skolski trudnoca do kraja!!!
mimi85
mimi85

Broj poruka : 3352
Godina : 39
Datum upisa : 03.11.2015

https://mimainmiraculousadventure.blogspot.com/

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 20 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od kiki5 23/2/2016, 13:03

Diki i ganedina poljubac za vas.
Diki,da u pravu si.Kada saznas pol bebe,zaista je neopisiv osecaj.I nama kao i svima vama je pol bio nebitan,ali onaj trenutak kada saznas,ma nemam reci da opisem,divno.
Ganedina,eto stize jos jedan decak iz Praga....definitivno iz Praga nam preovladavaju decaci. Poljubac za tvog preslatkog Lazu osmeh srce

kiki5

Broj poruka : 350
Datum upisa : 21.09.2014

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 20 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od kiki5 23/2/2016, 13:06

Mimi Razz Razz Razz

kiki5

Broj poruka : 350
Datum upisa : 21.09.2014

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 20 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od ganedina 23/2/2016, 13:21

Hvala Kiki . Sad mi nesto pade na pamet da kad nam decaci porastu okupimo ih u neki recimo klubic decaka made in Prag tj., PFC npr. fudbalski klubic, ha ,ha,ha .Protiv fudbalera iz Ferone isl
ganedina
ganedina

Broj poruka : 1049
Location : Beograd
Datum upisa : 17.10.2013

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 20 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od kiki5 23/2/2016, 13:33

Hahahaa,odlicna ideja i onako smo najbrojniji,mi iz PFC-a i iz Ferone Laughing

kiki5

Broj poruka : 350
Datum upisa : 21.09.2014

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 20 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od Blanka 23/2/2016, 14:02

Drage mame predivna su vm  decica, jos bez zubica hihihi, srculenca mila i draga. Samo nek su vam ziva i zdrava, a to da su najljepsa djeca sa Kutka to smo davno dokazali.
Diki bravo za malog vragolana, bas me raznjezi.
Inace ja i dalje slabo spavam, bas sam kao zombi,a muku mucim po krevetu po cijelu noc.
Volim vas i grlim sve redom ff
Blanka
Blanka

Broj poruka : 4318
Godina : 42
Datum upisa : 30.10.2014

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 20 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od BiKsi :) 23/2/2016, 15:54

Bogdane, daso nasmejani, pa ti veliki momak, i kosa ti porasla, ma sav si meden! Drzim fige za fizijatra danas!


Diki, mislim da to nije sluzni cep, da je normalno.
BiKsi :)
BiKsi :)

Broj poruka : 22697
Godina : 43
Datum upisa : 09.05.2010

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 20 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od BiKsi :) 23/2/2016, 15:54

A videeh i Sofku, koja je to kulerka i moderna smizla ,reci nemam! osmeh srce
BiKsi :)
BiKsi :)

Broj poruka : 22697
Godina : 43
Datum upisa : 09.05.2010

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 20 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od Eho 23/2/2016, 16:21

Kakva slatka decica. :)
Kiki, divno za uz. :)
Diki, pojacan sekret je uobicajen pred kraj trudnoce, neki ginekolozi daju vaginalete kao pripremu za porodjaj (poliginax i sl.) iako su brisevi ok, ali svakako moras videti sa svojim dr sta je to tacno.
Eho
Eho

Broj poruka : 547
Datum upisa : 20.12.2014

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 20 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od tatjanica 23/2/2016, 16:23

...diki,i meni je isto tako bilo pred kraj,doka mi dala poliginax,kao sto eho kaze,ne brigaj to je normalno...

...hvala drugari u sofkino imeee!!! :*
tatjanica
tatjanica

Broj poruka : 1508
Godina : 46
Location : kotor/subotica
Datum upisa : 28.10.2014

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 20 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od AriesGirl 23/2/2016, 16:50

Leptirice i Sasava, srecno vam rodjenje cerki. Neka su zive i zdrave sto godina.

Kutanjke, decica su vam prelepa. Stvarno nigde nema takve dece kao na Kutku.

AriesGirl
AriesGirl

Broj poruka : 1399
Datum upisa : 17.11.2012

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 20 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od AriesGirl 23/2/2016, 16:53

Nije me bilo jedno vreme, pa nisam u toku, prastajte. Filip se razboleo, procurio mu nosic, pa se spustilo na grlo. Dobio je antibiotik i sad se oporavlja. Poceo je ponovo lepo da rucka, jer je bas slabo jeo zbog upaljenog grla. Bolelo ga je kad proguta mleko. Nadam se da ce se uskoro skroz oporaviti. Jedino sto je mm pokupio virus od njega, pa je i on sad bolestan.

Nadam se da cu uskoro biti redovnija na Kutku. Sve vas ljubim.
AriesGirl
AriesGirl

Broj poruka : 1399
Datum upisa : 17.11.2012

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 20 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od ganedina 23/2/2016, 17:27

Aries, veliki pozdrav za tebe uz zelju da se tvoji musarci sto pre oporave . Narocito mi je zao Filipa duse male sto je morao na antibiotike I sto nije mogao lepo da rucka /

Meni 1 sestra javila da je uzela Lazine rezultate krvi gde 3 stavke iskacu izvan referentnih frednosti / trombociti povecani 470 a gornja granica 450 valjda . Linfociti I MCV su smanjeni odnosno povecani . Nadam se da nije nista strasno
Hemoglobin mu 122
ganedina
ganedina

Broj poruka : 1049
Location : Beograd
Datum upisa : 17.10.2013

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 20 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od Eho 23/2/2016, 18:05

Cmok za Filipa, da brzo ozdrave i on i tata.
Ganedina, nadam se da je nesto bezazleno.
Eho
Eho

Broj poruka : 547
Datum upisa : 20.12.2014

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 20 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od micaubica83 24/2/2016, 02:39

Ganedina sve je ok,nije to nista super su rezultati
micaubica83
micaubica83

Broj poruka : 442
Datum upisa : 07.06.2014

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 20 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od micaubica83 24/2/2016, 02:40

Prosao je neki manji virus ili prehlada kroz bebca pa mu se te stavke malo poremetile narocito trombociti
micaubica83
micaubica83

Broj poruka : 442
Datum upisa : 07.06.2014

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 20 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od micaubica83 24/2/2016, 02:46

Decica su vam prelepa :-)
micaubica83
micaubica83

Broj poruka : 442
Datum upisa : 07.06.2014

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 20 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od Šašava 24/2/2016, 03:04

Leptirice, svaka cast za prirodni porodjaj!
Znam kako ti je, sto se kiflice tice, samo uzivajte :)

Hvala vam svima sto ste navijale za mene proslog cetvrtka :)
(o njemu cu u posebnom postu)

Kiki, ja sam na UZ isla jednom mesecno, do devetog.
Posle, prema proceni dr, na dve nedelje, pa onda svake nedelje...
i pred kraj skoro svaki dan Very Happy

Blankic, super za pokrete koje je osetio tata,
secam se tog uzbudjenja :)

Sandrolina, sa srecom neka je!

Pegaz, srecno sutra, ako je pala odluka da CR bude tada :)
Jos samo malooo!!!

Diki, srecno sutra na odbrani dr Wink
Šašava
Šašava

Broj poruka : 956
Godina : 42
Datum upisa : 30.04.2015

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 20 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od Šašava 24/2/2016, 03:09

Evo i mog izvestaja.

Indukovana sam... i cekala nekih pet sati da krenu kontrakcije neke jace,
i krenule su... Bilo je gadno malo to mlacenje po bolnici, ctg svaki cas,
sa bolovima itd... Cekajuci moju dr da dodje da me pregleda nakon jednog od tih ctg-ova,
umislila sam da je pukao vodenjak... mejdutim, ispalo je da je tek sluzni cep ispao i da se i dalje ne otvaram. Primljena sam ipak u salu, probusen je vodenjak, primila lekove i epidural. Onda smo u miru cekali neka 3 h ali se i dalje nista nije desavalo. CTG je registrovao jake kontrakcije, ali kod mene stanje isto.
Lekari su se konsultovali nekoliko puta, i na kraju odlucili da mi urade carski rez.
Budjenje iz anestezije je bilo sjajno, bila sam sva high :)
O prvom danu posle ne bih da pricam, posle 12h od operacije vec su me dizali na noge i bilo je gadno... ali se preguralo.
sad smo kiflica i ja vec kod kuce....
i svi zajedno uzivamo.
Prelepo je imati bebicu <3
Šašava
Šašava

Broj poruka : 956
Godina : 42
Datum upisa : 30.04.2015

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 20 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od Zmajuška 24/2/2016, 09:13

Šašava, drago mi je da si se javila i da uživaš sa svojom Jucom!

Bogdan I Sofka su šećera dva! srcasti poljupci srcasti poljupci srcasti poljupci
Zmajuška
Zmajuška

Broj poruka : 1167
Location : Ni na nebu ni na zemlji
Datum upisa : 14.12.2014

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 20 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od diki81 24/2/2016, 10:01

Draga Sasavice nasa cestitam od srca na rodjenju Vase ljubavi i drago mi je da si vec kuci i da se bolje osecas.
Hvala i sto mislis na nas ostale pa cak i na mog dr mm! Sutra je odbrana pa se nadam da cu i ja ici:)
Kada budes imala vremena cekamo da nam pises kako je posle cr tekao oporavak i kako sada funkcionises po kuci sa bebicom. Nadam se da imas pomoc i da uzivas!
Poljubac veliki !!!
diki81
diki81

Broj poruka : 117
Godina : 42
Location : Beograd
Datum upisa : 29.06.2015

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 20 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od kiki5 24/2/2016, 10:30

Bravo Sasavice za tvoju Jucu,neka ti je ziva,zdrava i uvek srecna. Sad ste kuci,sto je najbitnije i sad se posvetite jedna drugoj i uzivanju,bas si me raznezila.
Saljem puno poljubaca nasim slatkim trudnjacama,bebama i mamama.

kiki5

Broj poruka : 350
Datum upisa : 21.09.2014

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 20 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od Šašava 24/2/2016, 20:20

Srecno, Sandrolina!!!

Hvala svima puno na divnim cesitkama :* :* :*

Annci, bas tako, iznenadjujuce brzo se oporavlja,
a ipak je to operacija.
Juce sam imala doduse osecaj da ce sve iz utrobe da mi ispadne...
i danas pomalo imam taj osecaj tezine.
Vise ne primam lekove protiv bolova...
pa mozda i zato.
Svakako je svakim danom sve bolje :)

Joj, Jelena Sad
Odmaraj pa u nove borbe, do pobede!
Šašava
Šašava

Broj poruka : 956
Godina : 42
Datum upisa : 30.04.2015

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 20 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od Šašava 24/2/2016, 21:24

Vuchice, presladak ti je!

Diki, nije, sluzni cep treba da bude blago krvav...
onako muljava neka masa Very Happy
Vrv kandida dosadnjakusa...

Divno, Kiki! Bravo za decaka!

Blakic, spavaj covece... morate svi da se lepo ususkate i odmarate!

Aries, bas bzvz za taj virus, da vam sto pre prodje!
Šašava
Šašava

Broj poruka : 956
Godina : 42
Datum upisa : 30.04.2015

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 20 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od Sponsored content


Sponsored content


Nazad na vrh Ići dole

Strana 20 od 40 Prethodni  1 ... 11 ... 19, 20, 21 ... 30 ... 40  Sledeći

Nazad na vrh

- Similar topics

 
Dozvole ovog foruma:
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu