KUTAK
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

+52
alisa
SladZana
jelena.kuburic
jelena*mama2andjela*
Lija
pegaz
inajo
Sofija Veks
heart84
sandrolina
Niny
Bobaue
Zmajuška
Stenli
srculence 84
Erata
BabyBear
fight&faith
lilyt
nina :)
JocY
Jerapetra
sanja 73
Vanja80
saska1
lela1984
PalcicaBg
lenjivica
kiki5
leptirica1977
libra35
Šašava
Ancica 87
noja
bak
caci
ganedina
Deni
d77
masato
Vuchica
mimi85
tatjanica
micaubica83
annci
MalaSaJuga
Eho
jadranka
AriesGirl
BiKsi :)
Blanka
diki81
56 posters

Strana 11 od 40 Prethodni  1 ... 7 ... 10, 11, 12 ... 25 ... 40  Sledeći

Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 11 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od jadranka 9/2/2016, 13:40

Blanka, lezi, lezi, lezi, lezi i samo lezi. Obavezno neka te pregleda dr, ne daj mu da se drzi opstih mesta:"normalno, rastes, siris se". Niko ne zna napamet da li je nesto ili je bezazleno. Mene isto boli i uz sve preglede mislim da nisu sigurni da li jesu ili nisu kontrakcije, jedino mi mirovanje pomaze. A da ce tek da nas boli i da cemo da se rastezeno i da bebe sve pritiskaju i pomeraju, sa tim se svi slazu.

jadranka

Broj poruka : 91
Datum upisa : 22.01.2015

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 11 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od diki81 9/2/2016, 13:44

Blanka nemoj mnogo da se brines, danas ides kod lekara pa ce ti sigurno sve objasniti i bice sigurno sve u redu. Moja sestra je sa blizancima imala uzasne bolove u rebrima i stomaku i tako skoro celu trudnocu, a sve je bilo u redu. Pritisak i opterecenje je mnogo veci sa dve bebice ali i to ce proci cim se porodis:). Srecno danas i javi nam se obavezno.
I ja popodne imam prvi ctg pa se javljam. I meni su noci besane od skora, i osecam kao neki pritisak u donjem delu stomaka ali videcemo danas sta doca kaze. Kiss za sve.
diki81
diki81

Broj poruka : 117
Godina : 42
Location : Beograd
Datum upisa : 29.06.2015

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 11 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od Blanka 9/2/2016, 16:12

Drage moje sad sam zavrsila. Sve je u redu bogu hvala. Kaze dr guzva u stomaku, sigurno je neki misic a i materica se rasteze. Dala mi je progesteron depo na 5- ti dan, da izvadim grdilo nekih nalaza, i Utisept tablete kao i da pijem 3 l tecnosti na dan i caj od brusnice.
U petak cu da joj nosim nalaze pa cemo da vidimo.

Hvala sto ste mislile na mene i bodrile me. Ljubimo vas ja i moje skočice od po 300 grama. Preslatke su mi, maze se u stomaku, dodiruju se, skakuću koliko mogu. srca srca srca Volimo vas love
Blanka
Blanka

Broj poruka : 4318
Godina : 42
Datum upisa : 30.10.2014

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 11 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od Ancica 87 9/2/2016, 16:53

Blankic rekoh ja tebi.... Ljubim vas ..pu,pu...300g

Ancica 87

Broj poruka : 1382
Datum upisa : 05.09.2014

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 11 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od mimi85 9/2/2016, 16:58

Blanka super da je sve ok!!!! Pomazi bebice i povuci nas cekalice/bockalice za nosic
mimi85
mimi85

Broj poruka : 3352
Godina : 39
Datum upisa : 03.11.2015

https://mimainmiraculousadventure.blogspot.com/

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 11 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od Blanka 9/2/2016, 17:13

Ljubim vas drugarice moje, niko mene ne razumije bolje od vas. love

E da, za 4 nedelje ekspertski UZ. Mada je meni svaki UZ kod nje ekspertski i traje dugo, kaže ovome u 24-oj nedjelji će baš da se posveti, minimum sat vremena. Eto i to jedva čekamo. Doktorica mi je pravi bensedin, baš mi je posvećena skrooz. Pu, pu, da što ne ureknem.

Mimi vučem svim silama za prćasti nos i tebe i sve bockalice. Želim ti ogromnu betu i da nam se pridružiš ovdje da zajedno trudnujemo. igra
Blanka
Blanka

Broj poruka : 4318
Godina : 42
Datum upisa : 30.10.2014

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 11 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od noja 9/2/2016, 18:36

Blankic uzivaj , mozda su se bebe okretale tako rastezu sve ... a kako stoje u stomaku jesi videla ? :) 
Brusnicu nemoj , vode u litrama i mozda bolje caj pancicev za trudnice ...
noja
noja

Broj poruka : 6242
Godina : 45
Location : tamo gde Dunav teče
Datum upisa : 24.02.2011

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 11 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od Blanka 9/2/2016, 18:48

Jedna je dolje desno, a druga je gore lijevo. Valjda sam je dobro shvatila Very Happy Uglavnom se maze. Pa razmisljam i ja za brusnicu da ne pijem, pijem vode ne moze da fali. Bitno mi je jos ove nalaze da odradim pa da vidimo. Ljubi mi tvoje lepojkice ljubav ljubav
Blanka
Blanka

Broj poruka : 4318
Godina : 42
Datum upisa : 30.10.2014

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 11 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od noja 9/2/2016, 18:58

Slatkice :) su Blanka na pola ste , sad ce brzinom munje uzivaj u trudnoci max. Kako kilaza ?Kissic za Vas od nas 

Persun. Uvin . Brusnica . Djumbire ja bi preskocila u trudnoci .voda je najzdravija bez mnogo soli secera jake hrane , 
Trudnice ljubimo Vas
noja
noja

Broj poruka : 6242
Godina : 45
Location : tamo gde Dunav teče
Datum upisa : 24.02.2011

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 11 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od diki81 9/2/2016, 19:01

Bila sam na ctg , sve je u redu, nema kontrakcija za sad, treba da zakazem prijem u Visehgradskoj za 1.mart.Javljam kako ide dalje. Poljubac za sve. Blankic super za bebice :)
diki81
diki81

Broj poruka : 117
Godina : 42
Location : Beograd
Datum upisa : 29.06.2015

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 11 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od Šašava 9/2/2016, 21:01

Evo i mene :)

Hvala vam na lepim zeljama Wink Mene frka uhvati kad procitam da cekate izvestaj iz porodilista Very Happy
Mada sam kao mirna po tom pitanju... kad bude - bude. Ali valjda nikad ne moze 100 % da se bude miran sto se toga tice.

Diki81, ja sam ovde malo uljez, nisam iz VTO price, ali je ovo jedini forum na kojem sam, zato sto ste pozitivne i borci, i hrabre, zato sto ste divne. A svasta i znate :)
Kod mene je planiran prirodni porodjaj, nema indikacija za drugaciju varijantu.
Koliko vidim ovde, vi vecinom idete na CR, nije ni meni jasno zasto.

Bili smo danas na CTG, prvi put da mi je usnimljena kontrakcija,
a ja je nisam ni osetila, kazu pripremna.
Šašava
Šašava

Broj poruka : 956
Godina : 42
Datum upisa : 30.04.2015

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 11 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od Šašava 9/2/2016, 21:20

Ancica 87 ::Devojke,da vam izvestaji uvek budu tako lepi :) Divno je kad pocne soping :) Fino mi sve bujate,viricu da vidim sta nam je sa Ehom i Sasavicom,one su sad glavne....:)

osmeh srce srca

Ancica 87 :: Verujem da ce Annci da se javi kad uhvati jedno spavajuce popodne!
Sofka je devojka prava... :*
Mi opet zezamo sa spavanjem,vec 4 dan... Ne vidim vise...Sledeca boca ta treca nas ceka 24.02...onda cemo videti i kako napredujemo,jer u januaru dr rekla ne treba da dodjemo....Teski smo onako,ali smo prilicno dugacki,visok na tatu :) 74 broj nam je knap :)

Stvarno je red da nam se javi, toliko cekamo. Sve se nesto plasim da su se namucili nesto tamo u bolnici :/

Jel se popravlja to spavanje?

Mashala, 74, ja sam mislila to je za godinu dana starosti otprilike Very Happy
Šašava
Šašava

Broj poruka : 956
Godina : 42
Datum upisa : 30.04.2015

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 11 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od Šašava 9/2/2016, 21:54

Ahaha, baba carica, pupkovana snajka me bas nasmeja :)

Diki, meni tvojih 10+ zvuci kao san snova,
ja sam za sad na 18kg +.

Sandrolina, ja isto super spavam, imala sam period kad sam se, nakon budjenja za piskenje, mucila da zaspim ponovo, ali uvek je bilo zato sto mi je padalo na pamet svasta vezano za porodjaj, i to mi je izazivalo uznemirenost... Od kako sam zadovoljila svoju radoznalost o tome kako porodjaj izgleda itd (knjiga je starinska i zove se Bezbolni porodjaj, skinula sam sa neta), nekako sam mirnija... i nastavljam da spavam normalno. Malo pretumbaj po glavi, da li razmisljas i o cemu tako kad se probudis, da li te nesto uznemirava od toga... Mozda je i kod tebe isto to.

Diki, osecala sam i ja par dana taj pritisak u donjem stomaku... sad sam se ili navikla, ili je prestalo, pojma nemam. Kontam beba pritiska, otvara sebi put, to je dobro. dr mi nije nista taj pritisak komentarisala.

Blankic, super sto je sve u redu, bas me iznenadi da si tako jake bolove imala. Mada ligamenti kontam da svima sevaju tu i tamo... Opet, nisam znala da neke zene imaju bas bolove ozbiljne.

Meni se sinoc nesto vrtelo u glavi, cini mi se da i sad opet pocinje :/
Srecom, sutra svakako idemo na kontrolu.
Šašava
Šašava

Broj poruka : 956
Godina : 42
Datum upisa : 30.04.2015

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 11 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od Blanka 9/2/2016, 22:37

Bravo ženice, super su nam izvještaji. Uh, noćas ću mirnije da spavam. Šašavice, Diki bravo za vas i bebice osmeh srce
Noja moja draga, neću piti brusnicu, nalivam se vodom. A na tvoje pitanje kg? Zdebljala sam se +3 kg od pocetka, dr kaze da je to super. Ide sve u stomak, tamo gdje treba. Meni je glavno da bebe napreduju, a ja bas vodim racuna o ishrani pa možda i zbog toga. Inace na pola smo, pa cemo vidjeti kasnije mozda budem medo brundo, ali briga me nikad nisam bila špica, a i bolje da ljulja nego da žulja, žena bez dupeta kao selo bez crkve lol!
Ljubim vas drage moje srca1 srca1
Blanka
Blanka

Broj poruka : 4318
Godina : 42
Datum upisa : 30.10.2014

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 11 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od diki81 10/2/2016, 07:35

Sasavice nasa draga neka si ti sa nama i bez vto, madamo se bice sto manje onih koje moraju da se pomuce za bebice:). Taj CR je meni nekako morao zbog visoke dioptrije i ocnog pritiska ali i bez toga dr Ljubic je od pocetka, kada je uspela nasa sesta vantelesna, govorio da ce to biti cr da bi se posle toliko muke izbegle sve komplikacije. E sad sigurno je mnogo bolje prirodno se poroditi ali sta je tu je, ovako sam mirna, znam da moram na cr pa se ne brinem mnogo unapred. Samo se nadam da cu prepoznati pocetak porodjaja ako nesto krene ranije :))).Blanka sada se odmaraj sto vise i uzivaj kao i sve ostale nase trudnice !
diki81
diki81

Broj poruka : 117
Godina : 42
Location : Beograd
Datum upisa : 29.06.2015

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 11 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od Šašava 10/2/2016, 10:54

Meni ste super, i za koga god da čujem da ima problem sa začećem, i pogotovo ako gubi volju da se dalje bori, preporučim da ovde obavezno dođe!

Pa da, kažu da je bolji prirodni porođaj, ipak je CR operacija pri kojoj se otvara stomak. Sa druge strane - ko ide na carski zna da nece da prolazi kroz neki porođajni pakao, nije ni to loše :)

Evo i mog izveštaja od danas:
Ništa se ne dešava, grlić i dalje dug 1 cm, a ni beba nije spremna, plodova voda je još mlečna (šta god to značilo). Mene i onako vode kao mlađu trudnoću od one očekivane u odnosu na poslednji dan menstruacije, ali i dalje stoji da ću prekardašiti taj poslednji termin. Sve u svemu, u ponedaljak opet snimam CTG (BTW ona kontrakcija koju su kao snimili - za nji moja dr Branka kaže da nije kontrakcija, da sam se to ja mrdala), u sredu opet pregledi, ako se nista ne dešava u četvrtak ili petak će da me stave na patologiju i da odluče da li će indukovati porođaj ili da se ide na CR.


Poslednji izmenio Šašava dana 10/2/2016, 11:05, izmenjeno ukupno 1 puta
Šašava
Šašava

Broj poruka : 956
Godina : 42
Datum upisa : 30.04.2015

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 11 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od diki81 10/2/2016, 10:57

Znaci Sasavice nasa uskoro ces nam postati mama, jedva cekamo da nam se javis sa vestima! Sada se odmaraj i uzivaj u poslednjim pripremama.
diki81
diki81

Broj poruka : 117
Godina : 42
Location : Beograd
Datum upisa : 29.06.2015

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 11 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od tatjanica 10/2/2016, 11:38

...samo da uletim na brzaka i cmoknem moje trudnice lepeeee...vidim sve ide po planu,izvestaji dobri ,vi nasmejane...bravo bravo nase mamiceeee!!!....ljubimo vas sofka i ja... sunny srca love ps. sto se carskog vs prirodnog porodjaja tice,ne brigajte,sve ima svoje prednosti i mane....meni je carski pao kao malo jaca upala misica...nije to nista strasno,treci dan sam se vec smucala po bolnici trazeci nes kafu! Wink
tatjanica
tatjanica

Broj poruka : 1508
Godina : 46
Location : kotor/subotica
Datum upisa : 28.10.2014

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 11 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od annci 10/2/2016, 12:02

SALUTI, BELLE ZIE!
Io sono Giorgio!


Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 11 11jbxis
annci
annci

Broj poruka : 1805
Godina : 48
Location : Beograd
Datum upisa : 14.10.2013

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 11 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od tatjanica 10/2/2016, 12:06

...jaaaaaaaaaaaaaaaaooooooooooooooooo...evo moga zeta,lepotana....ancci rodila si slatkocu jednu....ljubim te puno punoooooooooooo!!! love

...ventiquattromila baci per giorgio!!! sunny osmeh srce radost
tatjanica
tatjanica

Broj poruka : 1508
Godina : 46
Location : kotor/subotica
Datum upisa : 28.10.2014

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 11 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od mimi85 10/2/2016, 12:13

Annciiiiii!!!!!! Dusoooooooo!!!! Divan jeeeeeee srcesrcesrcesrce ima cure da se tuku oko malog smekera!!!! Mislila sam na tebe i Djoleta punoooooo!!!!!
mimi85
mimi85

Broj poruka : 3352
Godina : 39
Datum upisa : 03.11.2015

https://mimainmiraculousadventure.blogspot.com/

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 11 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od Vanja80 10/2/2016, 12:16

Annci, Djole je predivan, pravi mali smeker! igra

Vanja80

Broj poruka : 894
Datum upisa : 25.01.2015

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 11 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od noja 10/2/2016, 12:19

annci ::SALUTI, BELLE ZIE!
Io sono Giorgio!


Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 11 11jbxis
Djordjo divan si 
Kao i tvoja mama ❤❤❤❤
noja
noja

Broj poruka : 6242
Godina : 45
Location : tamo gde Dunav teče
Datum upisa : 24.02.2011

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 11 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od MalaSaJuga 10/2/2016, 12:23

Duso mala.ma nista ne valjas,pi,pu. Divan je anci.
MalaSaJuga
MalaSaJuga

Broj poruka : 2140
Godina : 33
Location : Leskovac
Datum upisa : 04.05.2014

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 11 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od diki81 10/2/2016, 12:58

Divan je Djole, kao lutka! Uzivajte, mislimo na Vas. poljubac:)))
diki81
diki81

Broj poruka : 117
Godina : 42
Location : Beograd
Datum upisa : 29.06.2015

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 11 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od Sponsored content


Sponsored content


Nazad na vrh Ići dole

Strana 11 od 40 Prethodni  1 ... 7 ... 10, 11, 12 ... 25 ... 40  Sledeći

Nazad na vrh

- Similar topics

 
Dozvole ovog foruma:
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu