KUTAK
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Korak po korak na putu do bete +

+57
sunny.tp
ivanicasale
fight&faith
zsuki75
Tebi
nina :)
jelena.kuburic
jadranka
mikipika32
Jerapetra
noja
mimi85
marina_82
luckystar74
srecica3112
diki81
lela1984
HappyGirl
minja
Bubamara
SoJa
daki_mm
Bobaue
lilyt
sonjastefa
Šašava
Pikseta
micaubica83
libra35
Dreamerka
tatjanica
saska1
Baš za andjele 75.
mirjanamirjana1986
Blanka
sandrolina
Sirijus
PalcicaBg
JocY
Eho
dada88
Vuchica
Ancica 87
AriesGirl
Erata
SannyP
Lija
heart84
annci
BiKsi :)
Vanja80
Amna84
Zmajuška
kiki5
srculence 84
Jeka1984
BabyBear
61 posters

Strana 22 od 40 Prethodni  1 ... 12 ... 21, 22, 23 ... 31 ... 40  Sledeći

Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 22 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od BabyBear 19/12/2015, 16:34

Ma kao da je to bitno!
Bitno je da ce ova 2016a biti nasa ;-)
BabyBear
BabyBear

Broj poruka : 4268
Godina : 55
Location : Beograd
Datum upisa : 19.06.2014

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 22 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od Blanka 19/12/2015, 16:42

Bapske priče. I ja sam se udala prestupne 2012 kao i BB. Tada su pocele najljepse godine mog zivota. Sledece prestupne cu roditi djecu pa ima li sta ljepse. Ma sto se mene tice neka je svaka prestupna.

Srećice navijamo za embriončiće. Srećno.
Ostale koračaljke vučem za nosiće. igra
Blanka
Blanka

Broj poruka : 4318
Godina : 42
Datum upisa : 30.10.2014

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 22 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od BabyBear 19/12/2015, 17:56

Potpisujem Blanku 100% Very Happy
BabyBear
BabyBear

Broj poruka : 4268
Godina : 55
Location : Beograd
Datum upisa : 19.06.2014

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 22 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od srculence 84 19/12/2015, 20:45

Drage moje imam pitnjce,trebala sam juce da dobijem 28 dan al nema je. 28 decembar imam zakazano kod prof.ako je ne dobijem za nekoliko dana moracu da odkazem pregled ili moze preg.da se obavi i sa ciklusom? Uf bas me nervira,kad treba nema je a kada ne treba ona dodje. Mad
srculence 84
srculence 84

Broj poruka : 1175
Godina : 39
Datum upisa : 09.05.2014

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 22 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od annci 20/12/2015, 10:36

Kakva diiivna praznicna atosfera na koracimaaa!!!
 ZIMA4  ZIMA4  ZIMA4  ZIMA5  ZIMA5  ZIMA5  ZIMA4  ZIMA4  ZIMA4  ZIMA5  ZIMA5  ZIMA5


Lilyt, sto bi bilo diiiivno da godinu ovde zavrsimo sa jednim praavim prirodnjakom! Dugo ga vala nismo imali...jos je rano za test, sacekaj par dana jos. Ma nece vestica doci, ne sme od nas! boks boks boks

Srecice, navijamo da se jos ta jedna oplodi, ali i sa ovom jednom mozemo do bebice. Navijamoooo!!!!
navijacica navijacica navijacica ZIMA1 ZIMA1 ZIMA1 navijacica navijacica navijacica

BB, ordinacija radi od 0-24 Very Happy za sve moje koracaljke (bar dok ne stigne Djole, a onda cu kao i ostale mlade mame, da vas uskladjujem sa malim zamotuljkom). Zelim ti da nastavis trend doobrih prestupnih godina. Da ti 2016 zaseni cak i 2012, da bude kruna vase ljubavi.
Hihihi....ja se ne mogu ukljuciti u pricu o vencanjima, posto jos uvek nisam postena zena, tj, Djole ce stici pre nego sto ja izgovorim sudbonosno DA. Nakon svih ovih godina zabavljanja, zajednickog zivota, ove borbe...prosto smo propustili vencanje. Meni toootalno svejedno. On je vec 10 godina moja druga polovina....i tako ce biti zauvek, sa i bez papira. Posle svih onih stresova na pocetku, nekako nisam htela da forsiram sa svadbom. I dogovorismo se da to lepo organizujemo zajedno sa vencanjem. Ali je moja ljubav bila show program pre neki dan "njemu ce u izvodu da pise tvoje prezime i moje prezime? on ce znati da je vanbracno rodjen?" lol! lol! lol! lol! Rekoh, provalice svakako kada bude video sebe na slikama sa vencanja svojih roditelja....a rodjen je u XXI veku. Neka mu to bude najveca trauma u zivotu, i majka ce biti presrecna! Onda je shvatio da je malo potpao pod uticaj mame i taste (ne zna se koja je dosadnija, kao da ce me iz Fronta vratiti neporodjenu ako ne donesem izvod iz maticne knjige vencanih), te se sam ubio od smeha.
annci
annci

Broj poruka : 1805
Godina : 48
Location : Beograd
Datum upisa : 14.10.2013

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 22 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od mimi85 20/12/2015, 13:34

Nasmeja me Annci Very Happy:a135: 
moj dragi i ja smo zajedno od 2008. godine a vencali se 2012. godien jednog vrelog julskog dana srca1 zelim nam svima da nam sledeca godina bude godina uspeha trudnicaroda
mimi85
mimi85

Broj poruka : 3352
Godina : 39
Datum upisa : 03.11.2015

https://mimainmiraculousadventure.blogspot.com/

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 22 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od sandrolina 20/12/2015, 13:54

Annci slatko si me nasmejala do suda, bez papira nista! Hahaha
Koracaljke navijam za sve!

sandrolina

Broj poruka : 450
Datum upisa : 06.01.2014

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 22 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od sandrolina 20/12/2015, 13:55

Suza htedoh napisati!!!!!!!!

sandrolina

Broj poruka : 450
Datum upisa : 06.01.2014

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 22 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od BabyBear 20/12/2015, 17:42

Annci, bitno je da je on shvatio da je potpao pod njihov uticaj. Neki to nikad ne shvate ili nece da priznaju ;-)
BabyBear
BabyBear

Broj poruka : 4268
Godina : 55
Location : Beograd
Datum upisa : 19.06.2014

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 22 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od srecica3112 20/12/2015, 18:41

Annci hvalaaa,beskrajno hvala!
Svima od srca hvala na podrsci!
Jedna oplodjena ali još nije zapocela deobu a druga se jutros oplodila-molim vas ko ima iskustva da mi objasni kako ide ta deoba,kojim tempom,posle koliko mora da dođje do deobe i sve sto znate hehe Sad
Mnogo sam tužna i od samog početka sve ide tako kilavo,sporo,uf,uf,uf!!!
Sutra će mi javiti šta se dešava i ako bude ok u 21h embriotransfer!

srecica3112

Broj poruka : 53
Datum upisa : 09.10.2015

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 22 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od BabyBear 20/12/2015, 19:44

Srecice, nemoj da si tuzna. To samo znaci da ce kraj biti diiiiivan :*
BabyBear
BabyBear

Broj poruka : 4268
Godina : 55
Location : Beograd
Datum upisa : 19.06.2014

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 22 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od jelena.kuburic 20/12/2015, 21:16

Srecice jedna ali vredna veruj

jelena.kuburic

Broj poruka : 603
Godina : 44
Datum upisa : 03.11.2012

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 22 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od Blanka 20/12/2015, 22:21

Srećice navijamo da iz te jedne izraste mali bebiron. Nemoj da se nerviraš, to ti sada ne treba. Šta bi mnoge žene dale i za tu jednu svoju ćelijicu. Pravila nema, nekad i veliki broj ne garantuje uspjeh. Bitan je kvalitet a ne kvantitet. Navijam jako igracice igracice igracice igracice
Blanka
Blanka

Broj poruka : 4318
Godina : 42
Datum upisa : 30.10.2014

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 22 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od srecica3112 20/12/2015, 22:45

BabyBear,Jelena,Blanka hvalaaa,beskrajno hvala,mnogo mi znaci podrška i pozitivna energija!
Ništa mi nije jasno-prvo su mi javili da se jedna oplodila a druga ne,onda su mi javili da ta sto se oplodila nije još zapocela deobu a da se ova druga oplodila!Ne znam posle koliko od oplodjena treba da počne deoba,kada najkasnije mora da počne itd...i kako se ta druga kasnije oplodila-da li je to ok ili ne i još milion pitanjaaaaa....Trenutno imam jednu oplodjenu koja još uvek nije zapocela deobu (po (recima embriologa ima još nade) i druga koja se tek oplodila!!!!!Sutra će mi javiti kakvo je stanje,držite mi palčeve!

srecica3112

Broj poruka : 53
Datum upisa : 09.10.2015

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 22 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od Blanka 20/12/2015, 22:59

Srećice oko te diobe bas ne znam nista, mislim da je to sve individualno. Imala je tema na kutku o tome znam da sam čitala davno. Sjutra obavezno pitaj embriologa sve što ti je nejasno, duzan je da ti objasni, imas pravo da znas. Ja se nadam da će ti taj poziv donijeti sreću osmeh srce
Blanka
Blanka

Broj poruka : 4318
Godina : 42
Datum upisa : 30.10.2014

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 22 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od BabyBear 21/12/2015, 00:54

Srecice, ja se na tvom mestu ne bih opterecivala uopste, majke mi. Pusti ih neka rade svoj posao, za to su zavrsili skolu. Bitno je da ima i da ce biti nesto, a kazem ti, bice divan kraj. Opusti se i uzivaj i kad te pozovu ti idi ljubav
BabyBear
BabyBear

Broj poruka : 4268
Godina : 55
Location : Beograd
Datum upisa : 19.06.2014

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 22 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od BabyBear 21/12/2015, 01:03

E zene, imam jedno pitanje za vas, pogotovu za one koje su pile cikloproginovu.

Planiram se za februar, ali zelim da mi to bude u terminu za koji bi trebalo da dobijem ciklus u februaru 3-4 dana ranije nego sto bih dobila da pijem ciklu regularno sa pauzama od po 7 dana, tj. zelim da umesto 12-13. februara (kad bi trebalo da dobijem ako normalno pijem ciklu do tada) dobijem 8-9. februara (zbog nekih mojih privatnih planova).

E sad, imam 2 pitanja i zanimaju me vasa misljenja:

1. Da li je pametno da to pomeram, mada ne vidim razlog zasto ne jer cikla valjda tome i sluzi da bi se regulisao termin?

2. Da li cikla moze da ima pauzu u pijenju manju od 7 dana izmedju 2 kruga, npr. da se drugi krug pije samo posle 5 dana pauze? Posto imam jos 2 kruga do februara i ako mogu da napravim samo po 5 dana pauze izmedju krugova, onda bih tu dobila ta 4 dana.
ili
Posto u utorak treba da pocnem novi krug cikle, da li da onda napravim pauzu do sledeceg kruga od utorka jos 17 dana (sto bi znacilo da ce pauza biti 24 (7+17) dana) ili mozda da pravim 2 x 15 dana izmedju sledeca 2 kruga koja imam?
ili
Nesto trece (sto mi ne pada na pamet sada)

Joj, mozda sam malo bila konfuzna, ali nadam se da sam bila jasna, pa ako moze neka pomoc mnogo bi mi znacilo. Ljubim vas! usne


Poslednji izmenio BabyBear dana 21/12/2015, 01:18, izmenjeno ukupno 1 puta
BabyBear
BabyBear

Broj poruka : 4268
Godina : 55
Location : Beograd
Datum upisa : 19.06.2014

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 22 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od Tebi 21/12/2015, 01:06

BB kraljica si majke mi ❤ Nista te nisam razumela iako znam o cemu se radi 😂


Poslednji izmenio Tebi dana 21/12/2015, 01:13, izmenjeno ukupno 1 puta
Tebi
Tebi

Broj poruka : 656
Godina : 38
Location : Serbia
Datum upisa : 20.11.2013

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 22 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od BabyBear 21/12/2015, 01:08

Hahahahahahahaha!
Ti ne pijes ciklu, cuti! Razz

osmeh srce

Najbolje je sto sam u prvom redu napisala da imam jedno pitanje, a u trecem pasusu vec pisem da imam 2 hahahahaha!
Kod mene kako odmice kuckanje, kako se raspisem, tako se javljaju nova i nova pitanja lol! lol! lol!
BabyBear
BabyBear

Broj poruka : 4268
Godina : 55
Location : Beograd
Datum upisa : 19.06.2014

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 22 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od Tebi 21/12/2015, 01:11

Citala sam 3 puta i jos ne razumem 😂 Mada ako cemo realno i nisam neki logicar,a ni kapacitet 😂😂😂
Ako ti fale neka dva dana,zbog tebe cu napraviti i januar od 29 dana 😘
Tebi
Tebi

Broj poruka : 656
Godina : 38
Location : Serbia
Datum upisa : 20.11.2013

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 22 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od Tebi 21/12/2015, 01:12

Ne smem ni da zamislim kolika bi bila Ana Karenjina da si je ti pisala 😂😃😍
Tebi
Tebi

Broj poruka : 656
Godina : 38
Location : Serbia
Datum upisa : 20.11.2013

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 22 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od BabyBear 21/12/2015, 01:16

Hvala ti draga moja!

Znam ja da bi ti uradila sve za mene. Evo ja cu za tebe napraviti tako da prestupni februar ima 30 dana Very Happy

p.s. Aj sto bi bila obimna Ana Karenjina, ali sto nista ne bi razumela to je posebna prica lol!
BabyBear
BabyBear

Broj poruka : 4268
Godina : 55
Location : Beograd
Datum upisa : 19.06.2014

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 22 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od mimi85 21/12/2015, 07:44

Bb odgovore na tvoja pitanja ne znam...to se spremas za Prag? Mozda se i sretnemo tamo posto i ja treba da dobijem oko 8-9 februara hihihi
mimi85
mimi85

Broj poruka : 3352
Godina : 39
Datum upisa : 03.11.2015

https://mimainmiraculousadventure.blogspot.com/

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 22 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od BabyBear 21/12/2015, 08:38

Da, da, zima u Pragu, nista lepse Very Happy

Pa vidis, ko zna, mozda Mimice budemo zajedno tamo Wink

Jesi li se lepo pripremila? :*
BabyBear
BabyBear

Broj poruka : 4268
Godina : 55
Location : Beograd
Datum upisa : 19.06.2014

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 22 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od annci 21/12/2015, 09:01

lol! lol! lol!
BB, za razliku od Tebi, ja sam inzenjer i vise nego logicar, ali pisanije mi je na prvu Tihi Don. (Anu Karenjinu sam progutala u srednjoj skoli, a tada zaista nisamo psihicki spremni za takav roman. Stoji mi spremna na stolu. Cim zavrsim ovo sto citam, bacam se na Karanjinu. Interesuje me kako cu sada da gledam na pricu, kada sam prilicno iskusna MLADA zena. Sto se tice Tihog Dona-da izvine Solohov-je nesto najdosadnije sto sam ikada u zivotu procitala. I Don tece, i tece, i tece....i tako 25 strana... lol! ).
E sada, sto se tice Cikle, ja sam je jako dugo pila, ali nikada je  nisam koristila za pomeranje ciklusa, prosto, nije mi trebalo. Ono sto nedostaje u tvom Tihom Donu, a individualno je, je posle koliko dana dobijas od poslednje tabletice. Ja sam nekada dobijala jos dok pijem ciklu (ali bez obzira, uvek sam ispila do kraja, tako mi je dr savetovala),  nekada sam dobijala posle 2, a nekada posle 5 dana. Uvek sam startovala od 5dc. Tako da ja tu pauzu od 7 dana, nisam bas primenjivala. Npr, ako prestanem sa pilulama, dobijem posle 4 dana, i krecem 5 dc, znaci da je pauza 9 dana. I to mi je bila preporuka dr. Iz ovog, logicno zakljucujes da pauza moze biti i veca od 7 dana. Da li moze biti manja, to vec ne znam, ali kazem ti, nisam znala ni da je tu neki caroban broj 7.
Videcemo da li se ce danas da se javi neka iskusnija zenica koja je skracival periode pauze, ako ne, sto lepo ne pozoves dr odavde, ili cak pises u Prag? Ko te bese ovde vodi?

Srecice, u tu deobu se ama bas nista ne razumem, ali jedno znam. Ti si nastala iz samo jedne celijice, ja takodje, a bome i BB, Tebi, Srculence....(pa ovako mogu da ti redjam beskrajan spisak....) Dovoljna je jedna! Drzimo fige da se bar jedna zapocne tu deobu! Cekamo da javis i ne stedimo dlanove do tada!
Za vecerasnji susret sa tvojom bebom!
navijacica navijacica navijacica navijacica navijacica navijacica navijacica navijacica navijacica navijacica navijacica navijacica navijacica navijacica navijacica navijacica navijacica navijacica navijacica navijacica
annci
annci

Broj poruka : 1805
Godina : 48
Location : Beograd
Datum upisa : 14.10.2013

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 22 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od Sponsored content


Sponsored content


Nazad na vrh Ići dole

Strana 22 od 40 Prethodni  1 ... 12 ... 21, 22, 23 ... 31 ... 40  Sledeći

Nazad na vrh

- Similar topics

 
Dozvole ovog foruma:
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu