NOVEMBARSKA VESELA JUTRA :)

Strana 4 od 4 Prethodni  1, 2, 3, 4

Pogledaj prethodnu temu Pogledaj sledeću temu Ići dole

Re: NOVEMBARSKA VESELA JUTRA :)

Počalji od Vuchica taj 29/11/2015, 17:50

ne samo da mi je zao, nego me je i sramota kad vidim nase Kutanjke koje nisu iz bgd, a dosle su...a ja tu na par kilometara. Rolling Eyes
nisam mogla da ostavim Bogdana, bas je slinav i kenjkav. Sledeceg puta nema opravdanja, on ce biti veci, pa ce biti jednostavnije, bar mislim...

Vuchica

Broj poruka : 3145
Godina : 40
Datum upisa : 09.04.2012

Pogledaj profil korisnika

Nazad na vrh Ići dole

Počalji od BiKsi :) taj 29/11/2015, 18:21

Ja se vracam kuci,  evo me jezdim u vozu,  srecna sam i puna pozitivne energije.  Bilo mi je fenomenalno! Sofiji skidam kapu,  a kolica vozic su sjajna.  Al treba ih gurati sa dve bebe,  ja probala,  bas je tesko.  Svaka ti cast,  nadam se da ste se kuci lakse i brze vratile.  
Ljubac za sve! 
Vucice,  bice dana za megdana,  sigurna sam!

Ja`80-hipotireoza,hašimoto,PCO,hiperinuslinemija,pai-1 4g/5g,mm`79-azospermija;u braku 12 otkačenih godina,a zajedno 15; iz prirodnih radova nikad ništa (njegovi plivači ustvari ne znaju da plivaju, a sad im kasno da nauče, blam ih, jer su matori! Very Happy); iz "manje prirodnih" radova:1.Spebo,2009.ICSI-beta 2.5, biohemijska, 2. Spebo 2010.FET-beta 463-biohemijska,3. Spebo 2013.ICSI-beta 168,8, 7.6.2013. videli srce 14.12.2013. Kinder suprise! 4.Spebo,2016.ICSI-beta 4.
Lilypie Fourth Birthday tickers

BiKsi :)

Broj poruka : 20440
Godina : 36
Datum upisa : 09.05.2010

Nazad na vrh Ići dole

Počalji od HappyGirl taj 29/11/2015, 20:49

Biksi, javi da si stigla da mirno spavamo :)

Što je u ljudi nemoguće u Boga je moguće. Luka 18:27

PitaPata - Personal picturePitaPata Cat tickers
"Kada bi svakoga koga sretnemo tretirali sa toliko ljubavi kao što to činimo sa nama omiljenom mačkom i oni bi verovatno počeli da predu."

HappyGirl

Broj poruka : 13260
Datum upisa : 05.12.2007

Nazad na vrh Ići dole

Počalji od SladZana taj 29/11/2015, 23:27

Draga Erata neka je Veri, djevojcici sa predivnim imenom, srecan rodjendan. Da ste dugo srecni i veseli zajedno u ljubavi. Ona je srecnica jer su joj drugari sa Kutka bili na rodjusu. likeit

I mi smo proslavili rodjendan i bilo je predivno. Ksenija je bila u elementu, i opet mi zao sto nismo blize da bi dosli i drugari sa Kutka. Very Happy

A zajednicko druzenje mi je tek zelja ali mozda nekad bude... yes

Zabusavam sa javljanjem jer ne stizem, ne umijem da se organizujem.
Ljubim vas i grlim.
d

SladZana

Broj poruka : 2744
Godina : 33
Datum upisa : 23.10.2012

Nazad na vrh Ići dole

Počalji od BiKsi :) taj 30/11/2015, 01:07

U povratku voz na vreme, cak i koji minut pre, a u dolasku skoro sat kasnio, e zivote!

Stigla odavno, moji decaci me cekali na stanici. Ne zna se ko je bio srecniji pri tom susretu, da li Arsa ili ja! Zagrljaji i poljupci se nisu stedeli, s obe strane! srca srca srca srca srca Voljenkovici i sreckovici moji!

Stisak za najjacu ekipu zena! Volim vas! Ja sam celo vece pod utiskom, bukvalno se uskovitlale emocije, hocu da eksplodiram! Pa ako cujete neku eksploziju nocas, znajte da se to moja ljubav i sreca sudarile, i napravile vatromet! A sve zahvaljujuci vama! LJUBIM

Ja`80-hipotireoza,hašimoto,PCO,hiperinuslinemija,pai-1 4g/5g,mm`79-azospermija;u braku 12 otkačenih godina,a zajedno 15; iz prirodnih radova nikad ništa (njegovi plivači ustvari ne znaju da plivaju, a sad im kasno da nauče, blam ih, jer su matori! Very Happy); iz "manje prirodnih" radova:1.Spebo,2009.ICSI-beta 2.5, biohemijska, 2. Spebo 2010.FET-beta 463-biohemijska,3. Spebo 2013.ICSI-beta 168,8, 7.6.2013. videli srce 14.12.2013. Kinder suprise! 4.Spebo,2016.ICSI-beta 4.
Lilypie Fourth Birthday tickers

BiKsi :)

Broj poruka : 20440
Godina : 36
Datum upisa : 09.05.2010

Nazad na vrh Ići dole

Počalji od Sofija Veks taj 30/11/2015, 06:42

Cao zene,

Sjajne ste, ma fantasticne!! I ono malo vremena sto sam vas vidla sam se toliko napunila pozitivnom energijom, i nabacila sam kez na usnama, kada se mm vratio kuci sa proslave kaze da sam izgledala kao da sam bila na nekom super koncertu, kako sam bila vesela Very Happy Very Happy

Super ideja za prolecno druzenje! yes radost

Ljubimo vas puno ja i moje cice Wink sreca srca1 love

Sofija Veks

Broj poruka : 2672
Datum upisa : 05.11.2012

Nazad na vrh Ići dole

Počalji od lenjivica taj 30/11/2015, 18:39

Drage moje, citam komentare i vidim da vam je bilo divno, kao i uvek. Moj bebac je malecni, pa nisam mogla da dodjem, ali sledece godine dolazim sigurno! Ljubim vas sve redom! srca

lenjivica

Broj poruka : 614
Godina : 40
Datum upisa : 06.11.2012

Nazad na vrh Ići dole

Počalji od tatjanica taj 30/11/2015, 19:39

...potpisujem lenjivicuuuu!!! :*

tatjanica

Broj poruka : 1508
Godina : 39