KUTAK
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Korak po korak na putu do bete +

+65
inajo
JocY
mirjanamirjana1986
Mika
ivabuku
Lija
Principessa
heart84
mimi85
BabyBear
ne gubim nadu
Dreamerka
Ninche
dacan
PalcicaBg
branka86
kokica82
SladZana
Mivela
winni
Erata
Pikseta
Sirijus
Vuchica
masato
Bobaue
bak
nina :)
lenjivica
sunny.tp
Smrdica
jelena*mama2andjela*
daki_mm
Dacaa
ganedina
MalaSaJuga
Jeka1984
BiKsi :)
lela1984
marina_82
tofita1
Ancica 87
ahosame
jadranka
Deni
saska1
sandrolina
libra35
srculence 84
Vanja80
AriesGirl
Eho
noja
lilyt
Baš za andjele 75.
tiramisu
natasazmiric
zsuki75
dada88
tatjanica
Amna84
luckystar74
Zmajuška
annci
Blanka
69 posters

Strana 10 od 40 Prethodni  1 ... 6 ... 9, 10, 11 ... 25 ... 40  Sledeći

Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 10 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od Blanka 16/10/2015, 13:06

marina_82 ::Oko 17h ce mi biti gotovi nalazi..... hvala vam sto mi kratite ove najduze dane u zivotu ljubav

Marinče uz tebe sam, mislim, navijam...pa da me vučeš za nos osmeh srce
Blanka
Blanka

Broj poruka : 4318
Godina : 42
Datum upisa : 30.10.2014

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 10 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od sandrolina 16/10/2015, 13:59

drage moje devojke, da vam se konacno javim...
pre svega hvala veliko na podrsci...
ovako, primio me doktor u 18h po dogovoru, rekao sto je najbitnije da je sa bebicama sve ok i da su dobro, krvarenje koje se desilo uzrokovano je pucanjem nekog krvnog suda jer posteljica je nagnjecivala ili se malo odvajala nije moga videti...
sutradan tj.u utorak mi rekao da dodjem kod njega u bolnicu i bila sam dole 2 dana primala infuziju preventive radi, mrljavljenja ima i danas malo ali ciscenje je predpostavljam...
najbitnije da su bebice dobro...
koracaljkama, cekalicama, bockalicama svu srecu sveta zeli usne usne usne usne usne usne usne usne usne usne usne usne love love love love love love love

sandrolina

Broj poruka : 450
Datum upisa : 06.01.2014

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 10 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od Eho 16/10/2015, 14:09

Sandrolina, dobro je, bitno je da je sve u redu. I super sto su te drzali malo pod nadzorom. Bice to sve ok.

Marina, navijam za danasnju betu!

Za cekalice drzim fige!


Poslednji izmenio Eho dana 16/10/2015, 14:48, izmenjeno ukupno 1 puta
Eho
Eho

Broj poruka : 547
Datum upisa : 20.12.2014

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 10 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od annci 16/10/2015, 14:21

Braavo, Sandrolinice! Vazno da se ave dobro zavrsilo. Bome si nas uplasila...sada pokusaj da se opustis i odmoris...
annci
annci

Broj poruka : 1805
Godina : 48
Location : Beograd
Datum upisa : 14.10.2013

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 10 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od Blanka 16/10/2015, 20:21

Bravo Sandrolina !!!!

Marinče? Jesu bili rezultati? osmeh srce
Blanka
Blanka

Broj poruka : 4318
Godina : 42
Datum upisa : 30.10.2014

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 10 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od Dacaa 16/10/2015, 20:38

U drago mi je Sandrolina!Nemas pojma koliko si me obradovala!Sad samo lezi.Nek ti neko pomogne.Samo do kupatila.Stavi jastuce ispod guze a noge nek ti budu u odnosu na kukove iznad.Znaci nesto vislje ispod nogu!Videces da ce se srediti!Meni jedni kazu strogo mirovanje drugi lagana setnja.Ja zbog svega sto sam prosla mirujem.Sto je sigurno sigurno!
Marinaaaa ;-) nadam se da slavi sa muzicem i da nas jr zaboravila :-)
Dacaa
Dacaa

Broj poruka : 800
Godina : 40
Datum upisa : 29.07.2009

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 10 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od MalaSaJuga 16/10/2015, 23:12

Sandrolina samo lezanje.ja sam imala krvarenja na pocetku od tada pa do osmog meseca mi kafu nisam kuvala,strogo mirovala do cetvrtog meseca a posle po malo setnjica.
Zmajuska moja,tebi sam vec rekla da ti ne treba vto i da na prolece ja i Vasica mazimo tvoju pupu sa jednom devojcicom. Ljubimo te.
Blanka da sto pre krenu mucnine i popunis tu jaknu trudnickim stomakom.
Pozdrav za Dacu,srculence,jeku,i sve korake i cekalice a i trudnice.
MalaSaJuga
MalaSaJuga

Broj poruka : 2140
Godina : 33
Location : Leskovac
Datum upisa : 04.05.2014

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 10 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od BiKsi :) 16/10/2015, 23:25

Sandrolina, samo miruj, a bebice nek uzivaju kod tebe i da ne bude vise stresnih situacija!

Marina82, ne znam sta bih ti rekla, nada uvek postoji, mada 14. dana bi beta trebala biti veca. Ja se nadam da je neki lenjivac upitanju, i da ce beta da odskoci kako treba.

Jelenamamadvaandjela, u mislima si mi, i navijam silnoooo, jako, najjace!

Blanka, dogovorili smo se, jedno ili dva mala planinara da budu spremni za osam meseci u vasem domu!

Lijo, kad ti vadis betu, saljem ti rode i rasterujem oblake!

Jadranka, jesam li ja propustila ili ti nisi pisala, da i ti cekas betu, ili sam samo lose procitala izmedju redova?! :)

roda roda roda roda roda roda roda roda roda roda roda roda roda roda roda roda roda roda roda roda roda roda roda roda

Rode sam vam otpremila, ostajte mi dobro!
BiKsi :)
BiKsi :)

Broj poruka : 22697
Godina : 43
Datum upisa : 09.05.2010

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 10 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od jadranka 17/10/2015, 01:28

Marina, nadam se da si dobro i da je sve ok. Ako rezultati nisu kakvi bismo mi zeleli, glavu gore i da sto pre zaboravis sve kroz sta si prosla. Svakako se odmori i naspavaj a onda uzivanje kakvo samo sebi zelis! Znam da se ovakve stvari ne pricaju ali mene bi prvu smorio sav ovaj entuzijazam kad bi meni beta bila bljak.
Biksi, bogami si pazljiv citalac Wink

jadranka

Broj poruka : 91
Datum upisa : 22.01.2015

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 10 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od marina_82 17/10/2015, 09:50

Drage moje, na zalost nemam dobre vesti...beta juce 5,93 No Telefonski sam saznala rezultat, s tim sto sam posle 2 minuta ponovo zvala lab da provere da slucajno nije greska posto mi je prvi nalaz bio sa jednom decimalom, a ovaj sa dve, pa da nije slucajno 59,3..medjutim nema greske. Pet puta sam im se izvinula za sumnju da nisu dobro videli. Glava je cudo. Brzo sam uspela da se saberem i odmah izvukoh dve pozitivne stvari iz ove negativne..Prvo, mogu ostati trudna, drugo, bolje biohemijska nego nedaj Boze neuredna ili vanmatericna trudnoca... Sve ostavljam iza sebe, osim sto sam sada jaca i pametnija za jedno iskustvo. Juce nisam bila, ali bicu dobro. Dusu svoju sam isplakala. Sad mi je jasan onaj bromazepam po potrebi sa otpusne liste.  I naravno nema odustajanja yes Na zalost nismo ni prvi ni poslednji kojima se neuspesi desavaju. Sto pre idemo dalje...da iskoristimo smrzlice vec u novembru i to me raduje. Skinuli su me sa progesterona, cekam da dobijem pa pravac kod dotorice na dogovore za dalje. Znam da cemo uspeti as
Uz vas je citavo ovo iskustvo bilo mnogo lakse i svima vam hvala na podrsci love ljubav  
Malo se raspisah..ali nisam zaboravila na vas...
Sandrolina jako si me obradovala sto je sve u redu...odmaraj, uzivaj i cuvaj bebice ff
Blanka, Lija, Jelena, Jadranka da sto pre objavite vase pozitivne bete pa da se radujemo zajedno d d d  d
"Uspeti znaci prihvatati neuspeh za neuspehom ne
gubeci entuzijazam"...
Puno vas ljubim usne usne
marina_82
marina_82

Broj poruka : 596
Godina : 42
Datum upisa : 09.10.2015

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 10 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od Dacaa 17/10/2015, 09:53

Zao mi sto nisi uspela...Ali veruj mi iz ovog sto si napisala vidim da si jedna jaka zena!Sve potpisujem.Svaku tvoju rec!I stalno sam sebi govorila jednom mora uspeti! Grlim jako :*
Dacaa
Dacaa

Broj poruka : 800
Godina : 40
Datum upisa : 29.07.2009

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 10 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od annci 17/10/2015, 10:03

Marina, uzasno mi je zao....jbg, nekada jednostavno ne uspe. Sve sto si napisala apsolutno stoji! Biohemijska je dobar znak. Gomila zenica ovde je posle biohemijske uspela. I ti imas ono najvaznije za ovu borbu: snagu i entuzijazam! Uspeh ti je zagarantovan! Jucerasnji dan je bio najgori, a on je iza vas. Danas malo ugodite sebi...sta god vas dvoje cini sretnim...
ljubav ljubav ljubav
annci
annci

Broj poruka : 1805
Godina : 48
Location : Beograd
Datum upisa : 14.10.2013

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 10 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od marina_82 17/10/2015, 10:08

Daco, Annci hvala vam usne
marina_82
marina_82

Broj poruka : 596
Godina : 42
Datum upisa : 09.10.2015

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 10 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od sandrolina 17/10/2015, 10:35

Marina zao mi je. Znamo kako je to
Zenice, mirujem ali imam bolove u donjem delu stomaka i prepona, zbog kandide koja se pojavila u bolnici koristim vaginalete koje sa sobom povuku rozikasto-narandzast obris! Ne znam da li da zovem dr. da mu kazem za bolove bas se plasim!?

sandrolina

Broj poruka : 450
Datum upisa : 06.01.2014

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 10 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od Dacaa 17/10/2015, 10:42

Da li koristis magnezijum?Imas ovaj najjaci 375mg.I uzmi bromazepam od 3mg.Opusta matericu.Nista ti nece biti ja sam ga pila.A mg tako jak dva pila posle serklaza dva dana!Nazovi i kazi i pitaj za ovo sto sam ti rekla.Lezi na bok jastuce izmedju kolena.Mozda ti je posteljica nisko cim imas krvarenje.A za vagin.mene ubise gljivice a na dijeti sam jos!Dr Stajic mi rekao canesten one tri kom.sto dodju i veruj ko rukom odnesene.
Dacaa
Dacaa

Broj poruka : 800
Godina : 40
Datum upisa : 29.07.2009

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 10 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od lela1984 17/10/2015, 10:51

Sandrolinice,dobro je!
marina,zao mi je,ali,mora se dalje,bice bolje.

lela1984

Broj poruka : 3646
Datum upisa : 01.05.2014

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 10 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od BiKsi :) 17/10/2015, 11:54

Marina, bezveze sto se tako zavrsilo. Dosta cura prodje kroz te biohemijske. Neko ko ima betu nula, razmislja da bi mu i biohemijska dala nadu. Ona cura koja ima biohemisjku se pita pa sta je to malo faililo, sto nije upalilo sada. Jednostavno se desi. Taj faktor srece je zatajio, verujem da ce vam se sa smrzlicama sve kockice poklopiti.

Jadranka, vidim ja sunjas se ti ovuda Laughing , neka, neka, da nam se onda u najskorije vreme usunjas na trudnicke!

Jelenamamadvaandjela, Blanka, Lija, saljem i danas brdo mamece prasine!

Sandrolina, nazovi kliniku, mislim da ti je daca dala super ideju za magnezijum, obavezno ih pitaj. I bromdza ume da odradi posao kad je napetost upitanju, pa pitaj i za njega. Mislim da bi ti sad jako znacio.

BiKsi :)
BiKsi :)

Broj poruka : 22697
Godina : 43
Datum upisa : 09.05.2010

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 10 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od Lija 17/10/2015, 12:11

Marina bas mi je zao Sad divim se tvojoj snazi, bitno da imate plan za dalje i da sto pre ovo ostavite iza sebe. Novembar samo sto nije i vase bebe vas cekaju!

Sandrolina ja bih zvala doktora, nemoj da se ustrucavas.

Ja cu u sredu vaditi betu... Juce sam dva puta izmerila temperaturu 37C, koliko sam shvatila to je dobar znak. Jel treba da bude temperatura konstantno povisena ili to varira?

Zene, navijam i dalje, ponedeljak samo sto nije igracice
Lija
Lija

Broj poruka : 267
Datum upisa : 04.10.2015

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 10 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od saska1 17/10/2015, 12:36

Marina žao mi je ,dobro znam kako se osjećaš ali glavu gore sad će novembar .
Čekalice Jelena,Blanka,Lija navijam silno za vas igracice igracice igracice igracice igracice igracice igracice igracice igracice igracice igracice igracice
saska1
saska1

Broj poruka : 2530
Datum upisa : 04.10.2012

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 10 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od jelena*mama2andjela* 17/10/2015, 14:29

Marina zao mi je Crying or Very sad Crying or Very sad

Devojke,cekalice,hajde poporavite ovaj ruzan period...

Kod mene, na zalost,i ovaj put....nista.... Crying or Very sad Crying or Very sad Crying or Very sad Crying or Very sad Crying or Very sad

jelena*mama2andjela*

Broj poruka : 968
Godina : 37
Location : Novi Sad
Datum upisa : 04.01.2014

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 10 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od tatjanica 17/10/2015, 14:39

....jelena draga,pa kako nishta?... c  ...koji ti je dan od et?
...sandrice,samo se pazi i polakooo...zovi doktora ako treba,nemoj da se ustruchavash...
...marina zhao mi je mnogo,ali vidim da si hrabra i da razumesh da je ovo borba u kojoj te mozhda bash iza choshka cheka tvoja bebica...navijam za novembar!!! b  
...blanki,lijo,jadranka,srculence shaljem bebechu prashinu,svakoj po 3 dzhaka! bb bb bb  bb
...zmajushkaaa zhelim ti jednu malu zmajicu shto pre!!! bebe


Poslednji put izmenio tatjanica dana 17/10/2015, 15:20, izmenio ukupno 2 puta
tatjanica
tatjanica

Broj poruka : 1508
Godina : 46
Location : kotor/subotica
Datum upisa : 28.10.2014

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 10 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od luckystar74 17/10/2015, 14:52

Evo i ja da se javim...
VTO radjena u Jevremovoj, prof Ljubic je vodilo stimulaciju i prekinuta je 10 dana jer nije bilo odgovora jajnika...
Da ze javim iduci mesec pa da vidimo ako moze nesto iz prirodnog ciklusa...
luckystar74
luckystar74

Broj poruka : 501
Datum upisa : 20.12.2013

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 10 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od tatjanica 17/10/2015, 15:21

....lucky,bash te duuugo nisam videla ovde....zhao mi je shto ovaj put nije uspelo,drzhim fige za prirodnjak,jako jaaaako!!!
tatjanica
tatjanica

Broj poruka : 1508
Godina : 46
Location : kotor/subotica
Datum upisa : 28.10.2014

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 10 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od srculence 84 17/10/2015, 16:30

Devojke zao mi je Sad ne znam kakav period je naisao sve nesto bezveze... ajmo cekalice blanka,lija i jadranka igracice tatjanice ljubav
srculence 84
srculence 84

Broj poruka : 1175
Godina : 40
Datum upisa : 09.05.2014

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 10 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od annci 17/10/2015, 18:39

Pa sta je bre ovo?!!?c c c

Jelena zagrljaj

Lucky, bas sam skoro mislila na tebe i dokle ste dosli...kad ono...Ajde, sledeci mesec mora biti bolje v grljenje

annci
annci

Broj poruka : 1805
Godina : 48
Location : Beograd
Datum upisa : 14.10.2013

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 10 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od Sponsored content


Sponsored content


Nazad na vrh Ići dole

Strana 10 od 40 Prethodni  1 ... 6 ... 9, 10, 11 ... 25 ... 40  Sledeći

Nazad na vrh

- Similar topics

 
Dozvole ovog foruma:
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu