KUTAK
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Korak po korak na putu do bete +

+65
inajo
JocY
mirjanamirjana1986
Mika
ivabuku
Lija
Principessa
heart84
mimi85
BabyBear
ne gubim nadu
Dreamerka
Ninche
dacan
PalcicaBg
branka86
kokica82
SladZana
Mivela
winni
Erata
Pikseta
Sirijus
Vuchica
masato
Bobaue
bak
nina :)
lenjivica
sunny.tp
Smrdica
jelena*mama2andjela*
daki_mm
Dacaa
ganedina
MalaSaJuga
Jeka1984
BiKsi :)
lela1984
marina_82
tofita1
Ancica 87
ahosame
jadranka
Deni
saska1
sandrolina
libra35
srculence 84
Vanja80
AriesGirl
Eho
noja
lilyt
Baš za andjele 75.
tiramisu
natasazmiric
zsuki75
dada88
tatjanica
Amna84
luckystar74
Zmajuška
annci
Blanka
69 posters

Strana 6 od 40 Prethodni  1 ... 5, 6, 7 ... 23 ... 40  Sledeći

Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 6 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od AriesGirl 11/10/2015, 13:32

Marina, navijam za veliku betu u sredu.

Lijo, dobro nam dosla i sto pre se preselila na trudnicke strane. Ne znam koliko je dobro da jedes sad ananas i brazilski orah. Ako sam dobro zapamtila, oni se jedu do ET zbog debljine endometrijuma, a ne posle. Javice se neka od devojaka koja se bolje razume, pa ce me ispraviti ako gresim.

Svim devojkama zelim srecu.
AriesGirl
AriesGirl

Broj poruka : 1399
Datum upisa : 17.11.2012

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 6 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od BiKsi :) 11/10/2015, 17:39

Lijo, dobrodosla, Aries je upravu za ananas, NE posle transfera, veca kolicina moze izazvati grcenje materice, te se on uzima pre aspiracije, a posle NE. Brazilski orah smes, al ne preko tri dnevno, ponajbolje po jedan. Bar sam ja tako do bete. On ima selena, i zato se uzima. Drzim fige.

Marina, drzim fige za sredu, da beta lepo skoci!

Blanka, kako si, kako hiper, je l se smirilo stanje?

Lelo1984, s obzirom da si me izvredjala preko privatne poruke, i trazila da vise - citiram: "ne otvaram pogana i zla usta kad si ti u pitanju i da ti se vise ne obracam", ja ti se evo vise necu obracati.

BiKsi :)
BiKsi :)

Broj poruka : 22697
Godina : 43
Datum upisa : 09.05.2010

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 6 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od lela1984 11/10/2015, 22:19

Lija,dobrodosla!
Da uskoro ovde ispišes veliku betu!
Navijam,posebno zato što je ferona u pitanju.

lela1984

Broj poruka : 3646
Datum upisa : 01.05.2014

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 6 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od lela1984 11/10/2015, 22:20

Marina,da beta poraste navijam!

lela1984

Broj poruka : 3646
Datum upisa : 01.05.2014

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 6 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od Blanka 12/10/2015, 00:06

Drage moje punoooo hvala na pozitivnoj energiji koju mi šaljete. Nemam na stanu net pa zato ne ulazim na Kutak inače mislim na vas.
Elem, hiper se smirio, malo su mi korigovali terapiju, pijem Dostinex umjesto Bromokriptina, flase vise ne primam, imam pomalo bolove ali sve ce se izdrzati. Simptoma nikakvih, mada ih ne trazim jer znam da je to sve indivudualno.
Puno hvala na nesebicnoj podrsci, grlim vas jako, nadam se da ću vas obradovati za desetak dana.
PS. Sorry što nisam sve stigla da ispratim, vidim imamo i novih kutanjki cekalica. Dobrodošle!
Grlim vas!
Blanka
Blanka

Broj poruka : 4318
Godina : 42
Datum upisa : 30.10.2014

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 6 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od srculence 84 12/10/2015, 08:59

Devojke da li dik ste primale superfakt imale ste boluckanje u jajnicima? I da li ste superfakt primale samo u ramenu ili ste menjale i primale i u stomak
srculence 84
srculence 84

Broj poruka : 1175
Godina : 39
Datum upisa : 09.05.2014

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 6 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od annci 12/10/2015, 09:08

sandrolina ::annci do kada si primala progesteron depo, ja sam ga sama uvela i primam ga na 4 dan, pojma nemam da li i kada bi trebalo da ga ukinem i kakav je postupak ukidanja, samo prekines ili ides postepeno?

Iskreno, ja sam primala par nedelja. Sve dok nije prekinulo skroz krvarenje i dok mi se Pg nije ustalio. Ja sam u pocetku primala svaki treci dan. Onda sam taj treci dan kontrolisala ujutru, pa kada je dostigao vrednosti oko 120, presla na 5 dan. Tek kada se krvarenje zaustavilo skroz vrednost Pg je taj 5 dan dostigla oko 100-110. Ocigledno je meni bio neophodan. Tada sam i prestala. Nikakav poseban protokol.
annci
annci

Broj poruka : 1805
Godina : 48
Location : Beograd
Datum upisa : 14.10.2013

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 6 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od Vanja80 12/10/2015, 09:08

Marina i Lija, dobrodoslica i od mene!!
Marina, drzim fige za sredu! f
Blankic, draga, uskoro ces i ti da nas obradujes, navijam za to!
igracice igracice igracice igracice igracice

Vanja80

Broj poruka : 894
Datum upisa : 25.01.2015

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 6 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od annci 12/10/2015, 09:13

Marina, Lijo, Blankic, samo da povucem za nosice i piskocim po ovoj kisi za vas

vv vv vv vv vv vv vv vv vv vv vv vv vv vv vv vv vv vv vv vv vv vv vv vv vv vv vv vv vv vv vv vv
annci
annci

Broj poruka : 1805
Godina : 48
Location : Beograd
Datum upisa : 14.10.2013

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 6 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od marina_82 12/10/2015, 09:32

Blanka drago mi je cuti da si bolje, znamo zasto sve ovo moramo izdrzati pa nam ne pada tesko. Bice bice roda roda roda roda  igracice igracice
Prestalo mi je ono smedjkasto pa se sada osecam jos bolje, progesteron odradio svoje igra Osim bola u ledjima, naduvanih grudi i povremene glavobolje nista vise ne osecam....znam da je rano za ozbiljnije simptome.  

Pozdrav svim curama ljubav
marina_82
marina_82

Broj poruka : 596
Godina : 41
Datum upisa : 09.10.2015

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 6 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od marina_82 12/10/2015, 11:26

d To ja sve vas grlim! Toliko nesebicno podrzavate jedna drugu i sirite pozitivnu energiju da je to divno. igracice
marina_82
marina_82

Broj poruka : 596
Godina : 41
Datum upisa : 09.10.2015

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 6 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od Dacaa 12/10/2015, 11:44

Evo i mene!:-P Mi polako guramo.Jos uvek strogo lezim.Prosao pre nedelju dana onaj period kad sam izgubila blizance.Jos desetak dana pa ulazimo u 7mesec.Jedva cekam.Sve vas puno ljubim i vucem za nosice!Prasim svom snagom i saljem puno snage i volje,podrske da se borite!:-)
Biksi puno te ljubim i opet se nasmejah slatko od jutros! Ti pogana?!Samo cu reci da si mi toliko draga a nisam te nilad ni upoznala!Sustina sve price je zenice drage kad dobijete negativnu betu,sto pre to da prihvatite da bi mogle da nastavite dalje!Ako nesto ne znate dr gugl je tu uvek!Citajte edukujte se o svom problemu!Boli kad je beta negativna...Ja bar to znam.Ali izmisljati gluposti o plutajucim embrionima i beti koja je pozitvna 3dana od ovulacije.
Lela sto pre prihvatis da nema trudnoce bice ti lakse.Opet se podigni i sve idpocetka.Ja sam i u grupi na fb tako da sve znam i od proslog puta.Imas grupu za podrsku,ako ti je tesko tažo isprazni dusu i ja sam tako.Cure su me danima podrzavale.Imas i na netu psiholoska podrska za zene koje prolaze kroz sve ovo.I njima sam pisala jer mi jr jedno vreme bilo jako tesko...
A svim ostalim novim clanicama puno srece i ljubi vas puno vasa Dacaa
Dacaa
Dacaa

Broj poruka : 800
Godina : 40
Datum upisa : 29.07.2009

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 6 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od daki_mm 12/10/2015, 12:09

Devojke, navijam za sve vas od srca.
Da li neko moze da mi kaze sta se desilo sa statistikom uspesnosti za 2014.?
daki_mm
daki_mm

Broj poruka : 123
Godina : 46
Location : Lapovo
Datum upisa : 26.12.2013

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 6 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od Blanka 12/10/2015, 12:47

osmeh srce love ljubav zagrljaj
Za sve koracaljke zagrljaj
Hvala na ppdrsci! poljubac
Blanka
Blanka

Broj poruka : 4318
Godina : 42
Datum upisa : 30.10.2014

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 6 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od srculence 84 12/10/2015, 12:50

Ja sam blankic zaboravila na tebe od mog boluckanja. Navijam i saljem ti jato roda roda roda
srculence 84
srculence 84

Broj poruka : 1175
Godina : 39
Datum upisa : 09.05.2014

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 6 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od Dacaa 12/10/2015, 13:11

Biksi da ti se pohvalim i ja dobih pretecu poruku od Lele!E to ti je kad covek hoce da ti pomogne a ti nisi u stanju da sagledas situaciju pravilno!Ovaj Kutak je tu da pomogne.Upravo zene koje su prosle haos i imaju iskustva su tu da ti pomognu.Meni bar sazaljenje nije trebalo vec savet!Lelo necu ti rec napisati,a oglasila sam se da ne zbunjujes nove clanice o stvarima koje nisu moguce!Treba im pomoci a ne jps ih vise zbunjivati.Procitaj opet moj mejl!Niko te nije napao!Ako ces slati svakoj devojci koja ne deli tvoje misljenje slati pretece poruke to samo govori o tebi a ne o meni!Svako dobro ti zelim i ozbiljno mislim da treba da popricas sa nekim.Sta fali ,ljudi su tu da nam pomognu.
Dacaa
Dacaa

Broj poruka : 800
Godina : 40
Datum upisa : 29.07.2009

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 6 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od Ancica 87 12/10/2015, 13:21

[img]Korak po korak na putu do bete + - Page 6 Wgtip[/img]
Evo devojke da vas zapraši ovo moje cudo malo...Vredi se boriti za ovako nešto! Ljubimo vas!

Ancica 87

Broj poruka : 1382
Datum upisa : 05.09.2014

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 6 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od tatjanica 12/10/2015, 13:30

...ancice,da i ovde ljubim tog medenjaka! srca srca srca
....daco,drago mi je da sve protiche u najboljem redu,samo gurajte ..,,,i josh malo pa chete se maziti!.... family
....koraci,grlim vas sveeeeee i zhao mi je shto imamo ovakve razmirice !!! ....ovaj put nikom nije lak,zato smo svi tu,da olakshamo jedni drugima... cvet


Poslednji izmenio tatjanica dana 12/10/2015, 14:10, izmenjeno ukupno 1 puta
tatjanica
tatjanica

Broj poruka : 1508
Godina : 46
Location : kotor/subotica
Datum upisa : 28.10.2014

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 6 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od srculence 84 12/10/2015, 13:35

Joj ancice kako je sladak i meden ljubav
srculence 84
srculence 84

Broj poruka : 1175
Godina : 39
Datum upisa : 09.05.2014

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 6 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od Ancica 87 12/10/2015, 13:43

Tatjanice ljubim i ja nasu secerlemu :) meni je kutak neizmerno pomogao,i smatram da treba da bude mesto gde jedni drugima pruzamo podrsku a ne da se svadjamo,jer nas je sve ovde manje vise spojila jedna stvar!
Hvala srculence!

Ancica 87

Broj poruka : 1382
Datum upisa : 05.09.2014

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 6 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od Lija 12/10/2015, 13:59

Aries, Biksi i naravno svi ostali - hvala za dobrodoslicu i info o ananasu, prestala sam da ga jedem odmah. Brazilski orah pojedem jedan dnevno, i ja mislim da je to sasvim dovoljno s obzirom na kolicinu selena koju sadrzi.

Ancice divan ti je decak!

Vanja, kada si prosla komisiju u betaniji za vto pa su ti zakazali za mart? Ja treba ovih dana da predam papire da mi ne bi istekli rezultati, tako sam se dogovorila sa dr, ali naravno nadam se da mi nece trebati. Samo me zanima koliko se ceka otprilike.

Lija
Lija

Broj poruka : 267
Datum upisa : 04.10.2015

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 6 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od tatjanica 12/10/2015, 14:23

....srechno lijo tebi i tvom liscu pa da se uskoro radujemo malom lisichetuuuu!!! yes roda srca
tatjanica
tatjanica

Broj poruka : 1508
Godina : 46
Location : kotor/subotica
Datum upisa : 28.10.2014

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 6 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od sandrolina 12/10/2015, 15:30

Zanice, ja sam u panici malopre na obrisu bila krv, dr.moze da me primi tek u 18h. Pitao me jel sveza ili tamna, tamna je i ne znam sta da mislim van sebe sam, sutra ulazim u 17 nedelju! Primam prog depo na 4 dan... Jel se nekoj desilo slicno?

sandrolina

Broj poruka : 450
Datum upisa : 06.01.2014

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 6 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od Zmajuška 12/10/2015, 18:01

Sandrolina, nadam se da nije ništa ozbiljno. Javi kako je bilo kod doktora na pregledu.

Lijo, dobro došla!!! Želim ti beta pa roda !!!

Ancice, Aleksa je med medeni, a ime mu je najlepše moguće, oduvek sam govorila da će mi se sin zvati Aleksa. Ljubiv vas!!
srcasti poljupci srcasti poljupci srcasti poljupci
Zmajuška
Zmajuška

Broj poruka : 1167
Location : Ni na nebu ni na zemlji
Datum upisa : 14.12.2014

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 6 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od Amna84 12/10/2015, 18:23

Ima i na FB? Pod kojim nazivom?
Meni je Annci davno dala jedan dobar savjet,uvjek se nje sjetim prije nego sto ospem paljubu po nekima..Ali stvarno ne razumijem,trudim se ali...
Amna84
Amna84

Broj poruka : 1022
Datum upisa : 15.02.2015

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 6 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od Sponsored content


Sponsored content


Nazad na vrh Ići dole

Strana 6 od 40 Prethodni  1 ... 5, 6, 7 ... 23 ... 40  Sledeći

Nazad na vrh

- Similar topics

 
Dozvole ovog foruma:
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu