KUTAK
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Avgustovska suncana jutra

+26
Sofija Veks
Erata
KoMetaK
Zmajuška
Vuchica
Mirjana
JocY
bak
bebko
MAAKKI
veki1
ganedina
fight&faith
JAmajka
zvoncica36
Ancica 87
Niny
Blanka
tatjanica
MalaSaJuga
jelena*mama2andjela*
AriesGirl
Ema78
BiKsi :)
HappyGirl
nina :)
30 posters

Strana 4 od 5 Prethodni  1, 2, 3, 4, 5  Sledeći

Ići dole

Avgustovska suncana jutra - Page 5 Empty Re: Avgustovska suncana jutra

Počalji od BiKsi :) 29/8/2015, 17:13

Sofija,  medu,  sa tom maramom na glavi,  komplet bih te pojela.  Lutko!  Tatjanice,  meni stomak ni dan danas nije spao,  deluje kao da sam peti mesec,  Arsa mi pipa stomak u poslednje vreme i kaze beba.  Joj,  nije sine,  samo keva debela.  Sa hrono sam smrsala u par navrata lepo,  sve je ok,  osim stomaka.  Radim pomalo trbusnjake,  al neredovno.  Lenja sam po tom pitanju. 

Happy,  joj to kad krene,  tri aparata crknu obavezno,  dakle sad mora krenuti na bolje.  Ne znam da li znas za mercator pika karticu,  kupovina u mercator megamarketima na 12 rata bez kamate,  potrebno je kod njih uzeti formular,  na poslu ti popune,  da bi mogla da uzimas robu na rate.   Mene je spasila,  sad otplacujem sudo masinu,  prethodno svasta dugo od aparata. Na netu mozes da pratis akcije,  korektne su cene. Znam da je po svim skolama tako,  stalno neka tenzija,  stres. Djaka je sve manje,  zalosno.
BiKsi :)
BiKsi :)

Broj poruka : 22697
Godina : 43
Datum upisa : 09.05.2010

Nazad na vrh Ići dole

Avgustovska suncana jutra - Page 5 Empty Re: Avgustovska suncana jutra

Počalji od Ema78 29/8/2015, 17:39

Sofija, lepoto.... sunny sunny sunny

Tatjanice, ja sam bila medjed od 80 kg dok sam dojila Petra, kada sam prestala,nesto je otislo samo od sebe, a ostatak jesredila hrono ishrana. Ostalo mi je jos da se zategnem... znaci, za par meseci sa 80 na 68...i meni je ostao stomak, ali kada se lepo ispravim, i stanem kako treba da stanem, ni on nije veliki, mada mi je ostala kila...

Happy, sta da ti kazem... ni meni ovih dana ne ide bas najbolje, ali uvek se vodim onim da posle kise uvek sija Sunce...

Ema78
Ema78

Broj poruka : 4233
Location : Beograd, Srbija
Datum upisa : 23.04.2012

Nazad na vrh Ići dole

Avgustovska suncana jutra - Page 5 Empty Re: Avgustovska suncana jutra

Počalji od Ancica 87 29/8/2015, 18:53

Sofija medu medeni :)
Hepi bas te hoce :)

Ancica 87

Broj poruka : 1382
Datum upisa : 05.09.2014

Nazad na vrh Ići dole

Avgustovska suncana jutra - Page 5 Empty Re: Avgustovska suncana jutra

Počalji od HappyGirl 29/8/2015, 20:37

Hoće me, hoće lol!

Tatjanice ne znam za tvoju frizuru ali Sofijina je savršena osmeh srce smajli angel

Ma znam Biksi, ali neću više nikakve rate, kredite da uzimam. Imam još dva da otplatim, jedan veći a drugi je sitan...Neću više da se zarobljavam jer ako izgubim posao kako ću sa kreditima a plata mi je sad 15 % manja. Tako da kupim za keš, onda malo sviram u frulicu i jedem vazduh i vodu ali preživim taj mesec. A znaš i da mi je brat samohrani otac troje dece i podstanar. Njemu hoću i moram da pomognem i zato nikakvi krediti više ni sitni ni krupni. Ali hvala ti za informaciju u svakom slučaju.

Bila danas u prirodi sa mužićem da malo glavu izbistrim i sad odoh da se tušnem, uvalim u krevet i da odgledam neki filmić.

Što s etiče dijete nemam problema sa nekom da kažem nezdravom hranom a pešaćim svaki dan barem 5 km a nekad i do 20 verovali ili ne. Jedini problem imam sa hlebom. Znači, garderoba, kola, pare, stutus, ovo, ono, slatkiši... ništa me ne zanima ali za lebac davim. Eto, problem mi je hleb! Pojedem ga celog bez da trepenem. Jedina je sreća što ga uglavnom sama mesim pa je zdraviji. I evo pripremam se psihički da sebi zavrnem hleb na mesec dana, da vidim hoću li uspeti i da se onda unormalim i pojedem dve, tri kriške dnevno a ne ceo hleb. Valjda ću uspeti  Rolling Eyes
HappyGirl
HappyGirl

Broj poruka : 13681
Location : Uvek na oblacima :)
Datum upisa : 05.12.2007

Nazad na vrh Ići dole

Avgustovska suncana jutra - Page 5 Empty Re: Avgustovska suncana jutra

Počalji od fight&faith 29/8/2015, 20:45

Sofija srce lepo. Tanja, moj recept za vraćanje linije: beba sa grčevima, nošenje razmažene bebe po ceo dan bez mogućnosti da ti neko konkretno pomogne. Zvuči kao šala, ali u mom slučaju beba je pravi "lični trener". Nina sa ovim tipovima uvek nađe način da "oživi" jutra. ;-)Djevojke. :-*

fight&faith

Broj poruka : 1852
Location : Beograd
Datum upisa : 17.11.2012

Nazad na vrh Ići dole

Avgustovska suncana jutra - Page 5 Empty Re: Avgustovska suncana jutra

Počalji od AriesGirl 30/8/2015, 12:24

Samo da mahnem i da vas sve zagrlim!

Sofija je prava princeza!
AriesGirl
AriesGirl

Broj poruka : 1399
Datum upisa : 17.11.2012

Nazad na vrh Ići dole

Avgustovska suncana jutra - Page 5 Empty Re: Avgustovska suncana jutra

Počalji od nina :) 30/8/2015, 12:32

Avgustovska suncana jutra - Page 5 11935018_10205503846216594_9052556586694106603_n
nina :)
nina :)

Broj poruka : 5182
Godina : 48
Datum upisa : 06.07.2011

Nazad na vrh Ići dole

Avgustovska suncana jutra - Page 5 Empty Re: Avgustovska suncana jutra

Počalji od Sofija Veks 30/8/2015, 13:44

Nina, jeste vreli dan, vidim ja dobicemo srcku od sve te vreline Razz Wink lol! lol!
Sofija Veks
Sofija Veks

Broj poruka : 2743
Location : Beograd
Datum upisa : 05.11.2012

Nazad na vrh Ići dole

Avgustovska suncana jutra - Page 5 Empty Re: Avgustovska suncana jutra

Počalji od Erata 30/8/2015, 15:29

I ovaj se sakrio. Sumnjivi su meni ovi misicavi :)) Vise verujem onima sa stomacima i dlakama hahaha
Erata
Erata

Broj poruka : 2458
Datum upisa : 21.06.2012

Nazad na vrh Ići dole

Avgustovska suncana jutra - Page 5 Empty Re: Avgustovska suncana jutra

Počalji od HappyGirl 30/8/2015, 16:05

Auuuu Nina šta ti radiš lol!
HappyGirl
HappyGirl

Broj poruka : 13681
Location : Uvek na oblacima :)
Datum upisa : 05.12.2007

Nazad na vrh Ići dole

Avgustovska suncana jutra - Page 5 Empty Re: Avgustovska suncana jutra

Počalji od BiKsi :) 30/8/2015, 23:46

Uh Happy, nisam znala i da su podstanari. Smislices ti nesto, ja sam ubedjena. Kakva je sansa za neke privatne casove, ako se neko priprema za akademiju ili umetnicku skolu? To mi jedino pade na pamet. Sve, sve, al nemoj se leba odreci kad ga toliko volis. Kad ti vec pruza toliku radost. Svaka cast za pesacenje.

Nina, ovaj nije moj tip. Sredjuje obrve, a to mi nekako ne odrazava muskost. Mada onaj traktorboj, ko zna, mozda i on sredjuje obrve! lol!
BiKsi :)
BiKsi :)

Broj poruka : 22697
Godina : 43
Datum upisa : 09.05.2010

Nazad na vrh Ići dole

Avgustovska suncana jutra - Page 5 Empty Re: Avgustovska suncana jutra

Počalji od Ema78 31/8/2015, 08:08

Dobro vam ovo vrelo jutro....

Bogami Nina, ti bas znas da zapocnes dan... Wink  A ja intenzivno razmisljam o teretani, jer me sve boli, i sad shvatih da se tamo setaju slicni macani...mozda je bolje da pocnem da trcim po parku...

Ne znam kako vi podnosite ove vrele dane, ali meni je dosta vrucina....kazu jos ova nedelja ce biti topla....treba to izdrzati...A,da bih prizvala jesen, juce sam spakovla svu letnju garderobu, ostavila samo majice koje mogu da se kombinuju uz pantalone...

I nesto se radujem cak i novembru....

Happy, zao mi je zbog situacije u kojoj se nalazi tvoj brat...al kao sto rekoh, ja vrujem da posle kise dolazi sunce, to vec napisah... i da ce biti bolje...
Ema78
Ema78

Broj poruka : 4233
Location : Beograd, Srbija
Datum upisa : 23.04.2012

Nazad na vrh Ići dole

Avgustovska suncana jutra - Page 5 Empty Re: Avgustovska suncana jutra

Počalji od MalaSaJuga 31/8/2015, 10:47

Pozdrav zenice.
Danas u nasem gradu pocinje rostiljijada pa izvolite. Mi evo dobro smo. Vasa samo zeta ujutru se budi na pola sata dok mama ne ustane a kad ustanem,onda lepo siki i spava duze. Sad Vasa spava u trosedu a mama pije kaficu. Sami se cuvkamo,tata radi i dosta putuje pa o on nije svakog dana sa nama. Sto se rice dijete,ne drzim je,stomacic imam kao da sam se najela.ali planiram da ovaj visak skidam kad prekimem dojenhe.
Pozdrav za vas
MalaSaJuga
MalaSaJuga

Broj poruka : 2140
Godina : 33
Location : Leskovac
Datum upisa : 04.05.2014

Nazad na vrh Ići dole

Avgustovska suncana jutra - Page 5 Empty Re: Avgustovska suncana jutra

Počalji od Sponsored content


Sponsored content


Nazad na vrh Ići dole

Strana 4 od 5 Prethodni  1, 2, 3, 4, 5  Sledeći

Nazad na vrh

- Similar topics

 
Dozvole ovog foruma:
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu