Avgustovska suncana jutra

Strana 5 od 5 Prethodni  1, 2, 3, 4, 5

Pogledaj prethodnu temu Pogledaj sledeću temu Ići dole

Re: Avgustovska suncana jutra

Počalji od BiKsi :) taj 30/8/2015, 23:46

Uh Happy, nisam znala i da su podstanari. Smislices ti nesto, ja sam ubedjena. Kakva je sansa za neke privatne casove, ako se neko priprema za akademiju ili umetnicku skolu? To mi jedino pade na pamet. Sve, sve, al nemoj se leba odreci kad ga toliko volis. Kad ti vec pruza toliku radost. Svaka cast za pesacenje.

Nina, ovaj nije moj tip. Sredjuje obrve, a to mi nekako ne odrazava muskost. Mada onaj traktorboj, ko zna, mozda i on sredjuje obrve! lol!

Ja`80-hipotireoza,hašimoto,PCO,hiperinuslinemija,pai-1 4g/5g,mm`79-azospermija;u braku 12 otkačenih godina,a zajedno 16; iz prirodnih radova nikad ništa (njegovi plivači ustvari ne znaju da plivaju, a sad im kasno da nauče, blam ih, jer su matori! Very Happy); iz "manje prirodnih" radova:
1) Spebo, XI 2009.ICSI-beta 2.5,
2) Spebo V 2010.FET-beta 463-biohemijska,
3) Spebo V 2013.ICSI-beta 168,8, 7.6.2013. videli srce 14.12.2013. Kinder suprise!
4) Spebo, IV 2016.ICSI-beta 4,
5) Spebo, IV 2017. FET-beta 2.65
Lilypie Fourth Birthday tickers
BiKsi :)

Broj poruka : 21547
Godina : 37
Datum upisa : 09.05.2010

Pogledaj profil korisnika

Nazad na vrh Ići dole

Počalji od Ema78 taj 31/8/2015, 08:08

Dobro vam ovo vrelo jutro....

Bogami Nina, ti bas znas da zapocnes dan... Wink  A ja intenzivno razmisljam o teretani, jer me sve boli, i sad shvatih da se tamo setaju slicni macani...mozda je bolje da pocnem da trcim po parku...

Ne znam kako vi podnosite ove vrele dane, ali meni je dosta vrucina....kazu jos ova nedelja ce biti topla....treba to izdrzati...A,da bih prizvala jesen, juce sam spakovla svu letnju garderobu, ostavila samo majice koje mogu da se kombinuju uz pantalone...

I nesto se radujem cak i novembru....

Happy, zao mi je zbog situacije u kojoj se nalazi tvoj brat...al kao sto rekoh, ja vrujem da posle kise dolazi sunce, to vec napisah... i da ce biti bolje...
Ema78

Broj poruka : 4233
Datum upisa : 23.04.2012

Nazad na vrh Ići dole

Počalji od MalaSaJuga taj 31/8/2015, 10:47

Pozdrav zenice.
Danas u nasem gradu pocinje rostiljijada pa izvolite. Mi evo dobro smo. Vasa samo zeta ujutru se budi na pola sata dok mama ne ustane a kad ustanem,onda lepo siki i spava duze. Sad Vasa spava u trosedu a mama pije kaficu. Sami se cuvkamo,tata radi i dosta putuje pa o on nije svakog dana sa nama. Sto se rice dijete,ne drzim je,stomacic imam kao da sam se najela.ali planiram da ovaj visak skidam kad prekimem dojenhe.
Pozdrav za vas
MalaSaJuga

Broj poruka : 1650
Godina : 26
Datum upisa : 04.05.2014

Nazad na vrh Ići dole

Počalji od Sponsored content

Sponsored content

Nazad na vrh Ići dole

Strana 5 od 5 Prethodni  1, 2, 3, 4, 5