KUTAK
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

+59
JednaSova
majat
Ninche
SladZana
luckystar74
ivanicasale
Deni
Orline
bak
bebko
Stenli
Sofka
JAmajka
veki1
Simona
bulevarka
Strumfeta78
JocY
MalaSaJuga
zoxa
cicsa80
medolino
Zmajuška
Vuchica
Šašava
jelena*mama2andjela*
dragana76ns
ragaco
Blanka
leptirica1977
saska1
marija123
Crvic
ganedina
SoJa
MAAKKI
nina :)
Niny
fight&faith
lela1984
millena
KoMetaK
lelas
Sofija Veks
Vecka
Pikseta
Smrdica
AriesGirl
annci
pegaz
Ancica 87
PalcicaBg
BiKsi :)
noja
zvoncica36
Erata
Eho
micaubica83
lenjivica
63 posters

Strana 31 od 40 Prethodni  1 ... 17 ... 30, 31, 32 ... 35 ... 40  Sledeći

Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 31 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od SladZana 8/9/2015, 22:31

Draga Lenjivice cestitam rodjenje sina, sa mnom u sobi kada sam se porodila je bila i zenica koja je u 37oj nedelji rodila malisu od 4 i kusur kila, takodje je imao problem sa disanjem i bio u inkubatoru, bili su tamo nekih nedelju dana. Malisa eno ga sad kao krofnica pu pu nikakav problem, valjda mu bilo samo malo rano, sto mislim da je i kod vas. Grlim te i navijam da sve bude ok sto prije.

Pikseta samo mogu da te zagrljaj
SladZana
SladZana

Broj poruka : 2915
Godina : 40
Datum upisa : 23.10.2012

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 31 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od annci 9/9/2015, 08:26

Lenjivice, cestitam ti rodjenje sina! Junacina je to, ne brini. Ozbiljno velika beba, izborice se ne sumljam. Evo, cula si sta kazu devojke sa slicnim iskustvom. Sve ce biti ok. Moras biti jaka zbog njega i poslati mu svu pozitivnu energiju. Da ti sto pre dodje i sto pre ga zagrlis...
srca srca srca
annci
annci

Broj poruka : 1805
Godina : 48
Location : Beograd
Datum upisa : 14.10.2013

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 31 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od Niny 9/9/2015, 10:20

Zdravo drugari :)
Najpre i ovde da cestitam Lenjivici na rodjenju velikog deckica :) Draga, znas da sam uvek tu za tebe, ljubimo vas puno i drzimo pesnice da nas drugar bude sto pre dobro.
Ganedina, cestitam i tebi rodjenje sina, presladak je, uzivajte sada zajedno. I ima  divno ime :)
Kometa, tvoj mali deckic je savrsen, vredelo je cekati ga toliko dugo :)
Koko i ja smo i dalje u Budvi, uzivamo, sutra nam stize tata, nismo ga videli tacno mesec dana i bas smo ga se pozeleli.
Sutra punimo 11 meseci, imamo 9900kg i 78cm. Puza vec uveliko, uspravlja se, nemoguc je. Obozava Masu, juri za njom non stop a ona bezi, jedino mu pridje kad nesto jede pa ceka da mu ispadne.
Videli smo se sa nasom preslatkom drugaricom Ksenijom i mogu vam reci da je ona prava mala damica, medic jedan, i lepo je sedela u kolicima sve vreme dok je Koko rasturao po kaficu sta je stigao :)
Ljubimo vas sve drugari punoooooo
Niny
Niny

Broj poruka : 3309
Godina : 46
Location : Bgd
Datum upisa : 16.02.2011

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 31 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od AriesGirl 9/9/2015, 11:35

Lenjivice, cestitam ti rodjenje sina i navijam da se sto pre oporavi, pa da uzivate kod svoje kuce!
AriesGirl
AriesGirl

Broj poruka : 1399
Datum upisa : 17.11.2012

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 31 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od Deni 9/9/2015, 12:24

Samo da se javnem, stigli rezultati Prena testa.
Sve je ok, nosim dečkića :*
Deni
Deni

Broj poruka : 1741
Godina : 45
Datum upisa : 08.05.2010

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 31 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od annci 9/9/2015, 22:27

Bravo, Deni! Dobrodosla u klub.
I mi cemo ovako kao Nini da kukamo na sinove nestraske, i gledamo u devojcice-damice....
annci
annci

Broj poruka : 1805
Godina : 48
Location : Beograd
Datum upisa : 14.10.2013

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 31 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od BiKsi :) 9/9/2015, 22:40

Pikseta, beskrajno mi je zao sto si izgubila bebe. Nadam se da ce ti Kometa, dacaa i jelenamama2andjela pomoci da preguras sve, jer te one najbolje razumeju. Uvek mi se zgrci stomak i zaboli me dusa kad cujem da se jos nekoj curi ovako nesto desilo. Ako ce ti biti lakse, ti nam pisi, ako nece, evo cutacemo s tobom, sta god, samo da nam budes bolje. zagrljaj

Tesko je u istom postu iskazati i tugu i srecu. Al to je ovaj nas Kutak, zivot, koji shiba, a onda jednom i sunce ogreje...

Lenjivice, srecno rodjenje bebanica, bice on dobar, moj Arsa je 9 dana bio na kiseoniku. Ipak se tvoj bekan mesec dana rodio ranije, moj Arsa i mesec ipo ranije, njima je svaki dan u stomaku kod mame bonus, bez obzira na kilazu, treba da razviju pluca. Probaj da izvuces svu pozitivnu snagu iz sebe jer ce beban da te oseti. Videces, ocas posla cete vi kuci da se grlite i uzivate zajedno. Koliko god ti sad sve strasno delovalo, procice, cim se vi privijete jedno uz drugo.

Deni, bravo za super rezultate, dobrodosla u klub Ljubi ga majka!
BiKsi :)
BiKsi :)

Broj poruka : 22697
Godina : 43
Datum upisa : 09.05.2010

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 31 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od MalaSaJuga 9/9/2015, 23:00

Lenjivice cestitam rodjenje sina. Moras biti hrabra,jaki su oni i sve izdrze,i moj mali.je mnogo toga izgurao. Pokusaj da odrzis mleko trebace mu,nemoj da odustajes,jeste stresno ali videces sve prodje i kad te pogleda tim ocima zaboravis sve muke.
Ko nam je sledeci,ancica?pozdrav za nju.
Kometo Simon je bonbona.
Trudnice samo polako i smireno.
A ove zenice sto svracaju ovde da sto pre setaju trudnicke stomake.
Pozdrav za sve od mene i Vase
MalaSaJuga
MalaSaJuga

Broj poruka : 2140
Godina : 33
Location : Leskovac
Datum upisa : 04.05.2014

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 31 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od KoMetaK 10/9/2015, 00:01

Lenjivice, neka je sa srecom rodjenje sina! Ja verujem da je sve u redu sa njim, ipak je on krupan i veliki decko, ali da je bolje da je na institutu i pod kontrolom. Nadam se da si i ti izasla i da si sa njim. Ima nasih kutanjki koje rade tamo, nadam se da ce neka procitati, pa da makar mozes da je kontaktiras da cujes info iz prve ruke. Mamin borac je to, videces da cete uskoro da se mazite kuci! Ljubaim puno i grlim i jedva cekam da cujem da ste kuci!

Deni, bravo za dobar PRENA test! yes
KoMetaK
KoMetaK

Broj poruka : 7138
Godina : 51
Location : Italija
Datum upisa : 09.01.2010

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 31 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od AriesGirl 10/9/2015, 07:56

Deni, bravo za dobre rezultate i za jednog malog drugara!
AriesGirl
AriesGirl

Broj poruka : 1399
Datum upisa : 17.11.2012

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 31 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od tatjanica 10/9/2015, 10:25

...drugari samo da vam javimo da smo primili pentaxim,prvu dozu...bili na redovnoj kontroli,sve je super,sofija sad ima 6220 gr i 59 cm....ljubimooo vas sve i trudnice i mamice i chekalice!
tatjanica
tatjanica

Broj poruka : 1508
Godina : 46
Location : kotor/subotica
Datum upisa : 28.10.2014

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 31 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od leptirica1977 10/9/2015, 12:13

Evo i mog kratkog izveštaja:12W+3D, EUZ-crl-59 mm, NK.2.3 mm, NT-1 mm
Stigli i rezultati dabl testa,visok rizik na godine,1:117.
U ponedeljak radim prena test molitva
pozdrav za sve sadašnje i buduće mamice poljubci poljubci
leptirica1977
leptirica1977

Broj poruka : 85
Godina : 46
Location : Indjija
Datum upisa : 17.05.2013

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 31 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od lelas 10/9/2015, 14:19

Lenjivice,cestitam od srca rodhenje sina!neka je ziv i zdrav jos sto godina!veliki je on decko,navijamo sto pre da samostalno dise i budete kuci zajedno i uzivate!
lelas
lelas

Broj poruka : 1644
Datum upisa : 18.11.2012

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 31 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od Pikseta 10/9/2015, 21:07

Hvala vam devojke na podrsci!Ova tema je suvise lepa,da bi je kvarila.Ja vas i dalje pratim,dodjem ovde i napunim se pozitivnom energijom,radujem se svakoj novoj trudnici i svakoj novoj bebici.A i uskoro cu vam se ponovo pridruziti d
Pikseta
Pikseta

Broj poruka : 106
Location : Novi Sad
Datum upisa : 20.05.2015

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 31 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od millena 10/9/2015, 21:20

lenjivice sve najbolje i cestitam za rodjenje sincine,neka je ziv i zdrav,bice to sve dobro,jak je to decko-pa vidi koliko je natukao kilaze,a jos i ranije rodjen,srce malo Very Happy
Pikseta Sad Sad Sad ,sta reci,takvih prica,na zalost je vec bilo na kutku,ne ponovilo se nikad vise nikom,tesko da taj bol mogu i da zamislim Sad
Ne znam ima li jos novosti,na kratko svratim,ima dana kad je sve ok,a ima dana i kad mi beba bude ceo dan na rukama...
Pozdrav svim mamama,sadasnjim i buducim,a i cekalicama Very Happy
millena
millena

Broj poruka : 209
Datum upisa : 18.06.2014

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 31 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od annci 11/9/2015, 08:02

leptirica1977 ::Evo i mog kratkog izveštaja:12W+3D, EUZ-crl-59 mm, NK.2.3 mm,  NT-1 mm
Stigli i rezultati dabl testa,visok rizik na godine,1:117.
U ponedeljak radim prena test  molitva
pozdrav za sve sadašnje i buduće mamice poljubci poljubci

Nista ne brini, draga. Bitno da je nosna kosta tu, a i nuhali nabor. Duble nam nikome nije bio dobar. Po neki, rekla bih ludim merilima lol! , matore smo za mame. Naravno da to nema veze sa mozgom, bicemo samo iskusne mamice. Prena ce ti biti odlican, ne sumljam. Zelim ti da ti naredne dve nedelje cekanja rezultata prolete.

Mamice, buduce i sadasnje
poljubac poljubac poljubac
Odosmo Djole i ja ponovo u mamin rodni kraj! Da se izigrramo sa tetkinim detetom, a za to vreme moj dragi ce okreciti ceo stan i promeniti pola namestaja...pravimo novi prostor za malog princa....
annci
annci

Broj poruka : 1805
Godina : 48
Location : Beograd
Datum upisa : 14.10.2013

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 31 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od Deni 11/9/2015, 08:59

Leptirice,

nista ne brini. I meni je dabl test pokazao rizik zbog godina, prena je ok. Tako da se samo fino opusti.
Deni
Deni

Broj poruka : 1741
Godina : 45
Datum upisa : 08.05.2010

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 31 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od AriesGirl 11/9/2015, 15:11

tatjanica ::...drugari samo da vam javimo da smo primili pentaxim,prvu dozu...bili na redovnoj kontroli,sve je super,sofija sad ima 6220 gr i 59 cm....ljubimooo vas sve i trudnice i mamice i chekalice!

Tatjanice, bravo za dobre rezultate na kontroli i za veliku devojku!
AriesGirl
AriesGirl

Broj poruka : 1399
Datum upisa : 17.11.2012

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 31 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od AriesGirl 11/9/2015, 15:13

leptirica1977 ::Evo i mog kratkog izveštaja:12W+3D, EUZ-crl-59 mm, NK.2.3 mm,  NT-1 mm
Stigli i rezultati dabl testa,visok rizik na godine,1:117.
U ponedeljak radim prena test  molitva
pozdrav za sve sadašnje i buduće mamice poljubci poljubci

Ne sekiraj se zbog dabl testa, rezultati UZ-a su ti u redu, sigurno ce i Prena test biti.
AriesGirl
AriesGirl

Broj poruka : 1399
Datum upisa : 17.11.2012

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 31 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od annci 11/9/2015, 15:37

Devojke, kada mogu da ocekujem prve pokrete? Hocu li umeti da ih prepoznam?
annci
annci

Broj poruka : 1805
Godina : 48
Location : Beograd
Datum upisa : 14.10.2013

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 31 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od AriesGirl 11/9/2015, 15:44

annci ::Devojke, kada mogu da ocekujem prve pokrete? Hocu li umeti da ih prepoznam?

Ja sam ih osetila u 16. nedelji, a neke zene ih osete kasnije. Citala sam da se mogu osetiti od 14. do 26. nedelje, ali ih zene najcesce osete izmedju 18. i 22. nedelje. Drugorotke ih ranije osete, jer znaju sta da ocekuju. Ako je posteljica na prednjem zidu, pokreti se osete kasnije i slabiji su. Ne brini, prepoznaces da je to to. I ja sam mislila da ih necu prepoznati, pa sam ukapirala da je nesto sto do tad nisam osetila.
AriesGirl
AriesGirl

Broj poruka : 1399
Datum upisa : 17.11.2012

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 31 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od annci 11/9/2015, 15:50

Jao, Aries, ti bas rano. Nadam se da nisam to propustila i nepravedno pripisala nekim grcevima ili krcanju creva...
Moja baka je govorila da koga zena prvog ugleda posle tih prvih pokreta, na tog ce dete da lici 😛. Moram ovih nedelju dana da drzim sliku svog dragog pored kreveta...za svaki slucaj 😊
annci
annci

Broj poruka : 1805
Godina : 48
Location : Beograd
Datum upisa : 14.10.2013

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 31 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od Eho 11/9/2015, 16:07

Annci, ja vec oko nedelju ipo otprilike osecam kao neke mehurice u stomaku. Prvo su bili slabiji i redji, pa sam pripisivala crevima, a onda su pre neki dan postali ucestaliji, a ovih dana i jaci (kao da se prave veci mehurici, ne umem drugacije da objasnim Very Happy ). Onda sam procitala negde da u tim ranim fazama trudnoce pokreti bebe mogu da se registruju kao "kokanje kokica", a i drugarice su mi rekle da to jeste to. Ako nisu pokreti, moze da bude stucanje bebe ili nesto slicno. Da bi se osetili jaci pokreti, oni koji lice na udarce, beba treba jos da poraste.

Ali, sve je to individualno. Aries je u pravu za polozaj posteljice. Moja je na zadnjem zidu, pa mozda zato osetim intenzivnije nego ti. A i stomak mi je pre trudnoce bio skroz ravan (bez grama salca, da tako kazem lol! ), a kazu da i to omogucava da se malo ranije oseti da se nesto desava u stomaku.

I, da, podatak za tebe lol! : ja sam danas 16 + 5, oko nedelju dana iza tebe, koliko vidim. Very Happy
Racunam da ces ubrzo, ako do sad nisi, primetiti razliku izmedju rada creva i tih "mehurica".
Eho
Eho

Broj poruka : 547
Datum upisa : 20.12.2014

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 31 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od annci 11/9/2015, 17:33

Hahaha..meni stomak bio udubljen, a o salcu ni govora...al ne znam, mislim da jos nosam osetila. A ne znam gde mi je posteljica. Ili je zbog toga ili mi je bebac lenjivac...strpljivo cekam...
annci
annci

Broj poruka : 1805
Godina : 48
Location : Beograd
Datum upisa : 14.10.2013

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 31 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od tatjanica 11/9/2015, 17:37

....jao,kako ste mi slatke sa tom temom o prvim pokretima bebe,ljubim moje trudnice i njihove stomachiche....ps. ja sam sofku osetila tek u 21. nedelji....i da,pochinje tako kao kokanje kokica ili kao ribica da te takne repom... :)
tatjanica
tatjanica

Broj poruka : 1508
Godina : 46
Location : kotor/subotica
Datum upisa : 28.10.2014

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 31 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od Sponsored content


Sponsored content


Nazad na vrh Ići dole

Strana 31 od 40 Prethodni  1 ... 17 ... 30, 31, 32 ... 35 ... 40  Sledeći

Nazad na vrh

- Similar topics

 
Dozvole ovog foruma:
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu