KUTAK
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

+59
JednaSova
majat
Ninche
SladZana
luckystar74
ivanicasale
Deni
Orline
bak
bebko
Stenli
Sofka
JAmajka
veki1
Simona
bulevarka
Strumfeta78
JocY
MalaSaJuga
zoxa
cicsa80
medolino
Zmajuška
Vuchica
Šašava
jelena*mama2andjela*
dragana76ns
ragaco
Blanka
leptirica1977
saska1
marija123
Crvic
ganedina
SoJa
MAAKKI
nina :)
Niny
fight&faith
lela1984
millena
KoMetaK
lelas
Sofija Veks
Vecka
Pikseta
Smrdica
AriesGirl
annci
pegaz
Ancica 87
PalcicaBg
BiKsi :)
noja
zvoncica36
Erata
Eho
micaubica83
lenjivica
63 posters

Strana 21 od 40 Prethodni  1 ... 12 ... 20, 21, 22 ... 30 ... 40  Sledeći

Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 21 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od Ancica 87 18/8/2015, 21:48

Ime moje...bravo za naseg Djoleta,bice to momcina prava!
Tatjanice,snajka nam je ko bombona,superiska!
Sto se vitamina tice ja sam pila i femibion 1 i 2 i pregnacare plus sada...
Mico srecno na upoznavanju,bice sve super...Javi se...
Devojke,sve vas ljubim!

Ancica 87

Broj poruka : 1382
Datum upisa : 05.09.2014

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 21 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od annci 18/8/2015, 22:33

tatjanica ::...hej drugari,mi smo bili danas na ultrazvuku glave,to  je kazhu obavezno za prevremeno rodjene bebe....nalaz je ,hvala Bogu dobar...sofka je prespavala pregled,uspavao je tajo koji na nju deluje kao bensedin Wink
...vidim da je rech o prenatalnim vitaminima, od pochetka vto sam pila folnu a od drugog trimestra femibion 2...
....kiss za moje drugarice,falite mi!!! love

Bravo za Sofkicu i tatu-bensedina!!!

Vervatno sve moje praske sukice dobijaju istu terapiju od 10 mg folne dnevno. Meni je tek Mikovic u 12 spustio na 5 mg.
Od ponedeljka sam ponovo kod kuce pa pocinjem sa svojim vitaminima. Donela mi je kuma iz USA i odlican je sastav. Ja sam svakako htela da narucim preko iherba. One a day Prenatal se zovu. Provericu kolicinu folne u njima i na osnovu toga doneti odluku...

Mico, sreecnoooo!!!!
annci
annci

Broj poruka : 1805
Godina : 48
Location : Beograd
Datum upisa : 14.10.2013

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 21 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od AriesGirl 19/8/2015, 07:37

Mico, srecno!
AriesGirl
AriesGirl

Broj poruka : 1399
Datum upisa : 17.11.2012

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 21 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od Zmajuška 19/8/2015, 09:23

Mico, srećno!!!
Zmajuška
Zmajuška

Broj poruka : 1167
Location : Ni na nebu ni na zemlji
Datum upisa : 14.12.2014

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 21 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od Šašava 19/8/2015, 09:25

hvala svima za savete za vitamine :)
Šašava
Šašava

Broj poruka : 956
Godina : 42
Datum upisa : 30.04.2015

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 21 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od Šašava 19/8/2015, 09:28

Mico, da sve lako prodje
i da prvi sastanak bude najelpse iskustvo do sad :)

Super za Sofkicu :)
Šašava
Šašava

Broj poruka : 956
Godina : 42
Datum upisa : 30.04.2015

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 21 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od MalaSaJuga 19/8/2015, 12:35

Pozdrav drage moje.
Pisala sam na jutrima. Imam pampers ako neka mama sadasnja ili buduca zeli nek mi se javi hocu da poklonim.
MalaSaJuga
MalaSaJuga

Broj poruka : 2140
Godina : 33
Location : Leskovac
Datum upisa : 04.05.2014

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 21 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od Erata 19/8/2015, 21:24

Drage moje dame, buduce mame, zelim vam lagane trudnoce i porodjaje i da vam ovaj period cekanja da uzmete svoja ceda u ruke prodje bez stresa, straha, sa osmehom na licima i radoscu u srcima. Annci cestitam na svemu sto si do sada izgurala, a od sada ce sve biti lakse i lepse. Ovih dana na kutku su tri nase saborke postale mame: Kometa, Lelas, Ganedina. Svaka od njih je imala svoju pricu, posebnu, a ipak punu borbe i odricanja kako bi dosle do ostvarenja svojih snova. Sada su snovi postali stvarnost i rodila su se tri divna andjela. A njihova hrabrost, ljubav, sreca...sve sto one jesu...inspirise, da se nesto i napise:

Kad se na kraju puta,
punog patnje, bola i lutanja
osokoli srce i ozari duša
tada i na nebu pesma sreće odzvanja
rodio se SIMON
Bog molitve sluša!

I kada se borba pobedom završi
i sve strepnje stanu u jedan treptaj oka
rodi se nada i iz nje NADEŽDA
radost i zahvalnost beskrajno duboka.

U životu punom bola i stradanja
od trnja do zvezda stizala je žena
i usnula na kiši ispod sjajne duge
da joj u naručju spava sreća njena.

Otvorilo se nebo i video je Bog
da ptica širi krila za poslednji svoj let
i poslao vetar da oduva suze
zagrli svog sina i sa njim ceo svet.
Erata
Erata

Broj poruka : 2458
Datum upisa : 21.06.2012

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 21 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od annci 19/8/2015, 22:34

Erata, jednostavno divno...ostadoh bez teksta....
srca srca srca
annci
annci

Broj poruka : 1805
Godina : 48
Location : Beograd
Datum upisa : 14.10.2013

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 21 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od Orline 20/8/2015, 08:11

Erata, PREDIVNO!
Svaka ti čast.
Došla sam da čestitam Kometi i Ganedini, jer sam znala da njih dve treba negde ovih dana da se porode, ali me sačekalo još divnih vesti.
ČESTITAM SVIMA!
Simone, dušo moja, da si srećan i zdrav celog svog života. Imaš divne roditelje i andjela čuvara, nek ti život bude samo ružama posut.
Orline
Orline

Broj poruka : 11716
Godina : 52
Location : Beograd
Datum upisa : 05.02.2009

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 21 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od AriesGirl 20/8/2015, 09:14

Erata, predivno! ♡♡♡♡♡
AriesGirl
AriesGirl

Broj poruka : 1399
Datum upisa : 17.11.2012

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 21 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od Deni 20/8/2015, 10:27

Erata,

Ovo je zaista predivno.
Deni
Deni

Broj poruka : 1741
Godina : 45
Datum upisa : 08.05.2010

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 21 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od Orline 20/8/2015, 10:32

Deniii, šta ja to videh u potpisu osmeh srce osmeh srce osmeh srce
Čestitam, draga, nek prodje sve školski, baš sam se obradovala :-)
Orline
Orline

Broj poruka : 11716
Godina : 52
Location : Beograd
Datum upisa : 05.02.2009

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 21 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od Deni 20/8/2015, 10:40

Draga Ori,

Hvala ti od srca :)

srca
Deni
Deni

Broj poruka : 1741
Godina : 45
Datum upisa : 08.05.2010

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 21 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od Orline 20/8/2015, 10:41

Nema me stoo godina i ovakve divne vijesti me sačekaše, presrećna sam, sundjer bobe lol!
Ma jel to prirodno?
Orline
Orline

Broj poruka : 11716
Godina : 52
Location : Beograd
Datum upisa : 05.02.2009

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 21 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od Deni 20/8/2015, 10:51

Nije ni mene bilo sto godina. Citala sam , pratila sta se desava sa clanicama, ali nisam komentarisala.
Radovala sam se svakoj novoj trudnoci i svakoj bebi. Ispratila sam sve moje ''stare'' saborke :) I drago mi je sto su sada vec mame. Sto naravno zelim svakoj zeni na kutku, a i van njega.

Trudnoca je prirodna. S' obzirom na istoriju i na Hashimoto i tak neke sitne falinke, na UZ idem na svake 2 nedelje .. Terapija Utrogestan - neizostavno :) Vitamina - brdo.. guram polako.




Deni
Deni

Broj poruka : 1741
Godina : 45
Datum upisa : 08.05.2010

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 21 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od Šašava 20/8/2015, 13:00

joj, Erata, rasplaka me Sad( :)))

prosledila i mm da procita!


Deni, divno :)))
Samo 5 nedelja ti uzmicem, tako da smo tu negde :)
Drzite se :)
Šašava
Šašava

Broj poruka : 956
Godina : 42
Datum upisa : 30.04.2015

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 21 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od jelena*mama2andjela* 20/8/2015, 13:36

Erata divno srca srca srca

Deni cestitam,kakvo lepo iznenadjenje. Da ti trudnoca bude uredan i skolska:aa7: igracice

jelena*mama2andjela*

Broj poruka : 968
Godina : 37
Location : Novi Sad
Datum upisa : 04.01.2014

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 21 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od Šašava 20/8/2015, 14:27

Uporedjujem sastav Elevita i Femibiona. Primecujem da svih navedenih vitamina i minerala elevit sadrzi u vecim koliinama od femibiona, s tom razlikom sto u elevitu nema joda. Kalcijum je u femibionu u obliku folata (na znam da li odatle moze da se iskoristi), u elevitu je neka druga so kalcijuma u pitanju.

Femibion 1 i 2 su po sastavu skroz isti, samo sto u dvojci postoje i posebne kapsule koje imaju omega-3 masne kiseline i vitamin E. (piju se dnevno i tableta i kapsula).

Ja stvarno ne mogu da skapiram sta je ovde bolje ili gore...
Elevit sadrzi gvozdje, cink, bakar, magnezijum, mangan, fosfor i vitamin D3, femibion ne.

Npr pregnacare plus imaju vise omega-3 nego femibion.
Šašava
Šašava

Broj poruka : 956
Godina : 42
Datum upisa : 30.04.2015

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 21 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od AriesGirl 20/8/2015, 14:41

Deni, divna vest! Zelim ti mirnu i laku trudnocu!
AriesGirl
AriesGirl

Broj poruka : 1399
Datum upisa : 17.11.2012

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 21 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od AriesGirl 20/8/2015, 14:46

Šašava ::Uporedjujem sastav Elevita i Femibiona. Primecujem da svih navedenih vitamina i minerala elevit sadrzi u vecim koliinama od femibiona, s tom razlikom sto u elevitu nema joda. Kalcijum je u femibionu u obliku folata (na znam da li odatle moze da se iskoristi), u elevitu je neka druga so kalcijuma u pitanju.

Femibion 1 i 2 su po sastavu skroz isti, samo sto u dvojci postoje i posebne kapsule koje imaju omega-3 masne kiseline i vitamin E. (piju se dnevno i tableta i kapsula).

Ja stvarno ne mogu da skapiram sta je ovde bolje ili gore...
Elevit sadrzi gvozdje, cink, bakar, magnezijum, mangan, fosfor i vitamin D3, femibion ne.

Npr pregnacare plus imaju vise omega-3 nego femibion.

Sasava, moje misljenje je da su svi ti trudnicki vitamini manje - vise vrlo slicni i da nema neke velike razlike koje ces piti. Smatram da je bitnija zdrava ishrana i na taj nacin unosenje potrebnih hranljivih materija. Zdrava ishrana je bitna i u toku planiranja trudnoce, vitamini su tu samo da malo "pomognu". Mozda nisam u pravu, ali ja tako gledam na to. Pojedem ja i burek, i pizzu, ali vodim racuna da to ne bude cesto i da je vecina onog sto pojedem zdravo za moju bebu, a ne samo "prazne" kalorije.
AriesGirl
AriesGirl

Broj poruka : 1399
Datum upisa : 17.11.2012

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 21 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od pegaz 20/8/2015, 15:39

Erata likeit
Deni bravo za trudnoću... likeit
pegaz
pegaz

Broj poruka : 694
Datum upisa : 27.12.2011

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 21 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od Ancica 87 20/8/2015, 18:42

Erata,divno!
Deni,cestitamo....Najvise se obradujem iznenadjenjima :)
Mi sutra odosmo da ponovimo ogtt,nadam se da cemo izdrzati,prosli put je bilo na povuci potegni...I onda imamo ctg da vidimo stanje...
Svima :*

Ancica 87

Broj poruka : 1382
Datum upisa : 05.09.2014

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 21 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od BiKsi :) 20/8/2015, 20:38

Deniiiiiiiiiiiiii,  aaaaaaaaaaaaaa,  sta ja to citam,  koliko si me odusevila,  reci nemam!  Cestitam draga drugarice i zelim urednu i dosadnu trudnocuuuuuu! Hvala ti što si mi ulepšala ovaj dan! 

Erata,  bravo za stihove,  divno!
BiKsi :)
BiKsi :)

Broj poruka : 22697
Godina : 43
Datum upisa : 09.05.2010

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 21 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od BiKsi :) 20/8/2015, 20:41

Ajde mi piši kad ti je termin,  da te sa veeelikim zadovoljstvom upisem u trudnicke termine! Ali mnogo si me obradovala,  nemam reci da napisem koliko mi je drago!  Pu pu pu,  usrale te koke!
BiKsi :)
BiKsi :)

Broj poruka : 22697
Godina : 43
Datum upisa : 09.05.2010

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 21 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od Sponsored content


Sponsored content


Nazad na vrh Ići dole

Strana 21 od 40 Prethodni  1 ... 12 ... 20, 21, 22 ... 30 ... 40  Sledeći

Nazad na vrh

- Similar topics

 
Dozvole ovog foruma:
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu