KUTAK
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Korak po korak na putu do bete +

+51
Padobranka
marija123
Vanja80
masato
tatjanica
Ninche
Niny
lilyt
Jeka1984
Bobaue
spring
Sirijus
AriesGirl
bebko
Šašava
micaubica83
bak
greeneye
snowwhite
jelena*mama2andjela*
d77
BiKsi :)
saska1
JocY
winni
Mika
zvoncica36
Ancica 87
sandrolina
Baš za andjele 75.
diki81
Zmajuška
PalcicaBg
srculence 84
ahosame
lela1984
Sofija Veks
noja
zsuki75
nina :)
annci
SladZana
Blanka
leptirica1977
Eho
Amna84
dzefri
lelas
pegaz
luckystar74
dacans
55 posters

Strana 3 od 40 Prethodni  1, 2, 3, 4 ... 21 ... 40  Sledeći

Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 3 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od winni 30/6/2015, 12:19

Anci tek sad vidim pa bravo za malog borca srca srca srca srca srca srca srca srca srca srca srca srca srca srca srca srca srca srca srca srca srca srca srca i sad konacno uzivanje u trudnoci...vala zasluzila si posle svega ..bravo
winni
winni

Broj poruka : 436
Datum upisa : 02.11.2011

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 3 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od JocY 30/6/2015, 12:28

winni ::Anci tek sad vidim pa bravo za malog borca srca srca srca srca srca srca srca srca srca srca srca srca srca srca srca srca srca srca srca srca srca srca srca i sad konacno uzivanje u trudnoci...vala zasluzila si posle svega ..bravo
I ja isto bravo, bravo, bravo. Šta znači borba i vera, ma to je neprocenjivo.   srca1 srca1 srca1 srca1
JocY
JocY

Broj poruka : 2090
Godina : 48
Location : Beograd
Datum upisa : 20.01.2010

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 3 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od zvoncica36 30/6/2015, 12:50

zsuki75 ::zvončice kućo stara! kako si me obradovala što si se javila!

razumem te potpuno...i slažem se svaka naša suza i napor se isplati kad konačno stigne neko da ti jede živce po ceo dan :)

ljubim te stari ratni druže!
Ljubim te i navijam za još jednog bebca bar.

zvoncica36

Broj poruka : 2090
Datum upisa : 23.02.2012

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 3 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od zvoncica36 30/6/2015, 12:51

Jocy jedva čekam da postaneš debelica.

zvoncica36

Broj poruka : 2090
Datum upisa : 23.02.2012

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 3 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od saska1 30/6/2015, 12:59

Anci ma bravo za malog borca tako mi je drago ,sad otiđi tom doktoru i reci mu da ne traumira ljude i da njegove dijagnoze nisu uvijek tačne.Ma bravo još jednom d d d d d d d d d d
Pegaz čestitam igracice igracice igracice igracice igracice igracice igracice igracice igracice igracice igracice igracice igracice
Lela srećno večeras samo možda neće biti dr Kop.nije je bilo ni sinoć valjda je povrijedila nogu tako mi rekoše pa ju mjenjo neki dr njen asistent.
saska1
saska1

Broj poruka : 2530
Datum upisa : 04.10.2012

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 3 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od JocY 30/6/2015, 13:01

zvoncica36 ::Jocy jedva čekam da postaneš debelica.

I ja love ljubav ljubav ljubav ljubav
JocY
JocY

Broj poruka : 2090
Godina : 48
Location : Beograd
Datum upisa : 20.01.2010

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 3 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od annci 30/6/2015, 13:05

lela1984 ::Danas u 18:30, 7-i dc i bockanja. Upravo ustajem da idem da vadim E2, tsh i pg.I sve me boli, jajnici i materica, bice neki folikulic da raste.

Bravo, Annci, nisam ni sumnjala u tebe i tvog borca!  

Nego sta nego raste! Bas nesto imama dobar osecaj kada si ti u pitanju ovog puta. Nekako je vreme! Napravicete ti i kopita koji folikulcic i jos koju celijicu.

Jadeva cekam rezutate hormona i uz, a do tada

zalivanje zalivanje zalivanje zalivanje zalivanje zalivanje zalivanje zalivanje
annci
annci

Broj poruka : 1805
Godina : 48
Location : Beograd
Datum upisa : 14.10.2013

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 3 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od PalcicaBg 30/6/2015, 13:11

Lela cim raste e2 bice tu celijica.Meni je e2 posle 6 dana stimulacije bio 110.

Dr Kopitovic je nogu povredila jos kad sam pocela sa stimulacijom,jedva se gega,i na transferu sam videla da jedva vuce nogu.
PalcicaBg
PalcicaBg

Broj poruka : 4146
Location : Beograd
Datum upisa : 24.02.2013

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 3 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od annci 30/6/2015, 13:12

sandrolina ::zenice,
javila se Ivana, transfer zakazan za utorak 7.7. na Ivandan, možda je to neki znak...
navijam jako za sve...

Bravooo, Sandrolina!!!!
Daj brzo nosic da povucem!
Osim sto je veliki praznik, 7.7 je i moj rodjendan. I to jubilarni 40!!!
Znas da smo pricali o znakovima dok smo cekali moju betu...e ovaj datum transfera je meni znak za tebe! Iz Praga nam se vracas kao trudnica . Nema greske!!!
annci
annci

Broj poruka : 1805
Godina : 48
Location : Beograd
Datum upisa : 14.10.2013

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 3 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od annci 30/6/2015, 13:15

lela1984 ::E2-gornja vr. -87, sto i nije tako lose za 7-i dc, zri celijica. Ali, tsh i pg niski.

E2 je ok za 7.dan. Koliko su tsh i pg niski?
Videcemo sta kaze pof veceras...
annci
annci

Broj poruka : 1805
Godina : 48
Location : Beograd
Datum upisa : 14.10.2013

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 3 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od PalcicaBg 30/6/2015, 13:18

Anci bice ovo najlepsi rodjendan do sada,a tek sledeci... sreca
PalcicaBg
PalcicaBg

Broj poruka : 4146
Location : Beograd
Datum upisa : 24.02.2013

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 3 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od sandrolina 30/6/2015, 13:29

joj hvala vam drage moje, duse ste prave,
jutros sam proverila i TSH i one je 2.6, od sutra povecavam dozu lekica da spadne oko 2...
ma mora sada da uspe, Ivandan je moj dan za moje male borce...
lelice, annci da vama taj dan bude najsrecni i da uzivate
ljubim vas sveeeeeeeeee

sandrolina

Broj poruka : 450
Datum upisa : 06.01.2014

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 3 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od lela1984 30/6/2015, 13:30

TSH -0, 175, najnizi do sad.

PG -prva vrednost<0, 64

Druga vr. <0, 20

Nisko. I kod mene ima da radi pg-depo nakon transfera sigurno. A za tsh ce mi nesto dati ako opet bude nizak ona ili ko vec bude. Za E2 znam da je ok za 7-i dc, ima celijice i zri.

lela1984

Broj poruka : 3646
Datum upisa : 01.05.2014

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 3 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od PalcicaBg 30/6/2015, 14:13

Lela jel pijes nesto za stitnu?Otkud tako nisko?
Ne sekiraj se,lekicima se sve resi.
PalcicaBg
PalcicaBg

Broj poruka : 4146
Location : Beograd
Datum upisa : 24.02.2013

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 3 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od BiKsi :) 30/6/2015, 14:22

Annciiiiiiii, ej trudnice, eeeeeej, koliko sam se odusevila, mada znas da sam verovala i da sam imala dobar predosecaj, nemas pojma koliko mi je drago! Cuvaj borca milog, nemoj cesto maziti stomak, zbog kontrakcija! Bas si mi ulepsala dan! Daj ovamo kad ti je termin, da te stavljam na trudnicku statistiku! Vreme je!
d d d d d d d d d d d d d d d d d d d d d d d d d d


Sandrolina, srecno 7.7. Ok je endo, porasce on do tada dovoljno!

Lela, bolje da je tsh nizak. Samo je bitno da te pokriju progesteronom, a hoce. Prog ce poceti da raste od aspiracije, al svejedno trazi ti jacu dozu.

Koracaljke, srecno macke, jedna po jedna se seli na trudnicke, i to mi je jako drago!

Zvoncice, ja se slazem s tobom, bas tako je kao sto si opisala. Mada ja imam dosta pomoci sa strane, i max je koristim. Sve je lakse kad dete prohoda ono pravo, kad bude stabilno, bar meni je od tada lakse. A da nemam vremena za sebe, nemam, al skoro deset godina sam ga imala i max to iskoristila dok se Arsa nije rodio. Sad mi samo fali sna, i da ponekad odem u kafanu. lol!
BiKsi :)
BiKsi :)

Broj poruka : 22697
Godina : 43
Datum upisa : 09.05.2010

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 3 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od lela1984 30/6/2015, 14:28

Ne pijem za stitnu, ali mi je rekla prosli put ako opet bude pao, a jeste, nesto ce mi dati. A za pg cu obavezno da trazim, njega sam izvadila na svoju ruku, jer sampretpostavila da padne on, pa beta. I nisam pogresila.

lela1984

Broj poruka : 3646
Datum upisa : 01.05.2014

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 3 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od zvoncica36 30/6/2015, 14:45

E moja Biksi ja sam najniže spala meni fali totalna anestezija. Da odspavam na miru tih 30min. Pomoć nemam jer nema ko da mi pomogne, a da plaćam nisam spremna stranca da puštam kod deteta.

zvoncica36

Broj poruka : 2090
Datum upisa : 23.02.2012

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 3 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od annci 30/6/2015, 15:14

Jeste nisko Leki, ali nista sto lekici ne mogu da regulisu. Pametno sto si proverila Pg. Posle svega sto mi se izdesavalo, razmisljam da li da uvedem u svakodnevnu rutinu proveravanje Pg...imam lab u ulazu prekoputa, stavim kaficu ujutru, skoknem da se bocnem, i vratim da zakuvam lol! lol! lol!
Mada se i ne salim toliko. Sutra moram svakako da proverim D dimer, pa kad se vec bockam, neka provere i Pg. U petak sam primila poslednji Pg depo. Cisto da vidim kakva je situacija, da li mi jos treba. Inace, i dalje sam na 800 mg utrogestana dnevno...strah je cudo! Mada bih mozda mogla da se vratim na 600...

Biksi, duso moja, kalkulacija kaze da junak stize 10.02! Upisi ti to gde treba.
A ima li na tim trudnickim stranama neko mesto ko koraci?
Gde sve mi pisemo sve i svasta sto nam padne na pamet?
Teme su ok, ali meni fali nesto ovako....
annci
annci

Broj poruka : 1805
Godina : 48
Location : Beograd
Datum upisa : 14.10.2013

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 3 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od PalcicaBg 30/6/2015, 15:19

Anci kao i uvek puna bisera :)
Proveri i Pg sutra,nije na odmet,ako je ok smanji utrogestan.
Ima tema na trudnickim- desavanja u mojoj trudnoci za one koje nemaju dnevnik.

Kako lep datum :)
PalcicaBg
PalcicaBg

Broj poruka : 4146
Location : Beograd
Datum upisa : 24.02.2013

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 3 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od pegaz 30/6/2015, 15:33

Sandrolina samo napred... meni je isto tako bio tanak endometerijum i to 7,2 mm a estrofem pila 12 mg dnevno, i ona cvekla fruktalova pola litra dnevno, na transferu endometrij bio 9,8 i čini mi se nikada deblji nije ni bio, pa opet vidiš moja betica se pokazala i verujemo čvrsto da će nastaviti da se duplira.
Ja sam jutros vadila krv na TSh opet u četvrtak nalaz. Kako mi je prošle sedmice bio 4,77 ja povećam eutirox na 150 mg pre pet dana. Od jutros sam na 100 mg, pa videćemo. Valjda smijem tako sebi da određujem terapiju. Betu ponovo vadim sutra...
pegaz
pegaz

Broj poruka : 694
Datum upisa : 27.12.2011

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 3 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od Ancica 87 30/6/2015, 15:47

Annci,duso tema je desavanja u mojoj trudnoci...Izvolite molim vas :) Pisemo i mi svasta,veruj... :)
Pegaz je virnula,sad joj ne damo da ode! :)
Navijam za znakove....Sandrolina,Lelki,Leptirice! Vucem...

Ancica 87

Broj poruka : 1382
Datum upisa : 05.09.2014

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 3 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od noja 30/6/2015, 16:17

Diki jel si radila trombofiliju I imunologiju ?
Mi navijamo za veliku betu kao kuca
sandrolina slusaj annci I prati znakove svidja mi se kako sve tece . Prasimoooooo
noja
noja

Broj poruka : 6242
Godina : 45
Location : tamo gde Dunav teče
Datum upisa : 24.02.2011

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 3 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od noja 30/6/2015, 16:18

Lela sve tece po planu e2 ce jos porasti endo I sve sto treba za bebca . Prasimooooooo a za tsh dobro sto je nizi citala sam da on tako nizak nesmets
noja
noja

Broj poruka : 6242
Godina : 45
Location : tamo gde Dunav teče
Datum upisa : 24.02.2011

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 3 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od BiKsi :) 30/6/2015, 16:19

roda roda srca srca srca srca srca1 srca1 srca1 srca1 srca1 srca1 family family family family bebe bebe bebe bebe bebe bebe bebe bebe bebe beba beba beba beba beba beba beba beba beba beba beba roda roda roda roda roda trudnica trudnica trudnica trudnica trudnica cvet cvet cvet cvet cvet cvet cvet cvet ljubav ljubav ljubav ljubav ljubav ljubav d d d d d d d d d d d ff ff ff ff ff ff bb bb bb bb bb bb bb vv vv vv vv vv vv v v v v v d d d d d srcasti poljupci srcasti poljupci srcasti poljupci srcasti poljupci srcasti poljupci

Od Arse!
BiKsi :)
BiKsi :)

Broj poruka : 22697
Godina : 43
Datum upisa : 09.05.2010

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 3 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od lela1984 30/6/2015, 16:53

I prosli put je bio nizak tsh i rekose da ne smeta, a sad rekose da ce da mi uvedu terapiju ako opet pao, a jeste i to dobro. Videcemo. I moj endokrinolog kaze da nizak ne smeta. Vise me brine pg, za njega ce morati da se pojaca terapija nakon transfera pod obavezno! A E2 znam da nije los i da ce jos da skoci.

lela1984

Broj poruka : 3646
Datum upisa : 01.05.2014

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 3 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od Sponsored content


Sponsored content


Nazad na vrh Ići dole

Strana 3 od 40 Prethodni  1, 2, 3, 4 ... 21 ... 40  Sledeći

Nazad na vrh

- Similar topics

 
Dozvole ovog foruma:
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu