KUTAK
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Korak po korak na putu do bete +

+60
Mika
Ancica 87
mamadabudem
tiramisu
Padobranka
Bobaue
pegaz
Gogoli
Pikseta
d77
dacans
Niny
AriesGirl
marija123
spring
greeneye
nina :)
Erata
Vuchica
luckystar74
ganedina
SoJa
millena
Tavita
SladZana
Sofija Veks
lenjivica
libra35
JocY
masato
Zmajuška
lelas
KoMetaK
Vanja80
leptirica1977
tatjanica
BiKsi :)
Blanka
bak
Baš za andjele 75.
sandrolina
Sirijus
winni
srculence 84
saska1
zsuki75
Eho
micaubica83
*Titi*
snowwhite
Amna84
lela1984
moze_biti
noja
Šašava
annci
PalcicaBg
ahosame
dada88
jelena*mama2andjela*
64 posters

Strana 14 od 40 Prethodni  1 ... 8 ... 13, 14, 15 ... 27 ... 40  Sledeći

Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 14 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od Sirijus 15/6/2015, 11:20

šašava as as igracice igracice igracice igracice igracice igracice igracice b b b b b b b b b b b f f f f f f f f f f f f f f f f vv vv vv vv vv vv vv vv vv vv vv vv vv vv vv d d d d d x x x v v v v v v v v
neka i beta bude veeeeelika ko kuća
Annci, držim fige da tvoja lepo raste beta
Titi, još samo malo konfete
Sirijus
Sirijus

Broj poruka : 1889
Godina : 50
Location : Beograd
Datum upisa : 13.09.2011

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 14 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od lela1984 15/6/2015, 11:29

Annci, drzim fige i na rukama i na nogama da beta i danas bude ogromna! lol!

lela1984

Broj poruka : 3646
Datum upisa : 01.05.2014

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 14 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od annci 15/6/2015, 12:19

Eee, evo i mene.
Beta je 4723. Valjda je to dovoljno za 20 dpt. Znam da nije puno porasla, ali ona prethodna je ionako bila za dva ploda.
Moja dr je u inostranstvu ove nedelje, i sestra ce verovatno tek popodne doci do nje. Da vidimo sta ona kaze.
Poslala sam i Sonji mail. Da vidimo i njen stav.

Ne znam ima li smisla da ponavljam betu i preksutra? Dokle uopste ima smmisla kontrolisati betu i dokle ona uoopste moze da raste...

Ostaje sada samo problem UZ. Ja sam ionako mislila da odem na jedan expertski kod Jurisica. Kazu da je najbolji. Sta vi mislite, ako obe dr kazu da mi treba jos jedan UZ, gde da idem?

annci
annci

Broj poruka : 1805
Godina : 48
Location : Beograd
Datum upisa : 14.10.2013

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 14 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od *Titi* 15/6/2015, 12:27

Annci, ja sam sigurna da je to odlicna beta s' obzirom da je sada vrednost samo za jedan plod. Bitno je da nije ispod one vrednosti prve bete i da lepo raste. Beta HCG ti raste do kraja trudnoce. Ali najbolje je da vidimo sta ce ti doktorka reci.  poljubci
*Titi*
*Titi*

Broj poruka : 121
Location : Novi Sad
Datum upisa : 28.03.2015

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 14 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od zsuki75 15/6/2015, 12:27

ajoj Šašavaaaaaaaaaaaaaaa! bravo majstore!!!!!! joj što volEm vake priče! evo i ja ću za par dana isto ahahahahhahah čestitam ti od srca!

vidi ti ovu našu Titi ahahahha ona bi već njike-njake sex ahahahhaha e pa salamu u gaće i nema ništa do bete! što kažu možete se maziti ali bez happy end-a :)

Annci, draga moja, jako navijam za tvoju betu. i nek stane to krvarenje.

amna za komentare....šta reći. i ja sam se naslušala raznih. i u jednom trenutku sam odlučila da ona ne zlobna pitanja koja ipak pogode žicu, tipa a kad ćete vi da se uzimate/napravite decu prosto ignorišem. dam neki glupi šaljivi odgovor i to je to. prosto osobe koje nemaju problema sa sterilitetom, ne razumeju naš problem, niti želju, ni osetljivost po tvom pitanju. možda i ne žele da te povrede. čisto ne zanju šta drugo da pitaju u tom trenu. to je isto ko kad trudnici u roku od odma počnu da maze stomak...mene je to jako nerviralo, mada nisam stidljiva uopšte, mogal bi gola na sred ulice da se skinem. ali to mi bilo bez veze. nepoznata osoba ti priđe i čačka ti telo. ja sam jednu ćapila za sisu :) da vidiš kako se brecnula ahahhhahah ili kad se porodiš, pa guraš bebu na ulici i pitaju te da li dojiš...isto po meni zalaženje u intimu.

na bezobrazna pitanja sam odgovarala bezobrazno. uzvrati istom merom. ja sam se dobro osećala. tipa kad ćete vi već konačno napraviti dete, šta čekate, jel se kar...u opšte? a ja pitam a vi, jel ste prešli na analno ili više voliš da ti sv..u usta...i tako. inače nisam prosta :) ali nekad su me baš izprovocirali...

navijajte za moj prirodnjak...šašava evo ti moj nosić :)

zsuki75

Broj poruka : 873
Godina : 48
Location : NS
Datum upisa : 05.05.2015

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 14 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od zsuki75 15/6/2015, 12:29

annci super, i meni se čini da je ok. ja bih ponovila...ali ja sam opsednuta betom...kad mi je prvi put bila pozitivna ja sam bar jedno 10 puta ponavljala ahahahha da nadoknadim sva ona razočerenja od negativnih beta...ljubim te

zsuki75

Broj poruka : 873
Godina : 48
Location : NS
Datum upisa : 05.05.2015

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 14 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od annci 15/6/2015, 12:32

Sonja kaze da obavezno uradim UZ jer beta nepravilno raste Sad
Odoh da jurim UZ
annci
annci

Broj poruka : 1805
Godina : 48
Location : Beograd
Datum upisa : 14.10.2013

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 14 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od annci 15/6/2015, 12:33

I da ne zaboravim Zsuki, nasmeja me svojim komentarima. Ljubi mi Lucu
annci
annci

Broj poruka : 1805
Godina : 48
Location : Beograd
Datum upisa : 14.10.2013

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 14 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od noja 15/6/2015, 12:35

Sasava bravo draga . Yupiiiiiii da zaprasis sad dobro devojke nadamo se dosta prirodnih trudnoca . Ipak je leto
Titi sve sti hoces nemoj sad a ni kasnije :)
Annci ja ne bi vise betu radila cekaj sad uz .
Uvek I tsh proveravajte moj savet devojke koje cekaju betu mogu I na peti dan od transfera I kad I betu ....
noja
noja

Broj poruka : 6242
Godina : 45
Location : tamo gde Dunav teče
Datum upisa : 24.02.2011

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 14 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od *Titi* 15/6/2015, 12:46

Annci, draga, javljaj sta se desava. Drzimo fige.  molitva molitva molitva
*Titi*
*Titi*

Broj poruka : 121
Location : Novi Sad
Datum upisa : 28.03.2015

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 14 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od *Titi* 15/6/2015, 12:49

zsuki75 ::vidi ti ovu našu Titi ahahahha ona bi već njike-njake sex ahahahhaha e pa salamu u gaće i nema ništa do bete! što kažu možete se maziti ali bez happy end-a :)


ja sam jednu ćapila za sisu :) da vidiš kako se brecnula ahahhhahah
Ali pisnula sam u gace!  Shocked  b  b  b  b  b  b  b  b  b  b  b  b  b  b  b  b  b  b  b  b  b  b  b  b  b  b  b  b  b
*Titi*
*Titi*

Broj poruka : 121
Location : Novi Sad
Datum upisa : 28.03.2015

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 14 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od lela1984 15/6/2015, 13:05

annci ::Eee, evo i mene.
Beta je 4723. Valjda je to dovoljno za 20 dpt. Znam da nije puno porasla, ali ona prethodna je ionako bila za dva ploda.
Moja dr je u inostranstvu ove nedelje, i sestra ce verovatno tek popodne doci do nje. Da vidimo sta ona kaze.
Poslala sam i Sonji mail. Da vidimo i njen stav.

Ne znam ima li smisla da ponavljam betu i preksutra? Dokle uopste ima smmisla kontrolisati betu i dokle ona uoopste moze da raste...

Ostaje sada samo problem UZ. Ja sam ionako mislila da odem na jedan expertski kod Jurisica. Kazu da je najbolji. Sta vi mislite, ako obe dr kazu da mi treba jos jedan UZ, gde da idem?


Kod Jurisica.Ja bila nakon one prirodne biohemijske i extra je,za svaku preporuku.Odlicna beta za jedan plod.

lela1984

Broj poruka : 3646
Datum upisa : 01.05.2014

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 14 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od annci 15/6/2015, 13:19

Jurisic moze tek u sredu. Do tada ko ziv ko mrtav....
annci
annci

Broj poruka : 1805
Godina : 48
Location : Beograd
Datum upisa : 14.10.2013

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 14 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od Zmajuška 15/6/2015, 13:23

To Šašava, lutko naša, konačno malo domaće radinosti!
x x x x x x x x x x

Annci, nisam ti baš pametna ali ja mislim da je beta ok i da će uz pokazati jedan lep gestacijski mešak. yes
Zmajuška
Zmajuška

Broj poruka : 1167
Location : Ni na nebu ni na zemlji
Datum upisa : 14.12.2014

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 14 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od spring 15/6/2015, 13:28

Bravo Sasava cestitam,Annci ja ne znam sta je sa tim doktorima pa to je lepa beta,opusteno breee,videces ne uz bice sve ok!onda su bila dva ploda sad jedan.Jao Szuki zeno ti si kralj nasmeja me,a inace obozavam ljude kao sto si ti,ja nikom ne dozvoljavam,da mi se mesa u moj zivot i nikom ne pricam o svojim intimnim stvarima niti me tudja intima interesuje,Titi tebi se bas zuri sa onim stvarima oce to u trudnoci tako je moja kuma jadnog kuma zlostavljala svake noci kaze nikad nije imala zelju za sexom kao u trudnoci...e hvala ti za "sretan pocetak" trebace mi!!!
spring
spring

Broj poruka : 101
Datum upisa : 15.03.2015

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 14 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od Šašava 15/6/2015, 13:34

annci ::I da poskocim za Sasavine prirodne radove, malo

vv vv vv vv vv vv

dobro si skakala, izgleda :DDD

Srecno danas za tu betu! da bude MILION!

hvala svima na lepim zeljama... :) :* Palcice sunny , Saska srca1 , Zmajuska usne
sad imam jedan vazan zadatak: DA VAS SVE ZARAZIM Wink (i pomenute i nepomenute :) )

Haha, Zmajuska, dobar komentar za oblikovanje bebe, kao da pravite Pinokia Very Happy
Šašava
Šašava

Broj poruka : 956
Godina : 42
Datum upisa : 30.04.2015

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 14 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od PalcicaBg 15/6/2015, 13:41

Anci ja mislim da je beta super s obzirom da jedan plod odlazi.Bitno je da raste.

Titi smiri hormone,ja znam da to hoce u trudnoci,al no no lol!
PalcicaBg
PalcicaBg

Broj poruka : 4146
Location : Beograd
Datum upisa : 24.02.2013

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 14 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od luckystar74 15/6/2015, 13:48

annci ::Jurisic moze tek u sredu. Do tada ko ziv ko mrtav....

Preporucujem ga za UZ
Malo ima nadrndan nastup
Meni nije legao ali se mnogi ku u u njega i odličan je dijagnosticar
Mene je hteo da operise klasicno i zato sam pobegla od njega...
luckystar74
luckystar74

Broj poruka : 501
Datum upisa : 20.12.2013

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 14 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od Šašava 15/6/2015, 14:02

Lelooo, vucem za nos, jaaaaakoooo!

Jel neophodna ta beta kad cu ici na uzv? Tu se ne vidi da li je van ili unutar matericna?
Koliko vidim, nije neophodna. A dan za trudnice je u sredu, napokon dobih dom zdravlja!

Smeju muzevi i decaci na pregled unutra? Very Happy

Hvala svimma sto se radujete sa nama :)
Šašava
Šašava

Broj poruka : 956
Godina : 42
Datum upisa : 30.04.2015

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 14 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od srculence 84 15/6/2015, 14:21

Juuuu devojke nema me nekoliko dana a ovde sve prsti i sjaji😊 bas mi je drago ANCI i nemoj da brines mislim da je beta ekstra. SASAVICE ti si me bas obradovala vidi se da si bas bila vredna(salim se) devojke sve najbolje. LELA bravo za pocetak i nadamo se uspehu,TITI nadam se da ces da nas oradujes skoro. Vucite i mene za nos stala sam u red. Ako sam nekog izostavila izvinite. A sada jedno pitanjce imam nedoumice u vezi klinika a ne mogu da nadjem gde da postavim pitanje jel mozete da mi napisite gde da postavim pitanjce,nesto sam se povubila...hahahaaa
srculence 84
srculence 84

Broj poruka : 1175
Godina : 39
Datum upisa : 09.05.2014

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 14 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od Blanka 15/6/2015, 14:52

*Titi* ::
zsuki75 ::vidi ti ovu našu Titi ahahahha ona bi već njike-njake sex ahahahhaha e pa salamu u gaće i nema ništa do bete! što kažu možete se maziti ali bez happy end-a :)


ja sam jednu ćapila za sisu :) da vidiš kako se brecnula ahahhhahah
Ali pisnula sam u gace!  Shocked   b  b  b  b  b  b  b  b  b  b  b  b  b  b  b  b  b  b  b  b  b  b  b  b  b  b  b  b  b

Hahahahahahaha Salamu u gaće lol! lol! lol! lol! legendo!

Šašava, šašavo i ludo jutro bravo draga!!! likeit likeit likeit
Anči biće to sve ok na UZ, bez brige! zagrljaj

Koračaljke drage srećno, čekalice nema sexa do daljnjeg lol!
Blanka
Blanka

Broj poruka : 4318
Godina : 42
Datum upisa : 30.10.2014

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 14 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od sandrolina 15/6/2015, 14:59

zenice moje drage , ja posle dva meseca terapije jutros odoh da proverim TSH I ON 0.908.
PROFESOR Ljubic me uputio kod endokrinologa da spustimo tsh oko 2 do 2.5 a sta sad da radim, pre 2 meseca je bio 2.8
ja planirala postupak za polovinu jula?

sandrolina

Broj poruka : 450
Datum upisa : 06.01.2014

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 14 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od mamadabudem 15/6/2015, 15:02

TSH 0,90 je dobar za stimulaciju. Idealno je da bude 1,0 ali je i ova vrednost jako dobra.
mamadabudem
mamadabudem

Broj poruka : 2253
Location : Beograd
Datum upisa : 12.02.2014

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 14 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od noja 15/6/2015, 15:13

Odlican tsh mozes u postupak igracice
noja
noja

Broj poruka : 6242
Godina : 45
Location : tamo gde Dunav teče
Datum upisa : 24.02.2011

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 14 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od sandrolina 15/6/2015, 15:51

hvala zenice na brzim odgovorima...
ja idem po smrzalice oko 10 jula, leto mora biti moje, mora sada da uspe i hoce...

sandrolina

Broj poruka : 450
Datum upisa : 06.01.2014

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 14 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od Sponsored content


Sponsored content


Nazad na vrh Ići dole

Strana 14 od 40 Prethodni  1 ... 8 ... 13, 14, 15 ... 27 ... 40  Sledeći

Nazad na vrh

- Similar topics

 
Dozvole ovog foruma:
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu