KUTAK
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Vantelesna oplodnja o trošku osiguranja - RZZO

+64
Tamarita
Padobranka
hany
MIRKA85
coco-loco
BabyBear
Nessi
Bobaue
Naci83
Klompaupoljulala
BiKsi :)
panda :)
dusica78
Sirijus
sunny.tp
mamadabudem
Rada74
HappyGirl
Hande
ivanicasale
Marija07
bebana81
valika77
Bekanicaa
tiramisu
Lena_83
enap
Mirjanche
Cortina
lelas
Vojvotkinja
OKacica
*Titi*
micaubica83
KristinaK.
jela2209
Tavita
Ica1171
PalcicaBg
noja
Eho
micurka
danica87
branka86
DMANA
cicibanns
Vanja80
Vuchica
Zmajuška
KoMetaK
rada78
JocY
mimika
jadranka
mary76
majal86
srculence 84
Sanjci87
libra35
Ancica 87
boni m
Svetlana
marija123
Hiperaktivna
68 posters

Strana 10 od 19 Prethodni  1 ... 6 ... 9, 10, 11 ... 14 ... 19  Sledeći

Ići dole

oplodnja - Vantelesna oplodnja o trošku osiguranja - RZZO - Page 10 Empty Re: Vantelesna oplodnja o trošku osiguranja - RZZO

Počalji od boni m 26/6/2015, 09:58

eeeee draga ista situacija i kod mene,rekose od septembra ces doci na red kad ono NIS.
juce kad sam bila kod njih kayu front popunjen i sledece god a visegradska se renovira
Ja isto razmisljam da odustanem,ma stvarno ne znam sta cu....pomagajte
boni m
boni m

Broj poruka : 187
Godina : 41
Location : mladenovac
Datum upisa : 21.01.2014

Nazad na vrh Ići dole

oplodnja - Vantelesna oplodnja o trošku osiguranja - RZZO - Page 10 Empty Re: Vantelesna oplodnja o trošku osiguranja - RZZO

Počalji od Vojvotkinja 26/6/2015, 10:16

Pa nadam se da se neko neće uvrediti ali vidiš da nas teraju van Beograda a i Novi Sad nam je isto misaona imenica a iz cele Srbije svako može da dođe i to završi u Beogradu.Ne zavisi nama uspeh od ljubaznosti osoblja na klinici već od 1.iskustva onih koji to rade i 2.stanja našeg organizma i "kondicije".Ono što je Olimpijada za sport to je VTO u ginekologiji.Ljudi za običnije stvari dolaze u Beograd na lečenje a ja trebam za VTO da idem u Niš.Ja sam imala jedan pokušaj u privatnoj klinici u Beogradu i smatram da žena ne možeda obavlja postupak van mesta stanovanja čak ako je preko 1.5h vožnje.Tokom hormonske stimulacije tebe prate svaki 3 ili 4 dan,prate ti jajnike putem UZ da ne bi došlo do hiperstimulacije.Kako da to obavljaš u drugom gradu?
Vojvotkinja
Vojvotkinja

Broj poruka : 8
Location : Beograd
Datum upisa : 24.06.2015

Nazad na vrh Ići dole

oplodnja - Vantelesna oplodnja o trošku osiguranja - RZZO - Page 10 Empty Re: Vantelesna oplodnja o trošku osiguranja - RZZO

Počalji od Vojvotkinja 26/6/2015, 10:22

Stvar je vrlo velika i nezahvalno je da bilo ko nešto savetuje.Ja sam odlučila za sebe da neću ići ni u Niš ni Valjevo (za sada).Skupljam novac i ići ću opet privatno u kliniku koja ima krioprezervaciju jer hvala Bogu tokom stimulacije sam prvi put imala 8 jajnih ćel.Vraćena su mi 2 embriona.Mislim da Srbija kuburi sa embriolozima i da je možda tu problem.Oni su jako bitni za taj postupak.
Vojvotkinja
Vojvotkinja

Broj poruka : 8
Location : Beograd
Datum upisa : 24.06.2015

Nazad na vrh Ići dole

oplodnja - Vantelesna oplodnja o trošku osiguranja - RZZO - Page 10 Empty Re: Vantelesna oplodnja o trošku osiguranja - RZZO

Počalji od Vojvotkinja 26/6/2015, 10:33

I još da dodam,ako je fond imao uvid zašto nije ranije krenuo sa nekom regionalnom preraspodelom nego nas je sada sabio u ćošak sa ovakvom odlukom.
Vojvotkinja
Vojvotkinja

Broj poruka : 8
Location : Beograd
Datum upisa : 24.06.2015

Nazad na vrh Ići dole

oplodnja - Vantelesna oplodnja o trošku osiguranja - RZZO - Page 10 Empty Re: Vantelesna oplodnja o trošku osiguranja - RZZO

Počalji od Bobaue 26/6/2015, 10:58

Da li uopste primaju dokumenta za drugostepenu komisiju u Visegradskoj? Ne razumem gde je nastao zastoj prosle godine sam dokumentaciju u Visegradsku predala u junu a za pocetak postupka me zvali da dodjem sredinom septembra . Prvostepena me juce vrati jer je moja dr u dz na uputu napisala "kcs Beograd -sterilitet ivf",umesto "kcs Beograd-komisija za vto" fd Odem jutros za drugi uput ali radi jedan ginekolog a meni trebaju 2 pecata pa moram i popodne v

Bobaue

Broj poruka : 658
Godina : 46
Datum upisa : 27.06.2014

Nazad na vrh Ići dole

oplodnja - Vantelesna oplodnja o trošku osiguranja - RZZO - Page 10 Empty Re: Vantelesna oplodnja o trošku osiguranja - RZZO

Počalji od boni m 26/6/2015, 10:58

slazem se draga ali trba ipak iskoristiti i ovaj pokusaj pa pole placati ako se ne daj boze ne desi trudnoca
boni m
boni m

Broj poruka : 187
Godina : 41
Location : mladenovac
Datum upisa : 21.01.2014

Nazad na vrh Ići dole

oplodnja - Vantelesna oplodnja o trošku osiguranja - RZZO - Page 10 Empty Re: Vantelesna oplodnja o trošku osiguranja - RZZO

Počalji od Padobranka 26/6/2015, 11:18

Da li neko ima iskustva sa Valjevom
Padobranka
Padobranka

Broj poruka : 168
Datum upisa : 25.11.2014

Nazad na vrh Ići dole

oplodnja - Vantelesna oplodnja o trošku osiguranja - RZZO - Page 10 Empty Re: Vantelesna oplodnja o trošku osiguranja - RZZO

Počalji od boni m 26/6/2015, 11:46

pADOBRANKA ja nemam iskustva malo sam se raspitala kazu svi da je na nivou privatnih klinika i da je osoblje vise nego ljubazno,oni su valjda skoro poceli da rade ali je ekepa jako dobra.....
ja sam definitivno malopre prelomila i odlucila da odem u valjevo sreca
boni m
boni m

Broj poruka : 187
Godina : 41
Location : mladenovac
Datum upisa : 21.01.2014

Nazad na vrh Ići dole

oplodnja - Vantelesna oplodnja o trošku osiguranja - RZZO - Page 10 Empty Re: Vantelesna oplodnja o trošku osiguranja - RZZO

Počalji od boni m 26/6/2015, 11:48

bobaue ne znam sta da ti kazem mozda je to zato sto se visegradska renovira..
boni m
boni m

Broj poruka : 187
Godina : 41
Location : mladenovac
Datum upisa : 21.01.2014

Nazad na vrh Ići dole

oplodnja - Vantelesna oplodnja o trošku osiguranja - RZZO - Page 10 Empty Re: Vantelesna oplodnja o trošku osiguranja - RZZO

Počalji od noja 26/6/2015, 14:31

A da odete na konsultacije kod dr koji radi privatno ima ordinaciju I u frontu ... . Ko zna koji je dobar dr u frontu ? To sam vec pisala ponavljam samo ...
noja
noja

Broj poruka : 6242
Godina : 45
Location : tamo gde Dunav teče
Datum upisa : 24.02.2011

Nazad na vrh Ići dole

oplodnja - Vantelesna oplodnja o trošku osiguranja - RZZO - Page 10 Empty Re: Vantelesna oplodnja o trošku osiguranja - RZZO

Počalji od jadranka 26/6/2015, 14:36

vojvotkinja, da li si razmišljala o zaštitniku građana? pokupite se zajedno i odete kod njega?

jadranka

Broj poruka : 91
Datum upisa : 22.01.2015

Nazad na vrh Ići dole

oplodnja - Vantelesna oplodnja o trošku osiguranja - RZZO - Page 10 Empty Re: Vantelesna oplodnja o trošku osiguranja - RZZO

Počalji od PalcicaBg 26/6/2015, 15:04

U Valjevu jeste besplatno zamrzavanje,ali se odmrzavanje i transfer placaju oko 250e.
Za Va mogu da kazem da bez obzira sto rade tek 2,3god.u nekim stvarima ne mogu da se mere sa Frontom i Visegradskom.
I oni imaju sjajnog embriologa,Milica je radila godinama u Jevremovoj i u Mariboru sa dr Vlajisavljevicem.
Ne ubedjujem nikog,samo kazem svoje misljenje.
PalcicaBg
PalcicaBg

Broj poruka : 4146
Location : Beograd
Datum upisa : 24.02.2013

Nazad na vrh Ići dole

oplodnja - Vantelesna oplodnja o trošku osiguranja - RZZO - Page 10 Empty Re: Vantelesna oplodnja o trošku osiguranja - RZZO

Počalji od boni m 26/6/2015, 15:35

palcice ja sam vec odlucila i poslala im mejl za valjevo
boni m
boni m

Broj poruka : 187
Godina : 41
Location : mladenovac
Datum upisa : 21.01.2014

Nazad na vrh Ići dole

oplodnja - Vantelesna oplodnja o trošku osiguranja - RZZO - Page 10 Empty Re: Vantelesna oplodnja o trošku osiguranja - RZZO

Počalji od boni m 26/6/2015, 15:37

kako se preziva ta milica sto je radila u jev removoj a sad u valjevu i dal i prof vlaisiljevic isto tamo radi
boni m
boni m

Broj poruka : 187
Godina : 41
Location : mladenovac
Datum upisa : 21.01.2014

Nazad na vrh Ići dole

oplodnja - Vantelesna oplodnja o trošku osiguranja - RZZO - Page 10 Empty Re: Vantelesna oplodnja o trošku osiguranja - RZZO

Počalji od PalcicaBg 26/6/2015, 15:48

Milica Krstivojevic
Dr Vlaisavljevic ne dolazi tamo vec su oni isli kod njega na obuku i sada cesto idu tamo na usavrsavanja.
PalcicaBg
PalcicaBg

Broj poruka : 4146
Location : Beograd
Datum upisa : 24.02.2013

Nazad na vrh Ići dole

oplodnja - Vantelesna oplodnja o trošku osiguranja - RZZO - Page 10 Empty Re: Vantelesna oplodnja o trošku osiguranja - RZZO

Počalji od sunny.tp 29/6/2015, 11:10

Da li prave problem na drugoj komisiji ako isteknu brisevi? Meni su oni u roku, ali dok ja prodjem prvu može da se desi da isteknu.
sunny.tp
sunny.tp

Broj poruka : 381
Datum upisa : 16.07.2014

Nazad na vrh Ići dole

oplodnja - Vantelesna oplodnja o trošku osiguranja - RZZO - Page 10 Empty Re: Vantelesna oplodnja o trošku osiguranja - RZZO

Počalji od sunny.tp 29/6/2015, 11:26

I još nešto - da li mi treba neko uverenje o vanbracnoj zajednici jer nismo venčani?
sunny.tp
sunny.tp

Broj poruka : 381
Datum upisa : 16.07.2014

Nazad na vrh Ići dole

oplodnja - Vantelesna oplodnja o trošku osiguranja - RZZO - Page 10 Empty Re: Vantelesna oplodnja o trošku osiguranja - RZZO

Počalji od PalcicaBg 29/6/2015, 12:18

Sunny moraju brisevi biti u roku.A za vanbracnu zajednicu ti ne treba potvrda.
PalcicaBg
PalcicaBg

Broj poruka : 4146
Location : Beograd
Datum upisa : 24.02.2013

Nazad na vrh Ići dole

oplodnja - Vantelesna oplodnja o trošku osiguranja - RZZO - Page 10 Empty Re: Vantelesna oplodnja o trošku osiguranja - RZZO

Počalji od sunny.tp 29/6/2015, 13:20

Hvala na odgovoru, Palčice! A jel može da se odloži drugostepena malo, a i sam postupak kasnije jer ja idem u Feronu u avgustu, a hoću da se prijavim i državno za svaki slučaj? Malo davim sa pitanjima ali pokusaam da organizujem sad sve pa sam zbunjena :-)
sunny.tp
sunny.tp

Broj poruka : 381
Datum upisa : 16.07.2014

Nazad na vrh Ići dole

oplodnja - Vantelesna oplodnja o trošku osiguranja - RZZO - Page 10 Empty Re: Vantelesna oplodnja o trošku osiguranja - RZZO

Počalji od PalcicaBg 29/6/2015, 13:35

Mislim da ne moze da se odlozi,ali svakako drugostepenu neces proci pre avgusta.Ne znam da li si predala za prvostepenu ili tek treba da predas.
PalcicaBg
PalcicaBg

Broj poruka : 4146
Location : Beograd
Datum upisa : 24.02.2013

Nazad na vrh Ići dole

oplodnja - Vantelesna oplodnja o trošku osiguranja - RZZO - Page 10 Empty Re: Vantelesna oplodnja o trošku osiguranja - RZZO

Počalji od sunny.tp 29/6/2015, 13:53

Treba da predam, pa sam mislila to da uradim krajem jula, a bilo bi dobro da me ne pozovu pre sredine septembra jer ću u to vreme biti u postupku. Meni Kopitovićka rekla da obavezno predam i za državno, pa rekoh dazavrsim sad sve.
sunny.tp
sunny.tp

Broj poruka : 381
Datum upisa : 16.07.2014

Nazad na vrh Ići dole

oplodnja - Vantelesna oplodnja o trošku osiguranja - RZZO - Page 10 Empty Re: Vantelesna oplodnja o trošku osiguranja - RZZO

Počalji od boni m 2/7/2015, 18:33

palcice ima li soba ili stanova za iznajmljivanje u valjevu u blizini bolnice.....pretpostavljam da znas jer si i ti tamo radila vto.....kakve su cene
boni m
boni m

Broj poruka : 187
Godina : 41
Location : mladenovac
Datum upisa : 21.01.2014

Nazad na vrh Ići dole

oplodnja - Vantelesna oplodnja o trošku osiguranja - RZZO - Page 10 Empty Re: Vantelesna oplodnja o trošku osiguranja - RZZO

Počalji od danica87 13/7/2015, 22:08

Da li neko zna da li postoji neki kontakt broj na koji moze da se proveri da li je poslato pozivno pismo jer idemo za par dana na more nece mi niko biti kuci da ga bas tada kad smo odsutni nestigne.
danica87
danica87

Broj poruka : 46
Godina : 37
Location : novi sad
Datum upisa : 10.03.2015

Nazad na vrh Ići dole

oplodnja - Vantelesna oplodnja o trošku osiguranja - RZZO - Page 10 Empty Re: Vantelesna oplodnja o trošku osiguranja - RZZO

Počalji od Bobaue 14/7/2015, 15:07

danica87 ::Da li neko zna da li postoji neki kontakt broj na koji moze da se proveri da li je poslato pozivno pismo jer idemo za par dana na more nece mi niko biti kuci da ga bas tada kad smo odsutni nestigne.
Danicw mislim da mozes da pozoves Nemanjinu , ima na nekim ranije pisanim stranama broj telefona , potrazi.

Bobaue

Broj poruka : 658
Godina : 46
Datum upisa : 27.06.2014

Nazad na vrh Ići dole

oplodnja - Vantelesna oplodnja o trošku osiguranja - RZZO - Page 10 Empty Re: Vantelesna oplodnja o trošku osiguranja - RZZO

Počalji od Bobaue 14/7/2015, 15:10

Sutra planiram da predam papire u Visegradsku na drugostepenu komisiju a kod njih i da radim postupak , da li neko zna kakva je trenutna situacija oko cekanja ?

Bobaue

Broj poruka : 658
Godina : 46
Datum upisa : 27.06.2014

Nazad na vrh Ići dole

oplodnja - Vantelesna oplodnja o trošku osiguranja - RZZO - Page 10 Empty Re: Vantelesna oplodnja o trošku osiguranja - RZZO

Počalji od Sponsored content


Sponsored content


Nazad na vrh Ići dole

Strana 10 od 19 Prethodni  1 ... 6 ... 9, 10, 11 ... 14 ... 19  Sledeći

Nazad na vrh

- Similar topics

 
Dozvole ovog foruma:
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu