KUTAK
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Vantelesna oplodnja o trošku osiguranja - RZZO

+64
Tamarita
Padobranka
hany
MIRKA85
coco-loco
BabyBear
Nessi
Bobaue
Naci83
Klompaupoljulala
BiKsi :)
panda :)
dusica78
Sirijus
sunny.tp
mamadabudem
Rada74
HappyGirl
Hande
ivanicasale
Marija07
bebana81
valika77
Bekanicaa
tiramisu
Lena_83
enap
Mirjanche
Cortina
lelas
Vojvotkinja
OKacica
*Titi*
micaubica83
KristinaK.
jela2209
Tavita
Ica1171
PalcicaBg
noja
Eho
micurka
danica87
branka86
DMANA
cicibanns
Vanja80
Vuchica
Zmajuška
KoMetaK
rada78
JocY
mimika
jadranka
mary76
majal86
srculence 84
Sanjci87
libra35
Ancica 87
boni m
Svetlana
marija123
Hiperaktivna
68 posters

Strana 11 od 19 Prethodni  1 ... 7 ... 10, 11, 12 ... 15 ... 19  Sledeći

Ići dole

oplodnja - Vantelesna oplodnja o trošku osiguranja - RZZO - Page 11 Empty Re: Vantelesna oplodnja o trošku osiguranja - RZZO

Počalji od danica87 14/7/2015, 18:10

Bobaue hvala al nemoram da zovem danas sam upravo dobila pismo... :-D
danica87
danica87

Broj poruka : 46
Godina : 37
Location : novi sad
Datum upisa : 10.03.2015

Nazad na vrh Ići dole

oplodnja - Vantelesna oplodnja o trošku osiguranja - RZZO - Page 11 Empty Re: Vantelesna oplodnja o trošku osiguranja - RZZO

Počalji od Cortina 16/7/2015, 16:00

Devojke nova sam na forumu pa bih vas molila za malu pomoc. Prošli smo komisiju za Vto i dobili poziv da se javimo u Nisu septembra radi dogovora. Mene interesuje da li postoji mogućnost promene klinike jer kad smo se javili komisiji nismo znali da u Nisu ne rade zamrzavanje. Iz tog razloga mi želimo promeniti KC Niš za neki drugi.

Cortina

Broj poruka : 5
Datum upisa : 16.07.2015

Nazad na vrh Ići dole

oplodnja - Vantelesna oplodnja o trošku osiguranja - RZZO - Page 11 Empty Re: Vantelesna oplodnja o trošku osiguranja - RZZO

Počalji od Padobranka 17/7/2015, 11:10

pa to stvarno nema smisla - da te salju u kliniku u kojoj nema zamrzavanja, a drugi ti je put a ujedno i poslednji o trosku drzave. Moramo da reagujemo inace ce da nas gaze kao miseve!!!!!!!
Padobranka
Padobranka

Broj poruka : 168
Datum upisa : 25.11.2014

Nazad na vrh Ići dole

oplodnja - Vantelesna oplodnja o trošku osiguranja - RZZO - Page 11 Empty Re: Vantelesna oplodnja o trošku osiguranja - RZZO

Počalji od noja 17/7/2015, 12:16

Koliko sam primetila prevelika je guzva , zato i devojke iz BG salju u Nis , Valjevo , a sasvim nesto drugo su trazile .
ti draga probaj mislim da u Valjevu ima mesta i ima zamrzavanje
nek me devojke ipsrave ako nije tako .
noja
noja

Broj poruka : 6242
Godina : 45
Location : tamo gde Dunav teče
Datum upisa : 24.02.2011

Nazad na vrh Ići dole

oplodnja - Vantelesna oplodnja o trošku osiguranja - RZZO - Page 11 Empty Re: Vantelesna oplodnja o trošku osiguranja - RZZO

Počalji od Mirjanche 17/7/2015, 13:31

Pozdrav svima. Ja sam nova na forumu, tj. pratim vas dugo ali nisam pisala.
Drugostepenu smo prosli u martu i predali za Front, pa posto je proslo dosta vremena rekoh da ponovo pozovem Fond da se raspitam sta se desava.
Rekli su mi da su kapaciteti za Front popunjeni do kraja godine i da svi parovi koji cekaju za Front ce biti prebaceni u druge klinike jer nisu sigurni da ce moci da nas prime ni pocetkom sledece godine.
Meni stvarno nije jasno sta se desava sa Frontom. Nemoguce da ima toliko vise parova koji biraju Front u odnosu na druge klinike, s obzirom da u Frontu nema zamrzavanja.
Pitala sam da li ako menjam kliniku mogu da biram u koju cu? Rekose NE, mi cemo vas rasporediti prema raspolozivim kapacitetima. A i to mi sad nije jasno jer znam da ima zena koje su menjale kliniku i dobile tu koju su htele.
Sa druge strane imam informaciju da je Front zauzet konsultacijama do kraja septembra a ne do kraja godine, pa sad razmisljam da im nije to neka prica koju svima pricaju da bi se zene same prebacivale u drugu kliniku.
Stvarno vise nisam pametna sta da radim Sad

Mirjanche

Broj poruka : 4
Datum upisa : 26.03.2015

Nazad na vrh Ići dole

oplodnja - Vantelesna oplodnja o trošku osiguranja - RZZO - Page 11 Empty Re: Vantelesna oplodnja o trošku osiguranja - RZZO

Počalji od Bobaue 18/7/2015, 18:04

Mirjanche ::Pozdrav svima. Ja sam nova na forumu, tj. pratim vas dugo ali nisam pisala.
Drugostepenu smo prosli u martu i predali za Front, pa posto je proslo dosta vremena rekoh da ponovo pozovem Fond da se raspitam sta se desava.
Rekli su mi da su kapaciteti za Front popunjeni do kraja godine i da svi parovi koji cekaju za Front ce biti prebaceni u druge klinike jer nisu sigurni da ce moci da nas prime ni pocetkom sledece godine.
Meni stvarno nije jasno sta se desava sa Frontom. Nemoguce da ima toliko vise parova koji biraju Front u odnosu na druge klinike, s obzirom da u Frontu nema zamrzavanja.
Pitala sam da li ako menjam kliniku mogu da biram u koju cu? Rekose NE, mi cemo vas rasporediti prema raspolozivim kapacitetima. A i to mi sad nije jasno jer znam da ima zena koje su menjale kliniku i dobile tu koju su htele.
Sa druge strane imam informaciju da je Front zauzet konsultacijama do kraja septembra a ne do kraja godine, pa sad razmisljam da im nije to neka prica koju svima pricaju da bi se zene same prebacivale u drugu kliniku.
Stvarno vise nisam pametna sta da radim Sad
Pogledaj na prethodnoj strani ,pisale su devojke koje su bas iz Bg a birale Front rasporedjene su da biraju izmedju Nisa i Valjeva i da se tamo jave za pocetak postupka. Sa Frontom se definitivno nesto desava verovatno rade dosta manje postupaka nego ranije,nema sanse da se tako veliki broj parova prijavljuje tu.Ja sam u sredu predala dokumentaciju u Visegradsku,videcemo kako tamo ide.

Bobaue

Broj poruka : 658
Godina : 45
Datum upisa : 27.06.2014

Nazad na vrh Ići dole

oplodnja - Vantelesna oplodnja o trošku osiguranja - RZZO - Page 11 Empty Re: Vantelesna oplodnja o trošku osiguranja - RZZO

Počalji od srculence 84 18/7/2015, 18:17

Kada sam bila u postupku prosle god.u septembru to je tolilo guzve bilo da je bilo strasno,zene su aspiraciju imale po njih 5 do 10 zena za dan znam da je bilo uzas...
srculence 84
srculence 84

Broj poruka : 1175
Godina : 39
Datum upisa : 09.05.2014

Nazad na vrh Ići dole

oplodnja - Vantelesna oplodnja o trošku osiguranja - RZZO - Page 11 Empty Re: Vantelesna oplodnja o trošku osiguranja - RZZO

Počalji od boni m 21/7/2015, 08:53

cortina i sve ostale koje nisu informisana.....moj je savet da se prebacite u valjevo ako mozete da birate a znam da moze jer sam ja bila pozvana za nis i na moj zahtev uspesno prebacena u valjevo
Bolnica valjevo ima zamrzavanje embriona i to se ne placa samo kad budete zelele doci po vase smrzlice placete odmrzavanje i transver i to kosta 250e......to je smesno cena a priznajte da puno znaci jer za vto je potrebno 3 do 4 hiljade evrica pa sad vi dobro razmislite
doktor je predivan kao i sestre i sve reci hvale za njih ....jako su detaljni i bas se posvete vasem problemu stpo nije slucaj u drugim klinikama ne bih nabrajala kojim.......
eto tako zenice moje,drago mi je ako sam ovim nekom pomogla....ako sta treba samo pitajte
boni m
boni m

Broj poruka : 187
Godina : 41
Location : mladenovac
Datum upisa : 21.01.2014

Nazad na vrh Ići dole

oplodnja - Vantelesna oplodnja o trošku osiguranja - RZZO - Page 11 Empty Re: Vantelesna oplodnja o trošku osiguranja - RZZO

Počalji od Bobaue 21/7/2015, 09:19

Boni m gde si ti prvo predala , za Front ?

Bobaue

Broj poruka : 658
Godina : 45
Datum upisa : 27.06.2014

Nazad na vrh Ići dole

oplodnja - Vantelesna oplodnja o trošku osiguranja - RZZO - Page 11 Empty Re: Vantelesna oplodnja o trošku osiguranja - RZZO

Počalji od boni m 21/7/2015, 09:28

nisi razumela ....ja sam drugostepenu prosla u frontu i front sam i prijavila kao zeljenu kliniku to je bilo u oktobru pa su me prosli mesec zvali da idem u nis na postupak posto je front prebukiran i ja se raspitala i predala molbu za valjevo i uspela to je to
boni m
boni m

Broj poruka : 187
Godina : 41
Location : mladenovac
Datum upisa : 21.01.2014

Nazad na vrh Ići dole

oplodnja - Vantelesna oplodnja o trošku osiguranja - RZZO - Page 11 Empty Re: Vantelesna oplodnja o trošku osiguranja - RZZO

Počalji od boni m 21/7/2015, 09:32

a da i za front sam htela da se opredelim odmah kad mi je receno da idem u nis i rekli su da ne postoji bukvalno nikakva sansa ali mogu ti reci sada mi je i drago sto sam u valjevu srca1 usne usne usne
boni m
boni m

Broj poruka : 187
Godina : 41
Location : mladenovac
Datum upisa : 21.01.2014

Nazad na vrh Ići dole

oplodnja - Vantelesna oplodnja o trošku osiguranja - RZZO - Page 11 Empty Re: Vantelesna oplodnja o trošku osiguranja - RZZO

Počalji od Bobaue 21/7/2015, 09:53

boni m ::nisi razumela ....ja sam drugostepenu prosla u frontu i front sam i prijavila kao zeljenu kliniku to je bilo u oktobru pa su me prosli mesec zvali da idem u nis na postupak posto je front prebukiran i ja se raspitala i predala molbu za valjevo i uspela to je to
Znam , znam citala sam tvoje ranije postove nego me interesovalo za gde si prvo predala . Hvala. Ja predala za Visegradsku kod njih sam i prosle godine radila pa cu videti sta ce se desiti a ako me preusmere onda cu definitivno pre Valjevo nego Nis. Koliko vidim svi koji su radili u Valjevu su bas zadovoljni a tebi zelim valjevsku bebicu ili bebice love

Bobaue

Broj poruka : 658
Godina : 45
Datum upisa : 27.06.2014

Nazad na vrh Ići dole

oplodnja - Vantelesna oplodnja o trošku osiguranja - RZZO - Page 11 Empty Re: Vantelesna oplodnja o trošku osiguranja - RZZO

Počalji od boni m 22/7/2015, 18:17

da draga prvo sam predala za front.
kada si ti prosla komisiju?
boni m
boni m

Broj poruka : 187
Godina : 41
Location : mladenovac
Datum upisa : 21.01.2014

Nazad na vrh Ići dole

oplodnja - Vantelesna oplodnja o trošku osiguranja - RZZO - Page 11 Empty Re: Vantelesna oplodnja o trošku osiguranja - RZZO

Počalji od Bobaue 23/7/2015, 00:07

Nisam jos prosla. U Visegradskoj to funkcionise malo drugacije od Fronta. Kod njih ti predas dokumentaciju pa te oni pozivaju na uz i onda ti telefonom javljaju jesi li prosla ( bar je tako bilo prosle godine). Kod njih ti u sustini nemas kontakt sa komisijom samo sa dr koji ti uradi uz. Prosle godine je islo bas brzo. Tada sam predala dokumentaciju pocetkom jula a u postupku bila sredinom septembra

Bobaue

Broj poruka : 658
Godina : 45
Datum upisa : 27.06.2014

Nazad na vrh Ići dole

oplodnja - Vantelesna oplodnja o trošku osiguranja - RZZO - Page 11 Empty Re: Vantelesna oplodnja o trošku osiguranja - RZZO

Počalji od Bobaue 29/7/2015, 18:55

Da ne zna slucajno neko posle koliko vremena sada pozivaju na uz u Visegradskoj ?

Bobaue

Broj poruka : 658
Godina : 45
Datum upisa : 27.06.2014

Nazad na vrh Ići dole

oplodnja - Vantelesna oplodnja o trošku osiguranja - RZZO - Page 11 Empty Re: Vantelesna oplodnja o trošku osiguranja - RZZO

Počalji od enap 4/8/2015, 22:55

cao svima...ja sam prosla 17.07 drugostepenu komisiju u Nisu...trazila sam da radim postupak u Visegradskoj... i danas dobila pozitivno pismo da se javim 01.09.2015...u visegradskoj...pise uput od ginekologa...neznam dal treba i za supruga ili samo ja...moze li neko da mi objasni...al ce biti konsultacija i dal cu dugo da cekam kasnije jer mi je ovo jako brzo jer citam da su zene dugo dugo cekale na poziv
enap
enap

Broj poruka : 223
Datum upisa : 26.01.2015

Nazad na vrh Ići dole

oplodnja - Vantelesna oplodnja o trošku osiguranja - RZZO - Page 11 Empty Re: Vantelesna oplodnja o trošku osiguranja - RZZO

Počalji od Bobaue 4/8/2015, 23:19

Proske godine sam radila postupak u Visegradskoj i isto je islo tako brzo. To kada se javis 01.09 su ti konsultacije u stvari nista posebno pitace te imas li briseve ne starije od mesec dana i spermokulturu takodje ne stariju od mesec dana. To u medjuvremenu odradi. Tada ce ti reci da dodjes drugog dana ciklusa eventualno ti prepisu kontracepciju i to je to. Za supruga mi nista nije trebalo. Tako je bar bilo tada.

Bobaue

Broj poruka : 658
Godina : 45
Datum upisa : 27.06.2014

Nazad na vrh Ići dole

oplodnja - Vantelesna oplodnja o trošku osiguranja - RZZO - Page 11 Empty Re: Vantelesna oplodnja o trošku osiguranja - RZZO

Počalji od Bobaue 4/8/2015, 23:37

A da zaboravih , potrebno ti je da imas fotokopiju zaboravila sam dal resenja drugostepene ili pozivnog pisma pa fotokopiraj ja sam onde jurila gde mogu.

Bobaue

Broj poruka : 658
Godina : 45
Datum upisa : 27.06.2014

Nazad na vrh Ići dole

oplodnja - Vantelesna oplodnja o trošku osiguranja - RZZO - Page 11 Empty Re: Vantelesna oplodnja o trošku osiguranja - RZZO

Počalji od enap 4/8/2015, 23:45

hvala puno...a treba mi i uput za staciono lecenje ili konsultacije?a treba li uput i za supruga..tj..mogu li sama bez supruga na konsultacije...kad se bira doktor?
enap
enap

Broj poruka : 223
Datum upisa : 26.01.2015

Nazad na vrh Ići dole

oplodnja - Vantelesna oplodnja o trošku osiguranja - RZZO - Page 11 Empty Re: Vantelesna oplodnja o trošku osiguranja - RZZO

Počalji od Bobaue 5/8/2015, 00:16

Na konsultacijama biras doktora. Suprug ti ne treba. Cini mi se zeleni uput ti treba za stacionarno lecenje u svakom slucaju ga uzmi i onako vazi 6 meseci. Malo sam pozaboravljala ali mi se cini da je to to

Bobaue

Broj poruka : 658
Godina : 45
Datum upisa : 27.06.2014

Nazad na vrh Ići dole

oplodnja - Vantelesna oplodnja o trošku osiguranja - RZZO - Page 11 Empty Re: Vantelesna oplodnja o trošku osiguranja - RZZO

Počalji od enap 5/8/2015, 22:29

hvala....ko ce mi preporuciti dobrog doktora  za vto u Visegradskoj
enap
enap

Broj poruka : 223
Datum upisa : 26.01.2015

Nazad na vrh Ići dole

oplodnja - Vantelesna oplodnja o trošku osiguranja - RZZO - Page 11 Empty Re: Vantelesna oplodnja o trošku osiguranja - RZZO

Počalji od KristinaK. 12/8/2015, 20:47

Drage,samo da vam se javim da sam danas prosla prvostepenu komisiju.Na drugostepenu su me uputili u Visegradsku,a za proces sam birala Betaniju.U sl.cetvrtak treba da zovem da zakazem drugostepnu.Citajuci sada neki forum vidim da i nije bas mali period cekanja izmedju komisija.Kakva su vasa iskustva?Koliko ste cekale izmedju prvostepene i drugostepene?Evo recimo konkretno u Visegradskoj ako neko ima skorija iskustva.

KristinaK.

Broj poruka : 22
Godina : 36
Datum upisa : 25.05.2015

Nazad na vrh Ići dole

oplodnja - Vantelesna oplodnja o trošku osiguranja - RZZO - Page 11 Empty Re: Vantelesna oplodnja o trošku osiguranja - RZZO

Počalji od Bobaue 12/8/2015, 21:25

Kristina ja sam predala papire u Visegradsku pre mesec dana tj. 15.07. i jos me nisu pozvali na uz. Prosle godine su me za uz pozvali posle tacno mesec dana. A javili da sam komisiju prosla 10 ak dana posle uz. Javljam kada me pozovu da znas kada da ocekujes.

Bobaue

Broj poruka : 658
Godina : 45
Datum upisa : 27.06.2014

Nazad na vrh Ići dole

oplodnja - Vantelesna oplodnja o trošku osiguranja - RZZO - Page 11 Empty Re: Vantelesna oplodnja o trošku osiguranja - RZZO

Počalji od KristinaK. 12/8/2015, 21:31

Bas se razocarah Mad mnogo je to vremena.mislila sam da se bar komisije brze prodju,pa se na postupak duze ceka,kad ono ceka se kako okrenes....

KristinaK.

Broj poruka : 22
Godina : 36
Datum upisa : 25.05.2015

Nazad na vrh Ići dole

oplodnja - Vantelesna oplodnja o trošku osiguranja - RZZO - Page 11 Empty Re: Vantelesna oplodnja o trošku osiguranja - RZZO

Počalji od Padobranka 16/8/2015, 21:20

Enap, tesko pitanje. Moj predlog dr Radunovic, Jelena Micicic ili dr Dosev
Padobranka
Padobranka

Broj poruka : 168
Datum upisa : 25.11.2014

Nazad na vrh Ići dole

oplodnja - Vantelesna oplodnja o trošku osiguranja - RZZO - Page 11 Empty Re: Vantelesna oplodnja o trošku osiguranja - RZZO

Počalji od Sponsored content


Sponsored content


Nazad na vrh Ići dole

Strana 11 od 19 Prethodni  1 ... 7 ... 10, 11, 12 ... 15 ... 19  Sledeći

Nazad na vrh

- Similar topics

 
Dozvole ovog foruma:
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu