KUTAK
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

+47
hocukusurnecuzvaku
Djurdjevak79
smiley77
Erata
Botox
Orline
Ancica 87
noja
mijaki
Strumfeta78
Niny
tetreb
mamadabudem
dragana76ns
smile :)
winni
Klarica
makac71
JednaSova
Stenli
Bobaue
Vuchica
millena
lelas
Sofija Veks
Zmajuška
lenjivica
bak
lela1984
saska1
ganedina
ragaco
jelena*mama2andjela*
JocY
Mrvica
Blanka
Smrdica
Ninche
BiKsi :)
micaubica83
MalaSaJuga
SladZana
KoMetaK
tatjanica
Vecka
PalcicaBg
zvoncica36
51 posters

Strana 30 od 40 Prethodni  1 ... 16 ... 29, 30, 31 ... 35 ... 40  Sledeći

Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 30 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od BiKsi :) 8/5/2015, 21:52

Uh, uh, uh, Mico, pa otkud sad blizanacka transfuzija? Koja si sada nedelja? Tebi se ocito jedan embrion podelio i otuda blizanci, jer koliko znam, bliz. transfuzija se javlja kad blizanci dele jednu posteljicu. Neverovatno bi mi bilo da su oba embriona se nekako za istu posteljicu vezala, mada verovatno i to moze da se desi?! Koliko skontah, ispravi me ako gresim, tebi ce u ponedeljak izvuci visak plodove vode kod bebe koja je opterecenija, ili nesto drugo? Obavezno pricaj otvoreno, pitaj za laser, njime se valjda podeli posteljica na dva dela, pa svaki fetus onda moze da nastavi da se razvija kako treba. Ovo nije za zezanje, vidim da si svesna, pa nek ti dodje i muz u ponedeljak, pa popricajte o svim opcijama, te zajedno odlucite sta je najbolje, u dogovoru sa dr. Ja verujem i u tebe, i u tvoje bebe borce, da cete uspeti da se izborite i izadjete kao pobednici iz ove nemile borbe. Volela bih da ti se javi neko sa pozitivnim iskustvom, da ti pomogne sta i kako. Mislim jako na vas i mantram i saljem dobre vibracije u vasem pravcu.
molitva molitva molitva
BiKsi :)
BiKsi :)

Broj poruka : 22697
Godina : 43
Datum upisa : 09.05.2010

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 30 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od BiKsi :) 8/5/2015, 21:54

Mico, slazem se sa eratom, odlicno ti je rekla vezano za dr i bolnicu. Nema tu moj doktor, tu me vode i slicno, ovo nije za zezanje, ovo je momenat kad treba da dodjes do pravih informacija i iskoristis ih, nevezano za bilo koga, vezano samo za spasavanje svojih beba.
BiKsi :)
BiKsi :)

Broj poruka : 22697
Godina : 43
Datum upisa : 09.05.2010

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 30 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od PalcicaBg 8/5/2015, 21:57

Mico ja ne znam nista o ovome,ali ti saljem pregrst energije i molim se da sa bebicama bude sve ok.
Ako si sigurna da se to radi u Frontu trazi da te prebace tamo.
Mislimo na tebe,javljaj se
PalcicaBg
PalcicaBg

Broj poruka : 4146
Location : Beograd
Datum upisa : 24.02.2013

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 30 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od Erata 8/5/2015, 22:04

Djurdjevak enterokind kapi imas u apotekama. Doziranja se ne secam. Dokaz koliko covek to brzo zaboravi. Grcevi nisu nestali, ali je manje plakala i krace je trajalo, mada je imala napade sve do puna 3. meseca. Moja sestra sa prvim sinom nije imala problem. Sa drugim uzas. Svasta su probali i oni...ali izgleda da to prodje samo od sebe kad dodje vreme. Ali covek ne moze da ne pokusa olaksati detetu, pa se mozda potrefi i spontano ublazavanje grceva sa nekim kapima. Puno ljubavi, nosanja, pevusenja, mazenja, strpljenja...proci ce koliko god neverovatno zvucalo. I ne slusaj price da ne nosas bebu i drzis je non stop uz sebe...njima to treba, mama i njena ljubav i pozrtvovanje. Nece se razmaziti. Moja je sada super. Sama se i igra i kako vreme ide sve je lakse. Zadovoljna je beba. A svi su me "osudjivali" sto je samo nosam. "Nemoj na ruke"...A te "ruke" tako brzo prodju. Ne pada mi na pamet da "vaspitavam" bebu pustajuci je da place. Dokaz da sam u pravu je sto je ona sada zadovoljna, spokojna, ne place kad se probudi, vec se igra i guguce. I ne trazi da se nosa. Drzim vam fige.
Erata
Erata

Broj poruka : 2458
Datum upisa : 21.06.2012

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 30 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od BiKsi :) 8/5/2015, 22:08

Slazem se opet sa eratom, za nosanje deteta. Ja sam doduse imala pomoc, al nije se navikao na ruke. Mada je znao ko ga nosa, pa se tako i postavljao, i sada to radi, tacno zna granice sa kim od nas dokle moze da ide. Neverovanto koliko su bebe opasne lol! i sta sve znaju, a rekao bi covek da pojma nemaju, a oni ljuta opasnost od samog pocetka.
BiKsi :)
BiKsi :)

Broj poruka : 22697
Godina : 43
Datum upisa : 09.05.2010

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 30 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od KoMetaK 8/5/2015, 22:34

Mico, slaze mse sve sa Eratom. Tvoje bebe su vama najvaznije a lekarima smo sve mi na zalost samo broj, slucaj, zenice... tako da, rukama, nogama kopaj da mar odes na konsultacije u NFront. Nisam skontala najbolje taj MIkovic jel u Vesegradskoj ili u NF, ali probaj da dodjes do njega, kako znas i umes. Ocigledno se taj embrion podelio i nosis jednojajcane blizance, kao sto rekose cure, jer sam i ja shvatila da samo kod njih dolazi do te blizanacke transufizje. CItuckala sam tu i tamo o tome, moze da bude strasno, ali i ne mora. Cini m ise da je jos neka mam ovde imala istu situaciju, ali je sve bilo u redu na kraju. TU jedna beba moze da napreduje bolje a druga sporije, ali, svakako, uz dobrog dr, koji te prati mozda moze da se porodi i ranije, kad bebe budu dovoljno velike da prezive, a da opet ne dodje do toga da jedna beba poraste da druga raste jako sporo i ne dostigne odgovarajucu tezinu. Sto neko rece, kukaj, moli, kumi, trazi vezu... ma sve sto mozes samo da dodjes do klinike i dr koji zna sta radi i koji moze da ti pomogne. Nema ustrucavanja ni pardona, mi smo te koje biramo njih i menjamo ih ako nismo zadovoljne, a ne oni!

Drzim fige i navijam jako da sve bude u redu na kraju! Koja si ti sad nedelja trudnoce i da li postoji velika razlika u radtu beba?
KoMetaK
KoMetaK

Broj poruka : 7138
Godina : 51
Location : Italija
Datum upisa : 09.01.2010

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 30 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od Niny 8/5/2015, 22:48

Mico, ne znam  koja si nedelja, nemas ticker, ali mogu bebama da daju ono za sazrevanje pluca pa da te onda porode. Bila je jedna devojka u frontu, dok sam ja lezala, njoj su tako uradili. Bebe su bile jako male, ali su posle bile dobro. Bori se, kopaj rukama i nogama za taj laser, sada su tvoje bebice najvaznije; pusti lekare, mi smo njima samo brojke. Drzim pesnice da sve bude dobro :)
Niny
Niny

Broj poruka : 3309
Godina : 46
Location : Bgd
Datum upisa : 16.02.2011

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 30 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od lenjivica 8/5/2015, 23:37

Mico, drzim fige jaaaaako da sve bude u redu!
lenjivica
lenjivica

Broj poruka : 617
Godina : 47
Location : Beograd
Datum upisa : 06.11.2012

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 30 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od micaubica83 9/5/2015, 06:51

Jos jedna neprospavana noc u bolnici.niste me lepo razumele,moj dr je kralj i njemu jedino verujem,jedino je on video pocetak ttts sindroma.drugi dr su me stalno gledali na uz,cak istog dana i nisu nista videli.ucinice on sve sto moze,sve metode koje postoje u ovoj nasoj jadnoj zemlji.narodni front nema laser tako su mi juce rekli mada cu nazvati jos jednom u ponedeljak da potvrdim.u nemackoj dr thirkov najuspesnije radi tu operaciju ttts sindroma ili kako drugacije kazu u nemackoj ffts sindrom.ako neko zna ili moze da mi nadje neki kontakt na netu kako bih dosla do njega bila bih vam jako zahvalna.jedino znam da se taj grad ili klinika u nemackoj zove halle ili salle,tako nesto.pisite ako nesto nadjete.hvala svima na podrsci,ljubim vas
micaubica83
micaubica83

Broj poruka : 442
Datum upisa : 07.06.2014

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 30 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od mamadabudem 9/5/2015, 08:11

Bitno je da veruješ svom lekaru. Kad je već tako onda nema sumnje da će on učiniti sve što je potrebno da bude sve dobro sa bebanama. yes
mamadabudem
mamadabudem

Broj poruka : 2253
Location : Beograd
Datum upisa : 12.02.2014

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 30 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od lelas 9/5/2015, 08:47

Verujemo u tvog dr iz Visegradske,koji je uocio taj sindrom da ce ti i pomoci!
lelas
lelas

Broj poruka : 1644
Datum upisa : 18.11.2012

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 30 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od Erata 9/5/2015, 09:03

Mico sajt klinike je www.medizin.uni-halle.de, a mail profesora je michael.tchirikov@uk-halle.de Imas opciju i za engleski na sajtu, a imas jos kontakata i telefone klinike. Pisem sa mobilnog pa ne mogu postaviti linkove.
Erata
Erata

Broj poruka : 2458
Datum upisa : 21.06.2012

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 30 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od Zmajuška 9/5/2015, 09:09

Mico, mislim na tebe. Ne znam ništa o ovom problemu, molim se za tvoje bebe i tebe i šaljem vam mnogo pozitivne energije da sve prođe na najbolji mogući način. Mico, drži se!
Zmajuška
Zmajuška

Broj poruka : 1167
Location : Ni na nebu ni na zemlji
Datum upisa : 14.12.2014

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 30 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od Ancica 87 9/5/2015, 09:18

Mico Erata ti napisa sve sto si trazila....
Mi smo tu da damo podrsku i verujemo da ce sve biti dobro...

Ancica 87

Broj poruka : 1382
Datum upisa : 05.09.2014

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 30 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od JocY 9/5/2015, 09:34

Joj Mico sad citam bas mi je zao sto ti se sve ovo desava. Molim sa da se sve bude u redu. molitva molitva molitva molitva molitva
JocY
JocY

Broj poruka : 2090
Godina : 48
Location : Beograd
Datum upisa : 20.01.2010

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 30 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od Vecka 9/5/2015, 10:28

micaubica83 ::Zene ja sam u bolnici i umirem!dosla sam na kontrolu a ostacu u bolnici do kraja trudnoce.mojim blizancima je otkriven ttts ili drugacije receno twin to twin transfuzion u pocetnoj fazi.to znaci da jedan blizanac crpi krv od drugog.dr hoce da mi radi amniodrenazu pa probijanje amnionske membrane.sanse su male da moji blizanci prezive.citala sam da je jedina sansa da se uradi laser za prenetalne operacije transfuzionog sindroma koji se radi u londonu ili belgiji i sanse prezivljavanja su osamdeset posto.i sad slucajno procitah na internetu da taj laser postoji i u narodnom frontu i da je uspesnost prezivljavanja velika.ne znam sta sada da radim jer se ja lecim u visegradskoj i trenutno lezim na odeljenju cekam ponedeljak za amniodrenazu.zasto mi ovde niko nije rekao da taj laser postoji u narodnom frontu?sta sada da radim kad sam ja u visegradskoj?da li neko moze da mi da neki savet,da li neko zna nesto o ttts u narodnom frontu?pisite sve sto znate,umirem od ocaja jer cu mozda izgubiti moje bebe


Mico jako mi je zao ali verujem da ce sve biti u redu! :*
Iz Visegradske salju u Front za sve sto oni ne mogu tu da obave, mene je moja dr slala, ja verujem da ce i tebe tamo odvesti na intervenciju, ako je to pravi nacin da sa bebama bude sve u redu! Na kom si odejenju? Uz tebe sam! :*

Vecka

Broj poruka : 1318
Location : Beograd
Datum upisa : 18.10.2013

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 30 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od Vecka 9/5/2015, 10:39

Erata ::Djurdjevak enterokind kapi imas u apotekama. Doziranja se ne secam. Dokaz koliko covek to brzo zaboravi. Grcevi nisu nestali, ali je manje plakala i krace je trajalo, mada je imala napade sve do puna 3. meseca. Moja sestra sa prvim sinom nije imala problem. Sa drugim uzas. Svasta su probali i oni...ali izgleda da to prodje samo od sebe kad dodje vreme. Ali covek ne moze da ne pokusa olaksati detetu, pa se mozda potrefi i spontano ublazavanje grceva sa nekim kapima. Puno ljubavi, nosanja, pevusenja, mazenja, strpljenja...proci ce koliko god neverovatno zvucalo. I ne slusaj price da ne nosas bebu i drzis je non stop uz sebe...njima to treba, mama i njena ljubav i pozrtvovanje. Nece se razmaziti. Moja je sada super. Sama se i igra i kako vreme ide sve je lakse. Zadovoljna je beba. A svi su me "osudjivali" sto je samo nosam. "Nemoj na ruke"...A te "ruke" tako brzo prodju. Ne pada mi na pamet da "vaspitavam" bebu pustajuci je da place. Dokaz da sam u pravu je sto je ona sada zadovoljna, spokojna, ne place kad se probudi, vec se igra i guguce. I ne trazi da se nosa. Drzim vam fige.


Bravo! Nemoj na ruke? Ali to su majcine ruke iz cijeg je stomaka beba izasla posle 9 meseci, samo "te" ruke mogu pomoci bebi. Drzi se Djurdjevak, prigrli bebu, sve ce to proci!

Vecka

Broj poruka : 1318
Location : Beograd
Datum upisa : 18.10.2013

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 30 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od Vecka 9/5/2015, 10:46

micaubica83 ::Jos jedna neprospavana noc u bolnici.niste me lepo razumele,moj dr je kralj i njemu jedino verujem,jedino je on video pocetak ttts sindroma.drugi dr su me stalno gledali na uz,cak istog dana i nisu nista videli.ucinice on sve sto moze,sve metode koje postoje u ovoj nasoj jadnoj zemlji.narodni front nema laser tako su mi juce rekli mada cu nazvati jos jednom u ponedeljak da potvrdim.u nemackoj dr thirkov najuspesnije radi tu operaciju ttts sindroma ili kako drugacije kazu u nemackoj ffts sindrom.ako neko zna ili moze da mi nadje neki kontakt na netu kako bih dosla do njega bila bih vam jako zahvalna.jedino znam da se taj grad ili klinika u nemackoj zove halle ili salle,tako nesto.pisite ako nesto nadjete.hvala svima na podrsci,ljubim vas


Drago mi je da imas poverenja u dr jer je tako posvecen! Iskreno verujem da ce tvoj dr sve uciniti da sa bebama bude sve u redu, ja ti saljem svu pozitivnu energiju!

Vecka

Broj poruka : 1318
Location : Beograd
Datum upisa : 18.10.2013

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 30 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od tatjanica 9/5/2015, 11:42

...mico,mislimo na tebe i tvoje bebiceeee i shaljemo pozitivnu energiju malim borcima!!!! sunny
...mi smo jutros bili na pregledu,doktorica kazhe da za povisheno gvozhdje ne brigam,prosto takva mi je krvna slika,a bebica che uzeti koliko njoj treba...za shtucanje je isto rekla da se ne nerviram,da je to normalno...inache,okrenula se mala vrtirepka glavicom na dole.....plodova voda,posteljica,grlich - sve je ok...opet za nedelju dana vecha,tako da smo sad 1736 grama....sve vas ljubiiiiiim i odoh da kupim mami tortu,sutra joj je rodjos!.... cvet
tatjanica
tatjanica

Broj poruka : 1508
Godina : 46
Location : kotor/subotica
Datum upisa : 28.10.2014

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 30 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od micaubica83 9/5/2015, 12:28

Erata hvala ti do neba. Vecka ja lezim na humanoj,trebala sam da ostanem 2 dana ali ko zna dokle cu biti ovde.u ponedeljak mi rade amnioderivaciju tako nesto se zove.bas sam uplasena jer ne znam kako to izgleda znam samo da se radi bez anestezije.to je nesto kao vadjenje plodove vode.radice mi nesto i sa iglicama.pa ako to ne uspe idem u nemacku kod ovog dr.nego zene ja lose stojim i sa engleskim i sa nemackim a i suprug takodje.ako bi mi neko pomogao da sastavim tekst da posaljem dr neka se javi,uopste mi ne pada napamet sta i kako da mu napisem.
micaubica83
micaubica83

Broj poruka : 442
Datum upisa : 07.06.2014

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 30 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od Sofija Veks 9/5/2015, 12:33

Mico napisi mejl doktoru na srpskom, pa ja mogu nocas kada uspavam bebice da ti ga prevedem na engl, ja na poslu samo engleskim baratam, tako da cu ti ga moci prevesti...molim se za tvoje bebice!! U kojoj si nedelji trudnoce?
Sofija Veks
Sofija Veks

Broj poruka : 2743
Location : Beograd
Datum upisa : 05.11.2012

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 30 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od Vecka 9/5/2015, 14:05

Mico cula sam da se radi kao aminocenteza i da nije bolno,mozda malo neprijatno. Drzi se! :*

Vecka

Broj poruka : 1318
Location : Beograd
Datum upisa : 18.10.2013

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 30 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od Erata 9/5/2015, 14:26

Postovani doktore, Saznala sam za vas i vas rad putem interneta i obracam vam se u nadi da mi mozete pomoci. Trudnica sam u x nedelji trudnoce. Radi se o blizanackoj trudnoci koja je ostvarena putem vto. Nedavno mi je ustanovljen ffts u pocetnoj fazi. Trenutno se nalazim na klinici u Beogradu, u Rep. Srbiji ciji sam i drzavljanin. U ponedeljak je planirana amnio....pa navedes sta treba da ti rade u Visegradskoj...Zelim sve da ucinim da spasim svoje bebe i ako planirana intervencija ne uspe, molim vas da mi odgovorite da li bih mogla doci na kliniku u Haale i da li se moj problem moze resiti kod vas? U kojoj nedelji trudnoce se radi operacija i da li biste vi prihvatili moj slucaj? Koliko kosta operacija, kakva je procedura i u medicinskom smislu i u smislu administracije i organizacije obzirom da sam strani drzavljanin? Koliko kosta operacija, boravak na klinici, potrebne analize? Nadam se vasem skorom odgovoru i srdacno vas pozdravljam. Otprilike ovako...pisem sa moba i na brzinu...mozda moze da pomogne kao smernica.
Erata
Erata

Broj poruka : 2458
Datum upisa : 21.06.2012

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 30 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od micaubica83 9/5/2015, 16:37

Sofi posalji mi bilo sta u pp jer nece nesto ovaj tel prvi da salje poruke.Erata sve si lepo napisala samo jos Sofi da se javi da joj ostavim podatke.Hvala vam puno,ljubim vas
micaubica83
micaubica83

Broj poruka : 442
Datum upisa : 07.06.2014

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 30 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od KoMetaK 9/5/2015, 17:17

Mico, koja si nedelja? Pitasmo te vise puta. Ako je to samo tvoj dr primetio, mozda zaista nije tako strasno, tj. mozda ne nepreduje mnogo napred jedna beba u odnosu na drugu, pa mozes da izguras tako do neke bezbedne nedelje, kad sa kortikosteroidima koje ti daju mogu da sazreju bebama pluca i da te porode. Ja to onako laicki, kako meni ima logike, a mozda nema uopse smisla.

Bravo Erata! BRavo Sofi! To se zove pomoc! Tu sam i ja, ako nesto zatreba oko pomoci, slaba sa nemackim, ali moze engleski. Ima cura na koracima (Amna) zivi u Austriji, mozda moze da pomogne sa nemackim, mada mislim da je dovoljan engleski, svi oni pricaju engleski.
KoMetaK
KoMetaK

Broj poruka : 7138
Godina : 51
Location : Italija
Datum upisa : 09.01.2010

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 30 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od Sponsored content


Sponsored content


Nazad na vrh Ići dole

Strana 30 od 40 Prethodni  1 ... 16 ... 29, 30, 31 ... 35 ... 40  Sledeći

Nazad na vrh

- Similar topics

 
Dozvole ovog foruma:
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu