KUTAK
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Korak po korak na putu do bete +

+57
saska1
labradorka
ragaco
mijaki
HappyGirl
Eho
Niny
SoJa
winni
SannI-AlL
sunny.tp
Vuchica
annci
daki_mm
ncoka
enap
Mika
AriesGirl
Hiperaktivna
Bobaue
ganedina
Sofija Veks
BiKsi :)
SladZana
nadalica
zvoncica36
Dacaa
hocukusurnecuzvaku
libra35
marija123
lelas
mamadabudem
Vanja80
tatjanica
branka86
bak
Nataly17
MalaSaJuga
Baš za andjele 75.
Zmajuška
Blanka
PalcicaBg
DMANA
micaubica83
sandrolina
pegaz
JocY
jelena*mama2andjela*
lenjivica
luckystar74
dragana76ns
millena
Amna84
Vecka
nina :)
lela1984
KoMetaK
61 posters

Strana 31 od 40 Prethodni  1 ... 17 ... 30, 31, 32 ... 35 ... 40  Sledeći

Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 31 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od jelena*mama2andjela* 8/4/2015, 15:18

Daki devojke su ti rekle sve sto bi i ja,grlim te jako zagrljaj
Jocy ;bak,saska,aries ajde devojke,navijam navijam navijacica navijacica navijacica navijacica navijacica navijacica navijacica navijacica navijacica navijacica navijacica

jelena*mama2andjela*

Broj poruka : 968
Godina : 37
Location : Novi Sad
Datum upisa : 04.01.2014

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 31 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od marija123 8/4/2015, 15:22

Jocy, nek ti ovo bude srecna celijica!
marija123
marija123

Broj poruka : 299
Godina : 48
Datum upisa : 18.06.2014

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 31 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od noja 8/4/2015, 15:23

daki grlim te resice te vi bice beba . dobar ste tim , trazi i ti te dodatne analize da radis ako vec nisi uputi ce te gde treba . samo hrabro
noja
noja

Broj poruka : 6242
Godina : 45
Location : tamo gde Dunav teče
Datum upisa : 24.02.2011

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 31 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od Eho 8/4/2015, 15:29

Aries, ti si trudna, ja da ti kazem. Very Happy

Kad sam poslednji put bila u Feroni, sestre su mi rekle da do tad imaju 7 od 8 uspelih vantelesnih. Par dana kasnije, mojojoj drugarici su rekli da tad imaju 8 od 9. Kad sam tog dana, nakon te informacije, cituckala ovu temu, videh da si ti pre toga prijavila pozitivnu betu. I odlucih da si ti ta osma. Very Happy

U mojoj glavi si ti vec usla u njihovu najpozitivniju mogucu statistiku i ne pristajem da se to na bilo koji nacin izmeni. Very Happy Tako da kazes i doktorki veceras kad budes otisla kod nje. Very Happy

I svima ostalima mnogo srece i dobrih rezultata zelim!

osmeh srce
Eho
Eho

Broj poruka : 547
Datum upisa : 20.12.2014

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 31 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od zvoncica36 8/4/2015, 15:35

JocY ::Devojke evo mene sunny

Dobili smo jednu ćelijicu kako kaze dr lepa. Ja sam zadovoljna, mm takođe. Sad navijajte jako da se oplodi jedinče.
Ljubim te u jedinče. Navijam za guzonju.

zvoncica36

Broj poruka : 2090
Datum upisa : 23.02.2012

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 31 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od zvoncica36 8/4/2015, 15:37

Bak,Saska,Aries navijam za ogromne bete.

zvoncica36

Broj poruka : 2090
Datum upisa : 23.02.2012

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 31 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od saska1 8/4/2015, 16:23

Jocy nek krene žuraja  juriš juriš juriš juriš
saska1
saska1

Broj poruka : 2530
Datum upisa : 04.10.2012

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 31 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od annci 8/4/2015, 18:27

Jocy, navijamo za jedince jaaako b b b b b b b b
annci
annci

Broj poruka : 1805
Godina : 48
Location : Beograd
Datum upisa : 14.10.2013

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 31 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od annci 8/4/2015, 18:34

E sada mi treba pomoc:
nikada nisam imala problem sa chlamidiom, i uradim prosle nedelje kontrolne briseve (za ne daj boze, pred Prag), i sve bude negativno osim Chlamidie (pise u zagradi manji broj, polimorfonukleari, sluz -DIF metoda). Kad me nije strefio slog!
Nikada nista, i sada maler! Posto znam da nema sanse da smo se negde zarazili, ni moj dragi ni ja, on je uradio konrolni test PCR metodom STD4, i danas stigli rezultati. Njemu Chlamidia negativna, kao i sve ostalo osim Ureaplazme affraid affraid affraid , koja je pozitivna. Ne moram da vam objasnjavam kako ne koristimo nikakvu zastitu. Kako je ovo moguce?
Ja dobila terapiju hemomicin 500 mg, pa kada ispijem da predjem na Dovicin 2x1 5 dana, a potpom vaginalete Lomexin i Ginofilus. Doktroka rekla da ako mi je dragi pozitivan i on uzme iste antibiotike (vaginalete moze da preskoci Very Happy ), ali sada nemam pojma da li da i za Ureaplazmu pije ovo???
Ili da idemo kod nekog urologa?
Ili da se i ja prekontrolisem ponovo?
Kako da nemam ureaplazmu? I kako da on nema chlamidiu?

Sad cu da pozovem arsicku da proverim sta i ona kaze, ali pomagajte i vi

annci
annci

Broj poruka : 1805
Godina : 48
Location : Beograd
Datum upisa : 14.10.2013

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 31 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od marija123 8/4/2015, 19:03

Anci, meni se jednom desilo da je meni hlamidija bila negativna a muzu pozitivna. Inace, uvek nam je bila negativna. Sutradan smo ponovili i ispostavilo se da je i njemu negativna. Nekad se desi greska
marija123
marija123

Broj poruka : 299
Godina : 48
Datum upisa : 18.06.2014

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 31 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od annci 8/4/2015, 19:54

Ma ne znam marija 123... mislim da je neka glupost, ali prosto moram nesto da uzmem...
zvala svoju dr i ona mi rekla da ne uzimam nista tako agresivno kao hemomicin + dovicin, vec samo da moj dragi i ja uzmemo oboje po 1 g SUMAMED-a. Je l ga neko vec pio? Ja prvi put cujem.
Kaze da popijemo po taj gram i uradimo kontrolne briseve za 8-9 dana
annci
annci

Broj poruka : 1805
Godina : 48
Location : Beograd
Datum upisa : 14.10.2013

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 31 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od noja 8/4/2015, 20:08

Uf annci, neko se dugo patio sa tim bestijama cini mi se leptirko otidji na tu temu i pogledaj koju su oni imali terapiju tj koja je delotvorna nisu sve , cini mi se da je jos neko davao dobre savete iscitaj
noja
noja

Broj poruka : 6242
Godina : 45
Location : tamo gde Dunav teče
Datum upisa : 24.02.2011

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 31 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od noja 8/4/2015, 20:13

noja
noja

Broj poruka : 6242
Godina : 45
Location : tamo gde Dunav teče
Datum upisa : 24.02.2011

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 31 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od Amna84 8/4/2015, 20:37

Cure,kako da poredam sve ovo sto pijem ????
Cure,kako vi uzimate sve ovo,imate li neku dobro uhodanu semu?Kod mene ovako:
Ujutro: 8:30 Eutiroks prije dorucka,9:30 smokve, 10:30 Q10- 100mg uz dorucak i DHEA. Moze li ovako???
Podne: DHEA,Fembibiona, Vitamin D 10 kapi
Navece:DHEA 25mg i cikla
Sama sam svoj doktor :-)
Ovo ujutro mi je malo previse za zeludac i tesko ukonbinovati sa poslom ali sam citala da Q10 treba piti ujutro uz dorucak..A DHEA moram da pijem 3 puta , tako da....
Amna84
Amna84

Broj poruka : 1022
Datum upisa : 15.02.2015

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 31 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od noja 8/4/2015, 20:42

amna citam tvoj avatar mnogo dobar citat . :)
eutirux nek ti stoji na stolcicu sa vodom i cim otvoris oci popi --- pogledaj isto ima tema o dhea cure su pisale kako koriste
noja
noja

Broj poruka : 6242
Godina : 45
Location : tamo gde Dunav teče
Datum upisa : 24.02.2011

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 31 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od Jerapetra 8/4/2015, 20:45

Jocy, navijam za jedince! konfete
Bak, srecno sutra! konfete
Aries, duso, kazem ti da ce to biti srecan kraj, tj. divan pocetak!  zagrljaj
Daki, sledeci pokusaj je tvoj dobitni, kao i Palcicin! zagrljaj

Jerapetra

Broj poruka : 1311
Godina : 40
Datum upisa : 20.03.2015

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 31 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od noja 8/4/2015, 20:45

noja
noja

Broj poruka : 6242
Godina : 45
Location : tamo gde Dunav teče
Datum upisa : 24.02.2011

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 31 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od Vanja80 8/4/2015, 20:54

Annci, kod nas je bila situcija da je mm bio lazno pozitivan na hlamidiju, kod mene je bio negativan rezultat. 
Doktorica kaze da se to desava, da nisu 100% pouzdani ti testovi.
Posle je mm 3-4 puta bio negativan na hlamidiju, kod mene je uvek bilo negativno. 
Mozda da probas u drugoj laboratoriji.


Poslednji izmenio Vanja80 dana 8/4/2015, 21:05, izmenjeno ukupno 1 puta

Vanja80

Broj poruka : 894
Datum upisa : 25.01.2015

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 31 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od Amna84 8/4/2015, 21:03

noja ::amna citam tvoj avatar mnogo dobar citat . :)
eutirux nek ti stoji na stolcicu sa vodom i cim otvoris oci popi --- pogledaj isto ima tema o dhea cure su pisale kako koriste

Avatar je radi manjka esterogena,oduvjek imam male grudi jer oduvjek mucim muku sa tim esterogenom..Samo da se zna nisam perverzna sestro slatka
Amna84
Amna84

Broj poruka : 1022
Datum upisa : 15.02.2015

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 31 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od Vanja80 8/4/2015, 21:04

Blanka, Jocy, Bak, Aries, Saska, Marija........drzim fige, navijam i pratim! 
Palcice, Daki veliki zagrljaj od mene!  zagrljaj

Vanja80

Broj poruka : 894
Datum upisa : 25.01.2015

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 31 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od KoMetaK 8/4/2015, 22:25

Jocy, navjam da je jedince vec pocelo da se deli lepo i da ce za 3 dana biti kod mame! Jedno, ali vredno! Evo i D77 cuva jedince, pa ima tu jos cura, znas sve! Vucem, navijam jaaaaaako! tapšanje tapšanje tapšanje tapšanje tapšanje tapšanje tapšanje vv vv vv

Bakicka, da sutra mamina 4 cvetica budu kod mame i da bar dva ostanu narednih 8.5 meseci kod mame111 tapšanje tapšanje tapšanje tapšanje tapšanje tapšanje vv vv vv vv vv vv vv vv vv vv

Aries, meni se tvoja beta svidja i svidja mi se sto raste. Navijam jako i vucem za nosic! Sta ti je rekla dr za TSH? mozda mozes da uzimas od 25 mg, ne treba da predje 4 u trudnoci. MOzda i ne moras, samo da pratis redovno TSH!

Daki, zao mi je! Nesto malo fali, ali si u pravim rukama i sugrna sam da ces uspeti!

Eho, drago mi je ako im je takva statistika do sada! Svakako, navijam da je poprave i ova nase curice koje su sada radile tamo!

Ancci, ne znam sta znaci taj nalaz za hlamidiju. Mi smo je imali, ako zelis, poslacu ti na pp adresu za cajeve, pili smo mesecima antibiotike i nismo je se resili, a posle mesec dana caja je otisla zauvek u nepovrat!

Amna, ja tek sad procitah sta ti pise na avataru! queen Da nije NOje, ne bih ni primetila! lol! lol! lol!

Sale, Ieraptra, navijam za lepe bete i vucem za nosice! vv vv vv vv vv vv vv vv vv tapšanje tapšanje tapšanje tapšanje tapšanje tapšanje tapšanje

MArija, jel sutra bese aspiracija? Navijam jaaaako za lepe jc!!! Mozes da setas, ali ne moras bas puno. Probaj da spavas, da ti prodje vreme. Mada, iskreno, deluje strasno kad se omisli da ne sme da se jede i pije toliko sati, ali nije uopste. Proleti vreme. I ne birni za aspiraciju i anesteziu, nista strasno. Naspaas se ko covek! lol! lol! igracice igracice igracice igracice igracice

Blanka, srecno bockanje!!! igracice igracice igracice igracice igracice

Pegaz, gledaj to pozitivno sto si dobila morbile, a ne negativno. Nije to stvar imuniteta, vec virusa koji napada sve koji nisu imali kontakt sa njim. Prelezaces sada, pa ces u trudnoci biti bezbedna! Mnogo je lakse kad se sve to prelezi ili prime vakcine, pa posle u trudnoci ne brines! Moja prijateljica, koja je lekar, je isla i primila silne vakcine sada, posto planira postupak na jesen, pa da ima vremena i za revakcinaciju i da prodje neko vreme od iste, do VTO. Vidi samo sa dr koliko treba da prodje od kad prodju do postupka. Drugarica mi je pominjala 2 meseca, ali to vazi za vakcine, ne znam da li vazi i kad dobijes boginje.

Ako sam neku omasila, nije namerno, ponovo su koraci aktivni maximalno, sto mi se jako svidja, samo sto ja, pogubljena, ne mogu da pohvatam sve! Rolling Eyes Rolling Eyes Navijam, za sve vas, u kojoj god da ste fazi! igracice igracice igracice igracice
KoMetaK
KoMetaK

Broj poruka : 7138
Godina : 51
Location : Italija
Datum upisa : 09.01.2010

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 31 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od millena 9/4/2015, 00:00

Annci,jednom je meni u brisu bila izolovana ureoplazma,ne znam ni kako,ni zasto,mom partneru ne,ali oboje smo uzeli terapiju 3 dana azitromicin,ja mislim da je to isto sto i hemamicin,a i sumamed,samo razliciti nazivi,proizvodjaci,a genericko ime isto.Po antibiogr.je delovao na ureoplazmu,sad ako je vama dat za hlamidiju unistice i ureoplazmu,leomeksin je za gljivice,ja sam koristila 1 vag u kombinaciji s istom kremom,nije mi pomoglo dok nisam uzela canesten,a ginofilus cesto koristim radi flore,to ide posle ant 2 puta dnevno,a kasnije po potrebi.Nikad se nisam resila u potpunosti bakterija dok nisam uzela prasak za vag ispiranje dr Hasanaginica i ispirala se njim pomocu irigatora.Sad,na prasku j pisalo acidi borici,tu ima rsznih teorija.Nadam ae da sam malo pomogla,a ne da sam te zbunila.
Veliki uspeh svim koracaljkama ma putu do bebica.
millena
millena

Broj poruka : 209
Datum upisa : 18.06.2014

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 31 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od BiKsi :) 9/4/2015, 00:12

JocY, silno navijam za vaše jedinče! igracice igracice igracice igracice igracice igracice igracice igracice igracice igracice igracice

Bakonja, za četverac, i da danasnji dan pamtis zauvek po lepom!

Dakimm, bem mu miša, glavu gore, i biće bebe, uradi dodatne analize ako nisi

Annci, ne znam sta bih ti pametno rekla, sem da uzmete te antibiotike, i da pobijete tu gamad brzinski!

Za ostale cure i nemam nekog saveta, samo vas pratim i navijam za korake!

Aries, držim fige jaaaako da sve bude kako treba!

BiKsi :)
BiKsi :)

Broj poruka : 22697
Godina : 43
Datum upisa : 09.05.2010

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 31 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od AriesGirl 9/4/2015, 07:53

Evo izvestaja od juce:

Sto se tice bete, dr misli da ce to sve biti dobro. Kaze da se desava da zenama na pocetku beta malo raste, pa onda naglo skoci i da je ponovim tek posle praznika. Ja cvrsto verujem da ce ovaj put sve biti kako treba i da je mali borac resio da ostane gde jeste.

Sto se tice TSH, dr kaze da je bitno da nije preko 3 i da je ovo sve u redu.

A sad totalni sok: onaj svrab saka na koji sam se zalila je alergija na Fraxiparin! Dobila sam da koristim ili Kleksan ili Fragmin. A D-dimer je u redu, on skace u trudnoci i da ga ponovo kontrolisem za dve nedelje.

Malo sam se smirila. Kuliracu za praznik, uzivati i nakon toga se radovati ogromnoj beti.

Navijam za sve i ljubim vas. Hvala na podrsci.
AriesGirl
AriesGirl

Broj poruka : 1399
Datum upisa : 17.11.2012

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 31 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od Eho 9/4/2015, 08:49

Odlicne vesti, Aries! Znaci, ostajes osma i to ima da bude definitivno! bravo
Eho
Eho

Broj poruka : 547
Datum upisa : 20.12.2014

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 31 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od Sponsored content


Sponsored content


Nazad na vrh Ići dole

Strana 31 od 40 Prethodni  1 ... 17 ... 30, 31, 32 ... 35 ... 40  Sledeći

Nazad na vrh

- Similar topics

 
Dozvole ovog foruma:
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu