KUTAK
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

FERONA - Novi Sad

+107
libra35
Bobaue
mimi85
antea81
Lili76
Borbica
alisa
mariamagdalena
Jerapetra
Blanka
Maki87
micam
BabyBear
hany
Marijamaki
Vanja80
Lena88
Sirijus
mamadabudem
patofna
dusica78
bgdtanja
ivanicasale
baba Vera
PalcicaBg
HappyGirl
mirjanamirjana1986
misslea
valika77
Petraa
Mimi12
Lola021
enap
mpantic
bobica83
Biki88
ahosame
Nevena Arsic Gracin
Lina73
sanja369
sanja 73
jelena.kuburic
d77
šefica
Erata
mikica023
Nataša Krstekanić
Leptirko88
Mala Mia
Cherish
zvoncica36
luskica
ninica2
zsuki75
Nella
Amna84
sunny.tp
kokica82
tandara
srculence 84
OKacica
spring2015
annci
NikAaA
snowwhite
Gogoli
Tebi
Pikseta
masato
ljubavsunce
leptirica1977
jelena*mama2andjela*
JocY
Nata84
jjelena
Eho
Ancica 87
winni
*Titi*
Nataly17
flebodia
jelena86
labradorka
MalaSaJuga
saska1
bak
noja
AriesGirl
spring
sareni leptir
daki_mm
majal86
milanka vekic
OZA
nina :)
ganedina
tatjanica
ncoka
Mikilica86
harper
LaFolie
jelena1985
Afrodita
lela1984
Sanjci87
tiki89
KoMetaK
111 posters

Strana 2 od 35 Prethodni  1, 2, 3 ... 18 ... 35  Sledeći

Ići dole

FERONA - Novi Sad - Page 2 Empty Re: FERONA - Novi Sad

Počalji od Blanka 14/2/2015, 20:37

Draga Ncoka srećan početak, pa da nas obraduješ veeeeeelikoooom betom,
Dr Kopitovićka je pravi izbor i sugurna sam da će to bitii pun pogodak!
napred scuro
Blanka
Blanka

Broj poruka : 4318
Godina : 42
Datum upisa : 30.10.2014

Nazad na vrh Ići dole

FERONA - Novi Sad - Page 2 Empty Re: FERONA - Novi Sad

Počalji od nina :) 18/2/2015, 21:16

sad sam ovo videla na fb pa reko ajde da vam okacim da svi vidite
http://www.hellomagazin.rs/lifestyle/u-novom-sadu-otvorena-savremena-ginekoloska-bolnica-ferona/
nina :)
nina :)

Broj poruka : 5182
Godina : 48
Datum upisa : 06.07.2011

Nazad na vrh Ići dole

FERONA - Novi Sad - Page 2 Empty Re: FERONA - Novi Sad

Počalji od OZA 19/2/2015, 22:48

Po prvi put se oglasavam na forumu u feroni sam bila 13.02.sve je divno a sto je najbitnije strucnost je na nivou.Vec sam bila na jednoj Vto u Genezisu a sad cu u feronu jer je doktorica Vesna jedno divno stvorenje a nadasve veliki strucnjak.Prosirili su listu na prvih 100 zena za popust.I mislim da ce uspjesnost biti velika.

OZA

Broj poruka : 1
Datum upisa : 01.02.2015

Nazad na vrh Ići dole

FERONA - Novi Sad - Page 2 Empty Re: FERONA - Novi Sad

Počalji od jelena1985 22/2/2015, 17:43

Juče sam u Feroni obavila histeroskopiju i gle-za Srbiju-mnogo prijatno iznenadjenje- umesto 66000 din, rekoše mi da pošto kod njih radim i vantelesnu, postoji paket "vto i histeroskopija".
Taj paket sada sa popustom iznosi 1900 e, odnosno histeroskopija je 300e.
Nisam mogla da se načudim. Mislim da je to divan gest i samo jedno BRAVO ZA FERONU!
Inače moja histeroskopija je bila komplikovana i ne samo da sam imala polip, već mi je nadjena neka pregrada visine oko 15mm. Dobila sam i slike moje histeroskopije i detaljno objašnjenje. Malo je reći da je impresivno sve- od sale, bolesničkih soba, anesteziologa, sestara.
Posle smo Dr Aleksandra Trninić Pjević i ja napravile šemu za VTO za mart.
U čekaonici je bilo prepuno, a sestre su kao pčelice zujale na sve strane. Došla sam ujutru u prepunu blnicu a otišla oko 15h kada sam bila potpuno bistre glave da bismo pričali i isplanirali šemu za vantelesnu, i gužva je bila ista. Ostala sam oko 30 min još u vezi postupka VTO sa Dr a onda još 30 min sa sestrom. To mi ništa nije bilo naplaćeno iako sam se pripremila da ću doći na poseban dogovor. Kada je Dr videla da živim i radim sada van NS, odlučila je da se nakon 3h od budjenja iz anestezije posveti ostatku priče i poštedi nas još jednog dolaska.
Ocena čista 10.

jelena1985

Broj poruka : 6
Datum upisa : 09.02.2015

Nazad na vrh Ići dole

FERONA - Novi Sad - Page 2 Empty Re: FERONA - Novi Sad

Počalji od milanka vekic 22/2/2015, 18:22

Ne mogu da se ne prikljucim jer sam i ja dozivela jedinstveno iskustvo u Feroni. Bila sam pacijent dr Kopitovic Vesne ii radila sam vestacku oplodnju o svom trosku na Betaniji ali je dr bila zauzeta i veci deo odradila je dr Aleksandra Trninic. Bogu hvala sada imamo decaka od 15 meseci. Pozelela sam da ponovimo sve i pozvala sam Feronu i, posto mislim da je potpuno svejedno koja od njih dve, termin kod Aleksandra mi je vise odgovarao. Ona mi je rekla da nema potrebe da placam jer postoji pokrajnski program i da aplikujem za to. !?!? Koji privatnik bi vas odvratio da mu platite?
Rekla mi je da procedura traje samo mesec dana i da za sada Ferona nije na spisku. Predlozila mi je Betaniju koja mi je ionako talicna!
Pre svega ovde rade LJUDI I LEKARI a to je tako divno i jedno veliko hvala Aleksandri!
O Feroni-ostacete bez teksta.
Vesna i Aleksandra su dobitna kombinacija!!!!

milanka vekic

Broj poruka : 1
Datum upisa : 22.02.2015

Nazad na vrh Ići dole

FERONA - Novi Sad - Page 2 Empty Re: FERONA - Novi Sad

Počalji od ncoka 23/2/2015, 13:59

Blanka hvala ti na podrsci... Verujem da je dr. Vesna pravi izbor i da rezultati sa njom nece izostati.
ncoka
ncoka

Broj poruka : 57
Godina : 42
Datum upisa : 12.02.2015

Nazad na vrh Ići dole

FERONA - Novi Sad - Page 2 Empty Re: FERONA - Novi Sad

Počalji od majal86 24/2/2015, 16:49

Pozdrav devojke,
Htela sam da se posavetujem sa vama...

Dobili smo da radimo VTO o trošku fonda i prva konsultacija je zakazana za april. Pošto ja imam malo komlikovan posao, te ne bih baš trebala da radim za vreme stimulacije ( da sad ne objasnjavam detalje), htela sam da uzmem godisnji...Međutim, ne znam da li ce mi dati pre stimulacije da pijem antibebi pilule,jer u slucaju da ih dobijem moram drugačije da se organizujem... Ne znam da li je glupo da odem na konsultacije kod dr Bjelice u Feronu,sada u martu,pošto sam mislila da njega izaberem na GAK-u, da se konsultujem sa njim tj da mi predloži protokol stimulacije kako bih znala sta da radim i kako da se organizujem u vezi posla...Naravno i pregled da uradim..
majal86
majal86

Broj poruka : 18
Datum upisa : 18.01.2015

Nazad na vrh Ići dole

FERONA - Novi Sad - Page 2 Empty Re: FERONA - Novi Sad

Počalji od daki_mm 1/3/2015, 18:27

Drage, pozddrav,

imam jedno pitanje: vidim da ste se ucutale zadnjih par dana... Suprug i ja smo isli proslog utorka na konsultacije. Vec je trebalo da budemo u Pragu, ali sam zaglavila sa zubom, pa smo odlozili.. Elem, posto smo skroz spremni, otisli kod Dr Kopitovic... Dala nam je da raimo, u kompletu sa ICSI i asistirani hecing i embrioskop. Rekla da je to gratis. Takodje, da ce suprugu da urade dijagnosticku TESA na dan mog prvo gUZ po ceni TESA u sklopu ICSI postupka... Trebalo je da s obratimo sestrama za cenovnik.. elem, od prosle srede ne dobijam mail sa cenama od njih. Kad pozovem, kazu da su zauzeti, eventualno navode cenu od cca 50,000 za svaki dodatak, za koji je doktorka rekla da ce biti gratis.... Ima li neka iskustvo sa ovim ? P.S. sestre za embryogen misle da je analiza embriona na geneticke bolesti... sestre bas ne poznaju materiju najbolje... ne znaju sta je azospermija. ... meni odusevljenje splaslo....
ako imate neki omentar, pisite ....
daki_mm
daki_mm

Broj poruka : 123
Godina : 46
Location : Lapovo
Datum upisa : 26.12.2013

Nazad na vrh Ići dole

FERONA - Novi Sad - Page 2 Empty Re: FERONA - Novi Sad

Počalji od sareni leptir 2/3/2015, 10:41

Nista bez kopitovicke... Opet idi kod nje, i zaobidji sestre. Insistiraj da istog momenta ona sve kaze sestrama dok si ti tu. 
Tako sam ja radila kada sam se s njom nasla u dr ilic ordinac. A vto radili u genesis. 
Sestra u genesisu se pravila luda kada sam joj se javila za pocetak vto. Ali ja sam imala napismeno izvestaj od dr Kopitovic i to im dva put prosledila. 
Zakazi opet kod Kopitovicke ili ako si blizu, nadji je na Betaniji.. Srecno
sareni leptir
sareni leptir

Broj poruka : 3884
Godina : 48
Location : SRBIJA
Datum upisa : 27.04.2012

Nazad na vrh Ići dole

FERONA - Novi Sad - Page 2 Empty Re: FERONA - Novi Sad

Počalji od daki_mm 2/3/2015, 11:39

Draga Sareni leptir,

Hvala na odgovoru. Znači, preporučuješ Kopitovićku ? Ozbiljno se dvoumim da li da je zovem ( sestre mi ne daju da dođem do nje za cenovnik , ne daju mi je na telefon, kažu da je zauzeta... a bile su i sestra i jedna mlada doktorka prisutne).. Da li da ih izvlačim na mišiće, ili da odem u Prag, kao što sam planirala ?
Pomozite mi savetom...

Hvala unapred
daki_mm
daki_mm

Broj poruka : 123
Godina : 46
Location : Lapovo
Datum upisa : 26.12.2013

Nazad na vrh Ići dole

FERONA - Novi Sad - Page 2 Empty Re: FERONA - Novi Sad

Počalji od ncoka 2/3/2015, 11:53

Daki_mm, Dr. Kopitovic mozes da posaljes direktno email na vesna.kopitovic@yahoo.com, I odgovorice ti sigurno... Ja sam tako bila sa njom u kontaktu pre nego sto sam postala njen pacijet u Feroni.
ncoka
ncoka

Broj poruka : 57
Godina : 42
Datum upisa : 12.02.2015

Nazad na vrh Ići dole

FERONA - Novi Sad - Page 2 Empty Re: FERONA - Novi Sad

Počalji od daki_mm 2/3/2015, 12:54

Hvala,
Sjajna si.

Pozdrav
daki_mm
daki_mm

Broj poruka : 123
Godina : 46
Location : Lapovo
Datum upisa : 26.12.2013

Nazad na vrh Ići dole

FERONA - Novi Sad - Page 2 Empty Re: FERONA - Novi Sad

Počalji od sareni leptir 3/3/2015, 20:15

Ncoka, jer odgovara dr kopit.  Na email?
sareni leptir
sareni leptir

Broj poruka : 3884
Godina : 48
Location : SRBIJA
Datum upisa : 27.04.2012

Nazad na vrh Ići dole

FERONA - Novi Sad - Page 2 Empty Re: FERONA - Novi Sad

Počalji od ncoka 3/3/2015, 23:09

Meni je uvek odgovarala.. Mada ne uvek isti dan jer je u guzvi stalno. Ali posto sada putuje za ameriku nisam sigurna da li će odgovarati.
ncoka
ncoka

Broj poruka : 57
Godina : 42
Datum upisa : 12.02.2015

Nazad na vrh Ići dole

FERONA - Novi Sad - Page 2 Empty Re: FERONA - Novi Sad

Počalji od sareni leptir 4/3/2015, 08:04

Ok. Hvala ti puno  osmeh srce osmeh srce
sareni leptir
sareni leptir

Broj poruka : 3884
Godina : 48
Location : SRBIJA
Datum upisa : 27.04.2012

Nazad na vrh Ići dole

FERONA - Novi Sad - Page 2 Empty Re: FERONA - Novi Sad

Počalji od harper 6/3/2015, 20:32

Znate li neku finu garsonjeru za preporuciti?

harper

Broj poruka : 19
Datum upisa : 17.10.2014

Nazad na vrh Ići dole

FERONA - Novi Sad - Page 2 Empty Re: FERONA - Novi Sad

Počalji od spring 15/3/2015, 16:21

Hajde devojke javite se ako je neka radila kod njih da vidimo kako je prosla i kakvi su utisci,ja sam imala jednu neuspesnu u oktobru u G...... u NS,i crio sad u martu,neznam sta dalje cula sam za ovu kliniku,zanima me jesu li poceli da rade i iskustva pisite!!!!!!!!!!!!!!!! sretan početak Very Happy
spring
spring

Broj poruka : 101
Datum upisa : 15.03.2015

Nazad na vrh Ići dole

FERONA - Novi Sad - Page 2 Empty Re: FERONA - Novi Sad

Počalji od spring 15/3/2015, 17:27

Jos jedno pitanje koliko u feroni kostaju konsultacije?
spring
spring

Broj poruka : 101
Datum upisa : 15.03.2015

Nazad na vrh Ići dole

FERONA - Novi Sad - Page 2 Empty Re: FERONA - Novi Sad

Počalji od daki_mm 16/3/2015, 07:32

Samo konsultacije ( kod dr Kopitović) 5.000,
Konsultacije + UZ - 7.000
daki_mm
daki_mm

Broj poruka : 123
Godina : 46
Location : Lapovo
Datum upisa : 26.12.2013

Nazad na vrh Ići dole

FERONA - Novi Sad - Page 2 Empty Re: FERONA - Novi Sad

Počalji od spring 16/3/2015, 11:41

ncoka ::Tatjanica, hvala puno!
Ncoka jel ima vesti iz Ferone mene bas zanima kakvi su utisci ja bi da idem kod njih,ali devojke nista ne salju na ovu temu svi su utihnuli!
spring
spring

Broj poruka : 101
Datum upisa : 15.03.2015

Nazad na vrh Ići dole

FERONA - Novi Sad - Page 2 Empty Re: FERONA - Novi Sad

Počalji od spring 16/3/2015, 11:43

daki_mm ::Samo konsultacije ( kod dr Kopitović) 5.000,
Konsultacije + UZ - 7.000
Jesi li njihov pacijent,zanimaju me utisci,ako mozete da napisete malo vise o tome,bas bi mi znacilo!
spring
spring

Broj poruka : 101
Datum upisa : 15.03.2015

Nazad na vrh Ići dole

FERONA - Novi Sad - Page 2 Empty Re: FERONA - Novi Sad

Počalji od ncoka 16/3/2015, 12:19

Spring, nemam nekih novih vesti sa klinike. Mi smo bili na prvom pregledu 13.02. I tada su nam dali suprefact da 14.03 pocnemo bockanje. Danas je treci dan, a prvi uz je zakazan za 27.03. I tek tada cemo znati kada krecemo sa stimulacijom i ostalom procedurom. Meni je bilo bitno da budem kod dr. Kopitovic a to sto sada ima novu kliniku je samo bonus, jer je zaista po svetskim standardima uradjena (mozda i bolje). Ne sumnjam da je ceo tim koji je okupila isto tako profesionalan i kompetentan da nas dovede do naseg krajnjeg cilja...a to je, zdrava beba. Tako da toplo preporucujem da odes i da vidis i cujes sta imaju da ponude.
ncoka
ncoka

Broj poruka : 57
Godina : 42
Datum upisa : 12.02.2015

Nazad na vrh Ići dole

FERONA - Novi Sad - Page 2 Empty Re: FERONA - Novi Sad

Počalji od spring 16/3/2015, 12:22

ncoka ::Spring, nemam nekih novih vesti sa klinike. Mi smo bili na prvom pregledu 13.02. I tada su nam dali suprefact da 14.03 pocnemo bockanje. Danas je treci dan, a prvi uz je zakazan za 27.03. I tek tada cemo znati kada krecemo sa stimulacijom i ostalom procedurom. Meni je bilo bitno da budem kod dr. Kopitovic a to sto sada ima novu kliniku je samo bonus, jer je zaista po svetskim standardima uradjena (mozda i bolje). Ne sumnjam da je ceo tim koji je okupila isto tako profesionalan i kompetentan da nas dovede do naseg krajnjeg cilja...a to je, zdrava beba. Tako da toplo preporucujem da odes i da vidis i cujes sta imaju da ponude.
ncoka,bas ti hvala na informaciji,danas ih zovem!
spring
spring

Broj poruka : 101
Datum upisa : 15.03.2015

Nazad na vrh Ići dole

FERONA - Novi Sad - Page 2 Empty Re: FERONA - Novi Sad

Počalji od ncoka 16/3/2015, 12:24

Spring, sta god ta te zanima pitaj.. neko ce se uvek naci da ti odgovori... Mada, meni je ovo prvi VTO pokusaj tako da ne znam mnogo, ali u svakom slucaju tu sam.
ncoka
ncoka

Broj poruka : 57
Godina : 42
Datum upisa : 12.02.2015

Nazad na vrh Ići dole

FERONA - Novi Sad - Page 2 Empty Re: FERONA - Novi Sad

Počalji od AriesGirl 16/3/2015, 12:34

Spring, ja sam pacijent prof. Kopitovic i trenutno sam u postupku VTO u Feroni. Osoblje je ljubazno, korektno, klinika uradjena po najvisim standardima, a prof. Kopitovic je sjajan strucnjak i kao covek mi je bas "legla". Ne znam sta te konkretno zanima. Ja sam prvenstveno birala dr kod kog cu raditi VTO, a u medjuvremenu se otvorila nova, savremena klinika, tako da sam se zato opredelila za nju. Nadam se da ce ovo biti dobitna kombinacija beba beba as
AriesGirl
AriesGirl

Broj poruka : 1399
Datum upisa : 17.11.2012

Nazad na vrh Ići dole

FERONA - Novi Sad - Page 2 Empty Re: FERONA - Novi Sad

Počalji od Sponsored content


Sponsored content


Nazad na vrh Ići dole

Strana 2 od 35 Prethodni  1, 2, 3 ... 18 ... 35  Sledeći

Nazad na vrh

- Similar topics

 
Dozvole ovog foruma:
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu