KUTAK
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Korak po korak na putu do bete +

+69
peki78
MAAKKI
sareni leptir
AriesGirl
Bubamara
ragaco
OKacica
Afrodita
ncoka
majal86
Padobranka
millena
Zmajuška
dada88
Milunka
nadalica
SladZana
tiramisu
maki021
Amna84
DMANA
Mikilica86
enap
Mika
Foxes
atomski mrav
minja82
Nataly17
ninica2
Blanka
Hiperaktivna
libra35
Baš za andjele 75.
ivanicasale
Vanja80
bak
Ninche
nina :)
marija123
luckystar74
smiley77
JocY
Vecka
tatjanica
annci
jelena*mama2andjela*
BabyBear
Tebi
srculence 84
saska1
KoMetaK
lelas
zvoncica36
micaubica83
Erata
Vuchica
mamadabudem
PalcicaBg
Ancica 87
ganedina
Sofija Veks
makac71
Niny
BiKsi :)
sandrolina
lenjivica
insomnia
MalaSaJuga
lela1984
73 posters

Strana 28 od 40 Prethodni  1 ... 15 ... 27, 28, 29 ... 34 ... 40  Sledeći

Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 28 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od marija123 25/2/2015, 09:33

Baš za andjele 75. ::E sada sam odlepila...Na prvom uz su mi rekli da uredim dva hormona što nedostaju...Otišla odradila i NIKO mi nije rekao da ja moram rezultat ostaviti na šalteru već da pokažem komisiji..I sada me zovu da im odnesem.Recite mi dali ako ih sutra odnesem komisija je kojim danima u Višegradskoj? Hvala...

I meni je falio jedan hormon, pa sam im poslala na ovaj fax 011/3663637. To je broj gore kod njih, ne na salteru. Inace kad sam ja bila na komisiji, zasedala je u petak. E sad, da li u vek tad zaseda ili menjeju po potrebi, ne znam. Ugavnom, posalji im sto pre, i na faks napisi "za komisiju za vantelesnu" I zovi da proveris da li im se vidi faks i da ga ubace u tvoj predmet.
marija123
marija123

Broj poruka : 299
Godina : 48
Datum upisa : 18.06.2014

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 28 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od Afrodita 25/2/2015, 10:41

Devojke drage, radila sam histeroskopiju pre par dana i desio se sledece: primljena sam u bolnicu i sve je pocelo dobro, problemi nastaju u trenutku budjenja. Bude me i kazu-vi ste operisani, osecam jak bol i pogledam u stomak-vidim da su mi isekli stomak, desila se perforacija uterusa, tacnije laserom su mi malo probili matericu i iz straha da nisu zakacili creva ili besiku-oni su me otvorili. Trpela sam nesnosne bolove, rana je velika. Na kraju se ispostavilo da je sve ok sa matericom, imala sam septum koji je odstranjen, materica je tu, ali rana ce zarastati dugo. Cini mi se da imam prava da se zalim na nesavesno lecenje.....Srecna sam sto je sve u redu sada, naravno, ipak sve ono sto sam prezivela mi ne da mira....Molim vas da me posavetujete-sta mislite da treba da uradim....
Pisem ovde jer sam naravno histeroskopiju radila zbog VTO.....
Afrodita
Afrodita

Broj poruka : 312
Godina : 41
Location : Beograd
Datum upisa : 22.07.2010

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 28 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od marija123 25/2/2015, 11:08

Afrodita, bas mi je zao. Otisla si zbog neke bezazlene stvari, a zavrsila sa operacijom. Grozno. Zelim ti brz oporavak ljubav
marija123
marija123

Broj poruka : 299
Godina : 48
Datum upisa : 18.06.2014

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 28 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od Blanka 25/2/2015, 11:27

Afrodita draga,bas mi je zao. Ne mogu da vjerujem da ti se to desilo. Hvala bogu da je opet ispalo ok.  Ja u nedelju idem na cetvrtu histero koju cu raditi sa monopolarnim histeroskopom, mnogo jacim, bice komplikovanije nego do sada, jer ce bukvalno dr sve da struze sloj po sloj, da mi se polipi vise ne vracaju. Ja idem kod dr Kopitovic i njoj jako vjerujem. Gdje si ti radila histero? Kako se sada osjecas?
Blanka
Blanka

Broj poruka : 4318
Godina : 42
Datum upisa : 30.10.2014

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 28 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od mamadabudem 25/2/2015, 11:39

Dobro je da se na kraju sve dobro završilo kakve stručnjake imamo....
Afrodita, lepo uzmeš nekog dobrog advokata, po preporuci naravno, i vidi šta mošeš da uradiš p ptom pitanju. Činjenica je da je došlo do perforacije uterusa zbog nepažnje...E sad, ti odluči...
Odmori, oporavi se, pa odluči.
mamadabudem
mamadabudem

Broj poruka : 2253
Location : Beograd
Datum upisa : 12.02.2014

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 28 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od enap 25/2/2015, 12:04

Afrodita bas mi je zao, i ja sam operisala srptum al kad sam legla na sto rekli su da nemaju diode i makazama su mi sekli septum, i imala sam tad bolove mnogo me je peklo to je bilo u novembeu i jos po nekad kad sedim osećam bol... Izdrži sve će to proći sve to radimo zbog beba Bog će da nas nagradi,
enap
enap

Broj poruka : 223
Datum upisa : 26.01.2015

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 28 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od MalaSaJuga 25/2/2015, 12:09

Afrodita draga sigurno je bilo i bolno i tesko sve to za tebe. da je greska,jeste, ne znam sta bi ti rekla. greske se desavaju,ali covece zar da se neko uci na zivom coveku. ne znam dr ko je to radio ali sigurno da imas svoja prava jer ti sad moras duze vreme da se oporavljas, a sta je sve moglo da se desi necu ni da pomisljam. grlim te jako i zelim da se sto pre oporavis i  ako mozes zaboravis na to iskustvo.
MalaSaJuga
MalaSaJuga

Broj poruka : 2140
Godina : 33
Location : Leskovac
Datum upisa : 04.05.2014

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 28 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od srculence 84 25/2/2015, 12:17

Joj draga bas mi je zao.. pa ne mogu da verujem kako su nemarni,dobro da ti nista nisu ostetili
srculence 84
srculence 84

Broj poruka : 1175
Godina : 40
Datum upisa : 09.05.2014

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 28 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od Vanja80 25/2/2015, 12:28

Afrodita draga, ne mogu ni da zamislim kako ti je, najbolje se konsultuj sa nekim advokatom sta ti je ciniti.
Ja imam zakazanu histeroskopiju za jul u N.Sadu - betanija, kad sam procitala tvoje iskustvo, jeza me je prosla. Crying or Very sad
Zelim ti brz oporavak i puno te grlim. zagrljaj

Vanja80

Broj poruka : 894
Datum upisa : 25.01.2015

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 28 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od Afrodita 25/2/2015, 13:34

Drage moje, sta da vam kazem, dr je kao strucnjak veliki, nije prvi put da radim nesto kod nje, ali desilo se.....Na pocetku, mislim odmah posle budjenja i sve to, razmisljala sam samo o tome da mi je materica tu i da sve bude dobro....Sada razmisljam o tome sta je sve moglo biti. Srecom nisu ostecena ni creva ni besika, nista....Da jeste-ihiiii, mene sad ovde ne bi bilo. Cekala sam da dodjem kuci i da mi bude bolje, a sada mislim da treba ovo da objavim javno, da se vise nikad ni jednoj zeni ne dogodi......
Afrodita
Afrodita

Broj poruka : 312
Godina : 41
Location : Beograd
Datum upisa : 22.07.2010

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 28 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od bak 25/2/2015, 13:40

Afrodita bas mi je krivo. Mozda bi trebala da razmislis o tuzbi, naravno ako imas crno na belo sta su uradili, inace... Gde si radila? Visegradska? Samo se ti lepo oporavi pa u nove pobede. Sta bi na konsultacijama u Feroni? Ili sam ja pobrkala v

Koracaljke sreca
bak
bak

Broj poruka : 6802
Godina : 48
Location : Zemun
Datum upisa : 25.01.2010

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 28 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od Afrodita 25/2/2015, 14:06

Stp se Ferone tice-dogovorila sam postupak, sve bilo super, dr Kopitovic mi je odlicna...Bar za sada. Dogovor je i bio da radimo kad zavrsim histero, ali eto....Naravno da imam otpusnu istu, pise tamo da je zapoceta histeroskopija ali da je doslo do perforacije uterusa i da su zbog toga uradili laparoskopiju, a onda i otvaranje.....Do petka da se smislim sta cu, u petak idem da mi skidaju konce....
Afrodita
Afrodita

Broj poruka : 312
Godina : 41
Location : Beograd
Datum upisa : 22.07.2010

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 28 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od Baš za andjele 75. 25/2/2015, 14:08

Afrodita sam Bog te sačuvao..Taj potez im je za osudu..Napiši javno ko i gde ti je radjeno? Da mi sve znamo skim imamo posla! Želim ti brz oporavak! lol!
Baš za andjele 75.
Baš za andjele 75.

Broj poruka : 114
Godina : 49
Location : Lazarevac
Datum upisa : 10.01.2015

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 28 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od saska1 25/2/2015, 14:14

Draga Afrodita šta te snađe ,razmisli dobro do petka a i ja bih vidjela s nekim dobrim advokatom pa da vidiš šta će ti on reći .Ipak je to bilo ugrožavanje tvog zdravlja tvog života zbog nečije greške.
saska1
saska1

Broj poruka : 2530
Datum upisa : 04.10.2012

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 28 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od Afrodita 25/2/2015, 14:21

Radila sam u Visegradskoj, odeljenje MIH, dr Vidakovic Snezana mi je radila. Pazite, mooram jos nesto da napisem inace cu puci-sve zbog toga sto me nervira sveee u nasim bolnicama i sto je sistem vrednosti iskrivljen toliko da boli, a etika ne postoji. Ja sam imala dren, dr je trazila da mi ne skida ordinirajuci lekar dren-vec da ce ona sutradan, a i da je bolje da jos jednu noc drenira ranu. Sutradan, sedim u cekaonici, sa drenom, nas 20 sedimo, dve bolesnice koje su primljene u bolnicu i ostali u civilu koji cekaju konsultacije i preglede i svasta nesto.....Dolazi gospodja, kaze sestri - mene poslao TAJ i TAJ kod dr na konsultacije, pita sestra da li ima zakazano, doticna kaze da nema i ostaje u cekaonici. Ali doticna kaze, ja sam isto doktor, molim vas prenesite doktorki da me je TAJ I TAJ poslao i da je zvao zbog mene....Doticna doktorka je bila primljena PRVA, ja sam sa drenom sedela i cekala,i ne samo ja vec i buljuk ljudi kojisu bili ispred ambulante. Tad sam se naljutila, jest bila sitnica, ali sam pukla od besa!! Do tada sam stpljivo cutala....Od tog trenutka nemam mira. Nadam se da nisam bila konfuzna
Afrodita
Afrodita

Broj poruka : 312
Godina : 41
Location : Beograd
Datum upisa : 22.07.2010

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 28 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od mamadabudem 25/2/2015, 14:28

Joj, Afrodita i ja bih isto tako reagovala. c c fd fd fd tuga tuga Napisah ti u pp šta bih ja radila.....
mamadabudem
mamadabudem

Broj poruka : 2253
Location : Beograd
Datum upisa : 12.02.2014

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 28 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od zvoncica36 25/2/2015, 14:40

Afrodita dobro je da si glavu sačuvala. Šokirana sam kako je sve prošlo. Greške se događaju, ali nažalost u doktorske mogu da budu kobne. Porodila sam se CR i ustala posle 13.5h ništa me nije bolelo. Dok sam ležala u bolnici ništa me nije bolelo, a ni kasnije. Dr koji me je porađao odlično radi svoj posao. Višegradska je po meni katastrofa. Dr koji rade tamo takođe. Legla bih na sto jedino Milanu Terziću od svih tamo. Slažem se da neko treba da odgovara zbog nemara. Najvažnije je da se oporaviš i nastaviš tamo gde si stala. Vesna Kopitović je odličan izbor. Želim ti da ovo što ti se desilo bude poslednja ružna stvar u tvom životu, a od sad samo lepo da doživljavaš.

zvoncica36

Broj poruka : 2090
Datum upisa : 23.02.2012

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 28 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od bak 25/2/2015, 14:41

Afrodita, sta reci.... Mafija u belom je vrlo jaka, da postoji lekarska kompora kako treba, da se uzimaju licence i dozvole.... Ovako No
bak
bak

Broj poruka : 6802
Godina : 48
Location : Zemun
Datum upisa : 25.01.2010

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 28 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od lela1984 25/2/2015, 14:59

Afrodita,NO COMMENT! affraid A poznato,je sta ja mislim o Visegradskoj i NF,tiha jeza! affraid Sad Oporavi se,pa kod Kopitovicke u nove pobede,neces pogresiti.Ne moze da se uporedi s dunsterima ovde. No

lela1984

Broj poruka : 3646
Datum upisa : 01.05.2014

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 28 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od marija123 25/2/2015, 15:19

Gledaj da ih zaobidjes u sirokom luku za VTO fd
marija123
marija123

Broj poruka : 299
Godina : 48
Datum upisa : 18.06.2014

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 28 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od jelena*mama2andjela* 25/2/2015, 15:24

na zalost nista od ovog puta,beta 0.01. Hvala vam svima na podrsci,od srca.
Ostalim devojkama puno srece cvet

jelena*mama2andjela*

Broj poruka : 968
Godina : 37
Location : Novi Sad
Datum upisa : 04.01.2014

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 28 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od Blanka 25/2/2015, 15:28

Jecka, jako mi je zao zagrljaj
Blanka
Blanka

Broj poruka : 4318
Godina : 42
Datum upisa : 30.10.2014

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 28 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od marija123 25/2/2015, 15:28

Jelena, zao mi je tuga
marija123
marija123

Broj poruka : 299
Godina : 48
Datum upisa : 18.06.2014

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 28 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od saska1 25/2/2015, 15:31

Jeco baš mi je žao zagrljaj
saska1
saska1

Broj poruka : 2530
Datum upisa : 04.10.2012

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 28 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od Sofija Veks 25/2/2015, 15:32

Uh Jeco, mnogo mi je zao...

tuga

zagrljaj
Sofija Veks
Sofija Veks

Broj poruka : 2743
Location : Beograd
Datum upisa : 05.11.2012

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 28 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od Sponsored content


Sponsored content


Nazad na vrh Ići dole

Strana 28 od 40 Prethodni  1 ... 15 ... 27, 28, 29 ... 34 ... 40  Sledeći

Nazad na vrh

- Similar topics

 
Dozvole ovog foruma:
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu