KUTAK
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Korak po korak na putu do bete +

+69
peki78
MAAKKI
sareni leptir
AriesGirl
Bubamara
ragaco
OKacica
Afrodita
ncoka
majal86
Padobranka
millena
Zmajuška
dada88
Milunka
nadalica
SladZana
tiramisu
maki021
Amna84
DMANA
Mikilica86
enap
Mika
Foxes
atomski mrav
minja82
Nataly17
ninica2
Blanka
Hiperaktivna
libra35
Baš za andjele 75.
ivanicasale
Vanja80
bak
Ninche
nina :)
marija123
luckystar74
smiley77
JocY
Vecka
tatjanica
annci
jelena*mama2andjela*
BabyBear
Tebi
srculence 84
saska1
KoMetaK
lelas
zvoncica36
micaubica83
Erata
Vuchica
mamadabudem
PalcicaBg
Ancica 87
ganedina
Sofija Veks
makac71
Niny
BiKsi :)
sandrolina
lenjivica
insomnia
MalaSaJuga
lela1984
73 posters

Strana 19 od 40 Prethodni  1 ... 11 ... 18, 19, 20 ... 29 ... 40  Sledeći

Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 19 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od ganedina 13/2/2015, 19:06

Ja mislim da nema veze ko je proizvodjac ,vec zavisi samo od tehnike davanja .
Tebi ja mislim da sam ti dobro objasnila kako ja sebi dajem , da primenjujes moju tehniku. Ja nemam ni 1 modricu , ali mi je zato stomak sav u ogromnim kvrgama , pa nemam od njih vise mesta gde da bodem . Juce htedoh u apoteci da kupim mast Hepalpam , ali mi apotekarka rece da ga ne koristim , jer on poboljsava cirkulaciju . Sinoc sam nakon davanja inekcije masirala mesto uboda, bas da vidim da li ce mozda to pomoci .Ja jos primam I Progesteron depo po savetu mog lekara , tako da kuku meni od injekcija .

Tatjanice, da li se ti jos bodes u stomak , ili si presla na ruke, noge ?
ganedina
ganedina

Broj poruka : 1049
Location : Beograd
Datum upisa : 17.10.2013

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 19 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od sandrolina 13/2/2015, 19:07

nema razloga za frku, ja sam se svaki put kada pogledam zgrožavala ali posle sam se navikla jel je ostala bas dugo Rolling Eyes Rolling Eyes Rolling Eyes Rolling Eyes Rolling Eyes Rolling Eyes
mazi stomačić i uzivaj

sandrolina

Broj poruka : 450
Datum upisa : 06.01.2014

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 19 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od tatjanica 13/2/2015, 19:26

...ganedina,poshto mi je stomak dosta kvrgav,preshla sam na butkice! Very Happy ps. meni su u apoteci dali hepatrombin,on onako fino hladi...
tatjanica
tatjanica

Broj poruka : 1508
Godina : 46
Location : kotor/subotica
Datum upisa : 28.10.2014

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 19 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od Blanka 13/2/2015, 19:27

Tebi, sto kazu mazi stomacic i bez brige, mozda ti Prag prija u svakom smislu, pa i da imas taj trip da su injekcije iz Ceske bolje. Aj pa da sve iz Praga bude bolje tj najbolje, to je dobar znak:aa:  
Jelena, ajde da ti dan zaljubljenih donese srecu, a znam da hoce!
ljubav
Blanka
Blanka

Broj poruka : 4318
Godina : 42
Datum upisa : 30.10.2014

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 19 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od jelena*mama2andjela* 13/2/2015, 19:52

smily,tatjanice,blanka hvala vam drage moje od srca Very Happy Very Happy Very Happy
genadina tako sam i ja racunala,da ce ici na blaste pa da iskoristim malo dane izmedju za svrckanje,jer ce ovo biti,ako Bog da,zadnje svrckanje za narednih 9 meseci yes yes yes

jelena*mama2andjela*

Broj poruka : 968
Godina : 37
Location : Novi Sad
Datum upisa : 04.01.2014

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 19 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od mamadabudem 13/2/2015, 20:38

Tebi, evo malo roda roda roda roda roda roda roda roda roda roda roda roda roda roda roda roda roda roda roda roda roda roda
Jelena srećnooo juriš juriš juriš juriš juriš juriš juriš juriš juriš juriš juriš radost radost radost radost radost radost radost radost radost good job
mamadabudem
mamadabudem

Broj poruka : 2253
Location : Beograd
Datum upisa : 12.02.2014

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 19 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od nina :) 13/2/2015, 20:41

jelena uzivajte za praznike koliko god mozete jer narednih 9 meseci neces moci da setkas toliko.lepo se provedite na produzenom vikendu .a kao prvo da sutra sve prodje super na aspiraciji i da vam se lepi embrioncici zbuckaju na dan zajubljenih
nina :)
nina :)

Broj poruka : 5182
Godina : 48
Datum upisa : 06.07.2011

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 19 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od PalcicaBg 13/2/2015, 22:06

Jelena srecno sutra!Lepo se provedite na odmoru,a sledece godine da idete sa bar jednim clanom vise bb
PalcicaBg
PalcicaBg

Broj poruka : 4146
Location : Beograd
Datum upisa : 24.02.2013

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 19 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od KoMetaK 14/2/2015, 00:06

Jelenko, srecno sutra i da bude lepih jc i da druzenje u labu bude plodonosno!!! vv vv vv vv vv vv

Tebi, ja mislim da to sto kazes ima smisla, zaista! Ja sam prvi put pocela sa niskomolekularnim heparinom u Pragu, Sonja mi napisala recept i uzela tamo clexane, on ima neki poseban mehanizam pod pritiskom, pa iako ima vazduha ja nikad nisam imala modrice, a daje se lako i sama se igla pokrije kad dodje do kraja. A sad ih imam cesto... a kupujem ovde clexane, i on je kao fraxi u Srbiji, ima vazduha na kraju. mada, ima perioda kad ih pravim ocas posla, kako god da se bodem i par dana kad mi ne ostane ni jedna modrica, mozda ima nesto i sa stanjem organizma, nisam sigurna. Rolling Eyes Nekad me bas zaboli kad se bocnem, nekad nista ne osetim. Jos sam na stomaku, ali mazem hepatrombin i prolaze mi modrice. Svakako, ono sto znam od prirodnih sredstava da pomaze je list kupusa, izlupa se, pa se previje i pomogne.

KoMetaK
KoMetaK

Broj poruka : 7138
Godina : 51
Location : Italija
Datum upisa : 09.01.2010

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 19 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od Sofija Veks 14/2/2015, 00:17

Jelena

Navijam i prasim da dan ljubavi bude pun Ljubavi u labu!!!

jumping jumping jumping jumping jumping

wavecrowd wavecrowd wavecrowd
Sofija Veks
Sofija Veks

Broj poruka : 2743
Location : Beograd
Datum upisa : 05.11.2012

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 19 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od KoMetaK 14/2/2015, 00:28

Tebi, rodice malo za tebe, ne shvatih kad radis betu? Meni se cini da se bas priblizilo roda roda roda roda roda roda roda roda beta beta beta beta roda roda roda roda
KoMetaK
KoMetaK

Broj poruka : 7138
Godina : 51
Location : Italija
Datum upisa : 09.01.2010

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 19 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od Sofija Veks 14/2/2015, 00:50

Da se i ja pridruzim rodicama za Tebi!!

roda roda roda roda roda roda roda roda roda roda
Sofija Veks
Sofija Veks

Broj poruka : 2743
Location : Beograd
Datum upisa : 05.11.2012

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 19 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od Tebi 14/2/2015, 01:59

Kometak znaci mozda i ima tu nesto. Objasnila je meni dr. Sonja prosli put kako se bodem, a sada mi Ganedina isto rekla, i ni tada nisam imala ni jednu modricu, a isto sam imala samo Ceski fraxi. Izgleda sam ja zaljubljena u Prag i Cesku :) Po PFC-u betu treba da radim 19.02.To je 16 dan od transfera. Priblizilo se dobroooooo :)
Tebi
Tebi

Broj poruka : 656
Godina : 38
Location : Serbia
Datum upisa : 20.11.2013

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 19 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od Foxes 14/2/2015, 05:47

lela1984, razumem te sasvim, pogotovo u takvim situacijama kad imaš i strah da se bilo čime oduševiš.. Ali bar treba da gajimo nade, to uvek negde čuči u nama i radi neki svoj posao. Hvala ti za predlog za Feronu, i ja sam sinoć gledala sajt i zvuči mi baš vrhunski, ali mi puno više znači kad to čujem od nekog ko je već dosta prošao i upoznat je sa situacijom.. A nama je svakako Novi Sad jedina opcija, tako da ćemo te sigurno poslušati  Very Happy

Ancica 87, naravno, zato smo tu, da čujemo različita iskustva. Nekom više odgovara jedan pristup, drugom drugi, svako ima svoje utiske i hvala vam svima što ih delite ovde! Dok vas nisam našla nisam ništa znala, a sada već pomalo učim  Very Happy  

smiley77, hvala ti  sunny i verujem da ti niko neće zameriti! Kao što sam rekla i Ancici, a i sama si to rekla, svako ima svoj utisak, mišljenje i različite “zahteve” kojima se vodi.. Ja stvarno nisam ništa konkretno znala ni čula o bilo kome, a za dr Bjelicu sam pitala jer je sestra samo sa njim imala jedan kratak susret i razgovor o VTO, i pozitivan utisak svakako. A pročitala sam i doktorovu biografiju, stvarno   good job   Hvala ti i na predlogu za knjigu i na savetima, primeniću ih na sestri Very Happy

jelena, do čega je bilo nažalost ne možemo znati ni popraviti, bitno da je to za vama i da krećete u nove pobede. A mi vam držimo fige i želimo najlepšu žurku za Dan zaljubljenih ikada! A evo i još nešto zanimljivo: „..u Antičkom Rimu je 15. februar bio dan kad se slavio Luperkus, bog plodnosti. Devojka koju bi glumac koji je personifikovao Luperkusa dotaknuo, bila bi uverena kako će biti plodna.” Znači,  roda   osmeh srce

KoMetaK, sve rekoh u pp, nadam se da je ova stigla iz prve!  srce  


Hvala vam svima još jednom, navijamo za vas i seka i ja i šaljemo vam


roda roda roda   vv vv vv    molitva molitva molitva    
                             roda roda roda
Foxes
Foxes

Broj poruka : 38
Datum upisa : 05.02.2015

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 19 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od lela1984 14/2/2015, 06:59

Jelena,srecno na A danas!Navijam za ludu zurkicu u labu! osmeh srce

lela1984

Broj poruka : 3646
Datum upisa : 01.05.2014

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 19 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od lela1984 14/2/2015, 07:04

Foxes,nadamo se mi,i te kako,ali davno naucismo da se ne odusevljavamo lekarima i klinikama.Nekako smo svesni da je VTO ogroman biznis i trazimo da urade posao za koji uvek posteno platimo,a jednom hoce.

Ako se tvojoj sestri dopao Bjelicin pristup,i to je jako bitno.Ovde,na Kutku ima i njegovih trudnica,kao sto vidis. Razz

lela1984

Broj poruka : 3646
Datum upisa : 01.05.2014

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 19 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od Vecka 14/2/2015, 07:46

Jelena navijam i saljem rodice  roda roda roda roda roda roda roda roda roda roda roda roda roda roda roda srce roda roda roda roda 

Tebi navijam i za tebe rodice!  roda roda roda roda roda roda roda roda roda roda roda roda roda roda roda roda roda roda roda roda roda

Vecka

Broj poruka : 1318
Location : Beograd
Datum upisa : 18.10.2013

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 19 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od DMANA 14/2/2015, 08:58

Jelena srecno!!!!!Mislim na tebe!!!!! smajli angel
DMANA
DMANA

Broj poruka : 93
Datum upisa : 12.08.2012

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 19 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od MalaSaJuga 14/2/2015, 10:39

Jelena srecno, sto vise jc i embriona:aa7: radost igraciceroda
MalaSaJuga
MalaSaJuga

Broj poruka : 2140
Godina : 33
Location : Leskovac
Datum upisa : 04.05.2014

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 19 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od jelena*mama2andjela* 14/2/2015, 11:19

Drage moje, hvala vam puno puno puno sto mislite i navijate za nas,ljubim vas usne usne usne usne
Ja sam se evo vec vratila u stan, cak sam stigla i da svratim u omiljeni kafic,da doruckujem Very Happy Very Happy
Sve je proslo odlicno,u pola devet bila aspiracija,dobila sam 15 j.celija,dr Crnogorac kaze da su sve ekstra a moram da vam kazem da su me ona i Balas odusevili danas,prosli puta sam u sali rekla dr Crnogorac da prenese Balasu da hocu dva decaka,da bi on danas dosao i pitao jesu za mene dva decaka i da ce da se potrudi Very Happy Very Happy Very Happy e sad ne znam jesu li se salili ili ne al gest im je super Very Happy Very Happy Very Happy  a mozda se i nisu salili mozda on stvarno moze da smucka po narudzbini Very Happy Very Happy :a dr Crnogorac je rekla da me casti sa primovison kamerom tj stavice sve embrione ispod te kamere i valjda cu onda dobiti cd Very Happy
U svakom slucaju sve je super proslo,bas sam nekako srecna i pozitivna,ubedjena sam da ce i ovaj put biti dobitni ali do samog kraja Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy
odoh sad malo da kunjam,ljubam vas jos jednom sve usne usne usne usne

jelena*mama2andjela*

Broj poruka : 968
Godina : 37
Location : Novi Sad
Datum upisa : 04.01.2014

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 19 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od PalcicaBg 14/2/2015, 11:29

Bravo Jecko,odmaraj sada,a mi navijamo za ljubav u labu srca srca srca
PalcicaBg
PalcicaBg

Broj poruka : 4146
Location : Beograd
Datum upisa : 24.02.2013

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 19 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od ganedina 14/2/2015, 11:55

Jeco bravo, nisam ni sumljala da ce biti drugacije . Sad samo odmaraj, uzivaj pa za 5 dana ides po svoju decu . Mi cemo da navijamo za najzescu zurku u labu .
ganedina
ganedina

Broj poruka : 1049
Location : Beograd
Datum upisa : 17.10.2013

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 19 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od lela1984 14/2/2015, 12:26

Ma,bravo,Jeco,svaka cast za broj jajnih celija,bice tu extra blaste! sunny

A za Balasa uopste ne sumnjam da ce da smucka po narudzbini,on je embriolog sto ga nema,za mene br. 1 u Srbiji trenutno!Bice dobro,ovog puta do kraja! osmeh srce

lela1984

Broj poruka : 3646
Datum upisa : 01.05.2014

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 19 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od KoMetaK 14/2/2015, 13:14

Bravo Jelenko!!! g g g g Sad navijamo za dobru zurku u labu!!! juriš juriš juriš juriš juriš juriš juriš juriš juriš juriš juriš juriš juriš juriš juriš tapšanje tapšanje tapšanje tapšanje tapšanje tapšanje tapšanje tapšanje tapšanje tapšanje tapšanje tapšanje tapšanje tapšanje tapšanje tapšanje tapšanje tapšanje poljubci
KoMetaK
KoMetaK

Broj poruka : 7138
Godina : 51
Location : Italija
Datum upisa : 09.01.2010

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 19 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od Blanka 14/2/2015, 14:10

Jelena, hrabrice nasa, bravo za celije. Bice to pravi dan zaljubljenih u labu!!! osmeh srce osmeh srce osmeh srce vođenje ljubavi
Blanka
Blanka

Broj poruka : 4318
Godina : 42
Datum upisa : 30.10.2014

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 19 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od Sponsored content


Sponsored content


Nazad na vrh Ići dole

Strana 19 od 40 Prethodni  1 ... 11 ... 18, 19, 20 ... 29 ... 40  Sledeći

Nazad na vrh

- Similar topics

 
Dozvole ovog foruma:
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu