KUTAK
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

+53
Smrdica
Zmajuška
millena
libertte
Erata
lenjivica
tulumba
ivanicasale
LaFolie
micaubica83
nina :)
jelena*mama2andjela*
neris8
veki1
Cala Domingos
Stenli
libra35
bezdan
Likoli
tuli
ragaco
bak
JocY
fight&faith
Niny
MAAKKI
tatjanica
d77
JednaSova
Petkana
PalcicaBg
lelas
zvoncica36
Vecka
Sofija Veks
Djurdjevak79
Klarica
saska1
MalaSaJuga
BiKsi :)
Ninche
Strumfeta78
dragana76ns
KoMetaK
Maksi
Vuchica
SladZana
mamadabudem
lela1984
Ancica 87
ganedina
sareni leptir
makac71
57 posters

Strana 26 od 40 Prethodni  1 ... 14 ... 25, 26, 27 ... 33 ... 40  Sledeći

Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 27 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od ganedina 28/2/2015, 11:46

Kometak , nemam pojma kog je pola moja beba ,niko mi nije rekao, a nisam ni ja pitala, sem da li je s bebom sve ok , jedino mi je to bilo vazno . Sad sam u 13 nedelji , a planiram da u 17. odem na 4 D UZ privatno gde mogu da zakeram I trazim da mikazu pol . A onda u 24. ned .idem na exportski .

Ne znam da li ce biti kasno da u 17 ned. pitam dr. kakav mi je grlic I da li ima indicija za serklaz ? Jedino sto znam da mi je Sonja rekla da imam jaaaako dugacak grlic , ali ne znam da li ima U ili Y izglad .

Ancice , bravo za nestanak hematoma I tvoju hrabru bebicu . Bice to prava junacina na svoje roditelje .
ganedina
ganedina

Broj poruka : 1049
Location : Beograd
Datum upisa : 17.10.2013

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 27 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od Vecka 28/2/2015, 13:04

Devojke hvala vam divne ste! ♡ Bebica je super, to je bitno, sad ostalo kako bude. Uhvati me bas nesto, nikad nisam bila bez mog decaka i jako mi nedostaje, njegov glasic mi odzvanja u glavi, kad ga cujem dok telefoniram sa mojim a on tamo nesto peica pored, sva zatreperim, o dusa moja, jos dva dana... ali zato sam sa drugom bebanom i ona neka mi lepo raste pa cemo polako. Danas mi skidaju infuziju, pa dobijam drugi lek, znaci ima nade za kuci :)

Ancice, i mi smo jos uvek preteci spobtani, a onda iz toga prelazimo u visokorizicne trudnoce, ali to su samo dijagnoze koje doktorima kazu da se na nas treba vise obratiti paznja, sto moze biti samo dobro, nista lose.

Kometice, molim te ne citaj, ne zaplasuj samu sebe od onog sto vama moze da pomogne, nemoj da nabijas sebi strah. Znas da se na internetu pisu najcesce losa iskustva ogorcenih i mnogo manje onih kojima je mnogo znacilo nesto, tako da tu ne mozes imati predstavu o realnosti istog. Da, moze biti lose, ali mnogo vise moze biti dobro i tako razmisljaj! Polazim od sebe, toliko sam lose prosla na cr da sam to mnogo puta rekla i napisala, ali, za stvari sa kojima nisam imala problema, nisam razmisljala o njima da pisem. Samo osmeh i mazi bebu, veruj da ce to za vas biti dobro.
Moja sestra bliznakinja rece mi da u crevu za infuziju ne sme biti mehuric, ne sme mehuric da udje u venu jer je to kao tromb :O i ja se naplasim... uuuuzas... i ne smem da gledam u infuziju... vidim ja mehuric, hocu da crknem od straha zovem sestru, kad ono infuzija stala od toga, ni ne moze da udje u venu, zakon fizike, pritisak, gravitacija... i nista, izbaci sestra mehuric i ovjasni mi i smiri me.
Tako da ne slusaj svasta, ne veruj u svasta. :*

Vecka

Broj poruka : 1318
Location : Beograd
Datum upisa : 18.10.2013

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 27 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od Blanka 28/2/2015, 18:41

Ancice, Vecka, ljubim vas i grlim, vi ste nase hrabrise i sve ce to biti ok.
zagrljaj

Genedina, predivno, sad uzivaj u trudnoci! osmeh srce
Blanka
Blanka

Broj poruka : 4318
Godina : 42
Datum upisa : 30.10.2014

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 27 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od Vecka 28/2/2015, 18:47

Blanka vucem te za nos da ovde pustis korenje :***

Vecka

Broj poruka : 1318
Location : Beograd
Datum upisa : 18.10.2013

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 27 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od Blanka 28/2/2015, 19:07

Vecka ::Blanka vucem te za nos da ovde pustis korenje :***

Vecka, likeit love usne usne usne
Blanka
Blanka

Broj poruka : 4318
Godina : 42
Datum upisa : 30.10.2014

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 27 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od Ancica 87 2/3/2015, 10:43

Devojke,meni je prof.Novakov rekla da dodjem kod nje 10.03 na expertni,ne znam da nije rano,ali nema veze icemo pa cemo cuti sta ce nam reci....Ljubim vas sve,i znam da ce nam se Blankic od aprila pridruziti ovde! Idem da cunjam sta cu sa komisijom u NS? Treba u sredu da sam tamo a nista ne znam!!!!

Ancica 87

Broj poruka : 1382
Datum upisa : 05.09.2014

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 27 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od Blanka 2/3/2015, 12:46

Ancica 87 ::Devojke,meni je prof.Novakov rekla da dodjem kod nje 10.03 na expertni,ne znam da nije rano,ali nema veze icemo pa cemo cuti sta ce nam reci....Ljubim vas sve,i znam da ce nam se Blankic od aprila pridruziti ovde! Idem da cunjam sta cu sa komisijom u NS? Treba u sredu da sam tamo a nista ne znam!!!!


likeit ljubav zagrljaj poljubci
Blanka
Blanka

Broj poruka : 4318
Godina : 42
Datum upisa : 30.10.2014

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 27 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od Vecka 2/3/2015, 16:37

Anci to ti je ekspertski u 12.nedelji? Super ce biti uz, naviam :*

Vecka

Broj poruka : 1318
Location : Beograd
Datum upisa : 18.10.2013

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 27 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od Vuchica 2/3/2015, 18:01

Vecka, kad ides kuci? Na kom si odeljenju?
trudnica
Vuchica
Vuchica

Broj poruka : 3208
Godina : 47
Location : Beograd
Datum upisa : 09.04.2012

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 27 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od tatjanica 2/3/2015, 20:36

...vecki,da nam shto pre izadjesh,ljubim te!!!
....anchice,drzhim fige za expertni,biche sve super!!...
...ganedina,svaka chast na nalazimaaaaa....sad uzhivajte...
...mico,i ti ovih dana radish dabl,navijam za dobre rezultate...
...millena,nadam se da su popustili grchevi...
.......kometa,mislim na tebe i chekam da nam javis kako je proshao serklazh...navijaaaam jako jaaako!!!
....sanja,kako ste mi ti i meche?
....vuchko,kako prolaze dani,josh malo i sitno brojimoooo!!!
......mi smo danas bili na redovnom pregledu,sve je super....bebica je opet za 5,6 dana vecha....kazhe doktorica da je zhiva vatra....sledechi pregled nam je drugi expertni kod prof. novakov 19.03. .....sve vas puno ljubi vasha tatjanica debelica! :*
tatjanica
tatjanica

Broj poruka : 1508
Godina : 46
Location : kotor/subotica
Datum upisa : 28.10.2014

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 27 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od Ancica 87 2/3/2015, 21:17

Da Vecka taj dan ulazim u 12 nedelju!!!

Ancica 87

Broj poruka : 1382
Datum upisa : 05.09.2014

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 27 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od Ancica 87 2/3/2015, 21:19

Vecka kako si mi ti???? Stigla kuci????Ostale devojke... :*

Ancica 87

Broj poruka : 1382
Datum upisa : 05.09.2014

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 27 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od MalaSaJuga 2/3/2015, 22:14

Drage moje evo i mi smo bili na pregledu. Nemirko je dobro, raste. Naravno dr kaze da se opustim malo a ja uvek u nekom grcu. Znate vec kako je. Inace sam se do sada ugojila 7 kg mada nesto se i ne primecuje osim stomacica.  
Vecka kako si? 
Tatjanice hvala na pitanju ljubimo vas;). 
Trudnice pozdrav:12a:
MalaSaJuga
MalaSaJuga

Broj poruka : 2140
Godina : 33
Location : Leskovac
Datum upisa : 04.05.2014

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 27 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od millena 2/3/2015, 22:35

Citam Vas redovno i navijam za sve...za sve Vas hrabre mamice.Mi smo danas bili na organscreeningu.Sa bebom je sve u redu,ali bas je nisko spustena,toliko nisko da je ispod stomaka,dr nas je pregledao oko 15 min,sa razgovorom 25,meni je bas bilo kratko,ali kaze sve ok,samo je beba bas nisko...niko ne predlaze cerklage vec samo mirovanje.Ne mogu da uporedjujem rezultate mera na netu jer ce mi pismeni deo stici postom,moram sacekati,a ni slicice nisam dobila jer se bebac okrenuo prema mojoj kraljeznici...a bas sam se radovala
millena
millena

Broj poruka : 209
Datum upisa : 18.06.2014

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 27 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od tatjanica 3/3/2015, 10:05

....anchice,bolju doktoricu za expertni nisi mogla da izaberesh!  igracice igracice igracice
....sanjaaaaa,ljubim i tebe i nemirka i znam da je teshko opustiti se,ali sad ide lepo vreme pa polako sa svojim dragim pod ruku pa shetnjica i uzhivanciju na suncuuuu! sunny sunny sunny
....millena,vazhno da ste ti i beba dobro,samo sad slushaj shta ti kazhu za to odmaranje.....navijam za tebe i tvog dechkicha! bebe
tatjanica
tatjanica

Broj poruka : 1508
Godina : 46
Location : kotor/subotica
Datum upisa : 28.10.2014

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 27 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od Ancica 87 3/3/2015, 10:35

Sanja,Millena...uzivajte sa bebama sada kad je sve u redu i samo opusteno... Tatjanice,verujem ja da je ona pravi dr ali nije sve jedno kad te ceka prvi expertni i kad treba da cujes sta ce ti reci.... Poljubac svima!!!

Ancica 87

Broj poruka : 1382
Datum upisa : 05.09.2014

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 27 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od tatjanica 3/3/2015, 10:39

...anchi,videchesh da che sve biti dobrooooo....ovo je tvoje vreme,mamice!!!cvet
tatjanica
tatjanica

Broj poruka : 1508
Godina : 46
Location : kotor/subotica
Datum upisa : 28.10.2014

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 27 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od Ancica 87 3/3/2015, 10:45

Sad sam vrtela ovu temu,tebi je Tatjanice ona na expertnom rekla i da je devojcica i tamo na klinici ti odmah radila dabl? Jel tako? Rekli su i da je EUZ 6000 a ne znam kako izadje kad radis i dabl?

Ancica 87

Broj poruka : 1382
Datum upisa : 05.09.2014

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 27 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od Vuchica 3/3/2015, 10:53

Ancice, obicno je jos oko 2-3.000 za kompletan dabl test, to je deo koji ide na analizu krvi. Ali javice se vec Tatjanica...

I bice sve super, jedva cekam tvoj izvestaj!
Vuchica
Vuchica

Broj poruka : 3208
Godina : 47
Location : Beograd
Datum upisa : 09.04.2012

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 27 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od tatjanica 3/3/2015, 10:54

...tako je,euz ti je 6000 i traje oko pola sata,ona sve detaljno pregleda....videchesh mnogo lepshe svoju bebicu nego na obichnom uz...jako je ljubazna i nekako se skroz opustish pored nje.....ja sam,kao i ti sad bila dosta uznemirena kako che sve prochi,pogotovo jer mi je prethodni missed ustanovljen bash na pregledu za dabl test,....medjutim,ona me je skroz opustila i da ti pravo kazhem,od tad sam mnogo smirenija i pozitivnija...ona mi je tada videla i pol,tako da chesh i ti znati za koji dan...kod nje sam uradila i dabl,tamo ti njena sestrica izvadi krv,to je josh 2000 dinara i rezultati su sutra....ljubim te punoooo i drzhim fige za 10. radost radost radost radost radost radost
tatjanica
tatjanica

Broj poruka : 1508
Godina : 46
Location : kotor/subotica
Datum upisa : 28.10.2014

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 27 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od Ancica 87 3/3/2015, 10:59

Vucko,Tatjanice puno hvala na ovim informacijama,i na zeljama!!!!! I ja jedva cekam nas izvestaj,za nedelju dana!!!!! :* :* :*

Ancica 87

Broj poruka : 1382
Datum upisa : 05.09.2014

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 27 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od tatjanica 3/3/2015, 11:02

...ima da se radujemo zajednoooo!!! igra
tatjanica
tatjanica

Broj poruka : 1508
Godina : 46
Location : kotor/subotica
Datum upisa : 28.10.2014

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 27 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od Vecka 3/3/2015, 21:53

Devojke ljubim vas!
Anci i ja sam u 12+0 imla euz u sklopu dabl testa :)
Sanjuska super za bebicu i kg je lepa kilaza, bas nije puno:)
Ja sam jos uvek ovde, kuci ko zna kad cu, a nadala sam se juce... Vucice, u Visegradskoj sam na odeljenju Infetiliteta. Tu sam uvek i bila kad sam dolazila ovde, jer mi tu moja dr zakaze prijem, valjda je ona najcesce dezurna na ovom odeljenju i na prekidu trudnoce u dnevnoj bolnici. U ponedeljak sam trebala ici kuci, medjutim posto sam ovde dosla sa kasljem od alergijske astme koja ne prestaje iako sam donela inhalator, oni su me poslali na pregled kod pulmologa. Pulmolog mi je postavio novu dijagnozu, alergijska astma je presla u hronicnu bronhijalnu astmu. Jako sam se razocarala, preplakala sam ceo dan, bas sam se poresla. Znam da to nije bas toliko za plakanje i da ljudi sa tim zive, ali ja ne mogu vise.... sa svim se zivi, sa glaukomom, Menierovim sindromom, bez sluha na jedno uvo, insulinskom rezistencijom, sada i bronhijalnom astomom... znam, sa svim se tim zivi, ali meni bre sve to ne treba, ne mogu vise Sad I tako sam se isplakla lepo, i sad mi je malo lakse. Medjutim, od tog mog plakanja krenu ponovo kontrakcije i ja sam ponovo na tokolizi. A opet, nism mogla ni da ne placem, jace od mane.... Pa onda dalje, posto sada imam astmu koja nije bila kontrolisna od pocetka trudnoce i nisam imala ocigledno dovoljno kisenoka (a ja bukvalno isto ovako jako dugo kasljem cini mi se vec godinama), znaci da beba takodje nije imala dovoljno kiseonika, tako da se sada moraju posebno ispitati protoci krvi, razvoj mozga i srca... U petak cu biti 20ta nedelja, tada mi je zakazana fetalna ehokardiografija bebinog srca i najverovatnije pre toga uopste necu ici kuci, jer je nasledio taj novi momenat nepravilno lecene astme. Uz to, cekaju sada da mi prodju totalno napadi kaslja, pa onda kad prestane kaze prestace i sa te strane nadrazaj kontrakcija. I onda da me iskontrolisu sa kontrakcijama i Nifelatom, da li ce da se definitivno smire, pa tek onda mogu kuci...
Druga varijanta dra koji je danas bio u viziti jeste da ovde lezim do 30te nedelje, od cega sam blago receno pala u depresiju...
Idemo dalje :) Hvala Bogu imam notbuk i mobilni internet, a i vas koje me hvala vam trpite, pa ce biti lakse ovo lezanje ovde...
A dete mi nedostaje, ne mogu vise da mislim na to, ponovo cu se rasplakati...

Vecka

Broj poruka : 1318
Location : Beograd
Datum upisa : 18.10.2013

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 27 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od Blanka 3/3/2015, 22:10

Draga moja Vecka budi jaka i hrabra kao i do sad. Ne mogu ni da pretpostavim kroz sta prolazis trenutno, ali sve je to zbog tog malog cuda koje raste u tebi i koje mora da dodje na ovaj svijet. Sve ce biti ok u to sam sigurna.Mnogo je lakse,koliko god to bilo grozno, sto si u bolnici i sto se hvala bogu opet na problem brze reaguje.Sve ce ovo biti proslost, sve ce biti u redu, bices ti kuci brzo sa svojim starijim mezimcem.
Ljubim te i grlim jako i saljem samo pozitivne vibracije love zagrljaj
Blanka
Blanka

Broj poruka : 4318
Godina : 42
Datum upisa : 30.10.2014

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 27 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od millena 3/3/2015, 22:14

Vecka,izdrzaces ti to sve,bas ti se dosta toga sakupilo,ali cilj je veliki...nadam se da su bar uslovi u bolnici ok da sve lakse podneses
millena
millena

Broj poruka : 209
Datum upisa : 18.06.2014

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 27 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od Sponsored content


Sponsored content


Nazad na vrh Ići dole

Strana 26 od 40 Prethodni  1 ... 14 ... 25, 26, 27 ... 33 ... 40  Sledeći

Nazad na vrh

- Similar topics

 
Dozvole ovog foruma:
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu