KUTAK
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

+53
Smrdica
Zmajuška
millena
libertte
Erata
lenjivica
tulumba
ivanicasale
LaFolie
micaubica83
nina :)
jelena*mama2andjela*
neris8
veki1
Cala Domingos
Stenli
libra35
bezdan
Likoli
tuli
ragaco
bak
JocY
fight&faith
Niny
MAAKKI
tatjanica
d77
JednaSova
Petkana
PalcicaBg
lelas
zvoncica36
Vecka
Sofija Veks
Djurdjevak79
Klarica
saska1
MalaSaJuga
BiKsi :)
Ninche
Strumfeta78
dragana76ns
KoMetaK
Maksi
Vuchica
SladZana
mamadabudem
lela1984
Ancica 87
ganedina
sareni leptir
makac71
57 posters

Strana 7 od 40 Prethodni  1 ... 6, 7, 8 ... 23 ... 40  Sledeći

Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 7 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od ganedina 15/1/2015, 17:47

Joj Maksi moj praski ratni druze , tebe ispustih da ti nesto kazem . Beta je mozda mala da taj dan posle transvera , ali je cinjenica da raste I da se tu nasto desava . Navijam da nam ti I tvoja mrvica budete nase cudo .
ganedina
ganedina

Broj poruka : 1049
Location : Beograd
Datum upisa : 17.10.2013

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 7 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od Sofija Veks 15/1/2015, 17:57

Ganedina,

Diiivnooo!! Uzivaj draga, zasluzila si!!
Sofija Veks
Sofija Veks

Broj poruka : 2743
Location : Beograd
Datum upisa : 05.11.2012

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 7 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od MalaSaJuga 15/1/2015, 18:11

Jee ganedina,bravo za bebicu i srculence, e sad uzivaj osmeh srce osmeh srce osmeh srce osmeh srce
MalaSaJuga
MalaSaJuga

Broj poruka : 2140
Godina : 33
Location : Leskovac
Datum upisa : 04.05.2014

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 7 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od MAAKKI 15/1/2015, 19:55

Ganedina divna vest, bravo za srculence, sada se opusti i uzivaj srca srca srca srce srca srca srca
MAAKKI
MAAKKI

Broj poruka : 4783
Godina : 56
Location : ravnica
Datum upisa : 08.09.2010

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 7 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od KoMetaK 15/1/2015, 20:04

Draga Ganedina, divno! Bravo za srculence! Neka je sa srecom i neka ti ostatak trudnoce bude lagan i skolski!!! osmeh srce srca srca srca srca srca srca Cestitke i tvom prijatelju koji ce postati tata. Lepo ja rekoh, decembar je bas, bas bio plodan. Ja danas saznam za jos jednu prirodnu trudnocu sa blizancima.


Maksi, drzim fige da sve bude u redu i da se situacija razresi sto pre! Znam da te cini nervoznom sto ne znas sta se desava, ali, strpi se jos malkice. molitva molitva molitva
KoMetaK
KoMetaK

Broj poruka : 7138
Godina : 51
Location : Italija
Datum upisa : 09.01.2010

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 7 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od Klarica 15/1/2015, 21:36

G sve cestitke, mogu da pipnem tvoju srecu osmeh srce
Neka bude dosadna i skolska.

Maksi, verujem u mrvicu i pozitivan ishod.

Dragana medici pravi love love
Klarica
Klarica

Broj poruka : 522
Location : Novi Sad
Datum upisa : 28.02.2013

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 7 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od Maksi 15/1/2015, 21:45

Drage žene, hvala vam mnogo na podršci koju mi pružale. Kad su mi danas javili rezultat sva sam potonula a kad pročitam vaše postove opet dobijem neku nadu da naša mrvica možda može da se izbori. Nada me ne napušta, jeste da situacija nije baš sjajna ali pozitivna sam i ovog puta verujem da i meni može čudo da se desi. I red bi bio jednom u životu, pa neka bude sad.

Maksi

Broj poruka : 50
Datum upisa : 04.06.2013

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 7 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od KoMetaK 15/1/2015, 21:46

Maksi, upravo mi je drugarica rekla svoju betu, posto jos nije bila na provm UZ, pa je ponavlja jednom nedeljno. Ona je imala 12. dec. aspiraciju, 15. dec. transfer, beta joj je 15.000 i nesto malo preko. Cini mi se da se beta ne duplira stalno, nego prvih par nedelja, posle ne. Nisam pametna, ali mi se cini da ste ti i ona tu negde sa ET, i da ti je beta slicna njenoj.
KoMetaK
KoMetaK

Broj poruka : 7138
Godina : 51
Location : Italija
Datum upisa : 09.01.2010

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 7 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od Maksi 15/1/2015, 21:51

Meni je transfer bio 9. decembra i to dve morule. Jao Kometak da samo znaš koliko si me obradovala. Možda za nas ima još nade.

Maksi

Broj poruka : 50
Datum upisa : 04.06.2013

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 7 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od KoMetaK 15/1/2015, 21:57

Ja sam po prirodi optimista, i uvek verujem, do poslednjeg trenutka. Pa tako nekako verujem i ovog puta za tebe. S jedne strane ne bih da ti dajem veliku i laznu nadu, ali sa druge, zaista, od srca, verujem da je sve moguce! NIje ovde 2 i 2 jednako 4 uvek! Imali smo svacega na forumu.
Ne secam se od koje nedelje beta prestaje da se dupla. Ja sam imala betu 88.000 pre 2 nedelje, ali, kad sam preracunavala po danima, nije bila dupla u odnosu na prethodne, iako je bila bas visoka.
Veruj, ima sansi jos! Very Happy molitva molitva molitva molitva
KoMetaK
KoMetaK

Broj poruka : 7138
Godina : 51
Location : Italija
Datum upisa : 09.01.2010

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 7 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od makac71 15/1/2015, 22:16

Maksi, naravno da ima nade. Iz srca navijam za tvoju mrvicu.  Cekam od tebe lepe vesti!

Ganedina, pa srecno ti srce majko! Obavezno pozdravi drugara i prenesi mu nase cestitke.

A tebi Kometak, srecan ti tiker, da ti bebac lepo napreduje i da se zajedno radujemo krajem avgusta, a onda da razmenjujemo bebeca iskustva.


Poslednji izmenio makac71 dana 16/1/2015, 00:08, izmenjeno ukupno 1 puta
makac71
makac71

Broj poruka : 226
Datum upisa : 31.05.2013

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 7 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od KoMetaK 15/1/2015, 23:13

Hvala Makac! Very Happy Sad pogledah tvoj tiker... nesto mi nije logicno. Jedan dan nam je razlike, a pise da je tebi ostalo jos 230 dana, a meni pise jos 217. Trudnoca traje 280 dana, tako da mislim da tvoj ne "radi" kako treba, jer po njemu trudnoca treba da ti traje 292 dana! lol! lol!
KoMetaK
KoMetaK

Broj poruka : 7138
Godina : 51
Location : Italija
Datum upisa : 09.01.2010

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 7 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od makac71 16/1/2015, 00:07

Tacno Metak, nisam ni obratila paznju. Probacu da ponovo postavim, uostalom ima vremena jos 200-tinjak dana.
makac71
makac71

Broj poruka : 226
Datum upisa : 31.05.2013

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 7 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od KoMetaK 16/1/2015, 00:29

Ma nesto je pogesno.. mozda si 2 puta postavila datume.. tj. termin porodjaja i termin poslednjeg ciklusa pa si ga zbunila :) Svakako, tikercic ti je mnogo meden! osmeh srce
KoMetaK
KoMetaK

Broj poruka : 7138
Godina : 51
Location : Italija
Datum upisa : 09.01.2010

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 7 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od tatjanica 16/1/2015, 04:32

...kometa & makac 71 - ljubim vas u tickere!!! osmeh srce
tatjanica
tatjanica

Broj poruka : 1508
Godina : 46
Location : kotor/subotica
Datum upisa : 28.10.2014

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 7 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od Vuchica 16/1/2015, 09:14

tatjanica ::...kometa & makac 71 - ljubim vas u tickere!!! osmeh srce

juhuuu, kakvi tickeri!
navijači2 navijači2 navijači2 navijači2 navijači2

Maksi, navijam iz sve snage za to vase malo cudo navijači2 navijači2 navijači2


Ganedina, bravo za srculence! poljubci Sad, samo uzivancija!!!!!!!!! Uzivaj u kucnim poslovima, ali samo lagano i onako kako ti prija



Meni kao da su tek sad proradili trudnicki hormoni  trudnica .... U prvom trimestru sam samo bila umorna i pospana, a sad me hvataju nesvestice i mucnine.
po celo prepodne ne mogu da se razbudim... krvna slika od pre tri nedelje mi uopste nij bila tako losa, pa da pomislim da je zbog toga..
Vuchica
Vuchica

Broj poruka : 3208
Godina : 47
Location : Beograd
Datum upisa : 09.04.2012

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 7 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od d77 16/1/2015, 09:53

Ganedina, divno ljubav ljubav ljubav ljubav ljubav ljubav
Maksi, navijam jakooo zagrljaj

d77

Broj poruka : 1742
Datum upisa : 01.12.2009

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 7 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od ragaco 16/1/2015, 12:51

Kometa,Ganedina,Makac-divno je videti vas na ovim stranama sa prelepim tikerićima!
Da uživate u svakom od tih dvestotinjak dana!!!

Čestitam i ostalim novim trudnicama!!!

Maxi,navijamo i verujemo s tobom!

Dragana,pa ti imaš dva prava anđela srca srca srca srca srca Lepote jedne medene!

ragaco

Broj poruka : 1821
Godina : 43
Location : Beograd
Datum upisa : 28.08.2011

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 7 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od ganedina 16/1/2015, 13:27

Hvala vam drage tete .

Gotov mi rezultat D dimera I on 3 nedelje posle pozitivne bête s 0,3 ml Fraxija 1 put na dan iznosi 0,31 pri cemu je gornja granica 0,5 tj., treba da je manje od 0,5 takve su na VMA referentne vrednosti . Pred odlazak na FET on mi je bio 0,33 naravno bez Fraxija .

Jel ovaj poslednji rezultat znaci da sam na adekvatnoj dozi niskomolekularnog heparina ?
ganedina
ganedina

Broj poruka : 1049
Location : Beograd
Datum upisa : 17.10.2013

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 7 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od Sofija Veks 16/1/2015, 14:06

Ganedina

Svaka laboratorija ima razlicite vrednosti, no ono sto znam je da kada nije trudnoca treba biti ispod 500, prvi trimestar do 1000, drugi do 1500, a treci do 2000 je normalan. meni je sa blizancima bio duplo veci od ovih vrednosti, sto su mi dr hematolozi rekli da je normalno.

Ja sam imala D-dimer u trecem trimestru 3800 recimo, a nijedan fraxi u toku trudnoce nisam primila, iako sam PAI-heterozigot. Proverila sam samo da nemam u toku trudnoce neku stecenu trombofiliju, i nisam imala, te stoga nije bilo potrebe za fraksijem. No, da ne odlutam sa teme, htedoh da kazem da su najnormalnije povisene vrednosti D-dimera u trudnoci. Kada sam ga merila nakon trudnoce on je sa 3800 spao na manje od 200, dakle, telo vremenom vrati hormonski balans...opusti se i uzivaj, zasluzila si! Very Happy igra igra
Sofija Veks
Sofija Veks

Broj poruka : 2743
Location : Beograd
Datum upisa : 05.11.2012

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 7 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od Vecka 16/1/2015, 15:06

Ne razumem se u Ddimer, ali po tvojim referentnim vrednostima rekla bih da ti je terapija odgovarajuca.

Moji rezultati dabla su tek u ponedeljak. Nista mi na uz nisu rekli. Slusala sam dr koji je diktirao sestri da je CRL 51, a NT 1,2, odgovara 12,6 nedelja sto se poklapa i sa prvom trudnocom sa parametrima sa dabla, tako da ocekujem dobre rezultate. :)

Vecka

Broj poruka : 1318
Location : Beograd
Datum upisa : 18.10.2013

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 7 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od tuli 16/1/2015, 15:20

Devojke drage, čestitam vam na trudnoćama, čestitam na divnim bebama...
Ipak, dodjoh zbog jedne posebno, ne zamerite Very Happy
Meta , toliko sam srećna što ćeš biti debela i trbušasta srca srca
Tvoja beba, po Nikitinoj terminologiji kolačić Wink  i Arsa su me posle godinu naterali da dodjem na Kutak love
Volim lepe vesti! srca
Genadina, svaka čast na istrajnosti, da  trudnoća prodje laganini, i da njuškaš svoje čedo!
Petkana, tvojim borcima šaljem ljubav srca1
Svakoj mami je najteže kad joj dete pati iz nekog razloga, izdrži, budi jaka, kao što su i oni angel angel
tuli
tuli

Broj poruka : 3308
Datum upisa : 24.11.2008

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 7 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od KoMetaK 16/1/2015, 20:37

Genedina, kao sto ti vec napisah, mislim da ti je d-dimer OK, a ako nisi sigurna mozes da posaljes mejl belmediku i oni ce pitati Elezovica.

Tulicka, ljubim te ja u sina tvog, koji je video kolacic! osmeh srce osmeh srce

Vecka, NT je Ok, tako da mislim i da je dabl OK. Ja sam mislila da su u Srbiji brzi, valjda zbog svog iskustva sa dr Novakov, ali, kako vidim i tamo se ceka. Meni je dr ovde rekao da ce u ponedeljak da mi zivadi krv, kad uradi UZ i da ce mi rezultat biti u petak. A u NS-u mi je rezultat bio gotov za par sati! Rolling Eyes
KoMetaK
KoMetaK

Broj poruka : 7138
Godina : 51
Location : Italija
Datum upisa : 09.01.2010

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 7 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od BiKsi :) 16/1/2015, 22:12

Tuli, draga, kako je dobro videti te opet! Laughing srca

Maksi, ima nade, jer uvek se moze destiti da od dva embriona recimo, jedan nakon odredjenog vremena odustane, pa se beta zato ne dupla kako treba. Drzim fige da vam se taj mrvicak vas izbori, bas jako drzim fige! Kad ces opet na uz? Dobro je da si uzela bolovanje.

Vecka, nt super, tako da verujem i da ce dabl biti super.

Vucko, tako to biva, u tim nedeljama rapidno krene gvozdje da pada, znas gde su bile tri nedelje, iiiihaaaaj. Odmaraj, i nigde posebno sama zbog tih nesvestica ne idi.

Cure, ljubac od mene i Arsivojke!

Ganedina, bravo za srculence, uh sto mi je poznata ta euforija i poletnost, uzivaj! Bravo i za tvog druga!

Kometice, jooj kad ti videh novi tiker, ma suzice radosnice u oku! Uzivaj draga u svakom danu! srca srca srca srca srca
BiKsi :)
BiKsi :)

Broj poruka : 22697
Godina : 43
Datum upisa : 09.05.2010

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 7 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od Vecka 16/1/2015, 22:51

KoMetaK ::Genedina, kao sto ti vec napisah, mislim da ti je d-dimer OK, a ako nisi sigurna mozes da posaljes mejl belmediku i oni ce pitati Elezovica.

Tulicka, ljubim te ja u sina tvog, koji je video kolacic! osmeh srce osmeh srce

Vecka, NT je Ok, tako da mislim i da je dabl OK. Ja sam mislila da su u Srbiji brzi, valjda zbog svog iskustva sa dr Novakov, ali, kako vidim i tamo se ceka. Meni je dr ovde rekao da ce u ponedeljak da mi zivadi krv, kad uradi UZ i da ce mi rezultat biti u petak. A u NS-u mi je rezultat bio gotov za par sati! Rolling Eyes


A ja sam pre 3god platila dabl uz uput u gadskoj bolnici 2400 i plus cekala 2 nedelje rezultate. :/ nervoza me je ubila...

Vecka

Broj poruka : 1318
Location : Beograd
Datum upisa : 18.10.2013

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 7 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od Sponsored content


Sponsored content


Nazad na vrh Ići dole

Strana 7 od 40 Prethodni  1 ... 6, 7, 8 ... 23 ... 40  Sledeći

Nazad na vrh

- Similar topics

 
Dozvole ovog foruma:
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu