KUTAK
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

+53
Smrdica
Zmajuška
millena
libertte
Erata
lenjivica
tulumba
ivanicasale
LaFolie
micaubica83
nina :)
jelena*mama2andjela*
neris8
veki1
Cala Domingos
Stenli
libra35
bezdan
Likoli
tuli
ragaco
bak
JocY
fight&faith
Niny
MAAKKI
tatjanica
d77
JednaSova
Petkana
PalcicaBg
lelas
zvoncica36
Vecka
Sofija Veks
Djurdjevak79
Klarica
saska1
MalaSaJuga
BiKsi :)
Ninche
Strumfeta78
dragana76ns
KoMetaK
Maksi
Vuchica
SladZana
mamadabudem
lela1984
Ancica 87
ganedina
sareni leptir
makac71
57 posters

Strana 8 od 40 Prethodni  1 ... 5 ... 7, 8, 9 ... 24 ... 40  Sledeći

Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 8 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od Maksi 16/1/2015, 22:58

Biksi, na UZ idem sledeće nedelje verovatno u četvrtak popodne, tad bi trebalo da mi radi doktorka koja mi je rekla da dodjem za dve nedelje. Danas osećam bljutavost celo popodne a i grudi su mi nekako drugačije, nekako nabubrele. Kod mene se sigurno nešto dešava samo da li se mrvica pravilno razvija to je pitanje. Mislim da nema govora da je vanmatericna, samo su me bezrazlozno naplasili. Čekam UZ i tad sam sigurna da cemo lepo da se vidimo. Imam takav osećaj.

Maksi

Broj poruka : 50
Datum upisa : 04.06.2013

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 8 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od BiKsi :) 16/1/2015, 23:11

Maksi, i meni je totalno nelogicno da je vanmatericna kad nemas jajovode, kuda bi embrioni pa otisli. Nadam se da se zbog priraslica, prethodnih oziljaka i endometrioze nije dobro videlo na uz stanje stvari. drzim fige jakoooooo
BiKsi :)
BiKsi :)

Broj poruka : 22697
Godina : 43
Datum upisa : 09.05.2010

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 8 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od PalcicaBg 17/1/2015, 08:11

Ganedina cestitam na kuckavom srculencetu,uzivaj u trudnoci,nek ti bude sto laganija,bez ikakvih trzavica. srca srca srca

Vecka navijam za dobar dabl!

Maksi da se sto pre okonca tvoja neizvesnost i da sledece nedelje lepo vidite tvoju bebicu.


Ljubim vas debelice okruglice,prasite sto vise,skupljam prasinu pa od marta vam se pridruzujem. Wink


P.S. Sta li nam je s Leptiricem,nema je da se javi.Nadam se da je sve ok i da vec drzi svoje zlato u rukama.
PalcicaBg
PalcicaBg

Broj poruka : 4146
Location : Beograd
Datum upisa : 24.02.2013

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 8 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od d77 17/1/2015, 14:29

Danas davala krv za hormone stitne, jer je proslo 6 nedelja od porodjaja- sve manje vise ok i trombociti konacno skocili, ali su se leukociti srozali i ispod donje granice.

d77

Broj poruka : 1742
Datum upisa : 01.12.2009

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 8 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od sareni leptir 17/1/2015, 22:33

Porodih se u kc nis, 15.01.2015.  Prirodno, uz indukciju i jednu bocku koja se retko dobija, protiv bolova. Pisacu vam kasnije detaljnije. 
Bebac muski, jako mali rodjen u 40 nedelji, da 2300,46 dugacak. Sve ok. Ali se dohranjujemo. Danas polako krenuo kolostrum. Jos smo u bolnici.
sareni leptir
sareni leptir

Broj poruka : 3884
Godina : 48
Location : SRBIJA
Datum upisa : 27.04.2012

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 8 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od Likoli 17/1/2015, 22:43

Leptiru cestitam od srca, neka vam je bata ziv i zdrav sto godina, ne brini zbog kilaze porasce, moj mladji bebac je imao 1000g a sada hvala Bogu 4 kg..... ljubav ljubav ljubav
Likoli
Likoli

Broj poruka : 427
Godina : 35
Datum upisa : 10.03.2011

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 8 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od bak 17/1/2015, 23:27

Leptiricu cestitam, neka je ziv i zdrav 100 godina. Mamin junak! srca srca srca
bak
bak

Broj poruka : 6802
Godina : 48
Location : Zemun
Datum upisa : 25.01.2010

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 8 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od Klarica 17/1/2015, 23:39

Leptiru cestitam srca
Klarica
Klarica

Broj poruka : 522
Location : Novi Sad
Datum upisa : 28.02.2013

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 8 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od sareni leptir 17/1/2015, 23:44

Hvala cure. 
Mali je junak al nije bio u inkubator, a krecemo i da sisamo. 
Nego da vas pitam, jer bolje da beba prelezi zuticu sad ili to nema veze sa kasnijim stvarima?
sareni leptir
sareni leptir

Broj poruka : 3884
Godina : 48
Location : SRBIJA
Datum upisa : 27.04.2012

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 8 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od makac71 18/1/2015, 00:28

Cestitam leptiricu!!! ljubav srcasti poljupci
makac71
makac71

Broj poruka : 226
Datum upisa : 31.05.2013

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 8 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od KoMetaK 18/1/2015, 01:03

Leptiricu, cestitke! Neka ti je sin ziv i zdrav, da brzo raste i da sto pre odete kuci!!! osmeh srce osmeh srce srca srca srca srca

FIzioloska zutica se ne pojavljuje kod svih beba, nije nesto sto je bolje prelezati sad ili kasnije... videces kako se odvijaju stvari. Ako beba ima povecan bilirubin, sto je znak za zuticu, nece te ni pustiti da ides sa njim kuci, nego ce bebu u inkubator da se osunca malo, pa tek kad se spusti bilirubin, onda vas pustaju.
KoMetaK
KoMetaK

Broj poruka : 7138
Godina : 51
Location : Italija
Datum upisa : 09.01.2010

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 8 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od tatjanica 18/1/2015, 05:41

....sve cestitke leptiricu sarenicu i da ti je bebac ziv,zdrav i da veeeliki poraste! cvet
tatjanica
tatjanica

Broj poruka : 1508
Godina : 46
Location : kotor/subotica
Datum upisa : 28.10.2014

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 8 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od dragana76ns 18/1/2015, 06:34

Brbljiva, cestitam ti rodjenje sina...srecno i uspesno roditeljstvo vam zeli....a malennom Gordanu dobro zdravlje i srecu...da je ziv 100godina
Ne brini zbog kilaze,nadoknadice on to kad krene majka da ga hrani.
Petkana....mislim na vas,nadam se da ste vec bolji
Veliki pozdrav za sve
dragana76ns
dragana76ns

Broj poruka : 4182
Godina : 47
Location : Novi Sad
Datum upisa : 12.11.2010

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 8 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od d77 18/1/2015, 07:53

Leptiricu, sve cestitke i od mene...ne brini zbog kilaze, nadoknadice junak uskoro igracice igracice igracice igracice igracice igracice igracice igracice igracice igracice

d77

Broj poruka : 1742
Datum upisa : 01.12.2009

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 8 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od lela1984 18/1/2015, 08:15

Leptiricu,cestitam,svaka cast!Nek ti je bebac ziv i zdrav! Very Happy

lela1984

Broj poruka : 3646
Datum upisa : 01.05.2014

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 8 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od ganedina 18/1/2015, 08:26

Leptiricu rasenicu , stigao je najlepsi dan u vasim zivotima . Cestitam radjenja Gordana I neka vam je ziv , zdrav I srecan 100 godina .
ganedina
ganedina

Broj poruka : 1049
Location : Beograd
Datum upisa : 17.10.2013

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 8 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od JednaSova 18/1/2015, 08:40

Leptiru, cestitam draga, da ste nam zivi i zdravi bebe bb bb bb

Nove trudnice - uzivajte u svakom novom danu. Prelep period zivota je pred vama. Srecno! d
JednaSova
JednaSova

Broj poruka : 245
Godina : 50
Datum upisa : 11.12.2013

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 8 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od Vuchica 18/1/2015, 09:13

Brbljivi leptiricu, cestitam!
Neka vam je Gordan ziv i zdrav sto godina!
bb d bb d bb bb
Vuchica
Vuchica

Broj poruka : 3208
Godina : 47
Location : Beograd
Datum upisa : 09.04.2012

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 8 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od mamadabudem 18/1/2015, 09:17

Čestitam Leptiriću! Neka je beban živ i zdrav, i vi sa njim! srca srca srca srca srca srca srca srca srca srca
mamadabudem
mamadabudem

Broj poruka : 2253
Location : Beograd
Datum upisa : 12.02.2014

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 8 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od lelas 18/1/2015, 10:52

Cestitam sareni leptiricu na rodjenju sina!neka vam je ziv i zdrav jos sto godina!
lelas
lelas

Broj poruka : 1644
Datum upisa : 18.11.2012

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 8 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od saska1 18/1/2015, 11:12

Leptiriću čestitam srca srca srca srca srca da uživaš u majčinstvu.
saska1
saska1

Broj poruka : 2530
Datum upisa : 04.10.2012

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 8 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od PalcicaBg 18/1/2015, 11:30

Leptiricu cestitam,uzivajte,zasluzili ste.
Porasce bebac,bice to momak i po srca srca srca
PalcicaBg
PalcicaBg

Broj poruka : 4146
Location : Beograd
Datum upisa : 24.02.2013

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 8 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od Ancica 87 18/1/2015, 11:45

Leptiricu,cestitam!!!!!! srca srca srca srca srca srca srca
Moja kuma je rodila devojanu sa 2100 iz bolnice otpusteni sa 1900 misica mala je bila asad devojcura od 2 godinice! sreca Tako da za kilazu nemajte brige!

Ancica 87

Broj poruka : 1382
Datum upisa : 05.09.2014

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 8 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od Vecka 18/1/2015, 12:35

Leptiricu cestitam!!! veliki poljubac za tebe i gordana! :*****

Vecka

Broj poruka : 1318
Location : Beograd
Datum upisa : 18.10.2013

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 8 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od Vecka 18/1/2015, 12:44

sareni leptir ::Hvala cure. 
Mali je junak al nije bio u inkubator, a krecemo i da sisamo. 
Nego da vas pitam, jer bolje da beba prelezi zuticu sad ili to nema veze sa kasnijim stvarima?

Moj sin je imao povisen bilirubin u porodilistu, cak mi to nisu rekli odmah nego sam japrimetila da je zut okoociju i da je bio na foto terapiji jer je pocrneo dosta od prhodnog podoja Very Happy
Jamislim da je dobro da ako vec treba da dobije povisenbilirubin da to bude u porodilistu, da ima foto terapiju i da bilirubin pocne da se smanjuje, da dodje na neku granicnu vrednost bar pre ilaska izporodilista. Moj beban je imaotacno jednu jedinicu ispod gornje granice, mislim da je bilo 199, na iszlasku iz porodilista. Tako bebe sa tom fizioloskom zuticom imaju smanjen apetit i mnogo su vise pospane, tako da sam ja sina dosta cesto, bar na tri sata, budila da sisa, jer mu redovna klopica dobro utice na smanjenje zutice.#E sad, to svakako nema veze sa onom infektivnom zuticom, koju preleze deca u starijem dobu, od prljavih ruku i sl.
Ljubi momka, porasce on brzo! I ti brzo da se oporavis :*

Vecka

Broj poruka : 1318
Location : Beograd
Datum upisa : 18.10.2013

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 8 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od Sponsored content


Sponsored content


Nazad na vrh Ići dole

Strana 8 od 40 Prethodni  1 ... 5 ... 7, 8, 9 ... 24 ... 40  Sledeći

Nazad na vrh

- Similar topics

 
Dozvole ovog foruma:
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu