KUTAK
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Korak po korak na putu do bete +

+64
marija123
Andja111
nadalica
viktorija
zoxa
winni
lenjivica
annci
Bobaue
Ninche
boni m
ivabuku
Iva79
Bubamara
libra35
Vanilla
Niny
PalcicaBg
Sofija Veks
Endzi
ragaco
micaubica83
SladZana
ganedina
Maksi
SoJa
Star77
Tebi
bak
fight&faith
Petkana
mamadabudem
JocY
makac71
sareni leptir
smiley77
ivanicasale
Jecaneca
Cala Domingos
sandrolina
Vuchica
BiKsi :)
Nataly17
ahosame
Hiperaktivna
luckystar74
Afrodita
KoMetaK
MalaSaJuga
Ema78
zvoncica36
Ancica 87
maki021
srculence 84
saska1
tatjanica
Blanka
BabyBear
Vecka
karakaca
libertte
lela1984
lelas
Sanjci87
68 posters

Strana 31 od 40 Prethodni  1 ... 17 ... 30, 31, 32 ... 35 ... 40  Sledeći

Ići dole

Korak - Korak po korak na putu do bete + - Page 31 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od nadalica 16/1/2015, 23:10

Ancci upravo ti poslah pp poruku(ako sam uspela),odgovor na tvoju od avgusta Sad Izvini,tek sada sam videla.Nisam vicna ovoj tehnici Embarassed Srecno ako budes isla u Prag ff

nadalica

Broj poruka : 106
Datum upisa : 25.02.2009

Nazad na vrh Ići dole

Korak - Korak po korak na putu do bete + - Page 31 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od PalcicaBg 17/1/2015, 08:13

Devojke da li znate od koliko ujutru se vade hormoni u frontu?
Imam uput,pa bih krajem meseca kad dobijem isla da izvadim hormone.
PalcicaBg
PalcicaBg

Broj poruka : 4146
Location : Beograd
Datum upisa : 24.02.2013

Nazad na vrh Ići dole

Korak - Korak po korak na putu do bete + - Page 31 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od mamadabudem 17/1/2015, 08:26

Ne znam tačno, ali nećeš pogrešiti ako budeš tamo između 7,30 i 8h.
mamadabudem
mamadabudem

Broj poruka : 2253
Location : Beograd
Datum upisa : 12.02.2014

Nazad na vrh Ići dole

Korak - Korak po korak na putu do bete + - Page 31 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od PalcicaBg 17/1/2015, 08:29

Hvala mama zagrljaj
PalcicaBg
PalcicaBg

Broj poruka : 4146
Location : Beograd
Datum upisa : 24.02.2013

Nazad na vrh Ići dole

Korak - Korak po korak na putu do bete + - Page 31 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od lela1984 17/1/2015, 08:30

Izm 7:30 i 8h i guzva je uvek.

lela1984

Broj poruka : 3646
Datum upisa : 01.05.2014

Nazad na vrh Ići dole

Korak - Korak po korak na putu do bete + - Page 31 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od PalcicaBg 17/1/2015, 08:36

Jel to ono gore na spratu pa neki hodnicak desno? Tamo sam bila kad sam vadila za komisiju za vto,tad su bile 2,3 zenice samo.
PalcicaBg
PalcicaBg

Broj poruka : 4146
Location : Beograd
Datum upisa : 24.02.2013

Nazad na vrh Ići dole

Korak - Korak po korak na putu do bete + - Page 31 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od mamadabudem 17/1/2015, 08:37

[quote="mamadabudem :)"]Ne znam tačno, ali nećeš pogrešiti ako budeš tamo između 7,30 i 8h.[/quote]
osmeh srce
mamadabudem
mamadabudem

Broj poruka : 2253
Location : Beograd
Datum upisa : 12.02.2014

Nazad na vrh Ići dole

Korak - Korak po korak na putu do bete + - Page 31 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od lela1984 17/1/2015, 08:38

Gore,ali nije vise hodnikom desno.Cim se popnes uz stepenice,levo,vide se vrata.Guzva je veca nego kad je lab bila u hodniku.

lela1984

Broj poruka : 3646
Datum upisa : 01.05.2014

Nazad na vrh Ići dole

Korak - Korak po korak na putu do bete + - Page 31 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od PalcicaBg 17/1/2015, 08:40

Aha,znaci premestili su je.Dobro,da znam da se naoruzam strpljenjem.
Bese sme da se jede pre vadjenja?
PalcicaBg
PalcicaBg

Broj poruka : 4146
Location : Beograd
Datum upisa : 24.02.2013

Nazad na vrh Ići dole

Korak - Korak po korak na putu do bete + - Page 31 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od lela1984 17/1/2015, 08:43

Sme sve,na hormone to ne utice.

lela1984

Broj poruka : 3646
Datum upisa : 01.05.2014

Nazad na vrh Ići dole

Korak - Korak po korak na putu do bete + - Page 31 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od lela1984 17/1/2015, 08:59

Ima li neko da je pio femisan,a da nije dobio ciklus ili sam ja jedini slucaj?! affraid 29-i dc mi,imam svakakve simptome vec dva dana,a ciklusa nema.Uradih jutros i kucni test na trudnocu,za svaki sl. i negativan.Prosli put dobih posle 13 dana,sad opet kasni...Verovatno ce opet da mi ga izazivaju...Uf,bas sam slucaj... Sad

lela1984

Broj poruka : 3646
Datum upisa : 01.05.2014

Nazad na vrh Ići dole

Korak - Korak po korak na putu do bete + - Page 31 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od BabyBear 17/1/2015, 09:22

O bre Lela Sad
BabyBear
BabyBear

Broj poruka : 4268
Godina : 55
Location : Beograd
Datum upisa : 19.06.2014

Nazad na vrh Ići dole

Korak - Korak po korak na putu do bete + - Page 31 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od lela1984 17/1/2015, 09:32

Specijalac,strasno. Crying or Very sad

lela1984

Broj poruka : 3646
Datum upisa : 01.05.2014

Nazad na vrh Ići dole

Korak - Korak po korak na putu do bete + - Page 31 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od micaubica83 17/1/2015, 11:42

Bila sam juce na UZ i culi smo 2 srca osmeh srce osmeh srce
Medjutim,dr je videla na UZ da sam u hiperstimulaciji i da imam u stomaku malo tecnosti.Rekla mi je samo da pijem surutku i da dodjem sledece nedelje na kontrolu.Nisam mogla da verujem jer sam mislila da samo zene koje imaju puno jc imaju hiper stimulaciju a ne kao ja 3 jc.Bas sam uplasena zbog te tecnosti tuga
micaubica83
micaubica83

Broj poruka : 442
Datum upisa : 07.06.2014

Nazad na vrh Ići dole

Korak - Korak po korak na putu do bete + - Page 31 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od micaubica83 17/1/2015, 12:20

Ancice87 draga,moj AMH je 0,36 pa 0,62...suprugov rezultat oligoteratozoospermia III.Na komisiji u Nisu nam je dr rekao da nemamo skoro nikakve sanse za trudnocu.Jos tada sam zacrtala koji dr zelim da mi radi VTO i da on nije mogao da mi radi,odustala bih.Za 4,5 meseci mi je FSH skocio sa 8,7 na 15!Posto sam imala antralne folikule dr su pristali da pocnu sa stimulacijom iako je u tom ciklusu moj AMH bio 15.VTO sam radila u Visegradskoj.Na aspiraciji sam pocela da placem kada mi je stigao rezultat.Skoro sve zene su imale dobar br jc a ja samo 3.Pruzila sam suprugu rezultat i plakala,nisam mogla da se suzdrzim iako je bila puna soba zena.Vrlo kratko je proslo i sestra je dosla i rekla da idemo kuci i da su nam se oplodile jc.Ubacena su 2 osmocelijska embriona.Nisam verovala da ce uspeti ali eto juce smo culi 2 srca.Za sada je sve ok a za dalje,videcemo.Ono sto pokusavam da ti kazem je da nije bitan br jc vec samo KVALITET,kao sto mi i dr rece.Kvalitet se gubi sa godinama a ti si jako mlada i nemas zasto da brines.A da,ja sam 6 meseci pre VTO pila Koenzim q 10 za kvalitet jc i mislim da mi je to pomoglo.Vise treba da obratis paznju na suprugov rezultat nego na tvoj AMH,tako su nama rekli.Neka jede one semenke u medu i ako mozete kupite bar jednu kutiju profertila...nama je to mnogo pomoglo.Mi smo bili pusaci i ostavili smo cigare.Kada je suprug prestao da pusi spermogram mu se poboljsao za 50 %.Bilo je puno devojaka koje su imale veliki br jc ali nikakav kvalitet.Dakle,nemoj da se nerviras,glavu gore...mlada si.I mislim da je mnogo bitno KO radi embriotranfer.Kao sto vidis i Vecka ima nizak AMH 0,122 pa je ipak ostala prirodno trudna ali njen suprug ima dobar spermogram.Dakle,problem kod nas zena sa niskim AMH je malo ozbiljniji ukoliko suprug ima los spermogram.Radite na tome da se poboljsa da bude ok bar za VTO.I mozda si eto trebala po nekom mom misljenju da uradis histeroskopiju,ako vec nisi.Izvinjavam se na dugom postu ali mislim da ce moje iskustvo barem malo pomoci zenama sa slicnim problemom
micaubica83
micaubica83

Broj poruka : 442
Datum upisa : 07.06.2014

Nazad na vrh Ići dole

Korak - Korak po korak na putu do bete + - Page 31 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od PalcicaBg 17/1/2015, 12:56

Lela ne znam na koliko dobijas,ja dobijam na 31,32 dan tako da meni nije alarmantno sto jos nisi dobila.Mislim da nema potrebe za izazivanjem ciklusa ako ti je 29dc.
PalcicaBg
PalcicaBg

Broj poruka : 4146
Location : Beograd
Datum upisa : 24.02.2013

Nazad na vrh Ići dole

Korak - Korak po korak na putu do bete + - Page 31 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od lela1984 17/1/2015, 13:02

Izm. 20 i 26 dana.Vec kasni.Ucinila mi se,ali samo na sekund bledo roze crtica sa str. na testu,ali se odmah izgubi.Bice da je prirodno biohemijska,mozda i dobijem uskoro onda.

lela1984

Broj poruka : 3646
Datum upisa : 01.05.2014

Nazad na vrh Ići dole

Korak - Korak po korak na putu do bete + - Page 31 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od bak 17/1/2015, 13:16

Lela a da skratis agoniju i uradis betu? Mislim bar ces znati, iznerviraces se pa dobiti ako je negativna lol! tako bar ja, a ako je pozitivna.... Svasta je moguce. Ajd na noge lagane pa lab yes

Micoubico, cestitam na srce srce Nema potrebe da se mnogo brines oko slobodne tecnosti, sto vise belancevina (prirodna surutka, sa pijace, ne iz zdrave hrane, belanca jaja, mlad sir, meso) , sto vise vode i bice sve super. Ako si i jajnici jako uvecani, onda i mirovanje.

Koracaljke osmeh srce
bak
bak

Broj poruka : 6802
Godina : 48
Location : Zemun
Datum upisa : 25.01.2010

Nazad na vrh Ići dole

Korak - Korak po korak na putu do bete + - Page 31 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od Blanka 17/1/2015, 13:20

Mico, cestitam od srca za ta dva mala srca, i da dugo,dugo kucaju...
Lelice, i ja bih uradila betu da ne razbijam i glavu i ne mislim puno.
Blanka
Blanka

Broj poruka : 4318
Godina : 42
Datum upisa : 30.10.2014

Nazad na vrh Ići dole

Korak - Korak po korak na putu do bete + - Page 31 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od lela1984 17/1/2015, 13:24

Necu je raditi.I ako je poz.,oko 25 je opet,od toliko test detektuje,nema nista od toga.U ponedeljak cu kod lekara ako ne dobijem. A bas sam htela da skratim agoniju s tim kucnim.

lela1984

Broj poruka : 3646
Datum upisa : 01.05.2014

Nazad na vrh Ići dole

Korak - Korak po korak na putu do bete + - Page 31 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od mamadabudem 17/1/2015, 14:37

[quote="lela1984"]Ima li neko da je pio femisan,a da nije dobio ciklus ili sam ja jedini slucaj?! affraid 29-i dc mi,imam svakakve simptome vec dva dana,a ciklusa nema.Uradih jutros i kucni test na trudnocu,za svaki sl. i negativan.Prosli put dobih posle 13 dana,sad opet kasni...Verovatno ce opet da mi ga izazivaju...Uf,bas sam slucaj... Sad[/quote]

To je ono što sam ti pisala u pp, meni je femisan produžio cikluse...Pogotovo ti piješ udarne doze...Meni je prijao samo prva dva meca.
Batali femisan ili uzimaj 10 kapi dnevno, ništa više od toga.
mamadabudem
mamadabudem

Broj poruka : 2253
Location : Beograd
Datum upisa : 12.02.2014

Nazad na vrh Ići dole

Korak - Korak po korak na putu do bete + - Page 31 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od lela1984 17/1/2015, 14:56

A posle koliko da ocekujem da cu da dobijem od njega,MDB?

lela1984

Broj poruka : 3646
Datum upisa : 01.05.2014

Nazad na vrh Ići dole

Korak - Korak po korak na putu do bete + - Page 31 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od Vecka 17/1/2015, 15:19

lela1984 ::Ima li neko da je pio femisan,a da nije dobio ciklus ili sam ja jedini slucaj?! affraid 29-i dc mi,imam svakakve simptome vec dva dana,a ciklusa nema.Uradih jutros i kucni test na trudnocu,za svaki sl. i negativan.Prosli put dobih posle 13 dana,sad opet kasni...Verovatno ce opet da mi ga izazivaju...Uf,bas sam slucaj... Sad

Ja sam pila i za to vreme sam imala jedan ciklus od 45 dana i dva od 13-14 dana posle se regulisalo. Koliko ti dugo pijes femisan A?

Vecka

Broj poruka : 1318
Location : Beograd
Datum upisa : 18.10.2013

Nazad na vrh Ići dole

Korak - Korak po korak na putu do bete + - Page 31 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od Vecka 17/1/2015, 15:21

micaubica83 ::Bila sam juce na UZ i culi smo 2 srca osmeh srce osmeh srce
Medjutim,dr je videla na UZ da sam u hiperstimulaciji i da imam u stomaku malo tecnosti.Rekla mi je samo da pijem surutku i da dodjem sledece nedelje na kontrolu.Nisam mogla da verujem jer sam mislila da samo zene koje imaju puno jc imaju hiper stimulaciju a ne kao ja 3 jc.Bas sam uplasena zbog te tecnosti tuga

Cestitam dva srculenceta osmeh srce osmeh srce osmeh srce osmeh srce osmeh srce osmeh srce
Nadam se da ce hiperstimulacija brzo proci i da ces brzo uzivati u trudnoci bez briga!!! osmeh srce

Vecka

Broj poruka : 1318
Location : Beograd
Datum upisa : 18.10.2013

Nazad na vrh Ići dole

Korak - Korak po korak na putu do bete + - Page 31 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od Vecka 17/1/2015, 15:32

micaubica83 ::Ancice87 draga,moj AMH je 0,36 pa 0,62...suprugov rezultat oligoteratozoospermia III.Na komisiji u Nisu nam je dr rekao da nemamo skoro nikakve sanse za trudnocu.Jos tada sam zacrtala koji dr zelim da mi radi VTO i da on nije mogao da mi radi,odustala bih.Za 4,5 meseci mi je FSH skocio sa 8,7 na 15!Posto sam imala antralne folikule dr su pristali da pocnu sa stimulacijom iako je u tom ciklusu moj AMH bio 15.VTO sam radila u Visegradskoj.Na aspiraciji sam pocela da placem kada mi je stigao rezultat.Skoro sve zene su imale dobar br jc a ja samo 3.Pruzila sam suprugu rezultat i plakala,nisam mogla da se suzdrzim iako je bila puna soba zena.Vrlo kratko je proslo i sestra je dosla i rekla da idemo kuci i da su nam se oplodile jc.Ubacena su 2 osmocelijska embriona.Nisam verovala da ce uspeti ali eto juce smo culi 2 srca.Za sada je sve ok a za dalje,videcemo.Ono sto pokusavam da ti kazem je da nije bitan br jc vec samo KVALITET,kao sto mi i dr rece.Kvalitet se gubi sa godinama a ti si jako mlada i nemas zasto da brines.A da,ja sam 6 meseci pre VTO pila Koenzim q 10 za kvalitet jc i mislim da mi je to pomoglo.Vise treba da obratis paznju na suprugov rezultat nego na tvoj AMH,tako su nama rekli.Neka jede one semenke u medu i ako mozete kupite bar jednu kutiju profertila...nama je to mnogo pomoglo.Mi smo bili pusaci i ostavili smo cigare.Kada je suprug prestao da pusi spermogram mu se poboljsao za 50 %.Bilo je puno devojaka koje su imale veliki br jc ali nikakav kvalitet.Dakle,nemoj da se nerviras,glavu gore...mlada si.I mislim da je mnogo bitno KO radi embriotranfer.Kao sto vidis i Vecka ima nizak AMH 0,122 pa je ipak ostala prirodno trudna ali njen suprug ima dobar spermogram.Dakle,problem kod nas zena sa niskim AMH je malo ozbiljniji ukoliko suprug ima los spermogram.Radite na tome da se poboljsa da bude ok bar za VTO.I mozda si eto trebala po nekom mom misljenju da uradis histeroskopiju,ako vec nisi.Izvinjavam se na dugom postu ali mislim da ce moje iskustvo barem malo pomoci zenama sa slicnim problemom

Sve si ovde u pravu!

Ne bih volela da zvucim kao da se hvalim ili nesto slicno, volela bih samo da vam dam nadu i veru. Meni je od spontanog u avgustu nadu davao Vucicin tiker i njena spontana trudnoca nakon neuspesne VTO. Stvarno nizak AMH ne moze biti jedini problem za ne zatrudnjavanje i on ne mora biti problme uopste, bitna je samo jedna jc. Ja nisam imala svakog ciklusa jc, desavalo se cesto da folikuli prerastu u ciste, da ne rastu, ali onda kada su pukli i kada je bilo jc, do oplodnje je doslo. Tako da mislim da ne treba da se koncentrise samo na AMH, vec i na neke druge dodatne analize. Ja mislim da je meni od niskog AMH mnogo veci problem bio septum u materici (koji imam i dalje uostalom, ali je od HSG verovatno promenio malo polozaj i napravio pogodnije mesto za implantaciiju), mislm da mi je mnogo veci problem bio i problem sa secerom. Ja u svakom slucaju JOS UVEK nisam dobila rezutat OGTT koji sam radila 4.11., ali u svakom slucaju sam na dijabeticarskoj dijeti i sumnja se na IR. I mislim da je sve to ostalo bilo presudno, plus odmah progesteron cim je utvrdjena trudnoca, od tog jednog niskog rezultata, AMH.
Ancice glavu gore, bitno je da sve ostlao drzis pod kontrolom i imas iskontrolisano kao prepreku za trudnocu.
Smo da znate koliko ste mi drage.... osmeh srce
Ja vas sve vucem za nosic i prasim bebi prasinicom, i zelim vam da ovo bude vasa godina beba! osmeh srce osmeh srce osmeh srce osmeh srce osmeh srce

Vecka

Broj poruka : 1318
Location : Beograd
Datum upisa : 18.10.2013

Nazad na vrh Ići dole

Korak - Korak po korak na putu do bete + - Page 31 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od Sponsored content


Sponsored content


Nazad na vrh Ići dole

Strana 31 od 40 Prethodni  1 ... 17 ... 30, 31, 32 ... 35 ... 40  Sledeći

Nazad na vrh

- Similar topics

 
Dozvole ovog foruma:
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu