KUTAK
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Korak po korak na putu do bete +

+64
marija123
Andja111
nadalica
viktorija
zoxa
winni
lenjivica
annci
Bobaue
Ninche
boni m
ivabuku
Iva79
Bubamara
libra35
Vanilla
Niny
PalcicaBg
Sofija Veks
Endzi
ragaco
micaubica83
SladZana
ganedina
Maksi
SoJa
Star77
Tebi
bak
fight&faith
Petkana
mamadabudem
JocY
makac71
sareni leptir
smiley77
ivanicasale
Jecaneca
Cala Domingos
sandrolina
Vuchica
BiKsi :)
Nataly17
ahosame
Hiperaktivna
luckystar74
Afrodita
KoMetaK
MalaSaJuga
Ema78
zvoncica36
Ancica 87
maki021
srculence 84
saska1
tatjanica
Blanka
BabyBear
Vecka
karakaca
libertte
lela1984
lelas
Sanjci87
68 posters

Strana 35 od 40 Prethodni  1 ... 19 ... 34, 35, 36 ... 40  Sledeći

Ići dole

Korak - Korak po korak na putu do bete + - Page 35 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od MalaSaJuga 19/1/2015, 10:16

Ancice navijam draga da beta bude pozitivna i da sve bude kako treba, lagana trudnoca. Navijam osmeh srce
MalaSaJuga
MalaSaJuga

Broj poruka : 2140
Godina : 33
Location : Leskovac
Datum upisa : 04.05.2014

Nazad na vrh Ići dole

Korak - Korak po korak na putu do bete + - Page 35 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od Ancica 87 19/1/2015, 10:34

Hvala devojke,samo navijajte! Inace pre tri dana,sanjam da sam trudna,kaze mi mm opusti se opteretila te ona luda dr sto ti svasta rekla,a ja plakala kao kisa sto sam u snu trudna,a ovako ne mogu! Nego se sve bojim da nisam test rano radila,boli me stomak onako malo manje nego kad treba da dobijem!!!A samo da ne vidim veštica narednih 8-9 meseci!

Ancica 87

Broj poruka : 1382
Datum upisa : 05.09.2014

Nazad na vrh Ići dole

Korak - Korak po korak na putu do bete + - Page 35 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od jelena*mama2andjela* 19/1/2015, 12:06

veliki pozdrav za sve devojke,stare i nove Very Happy Very Happy Very Happy evo i mene da vam se pridzuzim opet,nakon duzeg vremena.
Dugo se nisam javljala,ali sam s vremena na vreme citala desavanja...
Videla sam da imamo dosta trudnica a narocito mi je drago da ima i onih iz prirodnih radova  Very Happy
Ja sam skupila hrabrosti,ostavila sve ruzno u prosloj godini i cvrsto sam odlucila da ce ova nova 2015g biti moja..
Od danas ponovo sa vama,krenuli smo ponovo u ovu pricu i danas je pala prva boca Suprefakta,pozelite mi srecu pa da se veselimo pozitivnim betama..

veliki veliki veliki pozdrav i jos veci poljubac za sve

jelena*mama2andjela*

Broj poruka : 968
Godina : 37
Location : Novi Sad
Datum upisa : 04.01.2014

Nazad na vrh Ići dole

Korak - Korak po korak na putu do bete + - Page 35 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od MalaSaJuga 19/1/2015, 12:20

Jelena bas mi je drago. Srecno i da se ostvari tvoj san, prvo pozitivna beta a onda lagana trudnoca. osmeh srce
MalaSaJuga
MalaSaJuga

Broj poruka : 2140
Godina : 33
Location : Leskovac
Datum upisa : 04.05.2014

Nazad na vrh Ići dole

Korak - Korak po korak na putu do bete + - Page 35 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od lela1984 19/1/2015, 12:24

jelena,imenjakinjo, sretan početak

lela1984

Broj poruka : 3646
Datum upisa : 01.05.2014

Nazad na vrh Ići dole

Korak - Korak po korak na putu do bete + - Page 35 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od lela1984 19/1/2015, 12:36

sandrolina ::lelice moja, a ja se ponadala da ces da sve nas vratis u zivot...
ljubim te draga moja i navijam za tebe i jednom ce uspeti, jednom mora...
ja juce radila ogtt spremam se za histero, polako ponovo u prici....
drzim fige svim zenicama dragim...

Bravo,sandrolina za nove korake.Dobro je da si uradila OGTT.Gde ces histero da radis?

lela1984

Broj poruka : 3646
Datum upisa : 01.05.2014

Nazad na vrh Ići dole

Korak - Korak po korak na putu do bete + - Page 35 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od srculence 84 19/1/2015, 14:06

Joj devojke sto volim kada dr.pricaju da ne mozemo prirodno da zatrudnimo da treba cudo da se desi a to cudo se ipak desi lol!
srculence 84
srculence 84

Broj poruka : 1175
Godina : 39
Datum upisa : 09.05.2014

Nazad na vrh Ići dole

Korak - Korak po korak na putu do bete + - Page 35 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od Ancica 87 19/1/2015, 14:34

Zvala me devojka iz laba sada...Kaze nije joj dobro,posto zna celu moju pricu... Kaze rezultat bete 200! Samo da ovaj put sve bude dobro! molitva

Ancica 87

Broj poruka : 1382
Datum upisa : 05.09.2014

Nazad na vrh Ići dole

Korak - Korak po korak na putu do bete + - Page 35 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od lela1984 19/1/2015, 14:47

Znala sam!Ha,ha,jos jednom potvrdjena moja teorija da nemaju pojma dunsteri od nasih doktora,kako ih zove mm!Bice kako treba,nego sta ce! osmeh srce

lela1984

Broj poruka : 3646
Datum upisa : 01.05.2014

Nazad na vrh Ići dole

Korak - Korak po korak na putu do bete + - Page 35 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od lelas 19/1/2015, 14:50

cestitam ancice,odlicna je beta.neka sve bude skolski.
lelas
lelas

Broj poruka : 1644
Datum upisa : 18.11.2012

Nazad na vrh Ići dole

Korak - Korak po korak na putu do bete + - Page 35 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od smiley77 19/1/2015, 15:39

Ancica 87 ::Ja jutros dala krv za AMH,treba da dobijem pa kao onda cu fsh,vracam se iz laba,prolazim pored apoteke,i kao dajte mi test za trudnocu.... Dodjem na posao i sada se tu vrtim i nesto me muci.... Danas je Bogojavljenje sutra sv.Jovan i razmisljam ja tako o svemu i svacemu uradim test ....DVE CRTICE,jedna je bledja ali je tu! Posaljem mm mms,da li vidi isto sto i ja? Odgovorio je sav srecan da samo molimo Boga da ovaj put sve bude u redu! Javila sam devojci u labu da mi uradi i betu....Samo neka ovaj put mamina mrvica izgura!!!! Bogu hvala!Necu previse da se radujem dok ne vidim pravo stanje,ali verujem cvrsto da ce sada biti sve kako treba! molitva


HAHAHAHA! ne mogu da verujem!! pa ti carica! queen queen queen queen Ancica moja samo napred! Bolje da si mms slala Bujaski! lol! salim se... pustimo nju! samo opusteno! nemoj previse misliti!
Jel se secas da si pisala? "Pomalo sexa kod nas nema ili ima ili nema ne ide po malo lol! ...." znaci vredelo je!!! yes yes radost radost
Joj, bas si me obradovala! osmeh srce
smiley77
smiley77

Broj poruka : 185
Datum upisa : 24.11.2014

Nazad na vrh Ići dole

Korak - Korak po korak na putu do bete + - Page 35 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od Vecka 19/1/2015, 16:02

Jaoooj Ancice draga rasplakala si me od srece!!! Cestitam od srca i nadam se lepoj pozitivnoj beti da se ponovo radujete!!! Nizak AMH ne znaci nuzno stetilitet, devojke verujte! Uz vas sam! Cuda se desavaju i svim mojim dragim koracaljkama zelim da se isto cudo desi,kao Ancici!
Ancice ulepsala si mi dan!
Vucem vas za nos sve i prasim i mislim na vas!!! ♡♡♡

Vecka

Broj poruka : 1318
Location : Beograd
Datum upisa : 18.10.2013

Nazad na vrh Ići dole

Korak - Korak po korak na putu do bete + - Page 35 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od Vecka 19/1/2015, 16:05

Ancica 87 ::Zvala me devojka iz laba sada...Kaze nije joj dobro,posto zna celu moju pricu... Kaze rezultat bete 200! Samo da ovaj put sve bude dobro! molitva


Pa ja tek sad vidim da je beta vec stigla,sve mi se ispretumbali postovi na mobu! Pa divno divno!!!! Uzivaj beta je predobra, prava trudnicka i sigurno je vec do implantacije doslo!!!
Ne slusaj dr sto te onako naplasi, veruj u bebu!  osmeh srce osmeh srce

Vecka

Broj poruka : 1318
Location : Beograd
Datum upisa : 18.10.2013

Nazad na vrh Ići dole

Korak - Korak po korak na putu do bete + - Page 35 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od sandrolina 19/1/2015, 16:12

lelice, radim histero kod profesora Ljubica, na mediagrup...
danas stigao rezultat OGTT i sve je u granicama normale, tako kazu iz laba. veceras cu videti rezultat pa pisem...
ancice cestitam i uzivaj...

sandrolina

Broj poruka : 450
Datum upisa : 06.01.2014

Nazad na vrh Ići dole

Korak - Korak po korak na putu do bete + - Page 35 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od MalaSaJuga 19/1/2015, 16:19

Ancice, bravo,cestitam i da sve bude super. yes yes yes yes yes ljubav
MalaSaJuga
MalaSaJuga

Broj poruka : 2140
Godina : 33
Location : Leskovac
Datum upisa : 04.05.2014

Nazad na vrh Ići dole

Korak - Korak po korak na putu do bete + - Page 35 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od Ninche 19/1/2015, 16:44

Ancice - CESTITAMO!!!!!!

Jelena - SRETNO i BEBICETNO u 2015.!!!
Ninche
Ninche

Broj poruka : 1085
Godina : 52
Datum upisa : 11.11.2012

Nazad na vrh Ići dole

Korak - Korak po korak na putu do bete + - Page 35 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od lela1984 19/1/2015, 17:51

sandrolina ::lelice, radim histero kod profesora Ljubica, na mediagrup...
danas stigao rezultat OGTT i sve je u granicama normale, tako kazu iz laba. veceras cu videti rezultat pa pisem...
ancice cestitam i uzivaj...

Super za OGTT.Kad je histero?

lela1984

Broj poruka : 3646
Datum upisa : 01.05.2014

Nazad na vrh Ići dole

Korak - Korak po korak na putu do bete + - Page 35 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od Blanka 19/1/2015, 19:32

Anciceeeeeeeee, sta sam ti ja rekla,da jednom mora da uspije, jer si ti jedna dobra dusa. A i rekoh ti malo sexa, a ti bogami potvrdi i to dobro. ljubav love d d d
Kako mi je drago nemas pojma, ma PREdrago igra igra igra
Radujem se zbog tebe, i drzim fige da sve bude ok do kraja, i da setas sa ogromnim stomakom ponosno konfete
Blanka
Blanka

Broj poruka : 4318
Godina : 42
Datum upisa : 30.10.2014

Nazad na vrh Ići dole

Korak - Korak po korak na putu do bete + - Page 35 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od annci 19/1/2015, 21:12

Ancica 87 ::Zvala me devojka iz laba sada...Kaze nije joj dobro,posto zna celu moju pricu... Kaze rezultat bete 200! Samo da ovaj put sve bude dobro! molitva

igra igra igra v v v vv vv vv igra igra igra igra igra igra igra igra

Ma sta da kazem!!!! Bravo, ime moje! Ne u inat svima, bravo zbog tebe! Bravo sto si san pretvorila u javu! Cuda se desavaju, i ti si nase najnovije cudo! Sve ce biti ok, naravno! Opusti se sada i probaj da shvatis realnost, a toj TRUUUUDNAAA SIIIIIIIIII!!!!
annci
annci

Broj poruka : 1805
Godina : 48
Location : Beograd
Datum upisa : 14.10.2013

Nazad na vrh Ići dole

Korak - Korak po korak na putu do bete + - Page 35 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od annci 19/1/2015, 21:14

Leki, dusice, ovog puta prirodno uspeli nesto! I to je nesto...do juna, koliko se secam, donacija jc je bila jedina opcija...polako, step by step..jednom ce se zadrzati...neka to bude npr sledeci put poljubac
annci
annci

Broj poruka : 1805
Godina : 48
Location : Beograd
Datum upisa : 14.10.2013

Nazad na vrh Ići dole

Korak - Korak po korak na putu do bete + - Page 35 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od lela1984 19/1/2015, 21:35

annci ::Leki, dusice, ovog puta prirodno uspeli nesto! I to je nesto...do juna, koliko se secam, donacija jc je bila jedina opcija...polako, step by step..jednom ce se zadrzati...neka to bude npr sledeci put poljubac

Pa,jednom mora.A mislim da na donaciju vise necu morati,kod mene DHEA definitivno,napravi neki folikul i jajnu celiju koja moze da se oplodi,a sto nikako ne opstaje nemam pojma!Mislim da cu pred narednu VTO uraditi prvo hiztero ponovo ili mozda cak laparo,sta Kopitovicka misli da treba.Ocigledno postoji jos neki uzrok mojih silnih biohemijskih.

lela1984

Broj poruka : 3646
Datum upisa : 01.05.2014

Nazad na vrh Ići dole

Korak - Korak po korak na putu do bete + - Page 35 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od BiKsi :) 19/1/2015, 22:37

jelena*mama2andjela* ::veliki pozdrav za sve devojke,stare i nove Very Happy Very Happy Very Happy evo i mene da vam se pridzuzim opet,nakon duzeg vremena.
Dugo se nisam javljala,ali sam s vremena na vreme citala desavanja...
Videla sam da imamo dosta trudnica a narocito mi je drago da ima i onih iz prirodnih radova  Very Happy
Ja sam skupila hrabrosti,ostavila sve ruzno u prosloj godini i cvrsto sam odlucila da ce ova nova 2015g biti moja..
Od danas ponovo sa vama,krenuli smo ponovo u ovu pricu i danas je pala prva boca Suprefakta,pozelite mi srecu pa da se veselimo pozitivnim betama..

veliki veliki veliki pozdrav i jos veci poljubac za sve
Drago mi je zbog vas, i srecno bockanje. Da vam ova 2015. donese samo radost i srecu najvecu! roda

Ancica 87 ::Zvala me devojka iz laba sada...Kaze nije joj dobro,posto zna celu moju pricu... Kaze rezultat bete 200! Samo da ovaj put sve bude dobro! molitva
Opala! Mashala! Naravno da ce sad sve biti kako treba! E koliko mi je drago! likeit He, he, od sada samo suze radosnice! Mahni onoj dr kad budes isla kod tvog dr. Onako jedan pravi trudnicki mah joj baci! Dajes vetar u ledja i ostalim curama!

Lelo, moguce da je kod tebe ir napravila zijan sada, al ja sam prosto ubedjena da je tebi kvalitet jc drasticno poboljsan od kada uzimas vitamin d, kao i ove druge suplemente. Evo, mozes Ancicinim stopama, i ti i Annci, njena imenjakinja. A bome i ostale cure. Volim ove prirodne trudnoce, da se zene ne maltretiraju bodenjem, ma vise nego ista. Da ih ove godine bude sto vise.

BiKsi :)
BiKsi :)

Broj poruka : 22697
Godina : 43
Datum upisa : 09.05.2010

Nazad na vrh Ići dole

Korak - Korak po korak na putu do bete + - Page 35 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od PalcicaBg 19/1/2015, 22:43

Ancice divne vesti,bas si me obradovala! Cestitam od srca,ovaj put bice kako valja,videces!
PalcicaBg
PalcicaBg

Broj poruka : 4146
Location : Beograd
Datum upisa : 24.02.2013

Nazad na vrh Ići dole

Korak - Korak po korak na putu do bete + - Page 35 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od lela1984 19/1/2015, 22:46

Jeste poboljsan kvalitet,to je definitivno,a moguce da je IR u pitanju i ovog puta.Nisam se ni nadala ikakvoj prirodnoj trudnoci,i ovo je nesto.Ali mislim da nije u pitsnju samo IR,videcemo.D-dimer mi je dobar,znaci,nisu trombofilije ovog puta.

lela1984

Broj poruka : 3646
Datum upisa : 01.05.2014

Nazad na vrh Ići dole

Korak - Korak po korak na putu do bete + - Page 35 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od BabyBear 20/1/2015, 02:21

Ancice, ja tek sad citam...svaka cast zeno! Pa to se trazi...u inat svima!

E odusevila si me! Sedim sa Tebi veceras i ne verujem sta mi prica! Hahahahahahaha! E svaka cast majstore!

Sad samo polako i opusteno napred Very Happy :*
BabyBear
BabyBear

Broj poruka : 4268
Godina : 55
Location : Beograd
Datum upisa : 19.06.2014

Nazad na vrh Ići dole

Korak - Korak po korak na putu do bete + - Page 35 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od Sponsored content


Sponsored content


Nazad na vrh Ići dole

Strana 35 od 40 Prethodni  1 ... 19 ... 34, 35, 36 ... 40  Sledeći

Nazad na vrh

- Similar topics

 
Dozvole ovog foruma:
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu