KUTAK
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Korak po korak na putu do bete +

+50
Erata
Petkana
HappyGirl
mirjana 7888
tiramisu
libertte
Ema78
srculence 84
aleksandra b
smiley77
Endzi
JocY
sareni leptir
KoMetaK
lelas
peki78
marija123
ne gubim nadu
Iva79
fight&faith
Vuchica
Hiperaktivna
maki021
SoJa
mamadabudem
BiKsi :)
saska1
Nataly17
luckystar74
Tebi
annci
SladZana
sandrolina
tatjanica
Ancica 87
ivanicasale
PalcicaBg
cecilija78
Afrodita
micaubica83
AriesGirl
Star77
bak
Blanka
Smrdica
MalaSaJuga
lela1984
BabyBear
zvoncica36
Vecka
54 posters

Strana 35 od 40 Prethodni  1 ... 19 ... 34, 35, 36 ... 40  Sledeći

Ići dole

Korak - Korak po korak na putu do bete + - Page 35 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od Ancica 87 9/12/2014, 11:57

BB bice tu bebac! 100% ! sunny Vecka duso,sve ce biti dobro,ja bih jedino na tvom mestu malo vise mirovala do sledece kontrole,ali beba je tu,to je najvaznije! osmeh srce

Ancica 87

Broj poruka : 1382
Datum upisa : 05.09.2014

Nazad na vrh Ići dole

Korak - Korak po korak na putu do bete + - Page 35 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od Vuchica 9/12/2014, 13:10

Vecka ::Evo me. Tonovi su veoma slabi i neujednaceni, dijagnoza preteci spontani. Sad ali se plod razvija,ima nade! Sad se lepo razvijaju i r azlikuju plod, zumancana kesa... i dabl test mi je zakazan za 15ti januar. Znaci ipak ima nade i ide na dobro cim mi je dabl zakazan.
Bas sam zbunjena. Ne znam da l da se radujem ili brinem.

Vecka, zeza vas taj malisa igracice igracice igracice ali, borac je to.
Ides li opet uskoro na kontrolu?
Navijam bas jako!!! ZA CETVERAC!
Vuchica
Vuchica

Broj poruka : 3208
Godina : 47
Location : Beograd
Datum upisa : 09.04.2012

Nazad na vrh Ići dole

Korak - Korak po korak na putu do bete + - Page 35 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od Vuchica 9/12/2014, 13:12

BB, vise puta se pokazalo ja je jedan - VREDAN!!! Evo da ga zalijemo malo da fino sazri zalivanje

zalivacemo jos do srede!!!
vv vv vv
Vuchica
Vuchica

Broj poruka : 3208
Godina : 47
Location : Beograd
Datum upisa : 09.04.2012

Nazad na vrh Ići dole

Korak - Korak po korak na putu do bete + - Page 35 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od Blanka 9/12/2014, 13:53

Vecka, davno sam ti rekla da je taj bebac malo cudo, neda se on tako lako.On je odlucio da dodje na ovaj svijet posto -poto! Ti nastoj da mislis pozitivno i pokusaj da mirujes malo vise. Aj drzimo fige da bude sve super, a bice sigurna sam. ljubav ljubav
Blanka
Blanka

Broj poruka : 4318
Godina : 42
Datum upisa : 30.10.2014

Nazad na vrh Ići dole

Korak - Korak po korak na putu do bete + - Page 35 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od fight&faith 9/12/2014, 13:59

Koraci vv vv vv vv vv vv vv vv vv vv vv vv vv vv vv vv vv vv vv vv vv vv vv vv vv vv vv vv vv vv vv vv vv vv vv vv vv vv vv vv vv vv vv vv vv vv vv vv vv vv vv vv vv vv vv vv vv vv vv vv

fight&faith

Broj poruka : 1852
Location : Beograd
Datum upisa : 17.11.2012

Nazad na vrh Ići dole

Korak - Korak po korak na putu do bete + - Page 35 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od BabyBear 9/12/2014, 14:04

Vuchica ::BB, vise puta se pokazalo ja je jedan - VREDAN!!! Evo da ga zalijemo malo da fino sazri zalivanje

zalivacemo jos do srede!!!
vv vv vv
ljubav osmeh srce
BabyBear
BabyBear

Broj poruka : 4268
Godina : 55
Location : Beograd
Datum upisa : 19.06.2014

Nazad na vrh Ići dole

Korak - Korak po korak na putu do bete + - Page 35 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od BabyBear 9/12/2014, 14:16

Blanka ::
BabyBear ::Inace, Kopitovicka danas nije bila tamo, imala neku tesku operaciju na Betaniji, pa je menjao neki dr Milanovic koji je valjda njena skola i rade zajedno, tako nesto...

BB, mozda mislis na dr Stevana Milatovica, to je prvi asistent dr Kopitovic, onje super.
Zelim da ti sve to uspije, zasluzila si zaista. Samo naprijed! napred scuro
Jeste Blanka. To je taj dr. Super je lik, ali znas ono, vodi te sve vreme jedan dr i da ti stimulaciju i sad treba posle stimulacije da pogleda kako te je to stimulisalo i da ti kaze sta da radis dalje, a onda je nema. On jeste bio jako fin, ali vidi je bio u fazonu pa to treba vi da odlucite, pa da vidimo sta cemo, da li ovo ili ono...itd. Ja sam rekla da smo i do sada slusali sta nam je dr govorila, kako je ona rekla tako smo mi radili i da nema tu ja sta sad sama da odlucujem.

To je isto kao kad sam prvi put otisla u PFC, pa mi nije radila Sonja nego neka klinka, dr Gabrijela. I kad sam se sokirala saznanjem da mi nece Sonja raditi oni kao to je sve isto, to je sve Sonjina skola. Ma djavola! Niti je bilo isto kao da je Sonja radila, niti je uradila isto sto bi i Sonja uradila. Posle, kad smo drugi put ostisli i kad smo pricali sa Sonjom, vidim da se i ona cudila sto je uradjeno nesto, a ona bi drugacije. A da ne pricam (vec sam pricala) o bolovima koje sam imala u toku ET kad je radila Gabrijela, a kad je Sonja radila, nista od bolova! Ma nije to isto, neka prica ko sta hoce.

Ali stvarno, sto se njega tice, nemam zamerki, jako je fin bio i trudio se itd., osim sto sam volela, prirodno, da mi je ona tu jer sam zbog nje i otisla tamo. Ali dobro, bice sutra Very Happy
BabyBear
BabyBear

Broj poruka : 4268
Godina : 55
Location : Beograd
Datum upisa : 19.06.2014

Nazad na vrh Ići dole

Korak - Korak po korak na putu do bete + - Page 35 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od MalaSaJuga 9/12/2014, 14:41

Za bockalice zalivanje zalivanje zalivanje zalivanje zalivanje zalivanje zalivanje zalivanje zalivanje zalivanje zalivanje zalivanje vv vv vv vv vv vv vv vv vv vv vv vv vv vv vv vv vv vv
MalaSaJuga
MalaSaJuga

Broj poruka : 2140
Godina : 33
Location : Leskovac
Datum upisa : 04.05.2014

Nazad na vrh Ići dole

Korak - Korak po korak na putu do bete + - Page 35 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od Hiperaktivna 9/12/2014, 15:26

I tako cekaju da mi odobre molbu za Valjevo, dobih sad poziv na konsultacije u Visegradskoj za 22.12.
Totalni sok, kad je komisija bila 27.11
Hiperaktivna
Hiperaktivna

Broj poruka : 203
Godina : 39
Datum upisa : 29.04.2014

Nazad na vrh Ići dole

Korak - Korak po korak na putu do bete + - Page 35 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od zvoncica36 9/12/2014, 15:47

BB biće to sve super. Želim ti isti scenario kao kod D77.

zvoncica36

Broj poruka : 2090
Datum upisa : 23.02.2012

Nazad na vrh Ići dole

Korak - Korak po korak na putu do bete + - Page 35 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od sareni leptir 9/12/2014, 16:45

bb ,majku mu ..valjda ce da poraste taj folikul  ,uh !  Rolling Eyes vv vv vv vv vv vv vv vv vv vv zagrljaj zagrljaj zagrljaj zagrljaj zagrljaj zagrljaj zagrljaj
  vecka ,u bre ...pa kako sad to ?! mada mislim d a ce malisa da se izbori ,cim ide razvoj kako treba . zagrljaj zagrljaj zagrljaj zagrljaj zagrljaj zalivanje zalivanje zalivanje zalivanje zalivanje zalivanje napred scuro napred scuro napred scuro napred scuro
sareni leptir
sareni leptir

Broj poruka : 3884
Godina : 48
Location : SRBIJA
Datum upisa : 27.04.2012

Nazad na vrh Ići dole

Korak - Korak po korak na putu do bete + - Page 35 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od Blanka 9/12/2014, 17:36

BabyBear ::
Blanka ::
BabyBear ::Inace, Kopitovicka danas nije bila tamo, imala neku tesku operaciju na Betaniji, pa je menjao neki dr Milanovic koji je valjda njena skola i rade zajedno, tako nesto...

BB, mozda mislis na dr Stevana Milatovica, to je prvi asistent dr Kopitovic, onje super.
Zelim da ti sve to uspije, zasluzila si zaista. Samo naprijed! napred scuro
Jeste Blanka. To je taj dr. Super je lik, ali znas ono, vodi te sve vreme jedan dr i da ti stimulaciju i sad treba posle stimulacije da pogleda kako te je to stimulisalo i da ti kaze sta da radis dalje, a onda je nema. On jeste bio jako fin, ali vidi je bio u fazonu pa to treba vi da odlucite, pa da vidimo sta cemo, da li ovo ili ono...itd. Ja sam rekla da smo i do sada slusali sta nam je dr govorila, kako je ona rekla tako smo mi radili i da nema tu ja sta sad sama da odlucujem.

To je isto kao kad sam prvi put otisla u PFC, pa mi nije radila Sonja nego neka klinka, dr Gabrijela. I kad sam se sokirala saznanjem da mi nece Sonja raditi oni kao to je sve isto, to je sve Sonjina skola. Ma djavola! Niti je bilo isto kao da je Sonja radila, niti je uradila isto sto bi i Sonja uradila. Posle, kad smo drugi put ostisli i kad smo pricali sa Sonjom, vidim da se i ona cudila sto je uradjeno nesto, a ona bi drugacije. A da ne pricam (vec sam pricala) o bolovima koje sam imala u toku ET kad je radila Gabrijela, a kad je Sonja radila, nista od bolova! Ma nije to isto, neka prica ko sta hoce.

Ali stvarno, sto se njega tice, nemam zamerki, jako je fin bio i trudio se itd., osim sto sam volela, prirodno, da mi je ona tu jer sam zbog nje i otisla tamo. Ali dobro, bice sutra Very Happy



Tacno znam kako je to. Mi smo se opredjelili za Codru samo zbog dr Kopitovic, iako tamo ima doktora koji takodje rade vto ali nijesu proslavljeni ni malo u tome. Za tu ustanovu nikad se ne bih opredjelila da nije dr Vesna pocela tu sa radom.
Na zadnjem UZ pred aspiraciju, mojoj prijateljici je receno da ce aspiraciju raditi on dr Milatovic a ne dr Vesna, i znam da joj nije bilo svejedno, jer navikla je na nju i potpuno je prirodno i normalno ocekivati da sve ona odradi. Meni je samo krivo sto do kraja nije sve radio tim iz NS, narocito ukljucujuci embriologe, i da jedan tim, jedan doktor svim upravlja, ali ona je toliko zauzeta da ne znam kako stize sve i uspjeva. Znam da joj dr Milatovic dosta pomaze, i svuda ide sa njom.
Sve u svemu zelim ti uspjeh, radost i srecu najvecu, pa da me vuces za nos Very Happy
Srecno BB, da sto prije zaBeBis Very Happy
Blanka
Blanka

Broj poruka : 4318
Godina : 42
Datum upisa : 30.10.2014

Nazad na vrh Ići dole

Korak - Korak po korak na putu do bete + - Page 35 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od maki021 9/12/2014, 21:50

Drage moje meni je sutra ujutru u 10 transfer,jos ne znam nista da li su se lepo oplodile i podelile pa me malo hvata trema ali dace bog da bude sve u redu,puno vas ljubim sve osmeh srce osmeh srce osmeh srce osmeh srce osmeh srce osmeh srce osmeh srce osmeh srce osmeh srce osmeh srce osmeh srce
maki021
maki021

Broj poruka : 167
Godina : 35
Location : zrenjanin
Datum upisa : 10.09.2014

Nazad na vrh Ići dole

Korak - Korak po korak na putu do bete + - Page 35 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od MalaSaJuga 9/12/2014, 22:07

Maki ne brigaj, spremi se sutra za svoje bebice.  osmeh srce beba beba beba beba beba beba beba beba beba beba beba beba beba beba
MalaSaJuga
MalaSaJuga

Broj poruka : 2140
Godina : 33
Location : Leskovac
Datum upisa : 04.05.2014

Nazad na vrh Ići dole

Korak - Korak po korak na putu do bete + - Page 35 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od karakaca 9/12/2014, 22:10

Cure drage evo i ja sa izvestajem 5dan stimulacije,na uz 6 vodeca folikula od po 8mm endometrijum tanak neznam koliki, da nije prerani zakljucak da lose reagujem na terapiju tek je juce prestalo krvarenje, odmah pocela sa ananasom, cveklom sutra odoh po smokvice, terapija ostaje ista 1gonal i 2menopura
cure navijam za sve da vas ne imenujem mogu samo da vas sve zajedno d
karakaca
karakaca

Broj poruka : 777
Godina : 41
Datum upisa : 04.12.2009

Nazad na vrh Ići dole

Korak - Korak po korak na putu do bete + - Page 35 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od maki021 9/12/2014, 22:14

Hvala Markosanja vuci za nos jako jako dace bog da prepisem od tebe love love ljubav ljubav ljubav ljubav ljubav
maki021
maki021

Broj poruka : 167
Godina : 35
Location : zrenjanin
Datum upisa : 10.09.2014

Nazad na vrh Ići dole

Korak - Korak po korak na putu do bete + - Page 35 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od Vecka 9/12/2014, 22:27

Maki srecno sutra na transferu,od sutra si najnovija trudnica!

Blanka kako si? 

Baby, sutra da bude sto vise folikula, i ako bude jedan bice vredan! :*

Hiperaktivna, hoces li ici u Visegradsku? 

Izvinite ako sam nekoga zaboravila, danas sam sludjena.

Da, nasa mala mrvica, ja znam da ce biti dobro, onaje prosto cudo, nastalo od mnogo ljubavi i strasti bez planiranja, stresiranja i proracuna. Zbog toga ce se izboriti, ako smo uspeli dovde da dodjemo uspecemo i dalje. Idem ponovo najkasnije za sedam dana opet. Od kako mi je radila vaginalni uz nesto me probada, vodim semislju da sutra idem opet. :)

Vecka

Broj poruka : 1318
Location : Beograd
Datum upisa : 18.10.2013

Nazad na vrh Ići dole

Korak - Korak po korak na putu do bete + - Page 35 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od Hiperaktivna 9/12/2014, 22:31

Pa na kraju pricala sam sa mojima kuci. Nama je Valjevo bilo kao opcija zbog zamrzavanja embriona, ja cu svakako pitati u Visegradskoj da li imamo tu opciju (ma koliko da kosta) jer ovo nam je drugi pokusaj i od nase drzave dosta Wink
Tako da eto, ostade meni Visegradska lol!
Hiperaktivna
Hiperaktivna

Broj poruka : 203
Godina : 39
Datum upisa : 29.04.2014

Nazad na vrh Ići dole

Korak - Korak po korak na putu do bete + - Page 35 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od karakaca 9/12/2014, 22:35

Vecka bice sve dobro bitno da se mrvica uhvatila za mamu nece ona nikud lepo kazes da je cudo nastalo od ljubavi bice sve u redu.
Hiperaktivna zar nisi u rzzo isla da se raspitas do 22. mozda ti odobre da promenis kliniku.
Srecno
karakaca
karakaca

Broj poruka : 777
Godina : 41
Datum upisa : 04.12.2009

Nazad na vrh Ići dole

Korak - Korak po korak na putu do bete + - Page 35 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od BabyBear 9/12/2014, 22:36

A cemu sluze ananas i cvekla?
BabyBear
BabyBear

Broj poruka : 4268
Godina : 55
Location : Beograd
Datum upisa : 19.06.2014

Nazad na vrh Ići dole

Korak - Korak po korak na putu do bete + - Page 35 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od karakaca 9/12/2014, 22:38

za debljanje endometrijuma, kao i smokve, pivski kvasac brazilski orah mozda sam nesto zaboravila ali napisace vec neka od cura
karakaca
karakaca

Broj poruka : 777
Godina : 41
Datum upisa : 04.12.2009

Nazad na vrh Ići dole

Korak - Korak po korak na putu do bete + - Page 35 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od smiley77 9/12/2014, 22:52

maki021 ::Drage moje meni je sutra ujutru u  10 transfer,jos ne znam nista da li su se lepo oplodile i podelile pa me malo hvata trema ali dace bog da bude sve u redu,puno vas ljubim sve osmeh srce osmeh srce osmeh srce osmeh srce osmeh srce osmeh srce osmeh srce osmeh srce osmeh srce osmeh srce osmeh srce


Maki saljem!!! .... roda roda roda roda roda roda roda roda roda roda roda roda roda roda roda roda roda roda roda roda roda roda roda roda roda roda roda

p.s. vidimo se u sobi! srca srca srca srca ljubav ljubav ljubav ljubav
smiley77
smiley77

Broj poruka : 185
Datum upisa : 24.11.2014

Nazad na vrh Ići dole

Korak - Korak po korak na putu do bete + - Page 35 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od Blanka 9/12/2014, 23:07

Maki nemas sta da brines, samo se opusti maksimalno i spremaj se za bebice sjutra. Od sjutra si zvanicno trudna i uzivaj! Stizu bebe roda roda roda roda roda roda roda roda roda roda roda roda roda  roda roda roda roda roda roda roda roda roda roda roda roda roda  roda roda roda roda roda roda roda roda roda roda roda roda roda


Vecka draga, hvala na pitanju dobro sam. Ljubim te draga i drzim ti fige bice to sve ok. Ljubac za tebe i malog borca ljubav ljubav
Blanka
Blanka

Broj poruka : 4318
Godina : 42
Datum upisa : 30.10.2014

Nazad na vrh Ići dole

Korak - Korak po korak na putu do bete + - Page 35 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od BabyBear 9/12/2014, 23:20

Jbg, ja sad sve to posle operacije zuci ne smem da jedem, a bas bi mi trebalo Sad

Maki srecno sutra!

Vecka, ja bih otisla sutra ponovo...
BabyBear
BabyBear

Broj poruka : 4268
Godina : 55
Location : Beograd
Datum upisa : 19.06.2014

Nazad na vrh Ići dole

Korak - Korak po korak na putu do bete + - Page 35 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od sareni leptir 10/12/2014, 00:04

karakaca ,ne pivksi kvacas .jer stvara gljivice .
folikuli su ti super ,ima jos taman da narastu ,pitaj za estrofen ,kazu da on deblja endome.
bb,maki srecno !
vecka pratim !
sareni leptir
sareni leptir

Broj poruka : 3884
Godina : 48
Location : SRBIJA
Datum upisa : 27.04.2012

Nazad na vrh Ići dole

Korak - Korak po korak na putu do bete + - Page 35 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od Sponsored content


Sponsored content


Nazad na vrh Ići dole

Strana 35 od 40 Prethodni  1 ... 19 ... 34, 35, 36 ... 40  Sledeći

Nazad na vrh

- Similar topics

 
Dozvole ovog foruma:
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu