KUTAK
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

BLANKA - korak po korak nadam se do sna

+34
tiramisu
libertte
bak
smiley77
marija123
aleksandra b
maki021
Vuchica
lelas
KoMetaK
fight&faith
SoJa
Djeni
Vecka
mamadabudem
Ancica 87
HappyGirl
Niny
tatjanica
sareni leptir
saska1
BiKsi :)
smile :)
Petkana
MalaSaJuga
zvoncica36
AriesGirl
Smrdica
SladZana
hocukusurnecuzvaku
branka86
PalcicaBg
ivanicasale
Blanka
38 posters

Strana 11 od 11 Prethodni  1, 2, 3 ... 9, 10, 11

Ići dole

BLANKA - korak po korak nadam se do sna - Page 11 Empty Re: BLANKA - korak po korak nadam se do sna

Počalji od SladZana 6/12/2014, 21:09

Planinarke drage uzivajte na visinama i za mene, ja preko kanjona Mrtvice godinama nisam nista ozbiljnije prelazila, ne broji se setnja oko jezera Razz , a i od kada sjedim u kancelariji a nisam na terenu i kondiciju i sve sam pogubila sad bi me bilo strah i da podjem negdje.
SladZana
SladZana

Broj poruka : 2915
Godina : 40
Datum upisa : 23.10.2012

Nazad na vrh Ići dole

BLANKA - korak po korak nadam se do sna - Page 11 Empty Re: BLANKA - korak po korak nadam se do sna

Počalji od Blanka 6/12/2014, 21:20

Predivno, obozavam ljude avanturistckog duha. Nas nikad ne drzi mjesto. Nadam se da cu jednog dana bebca u ruksak i na ledja, i trk ka novim usponima i pobjedama. Ako budete dolazili ljetos na Zabljak javljaj se pa da pijemo kafu ispod Savinog Kuka, nadam se da cu do tada da zabebim, pa cemo onda samo da pricamo o planinarenju i jos o mnogo cemu likeit ljubav ljubav ljubav

Sladzanice draga, hvala ti na podrsci. Ljubim te da pukne  ljubav
Blanka
Blanka

Broj poruka : 4318
Godina : 42
Datum upisa : 30.10.2014

Nazad na vrh Ići dole

BLANKA - korak po korak nadam se do sna - Page 11 Empty Re: BLANKA - korak po korak nadam se do sna

Počalji od Blanka 8/12/2014, 11:52

Drage moje evo i mog poslednjeg posta,pa da zatvorimo ovaj dnevnik.

Zelim odmah svakoj od vas da zahvalim na nesebicnoj podrsci koju ste mi pruzale, i na svoj pozitivnoj energiji koju ste slale, na neki cudan nacin sam je osjecala i mnogo mi je znacila.

Takodje svim buducim bockalicama zelim puno,puno srece u postupcima, i neka 2015 bude godina zdravih i slatkih bebica.
Mi smo krenuli dalje, sledeci konzilijum zakazujem posle nove, tako da pocetak nove godine donosi nove borbe, ali drugi put bicemo mnogo spremniji.
Inace, sledece nedjelje pocinjem na posao, vracam se u onu moju masineriju, i ludnica moze da pocne.

Sve vas puno voli Blanka, i da znate pratimo se i dalje.
korak po korak nadam se do sna...To be continued...
beba  beba  love
Blanka
Blanka

Broj poruka : 4318
Godina : 42
Datum upisa : 30.10.2014

Nazad na vrh Ići dole

BLANKA - korak po korak nadam se do sna - Page 11 Empty Re: BLANKA - korak po korak nadam se do sna

Počalji od smiley77 8/12/2014, 13:18

grljenje grljenje grljenje grljenje grljenje grljenje grljenje grljenje grljenje grljenje grljenje zagrljaj zagrljaj zagrljaj zagrljaj zagrljaj zagrljaj zagrljaj zagrljaj zagrljaj zagrljaj zagrljaj zagrljaj zagrljaj zagrljaj poljubac poljubac poljubac poljubac poljubac poljubac poljubac

of course da ce biti continued!!! srcasti poljupci srcasti poljupci srcasti poljupci srcasti poljupci srcasti poljupci srcasti poljupci
smiley77
smiley77

Broj poruka : 185
Datum upisa : 24.11.2014

Nazad na vrh Ići dole

BLANKA - korak po korak nadam se do sna - Page 11 Empty Re: BLANKA - korak po korak nadam se do sna

Počalji od sareni leptir 8/12/2014, 14:27

.... Naravno.. Nastavak u iducem broju.... love love ff ff ff ff
sareni leptir
sareni leptir

Broj poruka : 3884
Godina : 48
Location : SRBIJA
Datum upisa : 27.04.2012

Nazad na vrh Ići dole

BLANKA - korak po korak nadam se do sna - Page 11 Empty Re: BLANKA - korak po korak nadam se do sna

Počalji od Klarica 8/12/2014, 22:16

ljubav
Klarica
Klarica

Broj poruka : 522
Location : Novi Sad
Datum upisa : 28.02.2013

Nazad na vrh Ići dole

BLANKA - korak po korak nadam se do sna - Page 11 Empty Re: BLANKA - korak po korak nadam se do sna

Počalji od tatjanica 9/12/2014, 09:26

...da znash da navijam za tebe u 2015. !!! igracice igracice igracice igracice igracice igracice igracice igracice igracice igracice igracice igracice igracice igracice igracice igracice igracice igracice igracice igracice igracice igracice igracice igracice igracice igracice igracice igracice igracice igracice igracice igracice igracice igracice igracice igracice igracice igracice igracice igracice igracice
tatjanica
tatjanica

Broj poruka : 1508
Godina : 46
Location : kotor/subotica
Datum upisa : 28.10.2014

Nazad na vrh Ići dole

BLANKA - korak po korak nadam se do sna - Page 11 Empty Re: BLANKA - korak po korak nadam se do sna

Počalji od fight&faith 9/12/2014, 14:07

Blanka, naravno da cemo biti tu za tebe u 2015. Nekoliko nedelja u VTO dnevniku i 8 meseci u trudnickom dnevniku. zagrljaj Dosadicemo ti. Razz

fight&faith

Broj poruka : 1852
Location : Beograd
Datum upisa : 17.11.2012

Nazad na vrh Ići dole

BLANKA - korak po korak nadam se do sna - Page 11 Empty Re: BLANKA - korak po korak nadam se do sna

Počalji od KoMetaK 14/12/2014, 16:22

Blanka, grlim jako! Zao mi je! U pravim si rukama i sigurna sam da ce 2015. biti dobitna za tebe! Vucem za nos jos sada!
KoMetaK
KoMetaK

Broj poruka : 7138
Godina : 51
Location : Italija
Datum upisa : 09.01.2010

Nazad na vrh Ići dole

BLANKA - korak po korak nadam se do sna - Page 11 Empty Re: BLANKA - korak po korak nadam se do sna

Počalji od Sponsored content


Sponsored content


Nazad na vrh Ići dole

Strana 11 od 11 Prethodni  1, 2, 3 ... 9, 10, 11

Nazad na vrh

- Similar topics

 
Dozvole ovog foruma:
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu