KUTAK
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

+60
Iva79
millena
Maksi
ganedina
Likoli
Blanka
penelope
ragaco
Klarica
Vecka
Djurdjevak79
Endzi
nina :)
JAmajka
Simona
medolina
veki1
Shizika
fight&faith
tatjanica
lenabeograd
Ancica 87
Niny
Cala Domingos
pluton1
KoMetaK
SamoPozitivno
saska1
MalaSaJuga
ivi
Strumfeta78
Stenli
dragana76ns
Vanilla
SoJa
LaFolie
twinsi
lelas
mamadabudem
Vilhelmina
insomnia
SladZana
Petkana
Smrdica
neris8
bak
JocY
hocukusurnecuzvaku
dragmilk
tulumba
zvoncica36
PalcicaBg
BiKsi :)
JednaSova
lela1984
sareni leptir
ivanicasale
d77
Sofija Veks
Vuchica
64 posters

Strana 21 od 40 Prethodni  1 ... 12 ... 20, 21, 22 ... 30 ... 40  Sledeći

Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 21 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od Ancica 87 28/11/2014, 07:45

Cestitam i ja!!!!! sunny

Ancica 87

Broj poruka : 1382
Datum upisa : 05.09.2014

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 21 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od Vecka 28/11/2014, 07:55

Vuchica ::ovo je sad jos i dobro. Do sad sam sve na recept uzela od kad sam trudna

Secam se, pre par godina, utrogestan uopste nije ni bio registrovan kao lek, i iskljucivo se nabavljao na crno. A cena je bila ''ko te koliko odere'' affraid

Tako sam ja do njega dolazila 2011te, muke smo muxili tad, a izgleda cemo i sad. Sad

Vecka

Broj poruka : 1318
Location : Beograd
Datum upisa : 18.10.2013

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 21 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od Vecka 28/11/2014, 07:57

Smrdice cestitam!!! osmeh srce osmeh srce osmeh srce osmeh srce osmeh srce osmeh srce osmeh srce

Vecka

Broj poruka : 1318
Location : Beograd
Datum upisa : 18.10.2013

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 21 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od Vuchica 28/11/2014, 09:22

Neka su zivi i zdravi nasi Smrdusici, Tara i Tadej!!!
bebe bebe

family

konfete konfete konfete konfete konfete
Vuchica
Vuchica

Broj poruka : 3208
Godina : 47
Location : Beograd
Datum upisa : 09.04.2012

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 21 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od penelope 28/11/2014, 10:16

Cestitam svima od srca, neka su vam mali andjeli zivi i zdravi! smajli angel

Vezano za Utrogestan i nestasicu-na sajtu Republickog fonda www.rfzo.rs imate opciju "Pronadji lek", a unutar toga ima "Pronadji lek u najblizoj apoteci pomocu mape". Kada se udje, treba na mapi oznaciti lokaciju i ispod upisati lek koji se trazi. Odmah ce izbaciti nekoliko najblizih apoteka koje imaju taj lek. Ovako cete mozda pronaci (ja sam juce ovako pronasla za neke nase pacijente).

Ljubimo vas sve, ne javljam se cesto, ali pratim redovno. osmeh srce
penelope
penelope

Broj poruka : 329
Godina : 42
Location : Bačka
Datum upisa : 07.06.2011

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 21 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od bak 28/11/2014, 10:54

Cestitam Smrdice srca srca
bak
bak

Broj poruka : 6802
Godina : 48
Location : Zemun
Datum upisa : 25.01.2010

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 21 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od MalaSaJuga 28/11/2014, 11:37

Cestitam smrdice, da su malecki zivi i zdravi. srca srca srca srca srca srca srca srca srca srca srca srca srca srca
MalaSaJuga
MalaSaJuga

Broj poruka : 2140
Godina : 33
Location : Leskovac
Datum upisa : 04.05.2014

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 21 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od fight&faith 28/11/2014, 13:18

Cestitam Smrdice. čestitamo Da Tara i Tadej budu zivi, zdravi, sretni i ponos roditeljima. srca bebe bebe srca

fight&faith

Broj poruka : 1852
Location : Beograd
Datum upisa : 17.11.2012

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 21 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od Djurdjevak79 28/11/2014, 13:30

Smrdice, cestitam od srca na dve nove srecice. Neka su zivi i zdravi i radosni doveka!!! ljubav  ljubav  ljubav  ljubav ljubav ljubav d d d d vv vv vv vv vv vv vv vv vv

Ragaco poslala sam ponovo pp Very Happy

Penelope, ja sam pokusala preko te aplikacije " pronadji lek" i posle 10te pozvane apoteke sa tog spiska koja mi je rekla da ga nemaju, zvala sam i na telefon Centra za informacije o deficitarnim lekovima i oni su mi rekli da ga nema i da ga nece biti verovatno do kraja decembra. Ne znam da li si ti medicinski ili farmaceutski radnik pa su tebi izasli u susret, ali mene su svi glatko odbili.
Djurdjevak79
Djurdjevak79

Broj poruka : 56
Datum upisa : 14.06.2012

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 21 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od JocY 28/11/2014, 13:37

Devojke ako je nekoj hića imam ja jednu kutiju utrogestana na poklon.
JocY
JocY

Broj poruka : 2090
Godina : 48
Location : Beograd
Datum upisa : 20.01.2010

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 21 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od Stenli 28/11/2014, 13:51

Cestitam Smrdice, nek su ti srecni i zdravi☺☺
Stenli
Stenli

Broj poruka : 533
Location : Beograd
Datum upisa : 21.04.2013

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 21 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od medolina 28/11/2014, 13:54

Caooo, je li koja od vas imala problem sa grudima ,mene zadnjih 5,6 dana uzasno svrbe najvise bradavice i dio oko bradavica cak mi je na jednu i iskocila neka ranica koja se osusi i uzasno svrbi i prije neki dan mi je iscurelo malo kolostruma ali je to bilo taj dan i nema vise ali me od tada bas svrbe bradavice affraid ne znam sta da radim i sa cim da mazem da mi bude bolje Shocked ljubim vas sve puno punooo ljubav
medolina
medolina

Broj poruka : 93
Godina : 39
Datum upisa : 02.04.2014

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 21 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od medolina 28/11/2014, 13:55

Smrdiceeee cestitammm ljubav ljubav ljubav
medolina
medolina

Broj poruka : 93
Godina : 39
Datum upisa : 02.04.2014

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 21 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od d77 28/11/2014, 13:57

Smrdice, cestitam osmeh srce osmeh srce osmeh srce osmeh srce osmeh srce

d77

Broj poruka : 1742
Datum upisa : 01.12.2009

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 21 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od zvoncica36 28/11/2014, 15:16

Sovice,Smrdice čestitam da su vam deca živa i zdrava 100 godina.

zvoncica36

Broj poruka : 2090
Datum upisa : 23.02.2012

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 21 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od zvoncica36 28/11/2014, 15:19

Neris neka su vam živi i zdravi dečaci 100 godina.

zvoncica36

Broj poruka : 2090
Datum upisa : 23.02.2012

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 21 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od zvoncica36 28/11/2014, 15:20

Večito nestašice lekova. Mi jurimo Pentaxim vakcinu.

zvoncica36

Broj poruka : 2090
Datum upisa : 23.02.2012

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 21 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od Strumfeta78 28/11/2014, 23:14

Cestitam Smrdice, nek su zivi i zdravi!
Strumfeta78
Strumfeta78

Broj poruka : 957
Godina : 45
Location : Beograd
Datum upisa : 08.11.2013

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 21 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od Sofija Veks 29/11/2014, 02:31

Smrdice, cestitke!! Divna imena, neka su zivi i zdravi!!

Nego, drage, mozda sam u off-u, no rekoh da pitam ovde, mozda neka od vas zna: posle koliko perioda se moze spavati na stomaku? Meni je jos uvek stomak veliki kao da sam u 4-om mesecu trudnoce, jos uvek se materica nije sakupila, planiram da krenem da nosim pojas kada setam, no ne znam da li mogu, i ukoliko mogu, od kada se moze spavati na stomaku, mojoj omiljenoj pozi :)

Grl, ljub zenske!!
Sofija Veks
Sofija Veks

Broj poruka : 2743
Location : Beograd
Datum upisa : 05.11.2012

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 21 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od Vecka 29/11/2014, 06:32

Sofija Veks ::Smrdice, cestitke!! Divna imena, neka su zivi i zdravi!!

Nego, drage, mozda sam u off-u, no rekoh da pitam ovde, mozda neka od vas zna: posle koliko perioda se moze spavati na stomaku? Meni je jos uvek stomak veliki kao da sam u 4-om mesecu trudnoce, jos uvek se materica nije sakupila, planiram da krenem da nosim pojas kada setam, no ne znam da li mogu, i ukoliko mogu, od kada se moze spavati na stomaku, mojoj omiljenoj pozi :)

Grl, ljub zenske!!

Ja sam uspela tek 12 nedelja nakon carskog reza. Sad

Vecka

Broj poruka : 1318
Location : Beograd
Datum upisa : 18.10.2013

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 21 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od ragaco 29/11/2014, 08:53

Sofi,verovatno kad osetiš da ti ne smeta,tad je pravo vreme..e jedino,može biti problem ako dojiš bebice,da u toj pozi vršiš pritisak na dojke,pa da dođe do nekog eventualnog zastoja mleka.Ne bi trebalo ništa da stiska grudi.
A što se veličine stomaka tiče,meni je manji bio u početku nego sad,a nisam nove kg nabacila!
Medolina,normalno je da svrbe bradavice,budu baš osetljive...možeš da probaš Pantenol kremom ili bilo kojim od onih kremica za dojilje-Multi mam ili lanolin,da se to malo hidrira i zaraste ranica ...ako ne prolazi,prijavi ginekologu.

ragaco

Broj poruka : 1821
Godina : 43
Location : Beograd
Datum upisa : 28.08.2011

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 21 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od Sofija Veks 29/11/2014, 12:57

Hvala drage moje!
Sofija Veks
Sofija Veks

Broj poruka : 2743
Location : Beograd
Datum upisa : 05.11.2012

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 21 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od neris8 29/11/2014, 23:35

Cestitam, Smrdice!!! :) :*
neris8
neris8

Broj poruka : 82
Location : Beograd
Datum upisa : 04.12.2012

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 21 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od Vilhelmina 30/11/2014, 10:03

Smrdiceee, cestitam!!!!!! Divna su imena! Bravo, sve najlepse vam zelim, uzivajte! igracice igracice igracice igracice igracice srca srca srca srca

Tulumbaa, ja u petak idem u Visegradsku, ajde cujemo se i vidimo se tamo, stavicu ti moj telefon u inbox osmeh srce
Vilhelmina
Vilhelmina

Broj poruka : 237
Location : BG
Datum upisa : 06.02.2012

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 21 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od LaFolie 30/11/2014, 21:34

ja sam na stomaku spavala tek posle 6 meseci, zbog grudi i svega... trbusnjaci su zakon, samo to mi je pomoglo da vratim stomak u predjasnje stanje.
Bila sam ubedjena da mi stomak nikad nece spasti, a na kraju se ispostavilo da cu zadnjicu imati jos 100 godina...
kad prodje jos malo vremena, imaces osecaj kao da se nisi ni porodila. Ja sam se ubedacila kada sam se pogledala dole sa ogledalom, bas imam puno oziljaka i ne izgleda sve kao pre, ali sem toga, kao da se nista nije dogodilo. Grudi se takodje vrate na staro, nisu se spustile (mada su bile spustene nakon dojenja), ali vezbe su odradile svoje.
LaFolie
LaFolie

Broj poruka : 3412
Datum upisa : 20.10.2010

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 21 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od Sponsored content


Sponsored content


Nazad na vrh Ići dole

Strana 21 od 40 Prethodni  1 ... 12 ... 20, 21, 22 ... 30 ... 40  Sledeći

Nazad na vrh

- Similar topics

 
Dozvole ovog foruma:
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu