KUTAK
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

+47
pluton1
mrsbg
bak
cicifu
Beograd
Ancica 87
SladZana
Petkana
ivanicasale
Niny
JednaSova
sareni leptir
mamadabudem
Sofija Veks
tulumba
d77
lela1984
Vuchica
hocukusurnecuzvaku
PalcicaBg
KoMetaK
Smrdica
zvoncica36
Likoli
MalaSaJuga
ganedina
Strumfeta78
Erata
SoJa
Djurdjevak79
neris8
Endzi
BiKsi :)
Tebi
dragmilk
Stenli
neca73
lelas
Bobaue
missile
twinsi
medolina
Vecka
insomnia
Simona
ragaco
LaFolie
51 posters

Strana 3 od 40 Prethodni  1, 2, 3, 4 ... 21 ... 40  Sledeći

Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 3 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od SladZana 19/8/2014, 16:20

Tulumbice setaj setaj, pazi na kilazu.
Ja sam neocekivano dobila oko 4kg do sad.
SladZana
SladZana

Broj poruka : 2915
Godina : 40
Datum upisa : 23.10.2012

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 3 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od tulumba 19/8/2014, 21:13

Medolina,primiri se malo,koristi utrogestan kako ti je dr savetovao.Pusti sređivanje kuće bar neko vreme...
tulumba
tulumba

Broj poruka : 443
Godina : 44
Location : Beograd
Datum upisa : 18.11.2012

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 3 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od JednaSova 20/8/2014, 10:13

Bravo Neco  cvet  Sad se malo oporavi, pa uzivancija  ljubav 
Niny, dobrodosla natrag, verujem da ti je odmor bas dobro dosao, a i prijao.  igra 

Ja se nisam mnogo ugojila, evo me na ulasku u 7. mesec i imam 57 kg-a, znaci dobila sam nekih 7 kg do sad i super mi stoje, jer sam oduvek mrsavica.
Meni je doktor vec rekao da cu ici na carski, poslace me u Front, ipak je malo drugacije nego kod nas u gradskoj bolnici u Smederevu. Mada, kako su ostale zene, tako cu i ja.  
Bebac je aktivan samo tako, prosto ne znam da li ikad spava  x 

Ljubim vas sve  i grlim.  naočare
JednaSova
JednaSova

Broj poruka : 245
Godina : 50
Datum upisa : 11.12.2013

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 3 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od twinsi 20/8/2014, 10:46

Medolino nisam znala da si iz naših krajeva  cvet pripazi se, više miruj, imaćeš kad da sređuješ.

Slađo super si sa kilažom, ja sam +6 Rolling Eyes do kraja smijem da dobijem još 4kg zbog vena.

Tulumbice redukuj malo hranu draga, jer kako odmiče trudnoća biće ti sve teže. Meni i ovi moji kilogrami izlaze na nos  yes
twinsi
twinsi

Broj poruka : 384
Godina : 47
Location : Podgorica
Datum upisa : 12.06.2012

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 3 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od sareni leptir 20/8/2014, 12:19

Kad ste osetile pokrete beba,, malo brinwm...
sareni leptir
sareni leptir

Broj poruka : 3884
Godina : 48
Location : SRBIJA
Datum upisa : 27.04.2012

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 3 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od JednaSova 20/8/2014, 12:48

Leptiricu, to je individualno, neko oseti ranije, neko kasnije, nemoj da brines oko toga  poljubci 
Ja sam osetila oko 15. nedelje, bili su bas lagani pokreti, da nisam obracala paznju verovatno ih ne bi ni primetila. Kasnije nisam mogla da ne primetim. Neke bebe su aktivnije, neke mirnije, sve je to posebna prica kod svake trudnice, tako da - ne brigaj  poljubci
JednaSova
JednaSova

Broj poruka : 245
Godina : 50
Datum upisa : 11.12.2013

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 3 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od sareni leptir 20/8/2014, 12:58

Citam sve to... Ali opet hm... Hvala ti... Nemam smajlice na tel...
sareni leptir
sareni leptir

Broj poruka : 3884
Godina : 48
Location : SRBIJA
Datum upisa : 27.04.2012

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 3 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od Erata 20/8/2014, 13:26

Ja sam osetila na pocetku 20. nedelje. Kao nezno lupkanje iznutra, u jednoj tacki. Moja sestra u 22. nedelji. Nije ni meni bilo svejedno kad sam citala da zene osete u 14. ili 15. nedelji.
Erata
Erata

Broj poruka : 2458
Datum upisa : 21.06.2012

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 3 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od Erata 20/8/2014, 13:28

Secam se i datuma. 19.06.2014., uvece, pred spavanje. Tad je mm stavio ruku i osetio i on. Bio je to nezaboravan trenutak :))
Erata
Erata

Broj poruka : 2458
Datum upisa : 21.06.2012

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 3 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od Sofija Veks 20/8/2014, 13:33

Jedna Sovo, ti i ja identicne...evo i ja sam +7, za koji dan ulazim u 7-mi mesec  Very Happy Very Happy 

Brbljivi Leptiricu, ne brini, ja sam prvi kik osetila tek u 21-oj nedelji...! Sto kaze Erata, to je veoma individualno. Bilo je to bas kada smo mm i ja gledali finale svetskog prvenstva u fudbalu, simbolicno hehe A mm moze da oseti kikove tek od 25-te nedelje, do tada sam ih osecala samo ja, sada vec moze i on  Very Happy 

Grl, zenske!!
Sofija Veks
Sofija Veks

Broj poruka : 2743
Location : Beograd
Datum upisa : 05.11.2012

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 3 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od d77 20/8/2014, 14:07

Leptiricu, ja sam osetila u toku telef.razgovora sa svojom sestrom, bila je nedelja, 18+1nedelje trudnoce.
A sto se tice kg, trenutno vas pratim, +6kg. sunny 
Inace, ne znam sta da radim sa KS, prilicno je ocajna. Ispila sam sada Femibion2 pa videcemo.
Veliki  zagrljaj 

d77

Broj poruka : 1742
Datum upisa : 01.12.2009

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 3 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od Smrdica 20/8/2014, 14:35

D77 i ja imam problem s ks oduvek a sada isto i mogu ti reci pijem Feroglobin po preporuci dr Crnogorac i on je super probala sam i ja Femibion ali je on dosta slabiji..
Smrdica
Smrdica

Broj poruka : 293
Godina : 40
Location : Novi Sad
Datum upisa : 04.01.2014

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 3 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od Sofija Veks 20/8/2014, 14:46

D77, vecina trudnica ima slabiju KS. I ja isto. Meni je hematolog prosle nedelje prepisao Heferin tablete, imam kontrolu za mesec dana. On ne ocekuje da ce mi se KS poboljsati do kraja trudnoce, vec da je prioritet da ne padne vise, tj. da je odrzavamo ovako. Bebice su gladne, i trose vise, pa stoga i blaga anemija. meni je rekao da je bitno da mi hemoglobin ne padne ispod 100, jer u tom slucaju postoji mogucnost da se nakon porodjaja dobija transfuzija krvi, jer tokom porodjaja dolazi do gubitka grvi, pa bi on da to izbegne. Meni je hemoglobin 101 bio proslog meseca. Za sada mi je gvozdje super, ali to mislim da je zahvaljujuci Reviti.

:*
Sofija Veks
Sofija Veks

Broj poruka : 2743
Location : Beograd
Datum upisa : 05.11.2012

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 3 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od Smrdica 20/8/2014, 14:49

Da Sofija i moja dr kaze da je to cesto u trudnoci..ja pijem od konsultacija u januaru nesto za gvozdje i ono je dobro ali Hemoglobin opada zadnji put 110 a dr kaze sada ce bebe vuci sve vise i da moram voditi racuna..
Smrdica
Smrdica

Broj poruka : 293
Godina : 40
Location : Novi Sad
Datum upisa : 04.01.2014

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 3 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od d77 20/8/2014, 15:49

Uh...i meni je gvozdje ok, a hemoglobin 109, ali su eritrociti samo 3,2. Opet sam uvela ubijanje sveze cedjenim sokom od cvekle i limuna, jer sam tako pre 2 meseca KS dovela do savrsenstva-eritrociti su skocili na 4,5.

d77

Broj poruka : 1742
Datum upisa : 01.12.2009

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 3 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od Sofija Veks 20/8/2014, 17:29

Razumem te skroz, i meni su eritrociti 3,3, tu smo negde...
Sofija Veks
Sofija Veks

Broj poruka : 2743
Location : Beograd
Datum upisa : 05.11.2012

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 3 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od d77 20/8/2014, 18:22

Ono sto je najbitnije je da izbegnemo transfuziju, jer porodica mm je zbog jedne boce krvi prosla pakao.

d77

Broj poruka : 1742
Datum upisa : 01.12.2009

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 3 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od Erata 20/8/2014, 20:38

Zene drage, kakva transfuzija? Bice sve super. Nije zivot matematika :))
Erata
Erata

Broj poruka : 2458
Datum upisa : 21.06.2012

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 3 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od ivanicasale 20/8/2014, 22:40

Gde ste trudice drage?
ivanicasale
ivanicasale

Broj poruka : 2280
Godina : 36
Location : Zajecar
Datum upisa : 28.09.2013

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 3 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od tulumba 21/8/2014, 08:42

Dobro jutro drage moje  ljubav Ja ću sutra raditi analizu krvi...Pa u ponedeljak putujem u moj rodni grad...Tako sam se uželela...Nisam bila 6 meseci od kada sam ušla u priču zvanu VTO  igra 
tulumba
tulumba

Broj poruka : 443
Godina : 44
Location : Beograd
Datum upisa : 18.11.2012

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 3 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od JednaSova 21/8/2014, 09:11

Tulumbice, srecan ti put i da se lepo provedes  yes 

Meni je ks isto klimava, hemoglobin mi je trenutno 107, tako da sam dobila Heferol i pocela da ga pijem pre dva dana, videcemo u septembru kako stojimo. :) Doktor kaze da je to normalno za trudnocu i da sad uvodimo dodatke gvozdju da ne bi u trecem tromesecju mnogo otislo nisko. Inace, cele trudnoce sam na 110 hemoglobina i ishranom sam odrzavala tu cifru nekako. Nemam znake malokrvnosti, ne umaram se, nemam vrtoglavice i sl. tako da mislim da nista nije alarmantno.
JednaSova
JednaSova

Broj poruka : 245
Godina : 50
Datum upisa : 11.12.2013

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 3 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od tulumba 21/8/2014, 13:06

Ja ću sutra videti moje gvožđe,nisam ga dva meseca kontrolisala  v 
tulumba
tulumba

Broj poruka : 443
Godina : 44
Location : Beograd
Datum upisa : 18.11.2012

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 3 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od sareni leptir 21/8/2014, 13:17

E baš tako erata, nije mi svejedno kada kazu da su osetile jos u 14,15nedelji...
sareni leptir
sareni leptir

Broj poruka : 3884
Godina : 48
Location : SRBIJA
Datum upisa : 27.04.2012

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 3 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od SladZana 21/8/2014, 13:37

Ja sam lupkanje osjetila sa 17 ali kad legnem i skroz se umirim.
SladZana
SladZana

Broj poruka : 2915
Godina : 40
Datum upisa : 23.10.2012

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 3 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od Niny 21/8/2014, 14:01

Leptiru ne sekiraj se, ja sam baš dosta kasno osetila bebu, bilo je uveliko prošlo pola trudnoće. Sve je to individualno. Nije ni meni bilo svejedno. Na uz sam videla kako se mnogo mrda, a ja ne osetim. Dok su mali imaju dosta prostora pa se slabije oseti.
Niny
Niny

Broj poruka : 3309
Godina : 46
Location : Bgd
Datum upisa : 16.02.2011

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 3 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od Sponsored content


Sponsored content


Nazad na vrh Ići dole

Strana 3 od 40 Prethodni  1, 2, 3, 4 ... 21 ... 40  Sledeći

Nazad na vrh

- Similar topics

 
Dozvole ovog foruma:
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu