KUTAK
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

+55
fmala
JocY
lela1984
dragana76ns
Klarica
fight&faith
tetreb
Orline
dragmilk
ninica2
lelas
Beograd
neris8
bundevica
SannI-AlL
jelena*mama2andjela*
Shizika
ganedina
Smrdica
Petkana
tulumba
twinsi
veki1
buby
Erata
JednaSova
Botox
kockicaaa
ChillyVilly
SoJa
Ninche
bak
SladZana
noja
PalcicaBg
Stenli
ivanicasale
neca73
Strumfeta78
BiKsi :)
d77
ragaco
pluton1
Mili2
hocukusurnecuzvaku
ivi
sareni leptir
leptirko82
Niny
KoMetaK
saska1
Sofija Veks
Vuchica
mamadabudem
medolina
59 posters

Strana 3 od 40 Prethodni  1, 2, 3, 4 ... 21 ... 40  Sledeći

Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 3 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od tulumba 29/6/2014, 09:59

Nisu mi rekli na expertnom u 12.nedelji nije se tada videlo.Nije nam ni u 14.nedelji videla  v Valjda će mi na UZ na AC reći...Ili kada dođu konačni rezultati...To znači čekaću još...
Leptiru,naravno da je u redu sve sa bebom,ne razmišljaj o tome  ljubav Polako odlaziš u drugo tromesečje...Biće sve ok...
tulumba
tulumba

Broj poruka : 443
Godina : 44
Location : Beograd
Datum upisa : 18.11.2012

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 3 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od sareni leptir 29/6/2014, 10:02

...aha .videla sam da sve cure skoro idu oko 12 nedelje na expertni ,ali meni kopitovicka rekal 13 plus 6 ,u tom periodu .verovatno taman da bismo videli i pol ,nadam se .
 reci mi kapica pupka kako je okrenuta -ako je nadole ,onda je devojcica ,ako je nagore onda je decak ,bez greske .ako se mozes snaci ,moci ces i sama da odredis pol..
nadam se i ja cvrsto da je sve ok~!
 stomak malo zategnut ,nadam se da beba raste ....napreduje ...
sareni leptir
sareni leptir

Broj poruka : 3884
Godina : 48
Location : SRBIJA
Datum upisa : 27.04.2012

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 3 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od BiKsi :) 29/6/2014, 13:20

Rale, Strumfeta, tek ce da vam bude nestvarno, verujte na rec!  srca srca srca srca srca Ja sam se tek nakon 4-5 meseci malo navikla na to da je Arsa nas i da ga niko nece odneti! A jednom sam mu rekla dodji tetki, a jednom i da ti kaze ujna!  lol! Kako se moja svekrva tada pocepala od smeha! Narocito na ovo da ti kaze ujna, jer je vec imao tipa 4 meseca! lol! Dug mi staz kao tetke i ujne, sta cu, nije mi zameriti! Onda se sreca i ljubav iz dana u dan sve vise uvecavaju!
I videcete, kako koji mesec odmice, sve nekako vise volis to malo bice, jer se sve vise navikavas na njega, da je tu, da je tvoj, da si ti njegov univerzum, divan osecaj zaista. Prosto i ne cudi koliko se svi borimo da ih dobijemo, zaista je mnogo lep osecaj biti roditelj! Jos lepsi nego sto se i moze zamisliti, ustvari!
Jos kad vas spice emocije, pa plus postporodjajni hormoni, ma to je totalno ledilo!  lol! 

Zato jedva cekam da se cure koje su trudne porode, i nadam se, sloze sa mojim misljenjem, a one koje jos nisu trudne, da sto pre to budu! A bice!
BiKsi :)
BiKsi :)

Broj poruka : 22697
Godina : 43
Datum upisa : 09.05.2010

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 3 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od ivanicasale 29/6/2014, 18:34

trudnice moje drage Strumfeta,Ragaco,Neca jos malo pa stizu bebice.Sada citam vase postove i vec me prolazi neka milina a mogu misliti kako je vama.Verujem da nema nista lepse od toga sto vi sada radite...Nadam se da cu i ja to kroz neki mesec raditi :)
Naravno moram da ceka, red ima trudnice ispred mene Bak,Saska,Lela,Anci,Sandrolina....Pa ja dace Bog.

Ljubim vas sve drago mi je sto ste sve nasmejane i dobro.Veliki poljubac
ivanicasale
ivanicasale

Broj poruka : 2280
Godina : 36
Location : Zajecar
Datum upisa : 28.09.2013

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 3 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od Niny 30/6/2014, 09:26

Stižu uskoro bebe  srca srca srca  Mogu misliti kakav je osećaj spremati male stvarčice za bebu, a sve miriše onako bebeći  beba jedva čekam da dotle dođem  srca srca srca

Mene juče pitala komšinica u radnji da li sam trudna ili sam se udebljala  affraid  A ja bila ubeđena da mi se pupa baš vidi  trudnica
Niny
Niny

Broj poruka : 3309
Godina : 46
Location : Bgd
Datum upisa : 16.02.2011

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 3 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od ragaco 30/6/2014, 09:30

Ninić,ta komšinica izgleda ne vidi dobro  Very Happy A zavisi i šta obučeš,one slatke fotkice što mi videsmo su nedvosmislene!
Ivanice,da nam se pridružiš na jesen!!!
Biksi,ja se rastopih od miline čitajući tvoj post  osmeh srce 

ragaco

Broj poruka : 1821
Godina : 43
Location : Beograd
Datum upisa : 28.08.2011

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 3 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od tulumba 30/6/2014, 10:56

He,he Niny,mene komšinice zagledaju i sa strahom pitaju da li sam trudna ili sam se ugojila...Šest godina smo ja i mm u braku pa im neprijatno da pitaju jer su se milion puta do sada ispalile...
Ja pripremila rezultate za AC...
Danas vadila krv u Institutu za transfuziju jer sam AB negativna krvna grupa... sreca 
tulumba
tulumba

Broj poruka : 443
Godina : 44
Location : Beograd
Datum upisa : 18.11.2012

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 3 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od Niny 30/6/2014, 11:05

Tulumba, hi, hi, kod tebe ista stvar  Very Happy 

Kad je AC?
Niny
Niny

Broj poruka : 3309
Godina : 46
Location : Bgd
Datum upisa : 16.02.2011

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 3 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od Strumfeta78 30/6/2014, 11:09

Biksi, nasmeja me tvoja recenica dodi tetki...ja imam 2 velike rodjene sestricine i one su odrastale uz mene, tako da i meni moze lako da se omakne da rodjenom detetu kazem tetkino...
Ja jutros izvadila d dimer, nadam se poslednji put u ovoj trudnoci i da konacno zaokruzim ovu pricu...
Sad idem da pravim tortu jer nam je taji sutra rodjendncic...
Devojke,uzivajte... ljubimo vas!
Strumfeta78
Strumfeta78

Broj poruka : 957
Godina : 45
Location : Beograd
Datum upisa : 08.11.2013

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 3 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od pluton1 30/6/2014, 11:10

Ivnice,da uskoro ne silazis sa ovih strana!
Tulumba,kod tebe se ustrucavaju.Mene neka baba pre par nedelja zaustavila,znam samo da je tu u zgradi,nikad nista nismo pricale,sem obicnog pozdrava kada se vidimo.Kaze ona meni iz vedra neba-pa i nisi tako debela s obzirom da nosis dvojke!
Ja zanemela.:-)
pluton1
pluton1

Broj poruka : 319
Datum upisa : 12.11.2012

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 3 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od Niny 30/6/2014, 11:17

Pluton  lol! lol! lol!
Niny
Niny

Broj poruka : 3309
Godina : 46
Location : Bgd
Datum upisa : 16.02.2011

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 3 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od tulumba 30/6/2014, 11:39

Niny AC mi je 10.jula na IMD...Joj daće Bog da sve to prođe ok...Strah me hvata kada pomislim
tulumba
tulumba

Broj poruka : 443
Godina : 44
Location : Beograd
Datum upisa : 18.11.2012

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 3 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od sareni leptir 30/6/2014, 12:19

..ha ha cure ,a kod ene kontra stvar -ja bila debeljuckasta malo ,ali nekako samo stomak -pa me jedno godinu unazad pitali tj moje roditelje a ponekad i mene ,dali sam trudna jer imam trudnicki stomak.
 sada zelim da se sam vidi ,i ne zelim da ga pokazujem toliko -bar dok se ne vidi ,pa da e tada pitaju -a ne da im ja sada kazem ... Wink  Wink  Wink
 bili smo na kontrolni UZ ,veliki smo 29mm ...sledecei UZ -expertni sredinom jula ! osmeh srce
sareni leptir
sareni leptir

Broj poruka : 3884
Godina : 48
Location : SRBIJA
Datum upisa : 27.04.2012

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 3 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od Stenli 30/6/2014, 13:02

Tulumbice, nemoj da se brines, nema razloga da ne bude ok.

Biksi, ista situacija, u pocetku sam stalno govorila ljubi vas tetka. A da ne pricam da ih zovem Dunja i Vukasin, obzirom da mi se tako zovu sestrina deca, koja me stalno ispravljaju u fazonu, tetka pa nisu oni D i V :)
Stenli
Stenli

Broj poruka : 533
Location : Beograd
Datum upisa : 21.04.2013

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 3 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od pluton1 30/6/2014, 13:23

leptirko super!Samo rastite!
pluton1
pluton1

Broj poruka : 319
Datum upisa : 12.11.2012

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 3 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od PalcicaBg 30/6/2014, 13:32

Leptiricu bravo za dobar ultrazvuk,sad mozes malo da predahnes.Mazi stomac  poljubac 
PalcicaBg
PalcicaBg

Broj poruka : 4146
Location : Beograd
Datum upisa : 24.02.2013

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 3 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od sareni leptir 30/6/2014, 13:33

zakazal expertni UZ ,,,,18 jula u 16.20h .dr Ilic .... x  x  x  x
sareni leptir
sareni leptir

Broj poruka : 3884
Godina : 48
Location : SRBIJA
Datum upisa : 27.04.2012

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 3 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od sareni leptir 30/6/2014, 13:36

grljenje  grljenje  grljenje  grljenje ajde pa jos malo da se radujemo tvojim bebicama !
PalcicaBg ::Leptiricu bravo za dobar ultrazvuk,sad mozes malo da predahnes.Mazi stomac  poljubac 
sareni leptir
sareni leptir

Broj poruka : 3884
Godina : 48
Location : SRBIJA
Datum upisa : 27.04.2012

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 3 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od Sofija Veks 30/6/2014, 13:57

Zenske, ja radila jutros analize, i uplasih se jer mi je D-dimer skocio za mesec dana od 600 na 3700!! Jeste da je bila druga laboratorija i druga metoda merenja, ali da li je moguce da su tolika odstupanja? Sutra idem kod doktorke na pregled, razmisljam da sutra ujutru uradim ponov d-dimer u staroj laboratoriji, da vidim hoce li biti odstupanja...uuuhhh!!
Sofija Veks
Sofija Veks

Broj poruka : 2743
Location : Beograd
Datum upisa : 05.11.2012

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 3 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od sareni leptir 30/6/2014, 14:01

ja vec evo koliko dugo ponavljam d dimer u svojoj transfuziji na uput i sve je na cifri od 0,1  a granicna vrednost je 0,3 -ponavljam na 2 nedelje ,polude vise jos sada ,ali mi rekose u transfuziji da to obavezno tako radim ,jer od toga mi zavisi ceo tok trudnoce ,tako da sam sada po tom pitanju jos ozbiljnija ! ...cudno i hvala Bogu da i ovi moji u gradu lekari kazu nesto pametno i verodostojno .
 sofija ,ponovi ti d dimer u starom labu ,za pocetak .a oguce i da je skocio ..kako naoreduje trudnoca ,moguce je .a reci mi od koliko primas fraxi ?! dali se doza fraxija menja kada su 2 beve u pitanju ,to me zanima .
sareni leptir
sareni leptir

Broj poruka : 3884
Godina : 48
Location : SRBIJA
Datum upisa : 27.04.2012

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 3 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od tulumba 30/6/2014, 14:01

Sofija,ipak ponovi još jednom d dimer.Ali i da je skočio ništa strašno jer će ti povećati dozu fraxiparina...
Meni stigli rezultati krvi,i povišeni mi jetrini parametri AST i ALT...Da li je neka imala sličan problem?
tulumba
tulumba

Broj poruka : 443
Godina : 44
Location : Beograd
Datum upisa : 18.11.2012

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 3 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od Niny 30/6/2014, 14:12

tulumba ::Meni stigli rezultati krvi,i povišeni mi jetrini parametri AST i ALT...Da li je neka imala sličan problem?

Jesu meni, a na sledećem merenju su opali. Dr mi je rekao da je to reakcija na lekove koje sam pila, jer ih je bilo puno količinski.
Htedoh ti reći da se ne plašiš AC, biće sve dobro, posle toga malo mirovanja i super  Very Happy 

Sofija, ako možeš da ponoviš d dimer u prvoj lab? U svakom slučaju će ti korigovati terapiju. Bitno je da pratiš redovno.
Niny
Niny

Broj poruka : 3309
Godina : 46
Location : Bgd
Datum upisa : 16.02.2011

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 3 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od d77 30/6/2014, 14:16

Sofija, meni je hematolog povecala dozu Fraxija, jer kaze kako beba raste, tako ce i D dimer skakati, a ref.vred.D dimera su bile do 230, a meni je pri poslednjoj kontroli bio 37. Ponovi ti ipak u toj staroj lab.
Leptiricu, bravo za divan izvestaj  sunny 

d77

Broj poruka : 1742
Datum upisa : 01.12.2009

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 3 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od tulumba 30/6/2014, 14:56

Niny,hvala ti puno.Reci mi molim te da li i kako uzimaš utrogestan?Možda mi je jetra oštećena zbog oralnog uzimanja 2x2oo mg utrogestana.
tulumba
tulumba

Broj poruka : 443
Godina : 44
Location : Beograd
Datum upisa : 18.11.2012

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 3 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od Smrdica 30/6/2014, 15:01

Tulumba jel su tebi rekli oralno da koristis Utric? Meni ne odgovara imam mucnine i on jos pogorsava situaciju zato ga od 6 nedelje stavljam vaginalno..a na ekspertnom mi dr Novakov rekla nikako piti Utrogestan..mozda ti i pravi haos u organizmu..
Smrdica
Smrdica

Broj poruka : 293
Godina : 40
Location : Novi Sad
Datum upisa : 04.01.2014

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 3 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od Sponsored content


Sponsored content


Nazad na vrh Ići dole

Strana 3 od 40 Prethodni  1, 2, 3, 4 ... 21 ... 40  Sledeći

Nazad na vrh

- Similar topics

 
Dozvole ovog foruma:
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu