KUTAK
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

+55
fmala
JocY
lela1984
dragana76ns
Klarica
fight&faith
tetreb
Orline
dragmilk
ninica2
lelas
Beograd
neris8
bundevica
SannI-AlL
jelena*mama2andjela*
Shizika
ganedina
Smrdica
Petkana
tulumba
twinsi
veki1
buby
Erata
JednaSova
Botox
kockicaaa
ChillyVilly
SoJa
Ninche
bak
SladZana
noja
PalcicaBg
Stenli
ivanicasale
neca73
Strumfeta78
BiKsi :)
d77
ragaco
pluton1
Mili2
hocukusurnecuzvaku
ivi
sareni leptir
leptirko82
Niny
KoMetaK
saska1
Sofija Veks
Vuchica
mamadabudem
medolina
59 posters

Strana 12 od 40 Prethodni  1 ... 7 ... 11, 12, 13 ... 26 ... 40  Sledeći

Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 12 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od sareni leptir 9/7/2014, 18:49

...neznam ....znam da me neko upozorio da ne primam tj da bude razmak 6 h ....ok hvala ti ,onda cuu i ja depo sa fraxijem da bocnem taj dan u NS.
sareni leptir
sareni leptir

Broj poruka : 3884
Godina : 48
Location : SRBIJA
Datum upisa : 27.04.2012

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 12 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od ragaco 9/7/2014, 19:30

Buby,neka je sve iza vas,sad polako dovođenje u red.
Bitno da su cvrčkići dobro!
Bucko je medenjačić pravi!

Štrumfetice,hoće to mrljanje od pregleda,zato i ne čačkaju nešto puno,eto čisto da se proveri stanje.
Ja sam imala pregled početkom 9.,tad radila i briseve i do termina nema više čačkanja,osim što ovaj mali čačka i gura,ali njemu je dozvoljeno  Very Happy 

Ja danas prodisala,pa navalila malo peglanje,malo pranje,ručak,kolači,porubila neke stolnjake,okrpila sitnice,prepakovala bebin ormarić...
Sad sam malo digla noge uz kaficu i kišicu i švrljam Kutkom da vidim šta ima novo dok dragi pristigne s posla.

Ljubim vas sve  osmeh srce 

ragaco

Broj poruka : 1821
Godina : 43
Location : Beograd
Datum upisa : 28.08.2011

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 12 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od neca73 9/7/2014, 19:59

ragaco ::Buby,neka je sve iza vas,sad polako dovođenje u red.
Bitno da su cvrčkići dobro!
Bucko je medenjačić pravi!

Štrumfetice,hoće to mrljanje od pregleda,zato i ne čačkaju nešto puno,eto čisto da se proveri stanje.
Ja sam imala pregled početkom 9.,tad radila i briseve i do termina nema više čačkanja,osim što ovaj mali čačka i gura,ali njemu je dozvoljeno  Very Happy 

Ja danas prodisala,pa navalila malo peglanje,malo pranje,ručak,kolači,porubila neke stolnjake,okrpila sitnice,prepakovala bebin ormarić...
Sad sam malo digla noge uz kaficu i kišicu i švrljam Kutkom da vidim šta ima novo dok dragi pristigne s posla.

Ljubim vas sve  osmeh srce 

 lol! E slatko si me sad nasmejala za stolnjake. Je li znas za onu "daj da ti operem nesto na ruke". I ja sam puna ideja za kucne poslove. Nije lako ni biti kod kuce stalno.
neca73
neca73

Broj poruka : 1452
Godina : 50
Location : Beograd
Datum upisa : 23.11.2012

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 12 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od ragaco 9/7/2014, 20:58

Da se još proizvode one gaće što im se može menjati lastiš,verovatno bih i to radila  Very Happy Very Happy 

ragaco

Broj poruka : 1821
Godina : 43
Location : Beograd
Datum upisa : 28.08.2011

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 12 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od Sofija Veks 9/7/2014, 21:08

ragaco ::Da se još proizvode one gaće što im se može menjati lastiš,verovatno bih i to radila  Very Happy Very Happy 

 pegla    b  b  b 
Sofija Veks
Sofija Veks

Broj poruka : 2743
Location : Beograd
Datum upisa : 05.11.2012

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 12 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od mamadabudem 9/7/2014, 21:23

ragaco ::Da se još proizvode one gaće što im se može menjati lastiš,verovatno bih i to radila  Very Happy Very Happy 
  b  b  b  Pa to su one gaće bubrežnjače  v pa sve smo ih nosile nekad   b  b  b  b  b 
mamadabudem
mamadabudem

Broj poruka : 2253
Location : Beograd
Datum upisa : 12.02.2014

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 12 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od ragaco 9/7/2014, 21:40

E,da su mi sad jedne,ovako mi trudnoj sve stoje na vrh guzice,da prostite!

ragaco

Broj poruka : 1821
Godina : 43
Location : Beograd
Datum upisa : 28.08.2011

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 12 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od Vuchica 9/7/2014, 21:41

ragaco ::Da se još proizvode one gaće što im se može menjati lastiš,verovatno bih i to radila  Very Happy Very Happy 

  b  b  b  b  b  b  b  b slatko se najsmejah, bas

Vuchica
Vuchica

Broj poruka : 3208
Godina : 47
Location : Beograd
Datum upisa : 09.04.2012

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 12 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od Vuchica 9/7/2014, 21:42

ragaco ::E,da su mi sad jedne,ovako mi trudnoj sve stoje na vrh guzice,da prostite!

a sad jos sladje!!!  lol! lol! lol! 
Vuchica
Vuchica

Broj poruka : 3208
Godina : 47
Location : Beograd
Datum upisa : 09.04.2012

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 12 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od Erata 9/7/2014, 22:20

Ragaco ima takvih trudnickih gaca. Kupila sam neke, ali jos nisam probala. Nego zeno kako to podrubljujes? Rucno, na masinu? Svaka cast, ja jedva znam dugme da zasijem :)
Erata
Erata

Broj poruka : 2458
Datum upisa : 21.06.2012

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 12 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od Niny 10/7/2014, 08:49

Buby, David je divna vesela beba  osmeh srce osmeh srce osmeh srce  Baš mi je drago što je Dunja dobra prema njemu, prava velika seka  osmeh srce  Svašta ste prošli, ali ste sada opet u svojoj kućici, to je najvažnije  family

Ragaco, još malo, baš se primaklo, stiže dečak  bebe  A ti do tad sve pokrpi šta imaš  lol!
Niny
Niny

Broj poruka : 3309
Godina : 46
Location : Bgd
Datum upisa : 16.02.2011

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 12 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od Strumfeta78 10/7/2014, 08:56

Tulumbice, srecno danas na AC!!!
Strumfeta78
Strumfeta78

Broj poruka : 957
Godina : 45
Location : Beograd
Datum upisa : 08.11.2013

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 12 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od ragaco 10/7/2014, 09:50

Тулумбице придружујем се лепим жељама за данас,да нам будеш храбра и прегрмиш то ,па да се опустиш!!!

Још мало и стиже дечкоња,а онда ћу вероватно мало чега да се прихватам осим неопходног,па као да позавршавам заостале послове.

А што се гаћа тиче,Ератице,имам пар тих трудничких,али нису довољно широке у горњем делу,посебно сад кад ми је стомак у крилу.

Иначе увек купујем два броја веће,не волим да ме стежу нигде.

Скоро у Акси кад сам узимала мрежасте за породилиште,растеже продавачица и уверава ме да ће ми М сасвим вршити посао,ја ипак кибицујем оне највеће ХL,а муж коментарише како ћемо у њих стати обоје са све бебом и улошцима  Very Happy 

А машина за шивење ми је од најомиљенијих апарата у кући,затреба за милион ствари и све час посла готово.
Узела сам неке материјале да сашијем постељине за бебу,за преносни креветац ми не треба она оградица,па није ништа компликовано,него ме онај ишијас од месец и по дана зезнуо,па то још није готово,али биће већ за викенд.

Уживајте,миле моје,у данашњем дану,кажу да неће бити врућине.
Љубим вас све пуно,пуно!!!

ragaco

Broj poruka : 1821
Godina : 43
Location : Beograd
Datum upisa : 28.08.2011

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 12 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od JednaSova 10/7/2014, 10:23

Tulumbice, mislim na tebe.
Ragaco, brojis siiiiitnooooo  bebe   ljubav 
Ja sam moju AC pregrmela pre nedelju dana, sad cekam kraj meseca i rezultate, a u medjuvremenu idemo na 4D u Analife, tada cemo znati i pol bebe. Samo molim Boga da sve bude dobro.  molitva 
Sta god da bude - bice nemirnoooo, ako je sudeci po skakanju i prevrtanju po stomaku  g 
Grlim vas sve  zagrljaj 
JednaSova
JednaSova

Broj poruka : 245
Godina : 50
Datum upisa : 11.12.2013

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 12 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od twinsi 10/7/2014, 10:52

Dobro jutro okruglice drage!

Konačno da vam se javim. Ja sam sa klincima na moru, odmaramo, uživamo.
Uključili su mi fraksi zbog dvije tromboze koje su se desile u međuvremenu. Dobila sam šemu bockanja i sama završavam posao. Za sada nije strašno.
Bebana je dobra, hvala bogu za sada je sve ok.

Koliko vidim ima novih trudnica i nadam se da će ih još biti.

Nekima se baš primaklo upoznavanje, divno.

Pupe su vam preslatke.

Buby David je meden! Bravo za seku Dunju!

Toliko od mene drage moje, ljubim vas sve.
twinsi
twinsi

Broj poruka : 384
Godina : 47
Location : Podgorica
Datum upisa : 12.06.2012

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 12 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od Sofija Veks 10/7/2014, 12:54

Tulumbice, srecno na AC!!

Ragaco, super zvuci, basse sjajno primaklo!! Pisi vise ovih dana, posle ces imati jedva vremena, kada se upoznas sa sincicem svojim!!

 bebe 

 sreca sreca sreca 

Ljubac, zenske!!
Sofija Veks
Sofija Veks

Broj poruka : 2743
Location : Beograd
Datum upisa : 05.11.2012

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 12 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od buby 10/7/2014, 13:01

[quote="raga

Скоро у Акси кад сам узимала мрежасте за породилиште,растеже продавачица и уверава ме да ће ми М сасвим вршити посао,ја ипак кибицујем оне највеће ХL,а муж коментарише како ћемо у њих стати обоје са све бебом и улошцима  :
Љубим вас све пуно,пуно!!![/quote]
Isti problem...ne volim da mi se ves ocrtava---takodje me ubedi da je M sasvim ok...pa sam u bolnici cepala malo sa strane jer su me stezale u butini...ipak je L trebala da mi da lol! 
buby
buby

Broj poruka : 4093
Godina : 45
Datum upisa : 19.11.2009

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 12 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od ivanicasale 10/7/2014, 13:43

Tulumbice srecno!!!
ivanicasale
ivanicasale

Broj poruka : 2280
Godina : 36
Location : Zajecar
Datum upisa : 28.09.2013

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 12 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od sareni leptir 10/7/2014, 14:30

tulumbice , sreno na ac .bice sve ok  vv vv vv ff ff ff ff
 jao bre ragaco  ...ti i tvoje gace /smejah se ko luda na ove tvoje postove ! bas si blesava ...pozitivna ! poljubac  poljubac  poljubac
sareni leptir
sareni leptir

Broj poruka : 3884
Godina : 48
Location : SRBIJA
Datum upisa : 27.04.2012

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 12 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od pluton1 10/7/2014, 14:42

Tulumbice,bice sve ok!
Ja uzeh M,mrezaste.Nadam se da ce odgovarati.
Dr mi rekao da dodjem sutra ujutru,sa stvarima!Malo mi frka!
Mislim znam ja da trebam da se porodim,nego me brine da nije rano,da sam mogla posle svega jos malo gurati!
pluton1
pluton1

Broj poruka : 319
Datum upisa : 12.11.2012

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 12 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od sareni leptir 10/7/2014, 14:49

jeeeeeeeeeeeeee pluton ,stizu bekani ! bravoooooooooooooooooooooooooo x  x  x  x  x  x  x  x  x  x  x  x  x  d  d  d  d  d  d  d  d  d  d  d  d  d  d  d  d  d
sareni leptir
sareni leptir

Broj poruka : 3884
Godina : 48
Location : SRBIJA
Datum upisa : 27.04.2012

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 12 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od Sofija Veks 10/7/2014, 14:53

Plutonko

Sjajno, slobodno guraj dok se moze...  sreca sreca sreca 

 igracice igracice igracice igracice igracice igracice igracice igracice igracice igracice 
Sofija Veks
Sofija Veks

Broj poruka : 2743
Location : Beograd
Datum upisa : 05.11.2012

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 12 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od ivanicasale 10/7/2014, 15:05

Pluton jos malo pa stizu bebice...Mogu da zamislim koliko ih iscekujes...Normalna je doza straha,ipak smo mi ziva bica.Bice sve ok ne brini.Mi smo tu da te bodrimo...
Dace dragi Bog da sledece godine i ja budem u tvojoj kozi :)
ivanicasale
ivanicasale

Broj poruka : 2280
Godina : 36
Location : Zajecar
Datum upisa : 28.09.2013

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 12 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od Niny 10/7/2014, 15:07

Tulumba, srećno danas na AC  osmeh srce  Javi nam se kad budeš mogla  trudnica 

Pluton, možda će te držati još malo u bolnici, barem nedelju dana, bebicama bi valjalo da su što duže kod mame  osmeh srce  U svakom slučaju uskoro upoznavanje  srca srca srca srca 

Twinsi, mi smo tu negde sa trudnoćama  igracice  igracice . Jel kod tebe dečak ili devojčica? Kako dečica reaguju?
Niny
Niny

Broj poruka : 3309
Godina : 46
Location : Bgd
Datum upisa : 16.02.2011

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 12 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od ragaco 10/7/2014, 15:11

Plutonko i ja mislim kao i Niny da će vas možda ispratiti još koji dan kad ste već tamo.
Nemoj da brineš,znaju šta rade,bićete i momci i ti super!

ragaco

Broj poruka : 1821
Godina : 43
Location : Beograd
Datum upisa : 28.08.2011

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 12 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od Sponsored content


Sponsored content


Nazad na vrh Ići dole

Strana 12 od 40 Prethodni  1 ... 7 ... 11, 12, 13 ... 26 ... 40  Sledeći

Nazad na vrh

- Similar topics

 
Dozvole ovog foruma:
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu