KUTAK
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Jul je cool za rode i razonode! :)

+36
JocY
kornjaca
cufta
lela1984
leptirko82
hocukusurnecuzvaku
Stenli
Tinche
buby
twinsi
adriatika
Vuchica
Ema78
HappyGirl
dragmilk
MAAKKI
saska1
fight&faith
jelena*mama2andjela*
ChillyVilly
maus
BiKsi :)
nina :)
Orline
JAmajka
Shizika
Star77
karakaca
SladZana
Sofija Veks
djole42
Niny
bak
ganedina
missile
KoMetaK
40 posters

Strana 4 od 18 Prethodni  1, 2, 3, 4, 5 ... 11 ... 18  Sledeći

Ići dole

Jul je cool za rode i razonode! :) - Page 4 Empty Re: Jul je cool za rode i razonode! :)

Počalji od mamadabudem 7/7/2014, 12:36

Miss, i da, baš mi se dopada ova fora sa prikupljanjem jć  sunny sunny sunny  Dobra fora...Hoćeš to raditi sledeći mesec da preduhitriš pucanje folikula?
 osmeh srce 
mamadabudem
mamadabudem

Broj poruka : 2253
Location : Beograd
Datum upisa : 12.02.2014

Nazad na vrh Ići dole

Jul je cool za rode i razonode! :) - Page 4 Empty Re: Jul je cool za rode i razonode! :)

Počalji od Niny 7/7/2014, 12:38

Miss, kakva priča  likeit  Nadam se da ste uhvatili pravi trenutak i da ćemo se za 2 nedelje radovati  bb bb bb bb  Ako si držala noge u vazduhu, to može samo da pomogne  yes 

Ema, piši kako je bilo na moru.

Ganedina, bravo za džem  osmeh srce
Niny
Niny

Broj poruka : 3309
Godina : 46
Location : Bgd
Datum upisa : 16.02.2011

Nazad na vrh Ići dole

Jul je cool za rode i razonode! :) - Page 4 Empty Re: Jul je cool za rode i razonode! :)

Počalji od missile 7/7/2014, 12:48

MDB, do septembra nista, jer se dr vraca krajev avgusta sa odmora, tako da cu cak jos dve ovulacije propustiti. Tek u ciklusu krajem sept. mogu raditi prirodnjak, ili poceti bockanje. Nesto od ta dva, zavisi na prvom mestu od kolicine para koju cemo prikupiti do tada. (Ja pisem kao da mi idemo i skupljamo pare po ulici, prosimo od rodbine isl  lol! )
Mm kaze "e super, sad smo videli da ti umes da osetis to pucanje, pa cemo znati sledeci put i bez dr kad je vreme"  lol! 
missile
missile

Broj poruka : 8014
Godina : 54
Location : Beograd
Datum upisa : 24.10.2011

Nazad na vrh Ići dole

Jul je cool za rode i razonode! :) - Page 4 Empty Re: Jul je cool za rode i razonode! :)

Počalji od mamadabudem 7/7/2014, 14:06

Miss, imaš pp :)
mamadabudem
mamadabudem

Broj poruka : 2253
Location : Beograd
Datum upisa : 12.02.2014

Nazad na vrh Ići dole

Jul je cool za rode i razonode! :) - Page 4 Empty Re: Jul je cool za rode i razonode! :)

Počalji od Sofija Veks 7/7/2014, 14:19

Missi, **bem mu prskanje! Ali je zato super sto je pao  sex sex woohoo!! hajmo prirodnjak, bejbe!!  vođenje ljubavi 

 bravo bravo bravo bravo bravo bravo bravo  bravo 
Sofija Veks
Sofija Veks

Broj poruka : 2743
Location : Beograd
Datum upisa : 05.11.2012

Nazad na vrh Ići dole

Jul je cool za rode i razonode! :) - Page 4 Empty Re: Jul je cool za rode i razonode! :)

Počalji od SladZana 7/7/2014, 14:31

Dobar dan drugari  Very Happy 

Jeco draga ljubim te  cvet 

Star77 uzivanje u pivu  Very Happy 

Kometice bas uzivas sa nasim drugarima  yes znas da iovdje navijam  b  b  b  b  b 

Bak uzivajte u odmoru  usne 

Miss wooooow e neka ste prionuli na prirodne radove. Navijamo za njih  radost Miss mozes ova dva mjeseca da koristis lh trakice za ovulaciju.

Ganedina bas si bila vrijedna. Bice uzivanja u dzemu i poslasticama.  yes

KOd nas nista novo,guramo, pocinje polako tropsko vrijeme. Odmaram i mozak i tijelo. Ne znam hocemo li gdje jer je mm prebukiran poslom.  

Mausice javi se, nedostajes.

 d 



SladZana
SladZana

Broj poruka : 2915
Godina : 40
Datum upisa : 23.10.2012

Nazad na vrh Ići dole

Jul je cool za rode i razonode! :) - Page 4 Empty Re: Jul je cool za rode i razonode! :)

Počalji od hocukusurnecuzvaku 7/7/2014, 14:46

Miss ja ti želim da  vođenje ljubavi  urodi plodom pa da ti septembar i prirodnjak ne trebaju  navijači1 navijači1 navijači1 navijači1 navijači1 tapšanje tapšanje tapšanje navijači2 navijači2 navijači2 navijači2 navijači2 
hocukusurnecuzvaku
hocukusurnecuzvaku

Broj poruka : 1595
Godina : 41
Location : Beograd
Datum upisa : 03.11.2012

Nazad na vrh Ići dole

Jul je cool za rode i razonode! :) - Page 4 Empty Re: Jul je cool za rode i razonode! :)

Počalji od MAAKKI 7/7/2014, 22:17

SladZana ::Dobar dan drugari  Very Happy 

Jeco draga ljubim te  cvet 

Star77 uzivanje u pivu  Very Happy 

Kometice bas uzivas sa nasim drugarima  yes znas da iovdje navijam  b  b  b  b  b 

Bak uzivajte u odmoru  usne 

Miss wooooow e neka ste prionuli na prirodne radove. Navijamo za njih  radost Miss mozes ova dva mjeseca da koristis lh trakice za ovulaciju.

Ganedina bas si bila vrijedna. Bice uzivanja u dzemu i poslasticama.  yes

KOd nas nista novo,guramo, pocinje polako tropsko vrijeme. Odmaram i mozak i tijelo. Ne znam hocemo li gdje jer je mm prebukiran poslom.  

Mausice javi se, nedostajes.

 d 




Posto ste ovde lepo postrojene ja cu da prepisujem.  Very Happy 

Mis ovo je cist prirodnjak ima da urodi plodom  yes yes yes radost radost radost 
MAAKKI
MAAKKI

Broj poruka : 4783
Godina : 56
Location : ravnica
Datum upisa : 08.09.2010

Nazad na vrh Ići dole

Jul je cool za rode i razonode! :) - Page 4 Empty Re: Jul je cool za rode i razonode! :)

Počalji od bak 7/7/2014, 22:25

Miss, ovo je prava stvar! Moram da prepisem, samo da dodje i ode  veštica 

Cufto, cuh od tebe da sam oslabila  lol! lol! lol! Nisam, ne dam se ja tako lako, nisam ja tolike pare u to ulozila za dzabe  Razz 

Divan dan, samo da je bar 5 stepeni hladnije  Rolling Eyes Polako uranjam u hibernaciju  lol! 
bak
bak

Broj poruka : 6802
Godina : 48
Location : Zemun
Datum upisa : 25.01.2010

Nazad na vrh Ići dole

Jul je cool za rode i razonode! :) - Page 4 Empty Re: Jul je cool za rode i razonode! :)

Počalji od saska1 7/7/2014, 22:25

Miss navijam jako za ovaj prirodnjak  igracice igracice igracice igracice igracice igracice igracice igracice igracice igracice 
saska1
saska1

Broj poruka : 2530
Datum upisa : 04.10.2012

Nazad na vrh Ići dole

Jul je cool za rode i razonode! :) - Page 4 Empty Re: Jul je cool za rode i razonode! :)

Počalji od Sofija Veks 8/7/2014, 00:30

Jutro, jutra (pa, prosla je ponoc, pa kapiram da je jutro:))

Evo jedne fotkice Fabiove, u kampanji borbe protiv raka dojke, taman je prosla ponoc, pa moze da bude rated R Wink  lol! 

Jul je cool za rode i razonode! :) - Page 4 281wm81
Sofija Veks
Sofija Veks

Broj poruka : 2743
Location : Beograd
Datum upisa : 05.11.2012

Nazad na vrh Ići dole

Jul je cool za rode i razonode! :) - Page 4 Empty Re: Jul je cool za rode i razonode! :)

Počalji od mamadabudem 8/7/2014, 08:26

Ohoho, kakve ženske radosti na Jutrima.... osmeh srce osmeh srce osmeh srce 
Pa, dobro jutro!  sunny
mamadabudem
mamadabudem

Broj poruka : 2253
Location : Beograd
Datum upisa : 12.02.2014

Nazad na vrh Ići dole

Jul je cool za rode i razonode! :) - Page 4 Empty Re: Jul je cool za rode i razonode! :)

Počalji od missile 8/7/2014, 09:30

mamadabudem :) ::Ohoho, kakve ženske radosti na Jutrima.... osmeh srce osmeh srce osmeh srce 

Pa DOBRO jutro! Bash!  yes Wink 
missile
missile

Broj poruka : 8014
Godina : 54
Location : Beograd
Datum upisa : 24.10.2011

Nazad na vrh Ići dole

Jul je cool za rode i razonode! :) - Page 4 Empty Re: Jul je cool za rode i razonode! :)

Počalji od Ema78 8/7/2014, 13:27

Meni se do sada nesto spavalo, ali naglo mi se oci sirom otvorise... Laughing 

Vratili se sa odmora/skitanja... uf...sve u svemu bilo je lepo. Mada, moj dan je uvek isti, jer Petra retko ko hoce da pricuva, pa sam ja sa njim i dalje po vec vidjenom dnevnom rasporedu. Ali, videla mi guza Grcku,bili smo i u lisinama, na jedan dan, tako da  sam se bas pozelela Bgd'a.  Obisli smo celu Kasandru, posto smo isli kolima. Petar je hteo da se brcka iskljucivo u lavoru i bazenu, a u more je ulazio samo do kolena, i ni mm dalje.
Inace, isli smo preko TIM travel-a,sad i nikad vise. Naplatili su nam dete mislim 60% od cene, i taj smestaj reklamirali kao apartmane, posebno pogodne za porodice sa malom decom. Ali, u pitanju je bio studio, , bez krevetca, bez pribora za malo dete, nije bilo moguce imati konstantan pritisak i temperaturu vode prilikom tusiranja, sa zardjalom cesmom, susilicom za ves i sa nekim neobezbedjenim plasticnim crevima u sobi. Za odrasle je smestaj ok,ali ako nesto naplacujes onda uslugu moras da pruzis, i da je ne reklamiras napamet. Jedine prednosti smestaja su bile blizina plaze i bebi bazen u okviru kompleksa.
Mada, s obzirom da se Petru nista lose nije desilo, ni kinuo nije, odustala sam od reklamacija.

Sa druge strane, moj umor se pogorsao, pocele su da se javljaju i neke mucnine, pa stim u vezi ipak sam zakazala kod dr-a, da vidim sta bi mogao da bude uzrok.Najiskrenije mislim da j e sve posledica moje lose organizacije, jer nikako da se odvojim od Petra, i da se malo vratim sebi. Nespavanje, losa ishrana, dojenje, nezadovoljstvo zbog hronicnog odsustva mm i eto problema. Ali nije na odmet proveriti jos neke stvari.

I da, upisah Petra danas u vrtic, krece u septembru... a ja sam pocela da pijem folnu kiselinu...ako ne nafatam mm,  moracu nekako da se snadjem... Wink



 

odoh  da se raspakujem...opet...


Miss, pomno pratim razvoj situacije...  Very Happy 
Ema78
Ema78

Broj poruka : 4233
Location : Beograd, Srbija
Datum upisa : 23.04.2012

Nazad na vrh Ići dole

Jul je cool za rode i razonode! :) - Page 4 Empty Re: Jul je cool za rode i razonode! :)

Počalji od adriatika 8/7/2014, 13:48

Dobar vam dan a i Juli bogami.
Vidim svakakve aktivnosti ovde. Vesele a nadam se da ce biti uspesne. Svaka cast cure. f 
Ja sam nekako u strasnoj guzvi i nikako da vam javim da je stigao rezultat NIPTy
testa.
Sve je hvala Bogu u redu i cekamo devojcicu bebe . Moj muz ne zeli da zna pa mu nisam ni rekla.
Ja sam od pocetka htela da znam i ako bude po mom ( a trebalo bi yes)  zvace se Lucija.
Eto cure to su novosti. Cmokic za sve  poljubac
adriatika
adriatika

Broj poruka : 4040
Godina : 53
Datum upisa : 08.01.2008

Nazad na vrh Ići dole

Jul je cool za rode i razonode! :) - Page 4 Empty Re: Jul je cool za rode i razonode! :)

Počalji od BiKsi :) 8/7/2014, 13:58

Bravo Adri, divno za curu!

Miss, pa vi stvarno imate prirodnjak, samo isli do dr da vam ona to i potvrdi!  lol! Drzim fige da ste bili vredni bas kako treba!

Cufto, odlican za narkotike, i nekako bas istinit!  lol! 

Ema, prvi put cujem da je neka agencija naplatila za tako malo dete, sram ih bilo, pravo da ti kazem! Ajde, prekontrolisi zdravlje, nadam se da ce i tebe vrtic da preporodi!  Laughing 

Bakonja, gde god da palite, uzivajte! Da necete kod nas?!  Laughing 

Mi bili na Zlatiboru tri dana, prava uzivancija u tisini i prirodi! Danas idemo Arsa i ja kod moje mame na brdo, tamo bar ima vazduha za disanje, ovde je kao u komori, pocrkasmo, a ne bih se bas stalno klimom klimala! :) MM radi.

Stisak za julsku ekipu sa jutara!
BiKsi :)
BiKsi :)

Broj poruka : 22697
Godina : 43
Datum upisa : 09.05.2010

Nazad na vrh Ići dole

Jul je cool za rode i razonode! :) - Page 4 Empty Re: Jul je cool za rode i razonode! :)

Počalji od JAmajka 8/7/2014, 14:04

Dobar dan!

Adriatika,super da je sve u redu.Čestitam ti od srca i želim laganu trudnoću.Imaćemo još jednu Luciju na Kutku radost radost radost 

Čitam vas,ali ne stižem da pišem.Kod nas je baš dinamično d d c c borba .Učimo da plivamo,brojimo dane do vikenda i jeeedva čekamo da dođe taja.

Bixi bila na Zlatiboru,mi na Divčibarima...mogle bi da se menjamo. Laughing  Laughing 
Ljubim vas sve,uživajte u letu i lepom vremenu.
JAmajka
JAmajka

Broj poruka : 1906
Location : BG
Datum upisa : 25.02.2010

Nazad na vrh Ići dole

Jul je cool za rode i razonode! :) - Page 4 Empty Re: Jul je cool za rode i razonode! :)

Počalji od KoMetaK 8/7/2014, 14:49

Miss  queen Nadam se da si zaskocila jos koji put tm cisto da potvrdite! Drzim fige za najprirodniji prirodnjak, da ti ne zatreba ni jesen ni bilo sta! Ali, moram da te kritikujem (ko sto si ti onomad Dacu!  Wink lol! lol! ) sto se ne javi kad si bila u Novom Sadu, znas da sam ovde, pa da popijemo bar kaficu. Mogle smo da se sudarimo u subotu uvece na klinici, iznenadila bih se i ostala u soku!  lol! lol! Ajde, pa da trudnujemo zajedno!  igracice igracice igracice igracice 

Ema, drago mi je da ste se lepo proveli, ali mi je zao sto si umorna. Probaj sa hrono ishranom, em ces smaci kg, em ces dobiti energije!  yes 

Adri, cestitke za curetka! Mazi tibu!
KoMetaK
KoMetaK

Broj poruka : 7138
Godina : 51
Location : Italija
Datum upisa : 09.01.2010

Nazad na vrh Ići dole

Jul je cool za rode i razonode! :) - Page 4 Empty Re: Jul je cool za rode i razonode! :)

Počalji od HappyGirl 8/7/2014, 16:44

Adri, pozdravčić za Luciju  Very Happy 
Miss, verujem u taj vaš prirodnjak  yes roda 
Cure, ovih dana mi toliko treba kreativnosti a ja nešto iscrpljena od rada i glava prazna za medalju...Jedva čekam odmor.
Stiskam vas sve  d 
HappyGirl
HappyGirl

Broj poruka : 13681
Location : Uvek na oblacima :)
Datum upisa : 05.12.2007

Nazad na vrh Ići dole

Jul je cool za rode i razonode! :) - Page 4 Empty Re: Jul je cool za rode i razonode! :)

Počalji od Ema78 8/7/2014, 21:34

Boleee me ledja i koci mi se noga, grudi me nesto cudno zeke, curi mi nos... neki cudan sekret... i kasni jedan dan...hm... more il trudnoca? Za neupucene, kada sam ostala trudna sa Petrom, razbolela sam se za medalju i isto ovako me je otkidala noga....samo sto mi je tada 10 dana posle IUI kucni test na trudnocu bio pozitivan a 12 dana posle iui beta jila 21, 6...sada je test negativan...he he nisam mogla da izdrzim...naravno, uradicu test i sutra...i prekosutra...jedan mali deo mene se nada da se ipak desilo cudo, a drugi, onaj pametniji me lepo pita jesam li normalna, kakav crna trudnoca kada Petra ne mogu da odvojim od sisanja...al ipak, drzite mi palceve...odoh sutra u lab...
Ema78
Ema78

Broj poruka : 4233
Location : Beograd, Srbija
Datum upisa : 23.04.2012

Nazad na vrh Ići dole

Jul je cool za rode i razonode! :) - Page 4 Empty Re: Jul je cool za rode i razonode! :)

Počalji od MAAKKI 8/7/2014, 21:36

Vece cure  sunny 

Adriatika bravo za curicu  likeit angel 

Ema i ja prvi put cujem da je agencija naplatila za tako malo dete, gledaj da se odmoris kako god mozes  Shocked U isto vreme smo pisale ali htedoh reci da uradis betu nesto tu meni sumnivo  igracice  igracice  igracice  igracice 

Biksi mogu da zamislim kako ste uzivali na Zlatibor, ljubim Arsu najjace  love ljubav 

Ja sam uspela da se sredim sinoc, razbila se u kupatilu i izgleda uganula nogu i sredila ruku, ajd ruka samo malo boli, ali zato noga, em otecena, modra i boli kao luda. Stavljala obloge mazala nekim kremicama pa valda ce da bude sutra bolje.  Rolling Eyes Sreca moja pa nisam glavudzom nigde zveknula.  No
MAAKKI
MAAKKI

Broj poruka : 4783
Godina : 56
Location : ravnica
Datum upisa : 08.09.2010

Nazad na vrh Ići dole

Jul je cool za rode i razonode! :) - Page 4 Empty Re: Jul je cool za rode i razonode! :)

Počalji od Orline 8/7/2014, 21:46

Ema, ja još dok čitah prvi post gde se javljaš i kažeš da si umorna i sa temperaturom pomislih na trudnoću Very Happy  Daj bože, proveri ti to. A ne bi bila ni prva ni poslednja koja zatrudni dok doji dete, mislim daje i botox Very Happy A za agenciju, šta da kažem...sramota.

Miss, oraspoloži me tvoj post, izistinski. Znači Markes sa Kutka, haha ćufta, kraljice. Stvarno bi zasluženo bilo posle takvog scenarija da se pojavi mrvica u tvom stomaku i da za devet meseci u istom stilu opisuješ porodjaj  osmeh srce  A i ja sam riba pa ne umem kao Markes  Laughing 

Maakki, proveri ti tu negu, da nije lom. Ne pišeš na kom je delu, ali bol otok i modro... Rolling Eyes sumnjivo ukoliko nije na butini npr i normalno se krećeš. Ako je na stopalu i ne možeš da se osloniš, trk na rendgen. Ja sam tako dva dana hodala sa prelomom kosti na stopalu. Kreten tvrdi bosanski Laughing 

Adri, braaaavoooo, još jedna Luca osmeh srce  Kako će se samo muž obradovati maleckoj princezi, dao joj Bog svu sreću.

Biksi, turbo trio ercova u akciji, bravo ti ga...Samo sitate, mLogo mi drago
Orline
Orline

Broj poruka : 11716
Godina : 52
Location : Beograd
Datum upisa : 05.02.2009

Nazad na vrh Ići dole

Jul je cool za rode i razonode! :) - Page 4 Empty Re: Jul je cool za rode i razonode! :)

Počalji od Orline 8/7/2014, 21:49

Sofija, može macan i za laku noć, posebno jednoj pregoreloj matorki  Razz Razz Razz 
Pročitah malopre za marifetluke od strane kolega  c c c Prosto ne mogu da verujem. Divni zapadni sistem. Probaj da se ne sekiraš, jer ti ništa ne mogu, a i onako palite posle yes 
Orline
Orline

Broj poruka : 11716
Godina : 52
Location : Beograd
Datum upisa : 05.02.2009

Nazad na vrh Ići dole

Jul je cool za rode i razonode! :) - Page 4 Empty Re: Jul je cool za rode i razonode! :)

Počalji od Ema78 8/7/2014, 21:54

P.S.
U nedelju smo bili u Lisinama ( izletiste kod man Manasije), na rucku... i videh dve rode na polju... nikad ih nisam videla tako blizu, i kroz glavu mi je proslo kako su rode simbol trudnoce... al uradih danas test... nista...

A umor i mucnine su stara boljka, nemaju veze sa eventualnom trudnocom...
Ema78
Ema78

Broj poruka : 4233
Location : Beograd, Srbija
Datum upisa : 23.04.2012

Nazad na vrh Ići dole

Jul je cool za rode i razonode! :) - Page 4 Empty Re: Jul je cool za rode i razonode! :)

Počalji od MAAKKI 8/7/2014, 21:55

Ori skocni zglob, oslanjam se ja na nju ali bolno, boze nisam mogla da verujem sta mi se desilo.
MAAKKI
MAAKKI

Broj poruka : 4783
Godina : 56
Location : ravnica
Datum upisa : 08.09.2010

Nazad na vrh Ići dole

Jul je cool za rode i razonode! :) - Page 4 Empty Re: Jul je cool za rode i razonode! :)

Počalji od Sponsored content


Sponsored content


Nazad na vrh Ići dole

Strana 4 od 18 Prethodni  1, 2, 3, 4, 5 ... 11 ... 18  Sledeći

Nazad na vrh

- Similar topics

 
Dozvole ovog foruma:
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu