KUTAK
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Jul je cool za rode i razonode! :)

+36
JocY
kornjaca
cufta
lela1984
leptirko82
hocukusurnecuzvaku
Stenli
Tinche
buby
twinsi
adriatika
Vuchica
Ema78
HappyGirl
dragmilk
MAAKKI
saska1
fight&faith
jelena*mama2andjela*
ChillyVilly
maus
BiKsi :)
nina :)
Orline
JAmajka
Shizika
Star77
karakaca
SladZana
Sofija Veks
djole42
Niny
bak
ganedina
missile
KoMetaK
40 posters

Strana 3 od 18 Prethodni  1, 2, 3, 4 ... 10 ... 18  Sledeći

Ići dole

Jul je cool za rode i razonode! :) - Page 3 Empty Re: Jul je cool za rode i razonode! :)

Počalji od karakaca 4/7/2014, 23:08

Sofija draga prelepa kucica za decicu
Jeco samo da te zagrlim da sva bol brzo prodje
Star prelepe su ti slike sa tvojima samo uzivaj
Ja rintam ko luda i bas mi prija radnici su mi super moram da ih hvalim danas sam celog dana bila sa njima na terenu, videla u restoranu svog dr gin i lepo se ispricali i nasmejala se kad je reko da se oko ni jedne nije trudio da zatrudni kao sa mnom sreca sto mm nije bio pomislio bi svasta.
Imala sam rodjendan popodne kod drugaricine devojcice i provela se super nista lepse od decijih rucica koje te zagrle, danas sam se osecala voljeno deca su lek za sve
karakaca
karakaca

Broj poruka : 777
Godina : 41
Datum upisa : 04.12.2009

Nazad na vrh Ići dole

Jul je cool za rode i razonode! :) - Page 3 Empty Re: Jul je cool za rode i razonode! :)

Počalji od cufta 5/7/2014, 10:15

MIslim da je naš loš period prošao. Prva u pobedničkim događajima koji dolaze je Kometa. Njoj se danas pridružuje Miss.

"počeo je naš pobednički niz" - što kaže Del Boj u "mućkama".

Dobar dan, odličan link za početak


cufta
cufta

Broj poruka : 5392
Godina : 55
Location : Beograd
Datum upisa : 20.05.2010

Nazad na vrh Ići dole

Jul je cool za rode i razonode! :) - Page 3 Empty Re: Jul je cool za rode i razonode! :)

Počalji od cufta 5/7/2014, 11:12

[img]Jul je cool za rode i razonode! :) - Page 3 2h5ttvd[/img]
cufta
cufta

Broj poruka : 5392
Godina : 55
Location : Beograd
Datum upisa : 20.05.2010

Nazad na vrh Ići dole

Jul je cool za rode i razonode! :) - Page 3 Empty Re: Jul je cool za rode i razonode! :)

Počalji od MAAKKI 5/7/2014, 21:49

Vece cure  sunny 

Sve ste vec pozelele za jul, ja nemam sta da dodam. radost radost radost igracice igracice igracice igracice roda roda roda roda 

Sofija kucica je prelepa  osmeh srce osmeh srce 

Procitala ja sve ali malo sta zapamtila, vreme provodim mahom na poslu i napolju, prija to kada sam napolju, nadam se i malo toplijem vremenu pa da mozemo i na kupanje, meni jos uvek hladna voda.

Sve vas d   love 
MAAKKI
MAAKKI

Broj poruka : 4783
Godina : 56
Location : ravnica
Datum upisa : 08.09.2010

Nazad na vrh Ići dole

Jul je cool za rode i razonode! :) - Page 3 Empty Re: Jul je cool za rode i razonode! :)

Počalji od mamadabudem 6/7/2014, 08:10

Dobro jutro!  sunny sunny sunny 
Danas malo Ada, rolanje, malo ovo-ono..... Wink 
Malo sestričinin rođendan... osmeh srce 
mamadabudem
mamadabudem

Broj poruka : 2253
Location : Beograd
Datum upisa : 12.02.2014

Nazad na vrh Ići dole

Jul je cool za rode i razonode! :) - Page 3 Empty Re: Jul je cool za rode i razonode! :)

Počalji od cufta 6/7/2014, 09:18

Trenutno malo sređivanje kuće a posle...nemam pojma  Rolling Eyes 
cufta
cufta

Broj poruka : 5392
Godina : 55
Location : Beograd
Datum upisa : 20.05.2010

Nazad na vrh Ići dole

Jul je cool za rode i razonode! :) - Page 3 Empty Re: Jul je cool za rode i razonode! :)

Počalji od hocukusurnecuzvaku 6/7/2014, 10:53

D dan  sunny 
Zaglavih sinoć sa gostima i utakmicom  lol! lol! lol! 
Danas uživancija, malo Ada, malo kafici i uživancija sa mm  likeit 
Lep dan vam želim drage moje  ff 
hocukusurnecuzvaku
hocukusurnecuzvaku

Broj poruka : 1595
Godina : 41
Location : Beograd
Datum upisa : 03.11.2012

Nazad na vrh Ići dole

Jul je cool za rode i razonode! :) - Page 3 Empty Re: Jul je cool za rode i razonode! :)

Počalji od Star77 6/7/2014, 10:55

Dobro jutrooooo...kod nas porodicno, guzva, svi se okupili...kad jedemo treba nam sat vremena da operemo sudje :) Sad malo raspremanje, veceras Miligram i beer feest :) Malo baterije da napunim. Sutra stize dragi...zivot je lijep :)
Holandija pobijedilaaaaa :)
Ljubim i grlim sve redom :)
Star77
Star77

Broj poruka : 980
Godina : 46
Location : BiH, Sarajevo
Datum upisa : 23.11.2012

Nazad na vrh Ići dole

Jul je cool za rode i razonode! :) - Page 3 Empty Re: Jul je cool za rode i razonode! :)

Počalji od KoMetaK 6/7/2014, 22:28

DVece zeMske, samo da prijvaim da sam se stiskala sa SAnickom i sa jos nekim drugim curama, starim drugaricama sa jednog foruma. Sve devojcice bile oko nas, tj. cere od ove 3. Valjda ce nam pelceri upaliti!  yes yes 
I juce sam skitala, i danas... majara neopevana!  lol! lol! 
I, da, veceras bila na UZ, 8 folikula desno od po 13-14mm, 4-5 levo od po 9-10mm, endo 10mm, u utorak kontrola i najverovatnije stop a u cetvrtak aspiracija. Termin na moj rodjendan!  osmeh srce osmeh srce 
KoMetaK
KoMetaK

Broj poruka : 7138
Godina : 51
Location : Italija
Datum upisa : 09.01.2010

Nazad na vrh Ići dole

Jul je cool za rode i razonode! :) - Page 3 Empty Re: Jul je cool za rode i razonode! :)

Počalji od cufta 6/7/2014, 23:22

sreca 
 likeit 
cufta
cufta

Broj poruka : 5392
Godina : 55
Location : Beograd
Datum upisa : 20.05.2010

Nazad na vrh Ići dole

Jul je cool za rode i razonode! :) - Page 3 Empty Re: Jul je cool za rode i razonode! :)

Počalji od ChillyVilly 6/7/2014, 23:31

Divno Kometak,bas lepe vesti... b b b b b b 
ChillyVilly
ChillyVilly

Broj poruka : 140
Godina : 46
Location : Beograd
Datum upisa : 03.02.2014

Nazad na vrh Ići dole

Jul je cool za rode i razonode! :) - Page 3 Empty Re: Jul je cool za rode i razonode! :)

Počalji od Star77 7/7/2014, 01:40

KometaK, divne vijesti, bas si me obradovala :) pelceri ce sigurno upaliti :)

Ja sam se divno provela, sad na spavanjac :)

Ljubim vas puno :)
Star77
Star77

Broj poruka : 980
Godina : 46
Location : BiH, Sarajevo
Datum upisa : 23.11.2012

Nazad na vrh Ići dole

Jul je cool za rode i razonode! :) - Page 3 Empty Re: Jul je cool za rode i razonode! :)

Počalji od dragmilk 7/7/2014, 08:43

KoMetaK ::DVece zeMske, samo da prijvaim da sam se stiskala sa SAnickom i sa jos nekim drugim curama, starim drugaricama sa jednog foruma. Sve devojcice bile oko nas, tj. cere od ove 3. Valjda ce nam pelceri upaliti!  yes yes 
I juce sam skitala, i danas... majara neopevana!  lol! lol! 
I, da, veceras bila na UZ, 8 folikula desno od po 13-14mm, 4-5 levo od po 9-10mm, endo 10mm, u utorak kontrola i najverovatnije stop a u cetvrtak aspiracija. Termin na moj rodjendan!  osmeh srce osmeh srce 
3

 sreca 
dragmilk
dragmilk

Broj poruka : 1292
Godina : 49
Location : Bivsi praznik, bivse republike
Datum upisa : 31.10.2010

Nazad na vrh Ići dole

Jul je cool za rode i razonode! :) - Page 3 Empty Re: Jul je cool za rode i razonode! :)

Počalji od hocukusurnecuzvaku 7/7/2014, 09:02

D jutar ženske  sunny 
Kometice  likeit b b b b b b b b b b b b b 
hocukusurnecuzvaku
hocukusurnecuzvaku

Broj poruka : 1595
Godina : 41
Location : Beograd
Datum upisa : 03.11.2012

Nazad na vrh Ići dole

Jul je cool za rode i razonode! :) - Page 3 Empty Re: Jul je cool za rode i razonode! :)

Počalji od bak 7/7/2014, 09:57

Dobro jutro JUtra!

Evidentno je da se na odmoru javljam ranije nego kad radim  lol! 

MM jos kuci, uzivamo, zato me nema. Danas pakao od vrucine, nisam bas presrecna, ali ko me pa pita  Razz Ako sve bude ok, odosmo na odmor neplanirano za 10-tak dana, a posle pakujem muza na dalek put  yes Valja zaraditi za novu vto  Rolling Eyes 

Ljubim sve  osmeh srce 
bak
bak

Broj poruka : 6802
Godina : 48
Location : Zemun
Datum upisa : 25.01.2010

Nazad na vrh Ići dole

Jul je cool za rode i razonode! :) - Page 3 Empty Re: Jul je cool za rode i razonode! :)

Počalji od cufta 7/7/2014, 10:02

Bakonja, ti si  queen .
Zato što ne odustaješ, zato što znaš da ulepšaš stvari i zato što si oslabila!

cufta
cufta

Broj poruka : 5392
Godina : 55
Location : Beograd
Datum upisa : 20.05.2010

Nazad na vrh Ići dole

Jul je cool za rode i razonode! :) - Page 3 Empty Re: Jul je cool za rode i razonode! :)

Počalji od HappyGirl 7/7/2014, 11:03

Cure, ljubim vas sve. Ja još nisam na odmoru tako da se radi i to udarnički ali zvirkam ovde po malo Very Happy Juče mi Nol oduzeo ceo dan:lol!: 
Osvanuće Bak i taj sunčani dan, to znam, kada bude pravo vreme!  cvet 
Kometice  navijacica 
HappyGirl
HappyGirl

Broj poruka : 13681
Location : Uvek na oblacima :)
Datum upisa : 05.12.2007

Nazad na vrh Ići dole

Jul je cool za rode i razonode! :) - Page 3 Empty Re: Jul je cool za rode i razonode! :)

Počalji od missile 7/7/2014, 11:15

Dobro jutro!

Sta ja to citam- BAK OSLABILA!!!! Mada, ona meni nije ni bila debeljuca.

Nego, odosmo mi u petak kod Crnogorke na UZ, kad- folikul od 20mm. Divota gledati! love  kaze dr, ajde da ga izvadimo, zamrznemo, u septembru jos jedan takav, pa vratimo 2. SUPEEER!!!! Mi naravno uzleteli od srece. Primila pregnil, ma letimo, radimo prirodni ciklus, odmah, u igri smo, to je to! igra  I celi taj dan, i u subotu, ja ko po jajima, da nam ne pukne, ipak je to bez supresiva, mada, osecam cudan vlazan sekret. Negde u rano popodne u subotu. Rolling Eyes  I malko se nerviram.

Stignemo u subotu vece u genesis. pustos u bolnici. Stize i ona plava sestra, pa Balas, pa anesteziolog, iako smo rekli bez totalne anestezije, ali dosla da me hrabri. Stize i Crnogorka, pravo s neke zurke. Mm gleda u sobi utakmicu i vreme mu brzo prolazi. Tacno u zakazano vreme zovu me, ja legnem, svi se pripreme, anesteziolog (zensko je) me drzi za ruku, mazi i cuva strah od uboda igle u jajnik. Seda doktorka, krece, kad- NEMA GA!!! PUKO NAM! affraid  Ajooooj! U bre. A ja sam tacno osecala. v 

Nista, kaze dr da odemo na tvrdjavu da prosetamo, misli ona da nam treba sad neka uteha. Kakva tvrdjava, kakva uteha, kakva romantika! Ma ne! Ako je onaj vlazni sekret bio indikacija da je folikul puko, taman stizemo kuci u roku od 12 sati da uradimo jednu prirodnu inseminaciju. To je plan B.  Wink  Stigosmo kuci, pranje ruku i pravac  sex (Lepo da sam predosetila da ce plan B da radi, pa im rekoh da muzu ne uzimaju materijal dok ne vidimo da je folikul tu.) Super. E sad, posto mi jelte ne znamo bas tacno kako se u krevetu pravi dete, rekoh ja da drzim malo podignute noge. Podjem ka jednom zidu, slike. Podjem ka drugom zidu, opet slike.  v I tako u vazduhu celo poluvreme. Kad da napustim polozaj "sveca", malo sutra! Ja se ukocila!  lol! E, bebane, ako se kojim cudom bas sad desis, poslacu te u vojsku, da vidis sta je muka!

I tako. Nema predaje. Makar cemo kad budemo starci da se smejemo dok se secamo kako smo pravili dete.  lol! 

Nista drugo kod mene novo, a da nije "pocistila kucu, opeglala ves, blabla". Prozore nisam oprala. Ali ni to nije za mene novo.

Dan je divan! Jos samo i sutra leto, pa opet bezveze do daljnjeg.

Ljubim i odoh nazad na posao!  sreca
missile
missile

Broj poruka : 8014
Godina : 54
Location : Beograd
Datum upisa : 24.10.2011

Nazad na vrh Ići dole

Jul je cool za rode i razonode! :) - Page 3 Empty Re: Jul je cool za rode i razonode! :)

Počalji od cufta 7/7/2014, 11:36

Miss, pa ova tvoja priča je FENOMENALNA!  as 
A da počneš ti da pišeš priče?! Onako za svoju i našu dušu.... to sam ti već jednom rekla. Nećeš verovati, ali tvoj stil me podseća na omiljenog nam Markesa. On je tako pisao priče - baš tako!

Odoh na posao, da treniram, doći će Miss za koju nedelju jer joj "kasni" da vadimo Betaurinu
cufta
cufta

Broj poruka : 5392
Godina : 55
Location : Beograd
Datum upisa : 20.05.2010

Nazad na vrh Ići dole

Jul je cool za rode i razonode! :) - Page 3 Empty Re: Jul je cool za rode i razonode! :)

Počalji od ganedina 7/7/2014, 11:40

Dančić žeMske ,

Evo i ja se javljam posle 3 dana . Ovog vikenda sam se ubila od posla. Uzela 30 kg kajsija pa ne znam kako da izađem na kraj s njima . Juče skuvala 1 turu džema, obarila i procedila za sok, danas ga kuvam kad dođem,zajedno sa još 1 turom džema , sve na smederevcu po ovoj vrućini .....

Miss, bravo za lep folikul, samo mi malo žao što je ipak pukao pre aspiracije. Dobro je da je bilo prirodnih radova, nikad se ne zna . Znam slučaj 1 cure sa drugog foruma - Szuki  koja je radila 6 VTO. posle 6.neuspešne isto ode na UZ, dr kaže da ima lep folikul , isto kao taj tvoj. Ona to veče dohvati muža pred njegov odlazak na put.Pošto joj je ciklus kasnio, uradi kućni test i po prvi put u životu vidi 2 crte . Ima preslatku devojčicu , a nedavno je ponovo prirodno zatrudnela . Čuda se dešavaju ( posle neuspešne IVF još si puna hormona , te se zato i stvaraju tako lepi folikuli ).

Draga moja, od srca ti želim isti scenario kao Szuki .

Ostale cure ljubim .
ganedina
ganedina

Broj poruka : 1049
Location : Beograd
Datum upisa : 17.10.2013

Nazad na vrh Ići dole

Jul je cool za rode i razonode! :) - Page 3 Empty Re: Jul je cool za rode i razonode! :)

Počalji od Ema78 7/7/2014, 11:55

Ja samo da mahnem, da se prijavim da sam stigla, pa kad ugrabim malo slobodnog vremena, pisem izvestaj sa dvomesecnog odsustva iz Bgd-a ... uf sto je prijalo...

Ljubim vas sve!
Ema78
Ema78

Broj poruka : 4233
Location : Beograd, Srbija
Datum upisa : 23.04.2012

Nazad na vrh Ići dole

Jul je cool za rode i razonode! :) - Page 3 Empty Re: Jul je cool za rode i razonode! :)

Počalji od missile 7/7/2014, 12:11

Ganedina, i meni zao sto nam pobeze! A bas mi bilo onako simpaticno da svaki mesec izvadimo po jednu iz totalno spontanog ciklusa, pa nakupimo bebe. Al nece to tako, da citiram Bak, "nisu bebe beli zecevi pa da ih vadimo iz sesira!"  lol!  Ipak, takve akcije nas drze nasmejanim, i pomazu da se ne osvrcemo, nego napred.  Wink 

cufta ::   Miss, pa ova tvoja priča je FENOMENALNA!   as 
  A da počneš ti da pišeš priče?! Onako za svoju i našu dušu.... to sam ti već jednom rekla. Nećeš verovati, ali tvoj stil me podseća na omiljenog nam Markesa. On je tako pisao priče - baš tako!
To je zato sto smo i Markes i ja ribe u horoskopu!  lol! lol! lol!
missile
missile

Broj poruka : 8014
Godina : 54
Location : Beograd
Datum upisa : 24.10.2011

Nazad na vrh Ići dole

Jul je cool za rode i razonode! :) - Page 3 Empty Re: Jul je cool za rode i razonode! :)

Počalji od mamadabudem 7/7/2014, 12:18

missile ::Dobro jutro!



Stigosmo kuci, pranje ruku i pravac  sex (Lepo da sam predosetila da ce plan B da radi, pa im rekoh da muzu ne uzimaju materijal dok ne vidimo da je folikul tu.) Super. E sad, posto mi jelte ne znamo bas tacno kako se u krevetu pravi dete, rekoh ja da drzim malo podignute noge. Podjem ka jednom zidu, slike. Podjem ka drugom zidu, opet slike.  v I tako u vazduhu celo poluvreme. Kad da napustim polozaj "sveca", malo sutra! Ja se ukocila!  lol! E, bebane, ako se kojim cudom bas sad desis, poslacu te u vojsku, da vidis sta je muka!



Ljubim i odoh nazad na posao!  sreca

  b   b   b   b   b 
 d  d  d  d  d 

mamadabudem
mamadabudem

Broj poruka : 2253
Location : Beograd
Datum upisa : 12.02.2014

Nazad na vrh Ići dole

Jul je cool za rode i razonode! :) - Page 3 Empty Re: Jul je cool za rode i razonode! :)

Počalji od ganedina 7/7/2014, 12:30

Miss, i ja sam riba u horoskopu .
ganedina
ganedina

Broj poruka : 1049
Location : Beograd
Datum upisa : 17.10.2013

Nazad na vrh Ići dole

Jul je cool za rode i razonode! :) - Page 3 Empty Re: Jul je cool za rode i razonode! :)

Počalji od Vuchica 7/7/2014, 12:34

mamadabudem :) ::
missile ::Dobro jutro!



Stigosmo kuci, pranje ruku i pravac  sex (Lepo da sam predosetila da ce plan B da radi, pa im rekoh da muzu ne uzimaju materijal dok ne vidimo da je folikul tu.) Super. E sad, posto mi jelte ne znamo bas tacno kako se u krevetu pravi dete, rekoh ja da drzim malo podignute noge. Podjem ka jednom zidu, slike. Podjem ka drugom zidu, opet slike.  v I tako u vazduhu celo poluvreme. Kad da napustim polozaj "sveca", malo sutra! Ja se ukocila!  lol! E, bebane, ako se kojim cudom bas sad desis, poslacu te u vojsku, da vidis sta je muka!



Ljubim i odoh nazad na posao!  sreca

  b   b   b   b   b 
 d  d  d  d  d 


Stvarno sjajna prica i situacija, Missile!!! Volela bih vise od svega na svetu da se iz ovoga rodi jedan mali gimnasticar ili gimnasticarka!!!!  yes 
Vuchica
Vuchica

Broj poruka : 3208
Godina : 47
Location : Beograd
Datum upisa : 09.04.2012

Nazad na vrh Ići dole

Jul je cool za rode i razonode! :) - Page 3 Empty Re: Jul je cool za rode i razonode! :)

Počalji od Sponsored content


Sponsored content


Nazad na vrh Ići dole

Strana 3 od 18 Prethodni  1, 2, 3, 4 ... 10 ... 18  Sledeći

Nazad na vrh

- Similar topics

 
Dozvole ovog foruma:
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu