KUTAK
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Klub 38+

+53
LAJTOP
twinsi
Sofka
jelena*mama2andjela*
Smrdica
buby
kornjaca
lelas
Star77
LaFolie
zoxa
Erata
annci
dragana76ns
JAmajka
Ninche
noja
ChillyVilly
MalaSaJuga
ariadne69
neca73
Orline
cufta
Vuchica
dragmilk
djole42
JocY
SladZana
BiKsi :)
ivanicasale
leptirko82
Stenli
Sofija Veks
MAAKKI
Petkana
PalcicaBg
ragaco
SoJa
d77
hocukusurnecuzvaku
sareni leptir
SannI-AlL
bak
Niny
adriatika
ganedina
lela1984
mamadabudem
missile
KoMetaK
Shizika
fight&faith
saska1
57 posters

Strana 12 od 40 Prethodni  1 ... 7 ... 11, 12, 13 ... 26 ... 40  Sledeći

Ići dole

Klub 38+ - Page 12 Empty Re: Klub 38+

Počalji od sareni leptir 26/6/2014, 10:23

saska ,bak mdb ,sandrolina  vicem za nos i saljem   roda  roda  roda  roda  roda  roda  roda  roda  roda  a evo malo i da zaprasim za sto vece bete ! vv  vv  vv  bb  bb  bb  bb  vv  vv  vv  bb  bb  bb  vv  vv  vv  bb  bb  bb  bb  d  d  d  d
sareni leptir
sareni leptir

Broj poruka : 3884
Godina : 48
Location : SRBIJA
Datum upisa : 27.04.2012

Nazad na vrh Ići dole

Klub 38+ - Page 12 Empty Re: Klub 38+

Počalji od Niny 26/6/2014, 10:25

Ajmo klube, da bude puno velikih beta narednih dana  beta beta beta beta beta beta 

 roda roda roda roda roda roda roda roda roda roda roda roda roda
Niny
Niny

Broj poruka : 3309
Godina : 46
Location : Bgd
Datum upisa : 16.02.2011

Nazad na vrh Ići dole

Klub 38+ - Page 12 Empty Re: Klub 38+

Počalji od mamadabudem 26/6/2014, 10:51

Hvala drage ženice!!!
Bak, Saška, kako je? Ima li nekih simptoma?  smajli angel smajli angel smajli angel smajli angel smajli angel 
Vreme prolazi rode nam dolazeee  roda roda roda roda roda roda roda roda roda roda roda roda roda roda roda roda roda roda roda roda roda roda roda roda roda roda roda roda roda roda roda roda roda roda roda roda roda roda roda roda roda roda roda roda roda roda roda roda roda roda roda roda roda 
mamadabudem
mamadabudem

Broj poruka : 2253
Location : Beograd
Datum upisa : 12.02.2014

Nazad na vrh Ići dole

Klub 38+ - Page 12 Empty Re: Klub 38+

Počalji od saska1 26/6/2014, 11:53

Baš ste divne uz ovoliku podršku moramo biti trudnice sve do jedne hvala vam do neba.
Orli hvala i ja se nadam i vjerujem da je dobar znak.
Mdb kako se osjećam noćas sam imala bolove kao menstrualne a sad je prošlo ništa posebno ne osjećam.
saska1
saska1

Broj poruka : 2530
Datum upisa : 04.10.2012

Nazad na vrh Ići dole

Klub 38+ - Page 12 Empty Re: Klub 38+

Počalji od dragmilk 26/6/2014, 12:07

sandrolina ,saska ,bak, mdb roda roda roda roda roda roda roda roda roda roda roda roda roda roda beta beta beta beta beta beta beta beta beta beta beta beta beta beta
dragmilk
dragmilk

Broj poruka : 1292
Godina : 49
Location : Bivsi praznik, bivse republike
Datum upisa : 31.10.2010

Nazad na vrh Ići dole

Klub 38+ - Page 12 Empty Re: Klub 38+

Počalji od mamadabudem 26/6/2014, 12:09

A gde nam je Bak? BAak, gde siii, kako sii? Very Happy 
mamadabudem
mamadabudem

Broj poruka : 2253
Location : Beograd
Datum upisa : 12.02.2014

Nazad na vrh Ići dole

Klub 38+ - Page 12 Empty Re: Klub 38+

Počalji od missile 26/6/2014, 14:36

Saska, navijam za subotu!!! Nece me biti ovde neki dan, ali mislim i jako navijAM!!!!

MDB, ti u ponedeljak, isto i za tebe vazi!!!!

 igracice igracice igracice beta beta beta beta beta beta beta 

BAK, tebi ce  beta za nedelju dana  Wink  Navijam!!!  igracice 

Ima li jos koja klubasica u postupku????
missile
missile

Broj poruka : 8014
Godina : 54
Location : Beograd
Datum upisa : 24.10.2011

Nazad na vrh Ići dole

Klub 38+ - Page 12 Empty Re: Klub 38+

Počalji od mamadabudem 26/6/2014, 18:14

Sandrolina, Miss  osmeh srce 
mamadabudem
mamadabudem

Broj poruka : 2253
Location : Beograd
Datum upisa : 12.02.2014

Nazad na vrh Ići dole

Klub 38+ - Page 12 Empty Re: Klub 38+

Počalji od bak 26/6/2014, 21:12

BiKsi :) ::sunny sunny                        ..............                   srce                              ....   trudnica               trudnica 
sunny    sunny                     ..............              srce   srce                       ....      trudnica            trudnica 
sunny  sunny                      ...............            srce           srce                 .....      trudnica    trudnica   
sunny        sunny               ...............          srce srce srce  srce        .....              trudnica           trudnica 
sunny           sunny            ...............         srce                    srce            .....       trudnica                   trudnica 
sunny  sunny  sunny             ...............        srce                         srce      .....          trudnica                       trudnica

Sad si raskmecila jednu cekalicu  srca srca srca srca srca srca srca srca srca srca srca srca srca srca srca srca srca srca srca 

Nema me, celo prepodne nije bilo struje, popodne setala celo pa se odvalila od spavanja  Embarassed 

Simptomi? Imam sve  lol! Boleo me stromak juce kao pred ciklus, place mi se bezveze, nemam apetit  Shocked , stomak me zateze, jajnici bole, sve mi je preslano, ne jedu mi se slatkisi  Shocked .... Sta mi radi mozak........
Neka je i mozak, uzivam, skroz sam optimista, ubedjena sam da je uspelo i ne dam nikome da mi taj osecaj uzme  yes 
Bar jos 7 dana!

Orle, pazi sta si rekla  yes 

Saska, jos samo 2 puta sapavas igracice  igracice  igracice  igracice  igracice  igracice  igracice  igracice  igracice  igracice  igracice  igracice  igracice  igracice  igracice  igracice  igracice  igracice 

Mdb, jos malo  roda  roda  roda  roda  roda  roda  roda  roda  roda  roda  roda  roda  roda  roda  roda 

Ljubim sve navijacice  sreca 
bak
bak

Broj poruka : 6802
Godina : 48
Location : Zemun
Datum upisa : 25.01.2010

Nazad na vrh Ići dole

Klub 38+ - Page 12 Empty Re: Klub 38+

Počalji od KoMetaK 26/6/2014, 21:15

sunny sunny                        ..............                   srce                              ....   trudnica               trudnica 
sunny    sunny                     ..............              srce   srce                       ....      trudnica            trudnica 
sunny  sunny                      ...............            srce           srce                 .....      trudnica    trudnica   
sunny        sunny               ...............          srce srce srce  srce        .....              trudnica           trudnica 
sunny           sunny            ...............         srce                    srce            .....       trudnica                   trudnica 
sunny  sunny  sunny             ...............        srce                         srce      .....          trudnica                       trudnica[/quote]

E stvarno si  queen Bixi!


Navijam i saljem dembelice rodice iz Novog Sada za velike beturine!


Za Sasku i subotu!  roda  roda  roda  roda  roda  roda  roda  roda  roda  roda  roda  roda  roda  roda  roda  roda  roda  roda  roda 


Za MDB i ponedeljak!  roda  roda  roda  roda  roda  roda  roda  roda  roda  roda  roda  roda  roda  roda  roda  roda  roda  roda  roda 


Za Bak i sledecu nedelju kad budes radila betu!  roda  roda  roda  roda  roda  roda  roda  roda  roda  roda  roda  roda  roda  roda  roda  roda  roda  roda  roda 

Mene danas zvali, sutra se umesto u 19h druzim sa dr u 10. Mozda mi kazu da mogu da krenem i sutra.  zbunjen Ja vec resila da krenem na Vidovdan, sad bi me nerviralo pomeranje, ali ajd, znacu ujutru.[/quote]


Poslednji izmenio KoMetaK dana 26/6/2014, 21:36, izmenjeno ukupno 1 puta
KoMetaK
KoMetaK

Broj poruka : 7138
Godina : 51
Location : Italija
Datum upisa : 09.01.2010

Nazad na vrh Ići dole

Klub 38+ - Page 12 Empty Re: Klub 38+

Počalji od bak 26/6/2014, 21:21

Kometa sutra! Pa ti reci da hoces u subotu, ih jaka stvar kad cekas ovoliko..... Sutra ustajanje Razz 
Jedva cekam da krenes  radost radost radost 
bak
bak

Broj poruka : 6802
Godina : 48
Location : Zemun
Datum upisa : 25.01.2010

Nazad na vrh Ići dole

Klub 38+ - Page 12 Empty Re: Klub 38+

Počalji od mamadabudem 26/6/2014, 21:27

Kometa, petak za početak!!! Lep dan!!! Srećno, buduća trudnjačice! sunny sunny sunny sunny sunny sunny sunny smajli angel smajli angel smajli angel smajli angel smajli angel osmeh srce osmeh srce osmeh srce osmeh srce 
mamadabudem
mamadabudem

Broj poruka : 2253
Location : Beograd
Datum upisa : 12.02.2014

Nazad na vrh Ići dole

Klub 38+ - Page 12 Empty Re: Klub 38+

Počalji od lela1984 26/6/2014, 21:32

Ma,Kometak u petak,a ja danas,u cetvrtak! Very Happy 

lela1984

Broj poruka : 3646
Datum upisa : 01.05.2014

Nazad na vrh Ići dole

Klub 38+ - Page 12 Empty Re: Klub 38+

Počalji od KoMetaK 26/6/2014, 21:39

Mozda je bolje u petak, rimuje se sa Kometak!  lol! lol! lol! 
Ma ne znam sto su mi pomeriggi za 28. kad su mi prvo rekli 25. juni, ali kako god... sigurna sam da ce mi se aspiracija preklopiti sa ispitom!  lol! lol! Pomeraju jedno, pomeraju drugo... a ja na kraju izmedju 2 stolice!  lol! lol! Ako krenem na VIdovdan, znam ime za ceru, ovako moram da ga menjam!  Wink Laughing Laughing Laughing Laughing 
KoMetaK
KoMetaK

Broj poruka : 7138
Godina : 51
Location : Italija
Datum upisa : 09.01.2010

Nazad na vrh Ići dole

Klub 38+ - Page 12 Empty Re: Klub 38+

Počalji od Orline 26/6/2014, 21:42

Ih, kometak, pa sutra je neki Jelisije, moja rodjaka Jela rodjena na taj dan, eto ti i novo ime, hehehe.
Ma kako god, ja držim fige za srećan novi početak. Grlim jako kutanjskog andjela, divna ženo, ceo kutak je uz tebe smajli angel osmeh srce 
Orline
Orline

Broj poruka : 11716
Godina : 52
Location : Beograd
Datum upisa : 05.02.2009

Nazad na vrh Ići dole

Klub 38+ - Page 12 Empty Re: Klub 38+

Počalji od BiKsi :) 26/6/2014, 22:12

E moja bak, teško trudnicu raskmečati!  sreca sreca sreca sreca sreca Prekjuče su se zakačila deca, juče bušili da se utemelje kako treba, kao ona buvica u crtaću! :) Jedva čekam sledeći četvrtak i tvoju beturinu veliku kao kuća!

Saška će da te vuče za nos, i u to sam sigurna!

Kometice, srećno sutra!

MDB, kako ide, jesi bolje volje, kad će ti biti gotovi rezultati?

VOlim klub i moje drugarice koje će uskoro biti trudne!


BiKsi :)
BiKsi :)

Broj poruka : 22697
Godina : 43
Datum upisa : 09.05.2010

Nazad na vrh Ići dole

Klub 38+ - Page 12 Empty Re: Klub 38+

Počalji od saska1 26/6/2014, 22:14

Bak trudnice samo pozitivno.
Meta navijam svim srcem kad god da krenes mada mi se svidja ovo petak-Kometak.
saska1
saska1

Broj poruka : 2530
Datum upisa : 04.10.2012

Nazad na vrh Ići dole

Klub 38+ - Page 12 Empty Re: Klub 38+

Počalji od Shizika 26/6/2014, 23:12

Kako ovde sve prshti od hormona, simptoma, pozitive.  likeit likeit likeit 
Trudnice nashe novopechene, jedva chekam da se ozvanichite visokim rezultatima bete.  yes yes yes 
KoMeta, zheno posebnoga kova, kako uspijevash i ispit da spremash, svaka chast.  c 
Prashimo josh malo:
 vv vv vv vv vv vv vv vv vv vv vv 
Shizika
Shizika

Broj poruka : 5408
Godina : 54
Datum upisa : 14.03.2010

Nazad na vrh Ići dole

Klub 38+ - Page 12 Empty Re: Klub 38+

Počalji od Petkana 26/6/2014, 23:42

Klubasice Very Happy jedva cekam da pocnu da pljuste pozitivne bete!Navijam i mislim na vas navijacica navijacica navijacica navijacica navijacica navijacica navijacica navijacica navijacica navijacica navijacica navijacica navijacica navijacica navijacica navijacica navijacica navijacica navijacica navijacica navijacica 
Petkana
Petkana

Broj poruka : 436
Datum upisa : 16.02.2014

Nazad na vrh Ići dole

Klub 38+ - Page 12 Empty Re: Klub 38+

Počalji od mamadabudem 27/6/2014, 08:03

Meta  radost radost radost radost radost radost radost radost radost radost good job 
Biksi,Shizika, PEtkana  osmeh srce osmeh srce osmeh srce 
Biksi queen  živnula sam  yes nego me taj dan nešto uhvatilo...sad je dobro  sunny  Rezultati su mi danas u 16, pa idem poppodne...u šetnju do KC  Laughing a beta+ u ponedeljak ako Bog da!!! molitva 
mamadabudem
mamadabudem

Broj poruka : 2253
Location : Beograd
Datum upisa : 12.02.2014

Nazad na vrh Ići dole

Klub 38+ - Page 12 Empty Re: Klub 38+

Počalji od sareni leptir 27/6/2014, 08:31

meta ,navijam za pocetak ! ljubav  ljubav  ljubav  ljubav 
 ostale cekalice ,ceka vas  lepo  d  d  d  d  ff  ff  ff  ff
sareni leptir
sareni leptir

Broj poruka : 3884
Godina : 48
Location : SRBIJA
Datum upisa : 27.04.2012

Nazad na vrh Ići dole

Klub 38+ - Page 12 Empty Re: Klub 38+

Počalji od d77 27/6/2014, 08:44

Prasim sve jakooo konfete konfete konfete konfete konfete konfete konfete konfete konfete konfete konfete konfete 
Kometice, srecan pocetak, bez obzira na dan i datum  igracice igracice igracice igracice igracice igracice igracice igracice

d77

Broj poruka : 1742
Datum upisa : 01.12.2009

Nazad na vrh Ići dole

Klub 38+ - Page 12 Empty Re: Klub 38+

Počalji od Niny 27/6/2014, 09:12

Kometa, bitno je da krećeš  radost radost radost  Ako ti je baš bitan datum, reci da hoćeš u subotu, jedan dan gore dole, ništa strašno. Vučem te jakoooooooo   vv vv vv vv  ljubav  ljubav  ljubav  ljubav 

Kako su nam naše trudnice? Još malo i velike bete će to da potvrde  beta roda beta roda beta roda beta beta roda
Niny
Niny

Broj poruka : 3309
Godina : 46
Location : Bgd
Datum upisa : 16.02.2011

Nazad na vrh Ići dole

Klub 38+ - Page 12 Empty Re: Klub 38+

Počalji od bak 27/6/2014, 09:38

Ja evo nesipavano! Juce spavala 3 sata popodne i sinoc corak! Jos citala neku knjigu pa se rasanila i eto... Od jutros se povampirila, e danas nema spavanja popodne, ne, ne  Rolling Eyes 

Cekam Kometu sa iyvestajem i planom  radost radost radost 

MDB sa rezultatima i novom frizurom

Saska, sutra je dan B! Kako si? Ima li treme, simptoma, pricaj zeno  osmeh srce 

Ljubim navijacice  osmeh srce 
bak
bak

Broj poruka : 6802
Godina : 48
Location : Zemun
Datum upisa : 25.01.2010

Nazad na vrh Ići dole

Klub 38+ - Page 12 Empty Re: Klub 38+

Počalji od KoMetaK 27/6/2014, 10:39

Sve super! Dosta antralaca, endo dobar. Ipak krecem sutra sa stimulacijom, jer dr nije tu do 3.jula.  Very Happy 
KoMetaK
KoMetaK

Broj poruka : 7138
Godina : 51
Location : Italija
Datum upisa : 09.01.2010

Nazad na vrh Ići dole

Klub 38+ - Page 12 Empty Re: Klub 38+

Počalji od Sponsored content


Sponsored content


Nazad na vrh Ići dole

Strana 12 od 40 Prethodni  1 ... 7 ... 11, 12, 13 ... 26 ... 40  Sledeći

Nazad na vrh

- Similar topics

 
Dozvole ovog foruma:
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu