Korak po korak na putu do bete +

Strana 39 od 40 Prethodni  1 ... 21 ... 38, 39, 40  Sledeći

Pogledaj prethodnu temu Pogledaj sledeću temu Ići dole

Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od Ema78 taj 9/7/2014, 21:48

Meta, kako ja prevideh tvoju aspiraciju, pojma nemam... valjda me sludelo ovo more i mogucnost trudnoce...U svakom slucaju, navijam jako, jako, jako....
A za moju betu, vrlo vazno, zaista nisam ocekivala...dobro je sto je negativna, da malo sebe sredim, jer sam se potpuno povetila detetu, na sebe uglavnom zaboravljam...

Ema78

Broj poruka : 4258
Datum upisa : 23.04.2012

Pogledaj profil korisnika

Nazad na vrh Ići dole

Počalji od sandrolina taj 9/7/2014, 22:38

lelice, ja sam aspirin pila do transfera i tada mi je Sonja izbacila njga i uvela mi samo fraxi 10 sati da primim prvu boce nakon transferae
a nama dvema jeproblem isti i mutacija i pai sve isto kao kod tebe Wink Wink Wink Wink Wink 

sandrolina

Broj poruka : 450
Datum upisa : 06.01.2014

Nazad na vrh Ići dole

Počalji od lela1984 taj 9/7/2014, 22:46

sandrolina ::lelice, ja sam aspirin pila do transfera i tada mi je Sonja izbacila njga i uvela mi samo fraxi 10 sati da primim prvu boce nakon transferae
a nama dvema jeproblem isti i mutacija i pai sve isto kao kod tebe Wink Wink Wink Wink Wink 

Pa,videcemo,hematolog mi je dao tu semu,a videcemo kad budem radila novi IVF-na jesen kod Kopitovicke ponovo prirodnjak ili do godine kod Sonje donaciju ponovo sta ce one da odluce.On mi rece da je sema ista i za prirodnjak i za donaciju.Za sad pijem folan 5 mg,kako mi je rekao. osmeh srce 

lela1984

Broj poruka : 3596
Datum upisa : 01.05.2014

Nazad na vrh Ići dole

Počalji od ChillyVilly taj 9/7/2014, 23:11

Ema ,bas bi bilo lepo da je beta pozitivna,ali ne treba gubiti nadu,nego uzivajte u prirodnim radovima.A septembar nije daleko,ako se do tada nista ne desi.Citala sam o tvom predhodnom iskustvu i to mi je pomoglo da se ne nerviram sto smo prosla dva meseca propustili da uradimo IUI,a bili smo tako blizu.Ocigledno je potrebno da se neke kockice sloze.

ChillyVilly

Broj poruka : 142
Godina : 38
Datum upisa : 03.02.2014

Nazad na vrh Ići dole

Počalji od Niny taj 10/7/2014, 08:40

Ema, baš bezveze, ali imate dobar plan, to je najvažnije. Ti pozavršavaj to sve do septembra, pa se onda bacite u akciju  yes 

Palčice, navijam  igracice igracice igracice igracice igracice igracice 

Ostale koračaljke  vv vv vv vv vv vv

Niny

Broj poruka : 3279
Godina : 38
Datum upisa : 16.02.2011

Nazad na vrh Ići dole

Počalji od d77 taj 10/7/2014, 08:42

Palcice, navijam  navijači2 navijači2 navijači2 navijači2 navijači2 navijači2 navijači2 

d77

Broj poruka : 1730
Datum upisa : 01.12.2009

Nazad na vrh Ići dole

Počalji od annci taj 10/7/2014, 09:12

d77 ::Palcice, navijam  navijači2 navijači2 navijači2 navijači2 navijači2 navijači2 navijači2 
 smiledraw smiledraw smiledraw 

I da dodam navijanje za Kometicu

wavecrowd wavecrowd wavecrowd wavecrowd wavecrowd wavecrowd wavecrowd wavecrowd wavecrowd wavecrowd wavecrowd wavecrowd wavecrowd wavecrowd wavecrowd wavecrowd wavecrowd wavecrowd wavecrowd wavecrowd wavecrowd wavecrowd wavecrowd wavecrowd wavecrowd wavecrowd wavecrowd wavecrowd wavecrowd wavecrowd 

annci

Broj poruka : 1806
Godina : 41
Datum upisa : 14.10.2013

Nazad na vrh Ići dole

Počalji od kornjaca taj 10/7/2014, 11:59

Meni su rekli beta 11 dan, da li računamo i dan transfera ili tek od sledeceg??
Malo me uhvatila " ravnina" posle adrenalina, išla bih na posao ali radim u vrtiću pa mi za posao kažu " rizičan "  Very Happy 

kornjaca

Broj poruka : 219
Godina : 39
Datum upisa : 21.10.2013

Nazad na vrh Ići dole

Počalji od lela1984 taj 10/7/2014, 12:07

kornjaca ::Meni su rekli beta 11 dan, da li računamo i dan transfera ili tek od sledeceg??
Malo me uhvatila " ravnina" posle adrenalina, išla bih na posao ali radim u vrtiću pa mi za posao kažu " rizičan "  Very Happy 

Na posao nikako,i ja radim u jaslicama,i te kako nam je rizican!  Shocked 

Racuna se od sutradan nakon transfera,dan transfera je nulti. osmeh srce lol! 

lela1984

Nazad na vrh Ići dole

Počalji od Sofija Veks taj 10/7/2014, 12:52

annci ::
d77 ::Palcice, navijam  navijači2 navijači2 navijači2 navijači2 navijači2 navijači2 navijači2 
 smiledraw smiledraw smiledraw 

I da dodam navijanje za Kometicu

wavecrowd wavecrowd wavecrowd wavecrowd wavecrowd wavecrowd wavecrowd wavecrowd wavecrowd wavecrowd wavecrowd wavecrowd wavecrowd wavecrowd wavecrowd wavecrowd wavecrowd wavecrowd wavecrowd wavecrowd wavecrowd wavecrowd wavecrowd wavecrowd wavecrowd wavecrowd wavecrowd wavecrowd wavecrowd wavecrowd 

Pridruzujm se navijanju!!

igracice igracice igracice igracice igracice igracice igracice igracice igracice igracice 

Sofija Veks

Broj poruka : 2645
Datum upisa : 05.11.2012

Nazad na vrh Ići dole

Počalji od annci taj 10/7/2014, 13:38

Ej, zene, samo da prijavim da sam juce prosla prvostepenu komisiju u Nemanjinoj. Zaokruzila N.Front. Sad cekam da me pozovu, ali sam cula da nece biti komisija pre septembra. Ima li jos neko tu informaciju?

annci

Nazad na vrh Ići dole

Počalji od ivanicasale taj 10/7/2014, 13:40

Pa cestitam draga :)

ivanicasale

Broj poruka : 1155
Godina : 29
Datum upisa : 28.09.2013

Nazad na vrh Ići dole

Počalji od annci taj 10/7/2014, 13:52

Pa faaala  osmeh srce 

annci

Nazad na vrh Ići dole

Počalji od mamadabudem :) taj 10/7/2014, 14:14

annci ::Ej, zene, samo da prijavim da sam juce prosla prvostepenu komisiju u Nemanjinoj. Zaokruzila N.Front. Sad cekam da me pozovu, ali sam cula da nece biti komisija pre septembra. Ima li jos neko tu informaciju?

Nemoj Front da biraš za Komisiju. One aždaje  affraid će te odbiti zbog niskog AMH. Idi ispravi i traži Višegradsku ili nekog privatnika.

mamadabudem :)

Broj poruka : 1731
Datum upisa : 12.02.2014

Nazad na vrh Ići dole

Počalji od lela1984 taj 10/7/2014, 14:27

mamadabudem :) ::
annci ::Ej, zene, samo da prijavim da sam juce prosla prvostepenu komisiju u Nemanjinoj. Zaokruzila N.Front. Sad cekam da me pozovu, ali sam cula da nece biti komisija pre septembra. Ima li jos neko tu informaciju?

Nemoj Front da biraš za Komisiju. One aždaje  affraid će te odbiti zbog niskog AMH. Idi ispravi i traži Višegradsku ili nekog privatnika.

Mene su u Visegradskoj pre oko 3 god. pustili na komisiji,ali u toku procedure me skinuli zbog niskog AMH,a tad je bio jos nizi-0,1! affraid No 

lela1984

Nazad na vrh Ići dole

Počalji od mamadabudem :) taj 10/7/2014, 14:30

PA to kažem. Može da se dobije potvrda bez problema, ali ako Garalejićka ustane na levu nogu tog jutra kad imaš konsultacije može da se lako desi da te isključe iz procedure.

mamadabudem :)

Broj poruka : 1731
Datum upisa : 12.02.2014

Nazad na vrh Ići dole

Počalji od lela1984 taj 10/7/2014, 14:45

mamadabudem :) ::PA to kažem. Može da se dobije potvrda bez problema, ali ako Garalejićka ustane na levu nogu tog jutra kad imaš konsultacije može da se lako desi da te isključe iz procedure.

Kod nje sam isla 2 puta privatno kad me SUTNUSE iz Visegradske,odrala me,pa odustadoh i odoh u Leskovac.A u Frontu bi me isto verovatno izbacila s programa! Rolling Eyes 

lela1984

Nazad na vrh Ići dole

Počalji od sareni leptir taj 10/7/2014, 14:52

mene je svojevremeno maltene molila da odem u mEDICAL *cini mi se da se tako zove ta priv ordinacija gde je radila ,ali sam se ja srecom bryo trgla nje .nije mi se bas to dopalo ,a isla sam pre prve vto da me leci od ureaplayme u n f,predjem 300km i ona i prepise samo dovicin ,tacno se secam .ja i mm poludimo .kazem ,nekako sa se brzo otrgla odatle .

sareni leptir

Broj poruka : 3885
Godina : 40
Datum upisa : 27.04.2012

Nazad na vrh Ići dole

Počalji od lela1984 taj 10/7/2014, 15:06

sareni leptir ::mene je svojevremeno maltene molila da odem u mEDICAL *cini mi se da se tako zove ta priv ordinacija gde je radila ,ali sam se ja srecom bryo trgla nje .nije mi se bas to dopalo ,a isla sam pre prve vto da me leci od ureaplayme u n f,predjem 300km i ona i prepise samo dovicin ,tacno se secam .ja i mm poludimo .kazem ,nekako sa se brzo otrgla odatle .

I ja sam brzo odustala od nje,Bogu hvala,pogotovo sto mi predlozila da mi radi donaciju ovde,u Srbiji,a svi znamo kako se to ovde radi! affraid To mi se uopste nije dopalo,a ni mm,pa odustasmo vrlo brzo od nje.Inace,HERA MEDICA se zove ta njena ordinacija,Leptiricu,tu sam bila. affraid 

lela1984

Nazad na vrh Ići dole

Počalji od annci taj 10/7/2014, 15:13

Juuuu!!! Sta sve ispricaste! Pu, pu...daleko joj lepa kuca...ali ja nisam njen pacijent i imam dobro iskustvo sa komisijom u frontu, koje planiram da ponovim.
Naravno, do tada sam na prirodnjacima...pa kad upali...sigurno necu trositi vremen na samo cekanje drzavnog postupka...

annci

Nazad na vrh Ići dole

Počalji od sareni leptir taj 10/7/2014, 15:13

mislim da se drugacije zvala 2009 god..nema veze .bitno da je to za obe proslost .

sareni leptir

Nazad na vrh Ići dole

Počalji od sareni leptir taj 10/7/2014, 15:14

dobar plan anci ,naravno ..bez puno odlaganja i cekanja ...svaka cast .

sareni leptir

Nazad na vrh Ići dole

Počalji od ragaco taj 10/7/2014, 15:15

Anci,pošto imamo iskustva sa ponavljanim komisijama u Frontu,prvo ne rade ih preko leta,osim dopune dokumentacije,a drugo-iako smo tamo odbijani -ipak mislim da je ok da ideš tamo-sasvim je drugačije kad si prisutan u trenutku odluke,pa priložiš još nešto od dokumentacije što može da pomogne,nego da odlučuju u tvom odsustvu,a ti na kraju dobiješ samo napismeno rešenje.

ragaco

Broj poruka : 1821
Godina : 36
Datum upisa : 28.08.2011

Nazad na vrh Ići dole

Počalji od lela1984 taj 10/7/2014, 15:38

annci ::Juuuu!!! Sta sve ispricaste! Pu, pu...daleko joj lepa kuca...ali ja nisam njen pacijent i imam dobro iskustvo sa komisijom u frontu, koje planiram da ponovim.
Naravno, do tada sam na prirodnjacima...pa kad upali...sigurno necu trositi vremen na samo cekanje drzavnog postupka...

Imas pp. Razz 

lela1984

Nazad na vrh Ići dole

Počalji od annci taj 10/7/2014, 15:48

Hvala, ragaco. Sacekacu ja septembar. Do tada ionako imam gomilu dopunskih analiza "koje sam prepisala sama sebi". I spremna cu da docekam jesen, a onda da polako mazim sve veci stomak preko zime  trudnica trudnica trudnica 

annci

Nazad na vrh Ići dole

Počalji od Sponsored content Danas u 00:07

Sponsored content

Nazad na vrh Ići dole

Strana 39 od 40 Prethodni  1 ... 21 ... 38, 39, 40  Sledeći

Pogledaj prethodnu temu Pogledaj sledeću temu Nazad na vrh